آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 13 ، 15 الی 21

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

قیمت شیشه دودی برای میز

قیمت شیشه دودی برای میز توسط مجموعه تولیدات فرکو از نظر شکل و اندازه ارائه می‌شود. شیشه یک ماده مد روز است. محبوبیت در دکوراسیون داخلی، به فضاهای زندگی ما جنبه طراحی معاصر می‌دهد. و در عین حال جنبه متهورانه و کاملاً جالبی دارد. از جنبه کاربردی، شیشه یک مزیت عمده نیز دارد: اجازه عبور نور را می‌دهد. بدین ترتیب فضا را شفاف‌تر کرده و حجم آن را از نظر بصری افزایش می‌دهد.

میز شیشه ای دودی
میز شیشه ای دودی

برای اینکه فضای داخلی منزل خود را به دکور طراحان ببخشیم، امروزه می‌توانیم روی نوع خاصی از شیشه رومیزی به نام شیشه دودی یا شیشه رنگی شرط‌بندی کنیم. روی این مواد و روش‌های استفاده از شیشه دودی در دکوراسیون خود زوم کنید!

میز شیشه ای دودی
میز شیشه ای دودی

قیمت شیشه دودی برای میز شیشه‌ای

شیشه دودی ماده‌ای است که از تماس دود روی سطح شیشه به دست می‌آید. به عبارت دیگر، نوعی سطح رندر نیمه شفاف است که رنگ تیره آن مشخص می‌شود. مشاهده در گالری شیشه دودی برای میز قهوه، شیشه‌های دودی به لطف تکنیک خاص ساخت آن برای ساخت اشیاء تزئینی، جداسازی اتاق ها و مبلمان ایده‌آل است. قیمت شیشه رومیزی دودی برای میز و تکنیک نوع ساخت آن متفاوت است.

میز شیشه ای دودی
میز شیشه ای دودی

قیمت شیشه دودی برای میز و استفاده‌های آن

وقتی صحبت از مبلمان شیشه‌ای دودی می‌شود، انتخاب واقعاً بسیار غنی است. در حال حاضر مبلمان زیادی از این نوع مواد شیک ساخته شده است. از جمله پرفروش ترین گزینه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • شیشه میز ناهار خوری
 • میـز شیشه‌ای اداری
 • میز شیشه‌ای تلویزیون
 • میز شیشه‌ای جلو مبلی
 • مـیز شیشه‌ای کامپیوتر
 • مـیز شیشه‌ای کنار تـخت
میز شیشه ای دودی
میز شیشه ای دودی

شیشه میز ناهار خوری

بدون شک یکی از پرکاربردترین میزها در منازل، میز ناهارخوری است. همان طور که از نامش پیداست، برای صرف غذا در نظر گرفته شده است. معمولاً با چندین صندلی همراه است که دور تا دور چیده شده‌اند. شما اغلب آن را در چوب یا شیشه پیدا می‌کنید. با این حال، برخی از میزهای غذاخوری با مواد دیگری مانند شیشه دودی ساخته می‌شوند که زیبایی بسیار خاصی به منازل می‌بخشند.

میز شیشه ای دودی
میز شیشه ای دودی

مـیز شیشه‌ای اداری

میز اداری که از نامش پیداست برای استفاده در اداره و شرکت‌هاست. وقتی میز شیـشه‌ای اداری با شیشه رومیزی دودی باشد. به دکوراسیون اداره یا شرکت‌ها روح و زیبایی خاصی می‌دهد. بنابراین کارمندان اداره با میل و رغبت دل به کار می‌دهند.

میز اداری شیشه ای دودی
میز اداری شیشه ای دودی

مـیز شیشه‌ای تلویزیون

یک مـیز شیشه‌ای تلویزیون دودی با طراحی جسورانه در اتاق پذیرایی یا نشیمن فوق‌العاده است. قیمت شیشه دودی برای میز تلویزیون بسیار مناسب است.به شما این امکان را می‌دهد که یک میز تلویزیون سازگار با صفحه نمایش و دکوراسیون اتاق خود پیدا کنید.

میز تلویزیون شیشه ای دودی
میز تلویزیون شیشه ای دودی

میز شیشه ای جلو مبلـی

معمولاً با ارتفاع کمتر از یک متر، از مـیز شیشه‌ای جلو مبلـی در اتاق نشیمن استفاده می‌شود. اغلب بین مبل ها یافت می‌شود و کمی دکور می‌دهد. بیشتر اوقات با مبل‌ها می‌آید و از مواد مختلفی (شیشه، چوب، آهن و …) ساخته شده است. وقتی شیشه میز جلو مبلی شما از شیشه دودی باشد یک مزیت واقعی را برای فضای اتاق نشیمن شما به ارمغان می‌آورد.

میز شیشه ای جلو مبلی دودی
میز شیشه ای جلو مبلی دودی

مـیز شیـشه‌ای کامپیوتر

مـیز شیـشه‌ای کامپیوتر یک میز شیشه‌ای برای کامپیوتر یا لپتاب است. اگر شیشه میز کامپیوتر از شیشه دودی باشد زیبایی و جذابیت بسیار فوق‌العاده‌ای به دکوراسیون اتاق می‌دهد. می‌توانید از مجموعه فرکو قیمت شیشه دودی برای میز کامپیوتر را دریافت کنید.

میز کامپیوتر شیشه ای دودی
میز کامپیوتر شیشه ای دودی

مـیز شیشه‌ای کنار تخت

مـیز کنار تخت یک پاتختـی نیز نامیده می‌شود. یک میز کناری با شیشه دودی عمدتاُ یک عملکرد تزئینی را انجام می‌دهد. محل نصب آن را زینت می‌دهد. همچنین می‌توان از آن به عنوان مبلمان برای نگهداری اشیاء مختلف مانند عینک، کتاب، قاب عکس، ساعت زنگ دار و غیره استفاده می‌شود.

میز شیشه ای دودی کنار تخت

مـیز شیشه‌ای باغچه

مـیز باغچه از نوع میز شیشه دودی بسیار جذاب و شگفت است. اغلب به دلیل قرار گرفتن در معرض باد، خورشید و گاهی اوقات باران مقاومت زیادی از خود نشان می‌دهد.

میز شیشه ای دودی

شیشه دودی برای میز یک طراحی ایده‌آلیست

میزهای شیشه‌ای دودی بر اشکال خود تأکید می‌کنند که برای دکوراسیون طراحی ایده‌آل هستند. میز شیشه‌ای نیمه شفاف و یا میزهای جلو مبلی دودی از مبلمان بسیار شیک هستند. بسته به سبکی که در منزلتان است. می‌توانید مدل هایی با روکش‌های مختلف انتخاب کنید. به عنوان مثال، برای یک محیط طبیعی، میزی با پایه‌های چوبی را در نظر بگیرید. اگر به فلز علاقه دارید، میزی با پایه‌های طلایی یا مسی را امتحان کنید.

قیمت شیشه دودی برای میز و چگونه آن را انتخاب کنیم؟

برای تقویت مقاومت شیشه دودی، رویه میز شیشه‌ای سکوریت شده تحت عملیات حرارتی قرار گرفته است. این شامل رساندن جرم آن به دمای بالای 600 درجه سانتیگراد، سپس خنک شدن ناگهانی و سریع آن است. این شوک حرارتی مقاومت آن را افزایش می‌دهد. در مقایسه با یک شیشه معمولی استاندارد، استحکام آن 5 برابر بیشتر است.

میز شیشه ای دودی

برای کاربران، انتخاب این رومیزی شیشه‌ای دودی مترادف با ایمنی است. اگر به صورت ناگهانی شیشه دودی رویه میز بشکند، قطعات کوچک شیشه‌ای کند می باشند. بنابراین شما را از خطر آسیب دیدگی و بریدگی محافظت می‌کند.

میز شیشه ای دودی

قیمت شیشه دودی برای میز و رویه میز شیشه‌ای سفارشی خود را از کجا بدانیم؟

در تولیدات فرکو، ما انتخاب متنوعی از میزهای شیشه‌ای با اشکال مختلف را ارائه می‌دهیم . شما می‌توانید سبک‌های کلاسیک را انتخاب کنید: مربع، مستطیل، گرد،… همچنین برش‌هایی را برای اشکال خاص، دیسک، مثلث، … می‌سازیم. عملی است، به خصوص اگر می‌خواهید یک میز تحریر شیشه‌ای یا یک میز شیشه ای ناهار خوری ایجاد کنید با توجه به ایده شما و یا حتی یک میز سفارشی زیبا را حمل کنید. برای محافظت از شما در برابر صدمات، در صورت درخواست، گوشه های میز را گرد می‌سازیم.

میز شیشه ای دودی

دریغ نکنید و از ما یک نقل قول خاص بخواهید. علاوه بر ارائه امنیت به شما، بدانید که تولیدات فرکو زیبایی شناختی بهتری را ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید یک رومیزی شیشه‌ای با کیفیت سفارش دهید ، از پیکربندی آنلاین ما و یا با شماره تماس ما استفاده کنید. این ساده، دقیق و سریع است. شما مشخصاتی را انتخاب می‌کنید که با نیازهای شما مطابقت دارد. تکنسین‌های صفحه شیشه‌ای ما مسئول پاسخگویی به درخواست‌های شما در اسرع وقت هستند.

میز شیشه ای دودی

قیمت شیشه دودی برای میز را می‌توانید از مجموعه فرکو دریافت کنید.

برای تهیه و دریافت می‌توانید با یکی از روش‌های زیر با مجموعه فرکو در ارتباط باشید.

آدرس دفتر: تهران، ونک، ده ونک، خیابان شیخ بهایی، کوچه کولیوند، خیابان شهید مجیدپور، نبش بن بست آرمین، پلاک 106

شماره تماس با مجموعه تولیدات فرکو تلفن: 02188068352

برای ارتباط با تولید فرکو پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید و با محصولات ما آشنا شوید.

راه حل برای انتخاب شیشه رومیزی دودی چیست؟

برای تقویت مقاومت شیشه دودی، رویه میز شیشه‌ای با جنس عالی تولیدات فرکو تولید می‌کنند برای اطمینان این مقاله رو تا آخر مطالعه کنید و از راه های سفارش آن مطلع شوید.

شیشه دودی برای میز عسلی موجود است؟

بله شیشه دودی برای میز عسلی موجود است با خواندن مقاله و تماس با مجموعه فرکو از اطلاعت بیشتری برخوردار می‌شوید.

4 پاسخ

 1. سلام عکس محصولاتتون خیلی با کیفیت هستش آیا محصولاتتون به کیفیت عکس است؟

  1. سلام بله محصولات فرکو به زیبایی و کیفیت عکس ها نیز هستند با اطمینان خاطر از محصولات فرکو خریداری کنید.

  1. شما عزیزان می توانید با خواندن مقاله و با راهنمایی مجموعه فرکو رویه میز شیشه ای خود را سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو