Home

شیشه های رومیزی

شیشه های رومیزی و شناخت انواع اونو در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم. تا سفارش شما با مهارت و شناخت بیشتری همراه باشه. برای رومیزی ، شیشه در مقایسه با سایر مواد هزینه کمتری داره.

ممکنه از شیشه برای محافظت از چوب استفاده بشه. یا به طور مستقل از آن در تولید میز بهره برد. ضخامت شیشه‌های رومیزی متفاوته. که شامل اندازه های ۶ میل ، ۱۶ میل و ۲۰ میل می باشن.

آنها در رنگ بندی سفید ، دودی ، آبی ، سبز ، برنز و کریستال هستن. هر چند که گاهی میشه که شیشه های رومیزی رو به صورت خام استفاده کرد. ولی می‌توان اونو به صورت شیشه نشکن یا شیشه سکوریت فریم دار هم تولید کرد.

برای اینکه این شیشه ها مقاومت بیشتری داشته باشن. و بتونن وزن بیشتری رو تحمل کنن اونا را لمینت می‌کنن.این کار رو با افزودن لایه‌های بیشتر انجام می‌دن. اینک در ذیل به توضیح مفصل‌تر راجع شیشه رومیزی می‌پردازیم.

شیشه های رومیزی

شیشه های رومیزی طرح دار

شیشه ها به دکوراسیون‌های داخلی زیبایی خاصی می‌بخشن. بخاطر همین استفاده از آن همه روزه در حال افزایشه. اونو به صورت‌های مختلف با کاربرد مختلف بکار می‌گیرن. که میزهای شیشه ای ، کانتر آشپزخانه ها ، میز جلو مبلی و روی میزهای نهار خوری از آن جمله‌ان.

طرح دار کردن شیشه های رومیزی با استفاده از ابزارهایی مانند CNC انجام می‌شه. که در نوع خود سبک نوینی در صنعت شیشه محسوب می‌شن. که شیشه طرح دار ها در رنگ های مختلف عرضه شده‌ان.

شیشه رنگی

رنگ‌ها جذابیت خاصی به شیشه های رومیزی می بخشن. به همین دلیل استفاده و سفارش نوع رنگی آن بیشتره.این رنگ ها رو باید با رنگ مبلمان و سایر دکور محیط هماهنگ کرد. باید اضافه کرد که ، طیف رنگی اون از تیره به روشن می ره.

شیشه های تیره‌تر مات یا متالیک هستن. در عین حال شیشه های روشن ، شیشه های لاکوبل نام دارن. شیشه ها در تنوع رنگی ۲۵ عدد هستن. که آن رنگ ها با چوب ، سنگ و فلز ترکیب شده‌ان. و پس از آن به پشت شیشه اضافه می‌شن.

شیشه های رومیزی رنگی

در ادارات استفاده از خودکار شیشه ها رو در معرض خش قرار می‌ده. برای جلوگیری از این مشکل ازشیشه های رومیزی اداری استفاده می‌شه. این شیشه ها مقاوم تر هستن. و در انواع مختلفی وجود دارن. که برای دکوراسیون داخلی ادارات اهمیت شایانی دارن.

شیشه رو میزی اداری

شیشه برنز

شیشه برنز رو میزی از پرطرفدار ترین نوع اون هست. دلیل محبوبیت رنگ برنز نزدیکی آن با رنگ طلایی اس. که اونو جزو رنگ های لوکس و فاخر در اورده اس. در محیط هایی که لوکس بودن براشون اولویت داره. از رنگ برنز استفاده میکنن.

شیشه رومیزی برنز

ویژگی های آن

سوالاتی ممکنه ذهن شما رو درگیر کنه. مثل اینکه چرا شیشه جای چوب رو در ساخت میز گرفته ؟ یا چرا استفاده از اون در حال فرونی اس ؟ سبک بودن و راحتی حمل اون اولین ویژگی مثبت این جنس هست. که در اصل وزن اون با تعداد لایه ها و متراژ شیشه ارتباط مستقیم داره.

لایه های بیشتر از شیشه وزن اونو نیز بیشتر می‌کنه. اما در کل شیشه ها وزن چندانی ندارن. و به راحتی جا به جا می شن. اما اگر همین میز از سنگ یا چوب باشه. خیلی سنگین تر می‌شه.و حمل اون دشوار می شه. نصب آسان اون از مزیت های دیگر شیشه اس. که بدون ابزار و میخ و پیچ قابل نصبه. و حتی خود فرد بدون کمک‌ شخص دیگر نصب شیشه های رومیزی رو انجام میده.

از خاصیت های جالب شیشه اینه که چیزی در آن نفوذ نداره. به همین خاطر ضد باکتری اس. در محل هایی که حفظ بهداشت اهمیت بیشتری داره. از شیشه برای میز یا روی میز استفاده می کنن. شیشه ها به دلیل نفوذ ناپذیری آب عمر بیشتری از سایر مواد دارن. همه ی این موارد باعث استفاده ی روزافزون از شیشه رنگی تزیینی شده اس. که در انواع شیشه سکوریت وارد بازار فروش شده‌ان.

هزینه تعمیر و نگهداری

اگر به شیشه ای ضربه وارد نشه نمی‌شکنه. پس مسلما هزینه تعمیر و نگهداری ندارن. البته ناگفته نمونه که امروزه شیشه ها رو ضد خش و ضربه تولید می‌کنن. این کار با ابزار های مخصوص این کار انجام می‌گیره.

صنایع تولیدی فرکو شیشه های ضد خش رو در تنوع سبک و رنگ به بازار عرضه کرده اس. که از مرغوب ترین مواد اولیه تهیه شده‌‌ان. که شفافیت خاص شیشه های رومیزی آن زیبایی اونو چند برابر کرده اس. برای دیدن نمونه های بیشتر به صورت حضوری می تونین تشریف بیارین. یا با شماره ی 09101767773 تماس حاصل فرمایین.

شیشه رومیزی

ضد خش

در استفاده روزمره از این نوع آسیبی به شیشه وارد نمی‌شه. و بر روی آن شیاری نمی‌افته. هر چند با استفاده از دستگاه های برش می تونیم اونا رو طرح دار کنیم. به این شیشه ها شیشه نشکن هم می‌گن.

شیشه رومیزی ضد خش

سکوریت کردن شیشه

شیشه سکوریت ها مقاومت بالایی دارن. و ضدضربه هستن. این شیشه ها در مقابل ضربه و حرارت ۵_۳ برابر مقاوم تر از سایر شیشه ها هستن. در مراحل ساخت آن ابتدا شیشه رو داخل کوره قرار میدن. و تا دمای ۷۰۰ درجه سانتی گراد می رسونن.

شیشه در این دما شروع به ذوب شدن می کنه. بعد از آن با استفاده از باد خنک دو سمت آن سرد می‌شه. سرد شدن ناگهانی لایه های بیرونی اونو مقاوم می‌کنه. و حالت ضد ضربه به خود می‌گیره.

شیشه رومیزی سکوریت

کاربرد های آن

برای انواع جنس های مختلف میز از شیشه های رومیزی استفاده می‌شه. ولی برای میزهای چوبی کاربردی تر است. زیرا که چوب نسبت به سایر جنس‌های میز زودتر آسیب می‌بینه.

شیشه های رومیزی عمر چوب رو افزایش میدن. علاوه بر آن شیشه به میزها زیبایی میده.و فضا دکوراتیوتر به نظر می رسه. در اصل کاربرد اصلی و اساسی اون حفاظت از میزه.

شیشه رومیزی با پایه چوبی

نکاتی که در خرید شیشه های رومیزی باید دقت کرد

در توضیحات قبل‌تر اطلاعاتی در مورد شیشه بدست آوردیم. اینک می‌خواهیم بدونیم در خرید به چه المان‌هایی باید توجه کنیم ؟ همانطور که می‌دونین میزها دارای جنس های مختلفی هستن. جنس فلز ، چوب و … .

اکثرا برای میزهای چوبی از شیشه رومیزی استفاده می‌شه. و شیشه روی چوب قرار می‌گیره. پس زیر شیشه یک نگهدارنده وجود داره. و فضای زیر اون خالی نیست. که به شیشه فشار وارد بشه. به همین دلیل می‌توان شیشه های ۴ تا ۸ میل استفاده کرد.

هر چه مساحت میز بیشتر باشه باید ضخامت شیشه نیز بیشتر بشه. برای مثال برای میزی که ۱ تا ۱٫۵ متر مربع مساحت داره. شیشه ۱۰ میل انتخاب مناسب‌تری‌اس. یا برای میزهای بزرگتر ۱۰ تا ۲۰ میل انتخاب می‌کنن.

اما ممکنه زیر شیشه خالی باشه. مثل موقعی که شیشه روی پایه قرار داره. در این مواقع ضخامت شیشه های رومیزی را ۲ میلی‌متر بیشتر انتخاب می‌کنیم. یعنی اگر دو میز با ابعاد مساوی داشته باشیم. که در یکی از آن زیر شیشه خالی و دیگری چوب باشه. و شیشه برای میزی که زیر آن چوب است ۱۰ میل ضخامت داشته باشه. برای آن دیگری که زیر شیشه خالی است ۲ میل به ضخامتش اضافه می‌شه.

ضخامت شیشه های رومیزی

شیشه های رومیزی آشپزخانه

در میزهای نهارخوری ، جلو مبلی و عسلی باید دور تا دور شیشه‌ی آن لول زنی یا سنگ زنی بشه. که هم زیبایی خاصی به ظاهر آن میده. و هم استفاده از اون رو بی خطر می‌کنه. در شیشه هایی که ضخامت کمتری دارن ، از این روش برای فرم دهی استفاده می‌شه.

شیشه های رومیزی آشپزخانه

اهمیت آن در دکوراسیون

شیشه یکی از موارد مورد استفاده در کوراسیون داخلی اس. طرح های شیشه های رومیزی سالن غذا خوری رو لوکس‌تر می کنه. و ترکیب میز شیشه ای با مبلمان ، اتاق پذیرایی شما رو زیبا و کلاسیک می‌کنه.

میزهای تمام شیشه ای نیز بسیار مدرن و شیک هستن. چیدمان دکور شما روی میزهای شیشه ای زیباتر است. اگر میز شما پایه های چوبی داشته باشه. اونو با صندلی ای که پایه های چوبی داره ست کنین. که جلوه نمایی فوق‌العاده به فضا میده.

بیشترین کاربرد این شیشه ها در چه مکان هایی است ؟

میزهای شیشه ای در ادارات طرفداران بیشتری دارن. زیرا که این میز ها وزن بسیار سبکی دارن. پس حمل و نقل آن راحت تره. در هر حال این میزها در هر مکانی زیبایی خود رو حفظ می‌کن. و جذابیت اون انکار ناپذیره.

همچنین این میزها برای فضاهای کوچک بهتر هستن. زیرا از شلوغ دیده شدن این محیط ها جلوگیری می کنن. شیشه نور رو از خود عبور میده. در نتیجه فضا روشن‌تر دیده می‌شه. و روشنایی فضای محیط رو دلبازتر می کنه.

تضاد بین جنس فِرِم شیشه با خود آن بسیار جذابه. با هر جنسی از فِرِم شیشه شما دکوراسیونی مدرن خواهین داشت. و این دلیل موجهی برای استفاده از آن در اتاق های مهمه. اتاق مدیریت ، اتاق کنفرانس و سالن های پذیرایی ازین دسته‌.ان.

شیشه رومیزی

طرح های شیشه رومیزی اداری

تنوع بسیاری شیشه های رومیزی اداری در بازار موجوده. طرح های میزهای اداری با ترکیب شیشه و چوب هستن. که بسیار محبوب و پر طرفدارن.

میزهایی با ترکیب فلز ، چوب و شیشه هم جذابیت خاص خودشون رو دارن. نقش زیبایی بخشی میزهای شیشه ای رو نمی‌توان نادیده گرفت. شیشه های رومیزی دکوراسیون داخلی شما رو لاکچری‌تر می‌کنه. و به محیط شفافیت و روشنایی میده. و این امر فضای شما رو بزرگ‌تر از حد طبیعی نشون می‌ده.

شیشه های رومیزی با ترکیب فلز

محافظت در مقابل خش

شیشه های ضد خش از خط افتادن و خش دار شدن مصون هستن. اما شیشه های خام آسیب پذیر هستن.

پس چاره ی کار چیه ؟ بهتره برای میزهای غذا خوری قبل از سرو غذا رومیزی بکشین. جنس رومیزی زیاد تفاوتی نداره. یا در ادارات که میز شیشه ای دارین. استفاده از زیر لیوانی یا زیر دفتری پیشنهاد خوبیه. باتوجه به این نکات عمر میز شیشه ای افزایش پیدا میکنه.

فاکتور های تعیین قیمت شیشه رنگی

ضخامت و ابعاد این شیشه ها در تفاوت قیمت آن تعیین کننده اس. با افزایش ابعاد ، ضخامت اون نیز بیشتر می‌شه. و ضخامت بیشتر قیمت بیشتری رو در پی داره.

مورد تاثیر گذار دیگر رنگ اونه. شیشه های فلوت ساده و شیشه برنزی رومیزی و دودی بهای بیشتری دارن. و علت آن تفاوت در مراحل ساخت و تولیده. باید رنگ شیشه با دکوراسیون داخلی و میز شما متناسب باشه. ابزاری که برای دور شیشه استفاده میشه، هم قیمت اونو دستخوش تغییر می‌کنه. که شیشه با ابزار لول براق و شیشه با بازار تراش ۲ درصد پرداخت وجه متفاوتی داره.

جنس شیشه رومیزی هم در این امر بی تاثیر نیست.هر چه مواد اولیه مرغوب‌تر باشه قیمت نیز بیشتر می‌شه. البته شما باید از فردی که اطلاعات کافی داره کمک بگیرین. زیرا گاهی قیمت بیشتر بیانگر کیفیت نیس.

شیشه های رومیزی نشکن

بهترین انتخاب

مجموعه ی فرکو از بهترین مواد اولیه برای تولید شیشه استفاده می‌کنه. و تمام کالاهای آن دارای ضمانت هست. تفاوت فاحش محصولاتش با دیگر شیشه ها در کیفیت اونه.

برای سفارش با شماره 09101767773تماس حاصل فرمایین. یا برای دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس لینک شده مراجعه فرمایین.

شیشه های رومیزی لاکوبل
شیشه های رومیزی 15
شیشه رومیزی گرد
شیشه های رومیزی 16
شیشه رومیزی پذیرایی
شیشه های رومیزی 17
شیشه قرمز رومیزی
شیشه های رومیزی 18
شیشه رومیزی مدرن
شیشه های رومیزی 19
شیشه مات رومیزی
شیشه های رومیزی 20
شیشه رومیزی برای حال پذیرایی
شیشه های رومیزی 21
شیشه ابی رومیزی
شیشه های رومیزی 22
شیشه رومیزی غذا خوری
شیشه های رومیزی 23
شیشه رومیزی اشپزخانه
شیشه های رومیزی 24
شیشه رومیزی فانتزی
شیشه های رومیزی 25
شیشه سکوریت رومیزی
شیشه های رومیزی 26
شیشه برای میز چوبی

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو