آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

آینه تزیینی برای کافه

قیمت آینه دکوراتیو

یک مدل آینه که بسیار مورد پسند همه قرار گرفته و در جاهای زیادی استفاده می‌شه آینه دکوراتیو هست. مدل‌های آینه دکوراتیو بسیار جذاب و شیکه. این آینه مانند تمامی آینه‌ها جنس‌های مختلفی داره مثل فلوت ، کلیر ، سوپر کلیر که بهترین اونا کریستال یا همان سوپر کلیر هست. ما برای تولید هر مدل آینه در کارگاه فرکو و از بهترین جنس استفاده می کنیم. قیمت آینه دکوراتیو با جنس‌های مختلف متفاوته.

اما شما می‌تونین بهترین آینه از نظر کیفیت رو با قیمت مناسب مستقیم از کارگاه تولیدی فرکو خرید کنین. آینه دکوراتیو در سبک و رنگهای متفاوتی وجود داره. بعضی از رنگ‌ها بسیار مورد پسند عموم قرار گرفته مانند رنگ برنز و نقره‌ای آینه در ایران از دیرباز بسیار مورد استفاده و استقبال بوده اس. به دلیل این که آینه یک نماد روشنایی و پاکی به حساب میاد.

قیمت آینه دکوراتیو
قیمت آینه دکوراتیو

خانه خود رو با آینه دکوراتیو زیباتر و بزرگ‌تر کنیم

یکی از مزیت‌های مهم آینه حجم دادن به فضاست. باعث بزرگ‌تر دیده شدن اتاق شما می‌شه اما کمتر به ذهن می‌رسه که می توان از آینه به عنوان یک وسیله تزئینی استفاده نمود.اگر آینه شما طراحی خاصی داشته باشه می‌توان از آن به عنوان یک وسیله زیبای تزیینی استفاده کرد.

قیمت آینه دکوراتیو آنچنان که فکر می‌کنین و ظاهر اونا نشان می‌ده گرون نیست.و هر کسی می‌تونه یک آینه دکوراتیو برای منزل خود تهیه کنه. هیچ قانون و طراحی دقیقی در مورد این مدل آینه وجود نداره. این آینه رو می توان چند تکه یا تکی و یا هر شکل عجیب و غریب و خاصی که شما می‌خواین این آینه داشته باشه رو به ما سفارش بدین . ما برای شما طراحی و تولید کنیم.

قیمت آینه دکوراتیو
قیمت آینه دکوراتیو

یک نقطه کانونی و مرکز توجه با آینه دکوراتیو برای خود درست کنین

با توجه به اینکه قیمت آینه دکوراتیو نسبت به زیبایی که داره بسیار مناسبه شما می‌تونین یک آینه بزرگ و یا چند تکه آینه در کنار هم قرار بدین. هر طرح و شکلی که بخواین می‌تونین با طراحان ما در میان بذارین.برای مثال می‌تونین چند آینه بالای مبل خود تعبیه کنین و به فضای پذیرای خود جلوه خاصی بدین.

با آینه‌های کوچک یک گالری دیواری از آینه دکوراتیو درست کنین

یکی از طرح‌هایی که بسیار چشم نواز و خاص هست قرار دادن چند تکه آینه کوچک کنار همدیگه‌اس. می‌تونین آینه‌های کوچک با طرح‌های مختلفی کنار یکدیگه به دیوار نصب کنین. و از یک گالری  دیواری که بسیار به فضا حالت خاص ومتفاوتی میده نهایت لذت رو ببرین. قیمت آینه دکوراتیو به صورت قطعه های کوچک و تنوع بالا بسیار مناسبه. و اگر شما این آینه رو در کارگاه فرکو سفارش بدین به دلیل اینکه هیچ واسطه‌ای بین شما و کارگاه وجود نداره. قیمت این آینه نسبت به خرید از جاهای دیگه بسیار مناسبه.

آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو

مزیت آینه دکوراتیو

برای تزئین و زیبایی خانه استفاده می‌شه

آینه دکوراتیو یکی از زیبا‌ترین و شیک‌ترین آینه‌هاست. قیمت آینه دکوراسیون بسیار مناسبه. که فضا رو زیبا میکنه. تنوع این آینه بسیار زیاده و به راحتی می‌تونین طرح‌های مختلفی رو انتخاب کنین و به ما سفارش بدین.

حس یک اتاق بزرگتر رو به ما القا می‌کنه

به دلیل اینکه آینه شفاف و براقه وقتی نوری که با اون برخورد می‌کنه بازتاب نور و روشنایی می‌کنه و هم این عمل باعث می‌شه فضا نورانی‌تر بشه.وجود نور در فضا باعث دلنوازتر شدن اتاق می‌شه این یک روش ساده و کاربردیه.

می توان در هر اندازه‌ای تولید کرد

شما نسبت به اندازه دیواری اتاق که می‌خواید آینه خود رو در اونجا نصب کنین،اندازه مناسب رو به طراحان ما بگین تا براتون طراحی و به مرحله اجرا برسونن. قیمت آینه دکوراتیو نسبت به اندازه‌ها تغییر می‌کنه اگر این آینه سایز بزرگ تری داشته باشه و یا طرح پیچیده‌تر باشه به مراتب قیمت بالاتر میره.و اگر ساده و کوچک باشه قیمت پایین‌تر میشه.

به هر رنگی که بخواید براتون آماده می‌کنیم

علاوه بر طرح مورد علاقه خود می‌تونین رنگ مناسب و مورد پسند خودتون رو انتخاب کنین و سفارش بدین. طبق رنگ دکوراسیون محل نصب آینه می‌تونین رنگ اونو انتخاب کنین. این مدل آینه‌ها رو می توان حتی از چند رنگ متفاوت طراحی و تولید کرد. برای مثال اگرچند آینه گرد در کنار هم قرار بگیرن هر کدام رو به یک رنگ انتخاب کنین اما دقت داشته باشین که رنگ‌ها به وسایلی که در اون اتاق وجود داره بیاد.

قیمت آینه دکوراتیو
قیمت آینه دکوراتیو

کاربرد آینه دکوراتیو

یکی از مهم‌ترین کاربردهای این آینه نورانی تر کردن و بزرگ‌تر  و دلبازتر نشون دادن فضاست که بر دکور خانه تاثیر بسزایی داره. اگر احساس می‌کنین که خونه شما خیلی ساده اس و از شلوغی هم لذت نمی‌برین انتخاب یک آینه دکوراتیو به صورت ساده و شیک به بهتر شدن فضای شما بسیار کمک می‌کنه.

آینه یک نقطه کانونی و مرکز توجه در خونه شما میشه

با نصب این آینه می‌تونین یک نقطه خانه رو که مرکز توجه هست رو چشمگیر و زیباتر کنین . البته اینو هم به یاد داشته باشین که قیمت آینه دکوراتیو در مقابل بسیاری از وسایل تزیینی که خاص و چشمگیر هستن بسیار مناسب و مقرون به صرفه اس.   

به راحتی می توان از این آینه در هر قسمت از خونه خود استفاده کنیم

مثلاً دیوار، بین کابینت ها و یا پشت اجاق گاز و زیرهود خود رو می‌تونین با کمک این آینه جلوه خاصی بدین. اگر شما یک آشپزخانه کوچک دارین استفاده از آینه دکوراتیو می‌تونه به دلبازتر شدن آشپزخونه کمک زیادی بکنه. البته در ادامه مقاله راجع به مزیت‌ها و عیب‌های استفاده از آینه در آشپزخونه صحبت می‌کنیم.

چگونگی نصب آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو مدل‌های بسیار زیادی داره. هم به صورت آویز هست و هم مستقیم به دیوار می چسبون. به صورت آویز با کمکی یک بند چرمی یا زنجیر از محل مورد نظر آویزون می‌کنن. اما مدلی که به دیوار به صورت مستقیم نصب می‌شه با کمک یک چسب مخصوص آینه‌ها رو به دیوار می چسبونن و اگر سایز آینه شما بزرگ باشه برای چند ساعت  با استفاده از  میخ، اونا رو تا زمانی که خشک بشه ثابت نگه می‌دارن.

اگر شما قصد کندن آینه رو از دیوار دارین می‌تونین با یک سشوار و حرارت دادن آینه‌ها رو از دیوار جدا کنین. اما یادتون باشه که جای چسب‌ها روی دیوار شما می‌مونه و نیاز به یک رنگ آمیزی جدید دارین.

قیمت آینه دکوراتیو
قیمت آینه دکوراتیو

انواع آینه دکوراتیو از نظر ساختار 

 • برش کاری شده
 • پیش آماده

آینه‌های از پیش آماده شده که از اسم اونا مشخصه.شما از مغازه‌ها به صورت آماده اونا رو می بینین و تهیه میکنین. ولی آینه‌های برشکاری شده رو سفارش می‌دیم و با دست آماده می‌شن و به صورت شرکتی نیستن.

یکی از پرکاربردترین آینه دکوراتیو به صورت قدی هست  

  از این مدل آینه‌ها که بیشتر برای دیدن ظاهر خود از اون استفاده می‌شه. این آینه قدی‌ها در اتاق‌ها و ورودی و خروجی خونه‌ها بسیار استفاده می‌شه.حتی در مزون‌ها و فروشگاه‌ها بسیار پر کاربردیه. علاوه بر کاربرد زیادی که دارن جنبه تزیینی هم دارن که بسیار فضا رو زیبا ،نورانی و دل بازتر می‌کنن. چون در سایزهای بزرگ وقدی تولید می‌شن بسیار چشمگیر و خاص هستن.

آینه دکوراتیو حجمی و بازی با نور

این مدل آینه به خاطر طراحی خاص و زیبایی که داره باعث میشه نور در جهات مختلف انعکاس داده بشه. طراحی اون به صورتی هس که قطعات آینه‌ها رو در کنار هم قرار میدن و به صورت طرح سه بعدی درمیارن وبه آن حجم میدن. سطح آینه تخت نیست و طراحی اون متفاوته.

این طراحی باعث می‌شه که نور به دلیل شکسته شدن به هر طرفی بازتاب کنه و فضا روشن‌تر بشه. قیمت این نوع آینه دکوراتیو به دلیل طراحی تخصصی و پیچیده‌ای که داره کمی بیشتره مدل‌های ساده اس. 

آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو

به چند دلیل استفاده از آینه دکوراتیو می‌پردازیم

قیمت آینه دکوراتیو نسبت به زیبایی که داره بسیار مورد استقبال قرار گرفته. طرح های زیبا و جذاب و تنوع آن بسیار بالاست. علاوه بر تنوع در طرح ، در رنگ‌های مختلف هم تولید می‌شه. با یک آینه دکوراتیو می‌تونین یک فضای زیبا و چشمگیر برای خونه خود درست کنین.

علاوه بر زیبایی و قیمت و تنوع اون باعث نورانی‌تر شدن فضای شما می‌شه. یکی از فواید این آینه دکوراتیو اینه که می‌تونیم فضای مرده خونه خود رو با کمک یک آینه یا چند تکه آینه تزیین کنین و به یک فضای خاصی به وجود بیاوریم. 

قیمت آینه دکوراتیو
قیمت آینه دکوراتیو

بهتره در این قسمت‌ها آینه دکوراتیو استفاده نشه

در آشپزخونه به دلیل وجود روغن و رطوبت استفاده نکردن از آینه برای راحتی شما بهتره. زیرا شما در طول روز باید دائم در حال تمیز کاری  آینه‌هاتون باشین و این یک کار طاقت فرساست.یکی دیگر از جاهایی که بهتره از آینه دکوراتیو استفاده نشه اتاق خواب در مقابل تخت خواب هست. زیرا هر وقت از خواب بیدار می‌شین و ظاهر مناسبی ندارین و سرحال نیستین خود رو در آینه می‌بینین و این حس خوبی به شما نمی‌ده.

انواع آینه دکوراتیو

 • قیمت آینه دکوراتیو گرد
 • قیمت آینه دکوراتیو رنگی
 • قیمت آینه دکوراتیو پتینه
 • قیمت آینه دکوراتیو ۵ تایی
 • قیمت آینه دکوراتیو  حسگر
 • قیمت آینه دکوراتیو کریستال
 • قیمت آینه دکوراتیو قاب دار
 • قیمت آینه دکوراتیو سه تایی
 • قیمت آینه دکوراتیو طرح دار
 • قیمت آینه دکوراتیو سه بعدی
 • قیمت آینه دکوراتیو چند تایی
 • قیمت آینه دکوراتیو به ریموتی
 • قیمت آینه دکوراتیو دماسنج دار
 • قیمت آینه دکوراتیو تاچ و یا لمسی

گرد

اگر شما دوست داشته باشین می‌تونین آینه دکوراتیو خود رو به صورت گرد سفارش بدین. آینه دکوراتیود گرد بسیار طرح پرطرفداری هست.زیرا از لحاظ روانشناسی این طرح حس ابدیت و جاودانگی به ما القا می‌کنه و ناخودآگاه به این طرح حس خوبی داریم.شما می‌تونین خود رو به یک آینه محدود نکنین و چند تکه آینه گرد استفاده کنین و تنوع زیادی به اونا بدین.

مثلاً چند طرح کنار هم که تعدادی از اونا به صورت قابدار تعدادی به صورت رنگی و در سایزهای مختلفی هستن.

قیمت آینه دکوراتیو ۵ تایی
قیمت آینه دکوراتیو ۵ تایی

رنگی

قیمت آینه دکوراتیو رنگی به دلیل رنگ آینه‌ها با آینه‌های معمولی کمی متفاوته. آینه رنگی طرفداران خاص خود رو داره و رنگ آینه باعث میشه فضای اتاق شما حالت زیباتر و دلبازتری پیدا کنه. شما با انتخاب درست رنگ آینه خود می‌تونین به فضا جلوه خاص تری بدین.با انتخاب رنگ طلایی و برنز می‌تونین خانه خود رو لوکس تر جلوه بدین و حالت رسمی‌تر و سلطنتی تری پیدا کنه.

یا می‌تونین در کنار مبل‌های خود از آینه ها در رنگ‌های مختلفی استفاده کنین. انتخاب رنگ رو میتونین به عهده طراحان ما بذارین تا به شما در این امر کمک کنن.

آینه پتینه

این مدل اینه یک آینه بسیار خاص و زیباست. تمامی تولید این مدل آینه در کارگاه فرکو با دست انجام می‌شه. تولید این مدل آینه نیاز به مهارت خاصی داره.برای درست کردن این آینه وقت زیادی صرف می‌شه و به دلیل استفاده از اسید و جیوه فردی که این آینه رو درست می‌کنه باید حتماً تخصص لازم و مهارت کافی رو داشته باشه. در غیر این صورت این برای کسی که در این کار ناوارد هست بسیار خطرناکه.

آینه پتینه حالت کهنه کاری شده و قدیمی داره. استفاده از رنگ برنز برای آینه زیبای اونو چند برابر می‌کنه. البته اینو هم بگیم که مهمترین مسئله برای انتخاب رنگ ، توجه کردن به رنگ وسایلی که آینه قراره اونجا نصب بشه داره. قیمت آینه دکوراتیو پتینه به دلیل عملیاتی که زمان بر هم هست نسبت به مدل های ساده بالاتره. اما به دلیل اینکه شما از یک تولیدی آینه خرید می‌کنین در هزینه شما بسیار صرفه جویی می‌شه.برای سفارش با شماره 02188068352 تماس بگیرین. 

کریستال

یکی از با کیفیت‌ترین آینه‌ها جنس کریستال اون هست. تمامی آینه‌های استفاده شده برای تولید، در کارگاه فرکو از جنس کریستال یا همان سوپر کلیر هست. شفافیت این آینه‌ها بسیار زیاد و زیباست. جنس وعمر آنها نسبت به آینه‌های دیگر بسیار بالاست. 

سندبلاست

شما مشتریان عزیز می‌تونین آینه های خود رو به صورت سندبلاست  به ما سفارش بدین و ما اونو برای شما بسازیم. با یک دستگاه جیوه پشت آینه رو می‌تراشیم رنگ و جیوه اونو از بین می‌بریم. از آن قسمتی که آینه رو خراش دادیم نور عبور میکنه. پشت آینه دکوراتیو که سندبلاست شده رو یک لامپ ال ای دی تعبیه می‌کنیم که با روش‌های مختلفی شما می تونین اونو روشن و خاموش کنین.

تاچ

یکی دیگر از پرطرفدارترین روش‌ها برای روشن شدن لامپ های ال ای دی حالت تاچ یا لمسی هست. با دستگاه سند بلاست قسمتی از جیوه و رنگ پشت آینه رو می‌خراشیم و سنسور حساس به لمس رو با دقت نصب می‌کنیم. شما با لمس اون قسمت و با حرارت دست خود می‌تونین نور آینه رو روشن و خاموش کنین. 

برنز

با توجه به سلیقه و دکوراسیون خونه و اتاق خود می‌تونین آینه دکوراتیو رنگ برنز رو سفارش بدین. این رنگ جلوه خاصی به منزل شما میده و زیبایی چشمگیری داره. رنگ‌ برنز یک رنگ محبوب در بین مشتریان عزیز هست.

با قاب و بدون قاب

آینه‌های دکوراتیو از قانون خاصی پیروی نمی‌کنن و هر مدل طرح و قاب روی این آینه ها قابل اجراست. شما می‌تونین آینه‌های خود رو با قاب یا بدون قاب اون هم در سایزها و مدل های مختلفی سفارش بدین. می‌تونین آینه دکوراتیو خود رو به صورت چندتایی که بعضی از آنها قابدار و بعضی بدون قاب یا قاب های رنگی سفارش بدین تا ما برای شما طراحی و تولید کنیم. 

قیمت آینه دکوراتیو

به روش‌های زیر می‌تونیم نور پشت آینه دکوراتیو سنبلاست شده رو روشن کنین 

 •  ریموتی
 • حسگر
 • لمسی یا تاچ
 • اتصال مستقیم به پریز برق
قیمت آینه دکوراتیو
قیمت آینه دکوراتیو

اتصال مستقیم به پریز برق

یک روش که همه شما با اون آشنا هستین اتصال مستقیم این آینه به برقه. با اتصال سیم آینه به برق نور پشت اون روشن میشه. ساده‌ترین روش همین کاره.

ریموتی

شما با کمک یک ریموت هم می‌تونین نور پشت آینه رو روشن و خاموش کنین. این روش بسیار کار شما رو آسان نموده اس .زیرا برای روشن کردن بدون حرکت کردن می‌تونین با کمک یک ریموت ، نور ال ای دی های پشت آینه رو خاموش و روشن کنین . حتی می‌تونین درجه نور رو و یا رنگ اونو عوض کنین.

 حسگر

 با تعبیه یک سنسور حساس به حرکت در پشت آینه به راحتی می‌تونین با حرکت دست خود جلوی آینه نور اونو روشن و خاموش کنین. این روش بسیار جذاب و خاصه و طرفداران خود رو پیدا کرده اس. قیمت آینه دکوراتیو با توجه به روش روشن شدن اون تغییر می‌کنه. 

قیمت آینه دکوراتیو
قیمت آینه دکوراتیو

تیم فرکو موارد ذيل رو در سفارشات آنلاين به شما عزيزان ارائه مي‌كنيم

ثبت سفارشات خود از صنایع شیشه و آینه فرکو

شما می‌تونین برای سفارش  آینه به صورت حضوری و یا مجازی با ما در ارتباط باشین. برای مشاوره و اطلاع از قیمت‌ها از طریق واتس اپ 09101767773یا با شماره تلفن 02188068352 ما در ارتباط باشین تا بتونین سفارش خود رو ثبت کنین.. مجموعه ما همواره تلاش میکنه تا بهترین کیفیت و محصول رو برای شما عزیزان تولید کنه.ما برای ساخت آینه و شیشه از بهترین و جدیدترین دستگاه‌های موجود در ایران استفاده می‌کنیم.تمامی کیفیت و متریالی که برای تولید یک محصول استفاده می‌شه جز درجه یک ترین محصولات بازاره.تلاش ما جلب رضایت شماست.

آینه دکوراتیو

مدت زمان تحویل سفارش

صنایع آینه و شیشه فرکو مفتخره که میتونه بهترین کیفیت شیشه و آینه رو که مدنظر شماست رو تحویل بده.برای اطلاع از قیمت آینه دکوراتیو به سایت فرکو مراجعه کنین.با تماس شما به صنایع فرکو ، کارشناسان تیم حرفه ایی فرکو در کمتر از ۴۸ ساعت شیشه‌ی مورد نظر رو در محل تحویل میده

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو