Home
شیشه رومیزی6مبل

شیشه رومیزی 6میل

شیشه‌های رومیزی یکی از اساسی ترین اجزای دکوراسیون داخلی هر خانه و محل شما می‌باشد . که اولین چیزی که به ذهن هرکس میرسد کیفیت آن میباشد. در این صفحه به معرفی بهترین شیشه در جهت انجام خدمات شیشه رومیزی،  را خواهید دید. و همچنین به انواع  شیشه رومیزی 6میل متناسب با دکوراسیون شما از جمله گرد، برنز، رنگی و… را اشاره خواهیم کرد.شیشه 6 میل یکی از محصولات پر کاربرد در صنعت شیشه و آینه می باشد. شیشه ماده ای است که تقریبا  از تمام عناصر جدول مندلیوف بدست می آید. ولی سه عنصر اصلی مواد تشکیل دهنده شیشه هستند.

انواع مختلفی از شیشه ها در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. انواع شیشه ها و کاربرد آنها به شرح زیر می باشد. شیشه های تکجداره، معمولا برای روشنایی بین اتاق ها داخل ساختمان، گلخانه، رومیزی ها، میز ناهارخوری و شیشه کمدها مورد استفاده قرار می گیرد.

شیشه رومیزی6مبل

شیشه رومیزی 6میل

صنعت شیشه و آینه امروزه شیشه هایی با ضخامت های گوناگون را به جهت انواع استفاده تولید کرده اند . و در رنگ ها و طرح های مختلفی ارائه می نماید در کشور ایران با توجه به اینکه صنعت شیشه نسبت به سالیان گذشته پیشرفت چشمگیری را داشته و تمامی شیشه رومیزی 6میل در انواع مختلف در داخل کشور تولید شده و در صنایع شیشه و آینه فرکو جهت استفاده در مکان های مختلف ساختمانی خدمت شما مشتریان عزیز عرضه می شود .

موارد استفاده از شیشه6 میل


همانگونه که در مطالب بالا گفته شد. در زمان گذشته ضخامت شیشه های تولید شده ۴ میل بود.اما ضخامت شیشه های جدید به 6 و ۸ میل تبدیل شده است.پس یکی از قابلیت و مزیت های مهم این شیشه مقاومت آن نسبت به سایر شیشه ها در برابر ضربه می باشد.برای میز‌های ناهار خوری و یا حتی اداری از شیشه های 6 میل استفاده می شود. زیرا علاوه بر زیبایی زیاد این نوع شیشه از مقاومت بالایی برخوردارند. به طور کلی می توان گفت شیشه رومیزی 6میل از طول عمر بالایی برخوردارند. این شیشه 6 میل از شفافیت منحصر به فردی برخوردار است.زمانی که شما از شیشه های درجه دو و یا حتی سه استفاده می کنید متوجه وجود خال بر روی آن ها خواهید شد.

بیشترین کاربرد شیشه 6 میل در صنایع شیشه و آینه فرکو

 شیشه رومیزی 6میل در تمامی موارد ذکر شده مورد استفاده قرار می گیرد . اما شیشه 6 میل  در شیشه سکوریت و رومیزی بیشترین کاربرد را دارد. و اگر توجه کرده باشید شیشه سکوریت نصب شده در فروشگاه ها بیشتر از شیشه 6 میل هستند. به این دلیل که روش سکوریت صرفا برای رفع خطر شکستن شیشه می باشد . و طبیعی است که برای انتخاب شیشه سکوریت از نظر ضخامت شیشه 6 میل استفاده شود .

شیشه های رومیزی هم به دلیل اینکه معمولا اشیای نچندان سنگین روی آن قرار می گیرد. و خطر شکستن شیشه وجود دارد بهترین انتخاب برای شیشه رومیزی ، شیشه 6 میل می باشد و امروزه هم که شیشه رومیزی 6میل در رنگ های مختلف قابل ارائه است . و براحتی می توانید طراحی دکوراسیون داخلی را با شیشه رومیزی ست کنید .

انواع شیشه رومیزی۶ میل در صنایع شیشه و آینه فرکو

بررسی شیشه ۶ میل و نحوه تولید آن در صنایع شیشه و آینه فرکو

تعیین کیفیت شیشه های با ضخامت ۶ میل با توجه به نوع آن ها مشخص می شود . به عبارت دیگر قیمت شیشه با ضخامت ۶ میل برنز و شیشه با ضخامت ۶ میل ساده فلوت متفاوت است . بنابراین جهت اطلاع از قیمت انواع شیشه های ۶ میل با کارشناسان حرفه ایی فرکو در ارتباط باشید .

شیشه رومیزی6مبل

شیشه ۶ میل ساده

در صنایع شیشه و آینه فرکو شیشه رومیزی 6میل ساده توسط دستگاه های پیشرفته و همچنین نیروی انسانی خبره در این زمینه تبدیل به شیشه های حکاکی شده و یا سندبلاست و چاپی می شود . به طوری که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده . سپس شیشه وارد دستگاه های مختلف شده و تبدیل به شیشه های ۶ میل چاپی و سندبلاست می شود .

شیشه6میل رفلکس

شیشه رفلکس شیشه ای است که به عنوان یکی از شیشه های با تقاضا بالا در بازار شناخته شده می باشد. تنوع رنگی و مزیت های موجود در شیشه رفلکس باعث شده است.این شیشه به عنوان یکی از اولین انتخاب ها برای پنجره در نظر گرفته شود.البته این شیشه تنها در پنجره استفاده نمی شود .در برخی از موارد از شیشه رفلکس برای بالکن با اندازع 6میل مورد استفاده قرار میگیرد .شیشه‌های رفلكس ميزان ورود اشعه راديواكتيو و حرارت را كاهش می‌دهند.شیشه های رفلکس اغلب با ضخامت های ۴ میل و ۶ میل تولید می شود .

شیشه سندبلاست 6میل

نوعی از شیشه می باشد که با عنوان شیشه سند بلاست شناخته می شود. در واقع فرایند مات شدن شیشه را سند بلاست گویند. در  طی اجرای این تکنیک ساینده های معدنی یا پایه خاک با شتاب بالایی بر روی سطح قطعه موردنظر پرتاب می شوند. در شیشه سند بلاست، عمل سند بلاست باعث مات شدن شیشه از طریق پاشیدن شن و ماسه با شدت زیاد بر روی هر نوع شیشه ای می شود. شن و ماسه‌ های خاص را با فشار بر روی شیشه‌ها می‌پاشند. برای این کار از کمپرسورهای هوای مخصوص استفاده می‌کنند. به این عمل در اصطلاح حرفه‌ای بلاست کردن می‌گویند.

شیشه دودی6 میل

اینکه چرا تا این حد شیشه های دودی مورد استقبال طراحان دکوراسیون داخلی و مردم قرار گرفته امری بدیهیست .چرا که زیبایی شیشه های دودی هر کسی را تحت تاثیر قرار خواهد داد. شیشه دودی به دو صورت در صنعت شیشه تولید می شود .در حالت اول رنگی مشکی کم رنگ بوده و پشت شیشه براحتی قابل مشاهده خواهد بود. اما در حالت دوم شیشه به رنگی مشکی دیده خواهد شد . از نظر زیبایی شیشه دودی پر رنگ بسیار جذابتر به نظر می رسد. اما اگر قیمت شیشه رومیزی 6میل در اولویت اجرای پروزه قرار دارد بهتر است که از شیشه های دودی کم رنگ استفاده کنید .

شیشه برنزی 6 میل

تولید میزهای رنگی و طرح دار به طبع نیاز به شیشه های رنگی هم دارد .و در واقع استفاده از شیشه های شفاف و ساده برای میزهای رنگی انتخاب نادرستی به شمار می رود صنایع شیشه و آینه فرکو با تولید شیشه های رنگی ست کردن رنگ شیشه رومیزی را با رنگ میز امکان پذیر کرده است. لازم به ذکر است که شیشه رومیزی برنز در کیفیت های مختلفی عرضه می شود. به همین دلیل هنگام خرید شیشه رومیزی 6میل دقت نمایید که شیشه دارای خال جوش و موج نبوده در ضمن شیشه باید به رنگ قهوه ای تیره باشد .در صنایع شیشه و آینه فرکو شیشه رومیزی برنز فقط با کیفیت +A و A را تولید می شود.

شیشه رومیزی6مبل

شیشه های دوجداره 6میل

مناسب پنجره های ورودی ساختمان هستند. این شیشه ها عایق بسیار مناسب صوتی و حرارتی هستند. همانطور که از نامشان پیداست این شیشه ها از دو لایه شیشه تشکیل شده اند. و لذا ترکیب هر نوع از شیشه ها، نوع خاصی از شیشه دوجداره را ایجاد می کند.شیشه دوجداره مهمترین نوع شیشه عایق محسوب می شود ، شیشه های دوجداره عایق صوتی و گرمایی مهمی هستند و تاثیر زیادی در بهینه سازی مصرف انرژی دارند.

موارد استفاده از شیشه ۶ میل

 • در شیشه های رومیزی ابعاد زیر یک متر
 • در پنجره های تک جداره آهنی
 • در درب های آهنی تک جداره
 • در درب های چوبی سنتی و مدرن
 • در پنجره های دوجداره
 • دیوارپوش های شیشه ای رنگی
 • در نمای خارجی ساختمان ها
 • استفاده در ساخت آکواریوم با ابعاد کمتر از ۸۰ سانتی متر

تفاوت شیشه ۶ میل ساده فلوت با شیشه کریستال و سکوریت

شیشه 6 میل فلوت ساده

تنها تفاوت شیشه فلوت ساده با شیشه کریستال در شفافیت شیشه است . و از نظر ظاهری هم براحتی قابل تشخیص است زیرا شیشه فلوت مایل به رنگ سبز اما شیشه کریستال مایل به رنگ آبی و سفید است .

شیشه 6میل کریستال

شیشه کریستال به دلیل ماده کریستالی که در آن تولید شیشه شفافیت و وضوح آن به مراتب بیشتر از شیشه فلوت می باشد.شیشه کریستال ترکیبی از شیشه می باشد که به صورت کاملا شفاف و بدون هیچ گونه نا خالصی تولید می گردد.وجود سرب در شیشه کریستال باعث افزایش ضریب شکست نور در این نوع شیشه ها می شود .و در نتیجه شیشه های کریستال دارای درخشندگی بالاتری هستند.شیشه های کریستال وارداتی می باشند.

شیشه ۶ میل سکوریت

اما شیشه رومیزی 6میل سکوریت از نظر مقاومت با شیشه فلوت تفاوت دارد . بدین شکل که به دلیل وارد شدن شیشه به داخل کوره آب آناز دست میرود و به اصطلاح آب شیشه گرفته می شود و هنگام ضربه مقاومت بسیار بالایی را از خود نشان می دهد. اما از نظر شفافیت تفاوتی را با شیشه فلوت ساده نداشته و به یک شکل مشاهده می شوند .

تفاوت شیشه کریستال و ایرانی چیست؟

شیشه های ایرانی دارای مغز سبز هستند و از نطر رنگ متمایل به سبز میباشند . از لحاظ وضوح و شارپنس کمتری نسبت به شیشه های کریستال دارند. ولی شیشه های کریستال دارای مغز شفاف تر هستند. و در زیر نور افتاب دارای مغز ابی هستند و متمایل به ابی به نطر میرسند.

شیشه کریستال ترکیبی از شیشه می‌باشد که به صوت کاملا شفاف و بدون هیچ گونه ناخالصی ساخته می‌شود. از این شیشه‌ها بیشتر در جواهر فروشی‌ها، ساخت ظروف کریستال، جواهر فروشی‌ها و … استفاده می‌شود. و به دو نوع کلییر (Clear Glass)  با نام اختصاری CG و سوپر کلییر (Super Clear Glass) با نام اختصاری SCG دسته بندی می‌شود. شیشه‌های کریستال به طور کل وارداتی هستند و بیشتر از کشور بلژیک وارد می‌شود .به همین علت به نام شیشه کریستال بلژیکی مشهور هستند.

ابزارهایی که می توان برای شیشه ۶ میل استفاده کرد:

( شیشه های ۶ میل را به دلیل اینکه ضخامت کمتر از حد نصاب دارند نمی توان تراش دو پله و سه پله زد )

 • تراش ساده
 • لول مات
 • براق

صنایع تولید شیشه و آینه فرکو

یکی از مهم ترین مسائلی که خریداران به آن توجه می کنند.کیفیت محصول می باشد.زیرا که شیشه ۸ میل برای حفظ حریم و حفاظت از فضاهای شیشه ای ساختمان بسیار مسئله ای مهم و چشم گیر می باشد.شما عزیزان باید در بین این همه شرکت بتوانید یک شرکت معتبر و قابل اعتماد پیدا کنید.به لطف پرودگار تولیدی فرکو با چندین سال تولید شیشه آینه توانسته است .یکی از پرفروش ترین تولیدی ایران واقع شود.شما می توانید یکی از خریداران ثابت شیشه ۸ میل باشید که با قیمتی مناسب و کیفیتی منحصر به فرد برای شما در هر رنگ و ابعادی تولید می کنند.برای ثبت سفارش با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید . و در48 ساعت شیشه ۸ میل خودرا درب منزل تحویل بگیرید.

مزايای استفاده از خدمات اينترنتی جهت سفارش :


رفتن به مرکز شیشه بری و ساعت‌ها ماندن در ترافیک‌های طولانی بخصوص با توجه به شرايط فعلی جامعه، راه حل مناسبی برای دریافت خدمات شیشه بری نیست. بنابراين عاقلانه ترين وبهترین گزینه، دریافت خدمت از مرکز شیشه بری آنلاین مي باشدکه همه خدمات مورد نیاز شما را در محل با سرعت و بهترين كيفيت و قيمت بسيار مناسب تامين ميكند.
شغل شیشه بری به دلیل سر و کار داشتن با شیشه، خیلی حساس است و فردی که در این زمینه فعالیت می‌کند باید فردی با تجربه باشد و در حین کار آرامش داشته باشد. پس در انتخاب شركت ارائه دهنده ي شیشه دقت فراوان به خرج دهید.

ما در اين شركت موارد ذيل را در سفارشات آنلاين به شما عزيزان ارائه ميكنيم

 • نصب، تعویض و برش انواع شیشه ساختمانی (درب و پنجره)
 • برش و نصب شیشه آینه، میز شیشه ای در اندازه دلخواه و در شکل های مختلف
 • برش، تعویض و نصب شیشه رومیزی میز عسلی میز ناهار خوری میز کنفرانس
 • نصب شیشه های دو جداره و معمولی در و پنجره
 • تعویض شیشه های در و پنجره دوجداره، شیشه سکوریتدر ویترین مغازه ها
 • تعویض و یا نصب شیشه‌های درب و پنجره‌ها، لمینت، آینه کاری و شیشه‌های رومیزی و شیشه‌های دکوراتیو
 • اندازه گیری دقیق و تهیه ی شیشه ها برای میز عسلی، میز ناهار خوری، میز کار در اداره ها، کتابخانه ها و سایر انواع میز ها…

چگونه به ما سفارش دهید

شما عزیزان می‌توانید برای تهیه و سفارش هر نوع و شکل از شیشه رومیزی با ابعاد مورد دلخواه و موردنیاز خود، از طریق واتس اپ 09101767773یا با شماره تلفن 02188068352 ما در ارتباط باشید تا بتوانید سفارش خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو