آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

شیشه سکوریت مات

شیشه سکوریت مات

ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی جامع را در رابطه با شیشه سکوریت مات برای شما مشتریان عزیز شرح دهیم. و کاربرد و مزایای هر کدام را باهم مقایسه نماییم. تولید نخستین شیشه نشکن یا همان سکوریت در دنیا به سال 1929 باز می گردد . که پس از آن تولید اولیه پیشرفت های چشمگیری در عرصه تولید شیشه و آینه سکوریت صورت گرفت.تاریخ تولید اولین شیشه سکوریت در ایران حدودا به 50 سال قبل می رسد. که در این زمان اولین کارخانه شیشه سکوریت در ایران پا به عرصه فعالیت گذاشت. در آن زمان اکثریت دستگاه ها مکانیکی بود و اکثر کارها به صورت دستی انجام می گرفت. بدلیل اینکه نام اولین کارخانه ساخت شیشه نشکن در ایران میرال بود.

تا چندین سال کارخانه میرال به تولید شیشه های نشکن در ایران می پرداخت. در طی زمان و پیشرفت تکنولوژی دستگاه های پیشرفته جدید کوره سکوریت به داخل ایران وارد شد. در این عرصه وارد عمل شد. و امروزه کشور ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان شیشه و آینه سکوریت نشکن با انواع ضخامت و ابعاد در خطه خاورمیانه و آسیا است. که صادرات متنوعی به کشورهای اطراف دارد .قبل از ساخت و تولید شیشه سکوریت مات ، از برچسب هایی که مات بودند استفاده میشد. این شیشه مات کن ها بصورت طرح دار و ساده در بازار عرضه میشد و روی شیشه سکوریت چسبانده میشدند.

شیشه سکوریت مات
شیشه سکوریت مات

کارشناسان حرفه ایی دکوراسیون داخلی تیم فرکو

با استفاده از بهترین متد های آینه کاری و درجه یک ترین متریال آینه در در فضای داخلی و خارجی بنا اقدام به خلق طرح ها و ایده های منحصر به فردی برای ایجاد فضاهای مدرن و یا نئو کلاسیک در دکوراسیون اقدام نمودند. که با عنوان آینه کاری مدرن به شما مشتریان محترم ارائه میشود. این آینه ها بر اساس ماهیتشان در سطوح مختلفی مانند : سقف ها ، دیوارهای داخلی ، مبلمان و… پیاده و اجرا می شوند. جنس متریال آینه های مدرن از دو متریال شیشه و فلز جیوه ایی نشات گرفته است. که نوع شیشه ایی از استقبال بیشتری نسبت به نوع فلزی برخوردار است.


ویژگی های شیشه سکوریت مات شامل موارد زیر است

  • ضخامت شیشه زیاد است.
  • شیشه سکوریت بسیار استحکام بالایی دارد.
  • شیشه سکوریت می تواند فشار زیادی را تحمل کند.
  • شیشه سکوریت در مقابل شکستن مقاومت بسیار زیادی دارد.
  • عملکرد شیشه سکوریت نسبت به شیشه معمولی بسیار بهتر است.
  • شیشه سکوریت مقدار بار بیشتری را نسبت به شیشه معمولی تحمل می کند.
شیشه سکوریت مات
شیشه سکوریت مات

صنایع شیشه و آینه فرکو

که بیش از 10 سال در صنعت شیشه و آینه سابقه دارد. و در امر تزئینات دکوراسیون داخلی و معماری داخلی نیز تخصص بسزایی دارد. تیم فوق حرفه ای گروه صنایع شیشه و آینه ی فرکو ، در انتخاب نوع آینه کاری و رنگ مناسب آینه با توجه به رنگهای موجود در فضای داخلی محیطی که قرار است. از آینه کاری پشت تلویزیون استفاده کند ، در محل حاضر شده و‌کاملا تخصصی به شما مشاوره خواهند داد. در ادامه این مقاله به انواع شیشه رفلاکس خواهیم پرداخت .

شیشه سکوریت مات
شیشه سکوریت


موارد کاربرد شیشه سکوریت مات در اماکن مختلف

از شیشه سکوریت مات در محل هایی که نیاز به جداسازی حریم خصوصی است استفاده می شود.
مکان هایی مثل اورژانس بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، ویترین شیشه ایی طلافروشی ها و کف پوش مکان هایی خاص
کاربرد دیگر شیشه سکوریت مات در خانه های شخصی است در صورتیکه بخواهیم از آن به عنوان پارتیشن استفاده کنیم.
همچنین در محیط های کاری به صورت پارتیشن نیز از شیشه سکوریت استفاده می گردد.
هرگاه از شیشه سکوریت مات برای جدا کردن حمام از سرویس بهداشتی استفاده کنیم موجب زیبایی محیط می شود.
در اماکن ورزشی که نیاز به استفاده از کابین می باشد وجود شیشه سکوریت مات بسیار ضروری است.با توجه به مطالبی که در مورد اهمیت شیشه سکوریت بیان نمودیم در ذیل به توضیحاتی در مورد شیشه سکوریت مات که از انواع شیشه سکوریت است می پردازیم.

شیشه رفلکس سکوریت 20
شیشه سکوریت

انواع شیشه سکوریت به لحاظ شفافیت

شیشه سکوریت مات از جهت میزان شفاف بودن سه دسته است: سوپر کلیر، فلوت و کریستال.
شفاف ترین این انواع همان اکسترا کلیر یا شیشه کریستال می باشد. صنایع شیشه و آینه فرکو شیشه کریستال را در ضخامت های بسیار متفاوت تولید می کند.در ادامه مطلب به بررسی انواع شیشه سکوریت ، کاربرد آن و معرفی خدمات شیشه بری و آینه کاری و معرفی بهترین مرکز شیشه بري همراه با بررسی هزینه شیشه بری می‌پردازیم.

شیشه سکوریت مات
شیشه سکوریت مات

توضیحاتی پیرامون شیشه سکوریت

جالب است بدانید که مقاومت شیشه سکوریت ۷برابر شیشه ی خام و شیشه معمولی است.
به دلیل مقاومت بالای شیشه سکوریت مات در صورتیکه شکسته شود. بصورت قطعات ریز و پودری شکل که ضرر کمی دارند شکسته می شود. در واقع شیشه سکوریت نوعی شیشه است .که به منظور مقاومت بالا در مقابل شکستگی ساخته و‌تولید می شود.
دلیل توجه به ساخت شیشه ای مقاوم در برابر شکستگی این است که در مکان های بسیاری نیاز به شیشه ای داریم که در مقابل حرارت بالا و ضربه مقاومت لازم را داشته باشد. مکان هایی چون درب خانه ها ، شیشه ی جلوی شومینه و بخاری ها، کابین دوش در ورزشگاه ها و استخرها و …

صنایع تولیدی فرکو تلاش می کند تا اطلاعات دقیقی را ارائه دهد . نیاز است که شما همیشه با یک فروشگاه شیشه ای دارای مجوز ، بیمه و معتبر کار کنید. که بتواند نیازهای خاص شما و را ارزیابی کرده و خدمات حرفه ای را ارائه دهد. برای اطلاع از قیمت انواع آینه ها و شیشه ها و همچنین سفارش آن می توانید. با شماره های ۰۲۱۸۸068352-۰90101767773 تماس حاصل نمایید.در ادامه مطلب به انواع و کاربرد شیشه سکوریت مات خواهیم پرداخت


وجوه تفاوت بین شیشه سکوریت و شیشه معمولی

  • ۱- اولین تفاوت بین شیشه معمولی و شیشه سکوریت این است که در مرحله ی تولید و ساخت ، شیشه خام را در کوره هایی که مخصوص این کار ساخته و طراحی شده اند با دمایی بالا حرارت می دهند و سپس به سرعت هوای سرد را بافشار وارد کوره می کنند و با ساختاری مختلف شیشه سکوریت ساخته می شود.
  • ۲- همان گونه که در بالا ذکر شد شیشه سکوریت در صورت شکستن به قطعات ریز و پودر تبدیل می شوند در حالیکه شیشه معمولی در صورت شکستن به قطعات بزرگ و بسیار تیز وبرنده و خطرناک تبدیل می شود.
  • ۳- شیشه معمولی در مقابل حرارتی حداکثر در حد ۶۰ درجه سانتی گراد مقاوم هستند در حالیکه شیشه سکوریت تا دمای ۳۰۰ درجه سانتی گراد در مقابل گرما مقاوم هستند. همانطور که میبینید شیشه سکوریت هفت برابر بیشتر از شیشه معمولی مقاومت دارد.


معایب شیشه مات کن ها شامل موارد زیر است


مراحل نصب شیشه مات کن بر روی شیشه سکوریت بسیار زمان بر و طولانی است .
چسباندن آن ها روی شیشه سکوریت نیاز به مهارت خاصی داشت زیرا در صورتیکه کمترین بی دقتی در چسباندن انجام میشد زیر آن هوا میرفت و حباب ایجاد میشد همین حباب ها باعث زشتی کار و دوام کمتر آن میشد.
زمانی که شیشه سکوریت مات ساخته وتولید شد تمامی این معایب برطرف گردد. صنایع شیشه و آینه فرکو افتخار دارد . که سازنده ی بهترین نوع شیشه سکوریت مات می باشد.


انواع شیشه سکوریت مات


۱ شیشه سکوریت مات طرح دار، تیم متخصص و فنی صنایع فرکو با استفاده از دستگاه سندبلاست اقدام به چاپ طرح های بسیار متنوع روی شیشه سکوریت مات نموده است.

شیشه سکوریت مات
شیشه سکوریت مات


2 شیشه سکوریت مات رنگی ، باتوجه به کاربردهای مختلف در مکان های متفاوت شیشه سکوریت مات لازم است . این شیشه ها دارای تنوع رنگی باشند تا باعث زیبایی و جذابیت طراحی دکوراسیون محیط شوند.

3 شیشه سکوریت مات حکاکی شده ، صنایع فرکو با در اختیار داشتن دستگاه هوشمند مستر اقدام به اینگروینیگ یا همان حکاکی طرح های روی شیشه سکوریت مات می نماید.
این کار به صورت کنده کاری و تراشیدن طرح مورد نظر روی شیشه سکوریت مات انجام می شود که بسیار زیبا و شیک می باشد.


4 شیشه سکوریت مات دوجداره ، در مکان هایی که مایل به صرفه جویی در مصرف انرژی و کم‌کردن میزان آلودگی صوتی هستید بهترین گزینه نصب شیشه سکوریت مات دوجداره است. ساختار این شیشه ها به این صورت است که دو جام شیشه سکوریت را به اندازه ی یکسان برش می دهیم بعد اسیپسر فلزی را که حاوی مواد ضد رطوبت است بین این دو شیشه قرار می دهیم و دور شیشه ها را با چسب مخصوص می پوشانیم، در پایان کار گاز آرگون را بین دو شیشه تزریق می نماییم.

5 شیشه سکوریت مات لمینت ، در صورتیکه ابعاد شیشه بیش از حد استاندارد باشد باید از روش فریم لس بهره برد در این صورت شیشه سکوریت مات کاربرد دارد .جهت ساخت این شیشه ها اول دو جام شیشه سکوریت مات در اندازه مساوی ساخته می شود سپس با استفاده از لایه pvb این دو شیشه را بهم می چسبانیم.

مدت زمان تحویل سفارش

صنایع آینه و شیشه فرکو مفتخر است که میتواند در ۴۸ ساعت بهترین کیفیت شیشه و آینه را که مدنظر شماست را تحویل دهد.برای اطلاع از قیمت شیشه رومیزی ۱۰ میل به سایت رکو مراجعه کنید .با تماس شما به صنایع فرکو ، کارشناسان تیم حرفه ایی فرکو در کمتر از ۴۸ ساعت شیشه ی مورد نظر را در محل تحویل داده خواهد شد.در ادامه مطلب پیرامون قيمت شيشه ميز گرد خواهیم گفت .

تیم فرکو موارد ذيل را در سفارشات آنلاين به شما عزيزان ارائه ميكنيم

مزايای استفاده از خدمات اينترنتی جهت سفارش


رفتن به مرکز شیشه بری و ساعت‌ها ماندن در ترافیک‌های طولانی بخصوص با توجه به شرايط فعلی جامعه، راه حل مناسبی برای دریافت خدمات شیشه بری نیست. شغل شیشه بری به دلیل سر و کار داشتن با شیشه، خیلی حساس است و فردی که در این زمینه فعالیت می‌کند باید فردی با تجربه باشد و در حین کار آرامش داشته باشد. پس در انتخاب شركت ارائه دهنده ي شیشه دقت فراوان به خرج دهید.جالب است بدانید با افزایش استقبال از خدمات شیشه بری این روزها درخواست‌ها در كليه مناطق رو به افزایش است.

چگونه به ما سفارش دهید

شما عزیزان می‌توانید برای تهیه و سفارش هر نوع و شکل از شیشه رومیزی با ابعاد مورد دلخواه و موردنیاز خود، از طریق واتس اپ 09101767773یا با شماره تلفن 02188068352 ما در ارتباط باشید تا بتوانید سفارش خود را ثبت کنید.

آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو