آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

ساخت آینه بک لایت

ساخت آینه بک لایت بسیار در زندگی ما کاربرد دارد . امروزه علاوه بر کاربرد برای مدرن تر کردن و زیباتر جلوه دادن دکور خانه و اتاق از آینه با سبک های متفاوت و جدید که وارد بازار شده استفاده می کنند . یکی از جدیدترین آینه ها که بسیار مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته است و جلوه خاصی به اتاق می دهد آینه بک لایت میباشد . آینه به تنهایی فضا را بزرگ تر و زیباتر نشان می دهد.

اما این نوع آینه به دلیل نوری که از پشت آن منعکس می شود فضا را نورانی تر می کند و باعث می شود که بزرگی فضا دوچندان شود. آینه خود به تنهایی چون نور را انعکاس می دهد فضا را دلباز تر میکند و حس خوبی به ما میدهد. ساخت آینه بک لایت روش خاص خود را دارد و ما این نوع آینه با آپشن های  مختلف را در صنایع شیشه و آینه فرکو تولید می‌کنیم. برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188068352 تماس بگیرید. 

ساخت آینه بک لایت

دلایل استفاده از آینه بک لایت 

 آنها زیبا به نظر می رسند 

 چراغ اگر روی آینه شما باشد ، چون مستقیم به چشم شما میخورد ممکن است چشم شما را اذیت کند. شما می توانید برای حل این مشکل از آینه استفاده کنید که لامپ به صورت مخفی و در پشت آن تعبیه شده و نور ملایم و خوبی دارد. این نوع آینه بک لایت بسیار مناسب می باشد و نیاز شما را برطرف می کند.

ساخت آینه بک لایت یک منبع روشنایی به حساب می آید 

 به دلیل این که نور از اطراف آینه به شما می تابد  روی صورت شما سایه ایجاد نمی شود. همین امر باعث می شود آنهایی که  کارشان آرایش صورت و مو است استفاده زیادی از این آینه بکنند. چون به همه صورت شما به صورت یکسان و یکدست نور کافی می رسد.

ساخت آینه بک لایت

 آنها کارآمد هستند 

 به جای استفاده از چراغ های دیگر که انرژی بیشتری  مصرف می کنند . ازاین آینه های بک لایت می‌توانید استفاده کنید . این آینه ها دارای چراغ های ال ای دی هستند و انرژی کمتری برای روشن شدن مصرف می کند و باعث صرفه جویی در هزینه ها می شوند. طول عمر بیشتری نسبت به بقیه چراغها نیز دارند.

ساخت آینه بک لایت حس خوبی به شما منتقل می کنند 

 آینه های بک لایت امروزه بسیار مورد استفاده قرار گرفته اند. به دلیل این که آنها یک سبک جدید و غیر منتظره به نظر می آیند. برای کسانی که اولین بار وارد سرویس بهداشتی شما می شوند و یا هر جای دیگر اتاق جلوه چشمگیری ایجاد می کند. آنها بدون ایجاد سایه های خشن و ایجاد نور طبیعی محیط اطراف را روشن می کنند .

نصب آنها آسان است 

 شما به راحتی با کمک یک دریل و پیچ می توانید آینه خود را روی دیوار نصب کنید. هر جای اتاق که بخواهید این آینه ها قابل نصب هستند و یا می توانید به صورت قدی آنها را سفارش بدهید.

ساخت آینه بک لایت

 نور آنها بسیار زیبا و مناسب است 

  هنگامی که آنها تنها منبع نور در اتاق و یا حمام هستند فضای آنجا را به تنهایی می توانند روشن کنند علاوه بر روشنایی ، بسیار فضا دلنشین و زیبا می شود.

هنگامی که شما از یک شمع برای روشنایی اتاق استفاده کنید اتاق روشن میشود ولی نور یکدست به اطراف نمی‌دهد و این آزار دهنده می باشد . ولی آینه بک لایت نوری که دارد به صورت یکدست انعکاس می یابد .

 یک حس عمیق ایجاد می کند 

 با استفاده از نور در پشت آینه اساساً آینه را برجسته تر و از دیوار خارج می کند  و لایه ای از عمق ایجاد می شود. آینه هایی که بخشی از کابینت هستند به ایجاد عمق کمک می‌کنند.

 آنها شما را زیباتر نشان می دهند 

 تابش نوری ملایم که نور پس زمینه ایجاد می کند باعث می شود همیشه زیباتر  به نظر برسید.

اندازه آینه باید مناسب فضای شما باشد 

 اندازه و شکل آینه شما باید با اندازه اتاقی که آینه در آنجا قرار می گیرد متناسب باشد. مثلاً اگر آینه بک لایت را بالای یک میز یا کمد طراحی می کنید و قرار می دهید باید طول و عرض آینه نه خیلی بزرگتر و نه خیلی کوچکتر باشد که  تناسب را به هم نزند و زیبا جلوه کند.

این نوع لامپ های ال ای دی که در ساخت آینه بک لایت استفاده می شود با محیط زیست مرطوب سازگاری دارند . همین امر باعث می‌شود به راحتی از این نوع آینه نوری در حمام و سرویس ها استفاده شود .

برای ایمنی بیشتردر حمام با فاصله یک یا دو متری دوش خود آینه را نصب کنید. 

ساخت آینه بک لایت

چگونگی روشن شدن آینه بک لایت 

 با سه روش می توانند روشن شوند. اول به صورت اتصال مستقیم به پریز برق . دوم به صورت لمسی یا تاچ . سوم به صورت حسگر و چهارمین روش ریموتی می باشد .

 ریموتی 

  آینه های نور دار و بک لایت را می توان با استفاده از یک ریموت روشن و خاموش کرد. این روش کار شما را بسیار آسان کرده و نیازی نیست شما از جای خود بلند شوید. کافی است دکمه روشن و خاموش شدن روی ریموت را فشار دهید. می توان علاوه بر این مزیت با استفاده از کنترل ، درجه نور را هم کم و زیاد کنید . یا اگر دارای چند رنگ نور می باشد میتوان با لمس یک دکمه نورهای رنگی تعبیه شده در آینه را روشن و خاموش کرد.

حسگر 

 یک نوع دیگر  آینه نوری وجود دارد که یک سنسور حسگر پشت آینه نصب می شود و با حرکت دست شما جلوی آینه نور پشت آن روشن و خاموش میشود. این روش برای مشتریان بسیار جذاب بوده و استقبال فراوانی از این نوع آینه شده است.

تاچ یا لمسی

در این روش شما نیاز به یک آینه بک لایت و یک سنسور تاچ و قسمت خراش خورده دارید. برای ساخت آینه بک لایت لمسی کافی است یک قسمت کوچک روی آینه را بخراشید البته با استفاده از دستگاه این کار را انجام می دهید. وقتی جیوه پشت آینه را پاک کردیم سنسور حساس به لمس را دقیقاً پشت این قسمت می چسبانیم.با لمس کردن این قسمت می‌توانید آینه را روشن و خاموش کنید. 

اتصال مستقیم به پریز برق

ساده ترین روش که شما با آن آشنا هستید اتصال دو شاخه به پریز برق می باشد.

ساخت آینه بک لایت

چرا از لامپهای ال ای دی برای ساخت آینه بک لایت استفاده می شود:

طول عمر

 • این نوع لامپ طول عمر بالایی دارد و در مدت خیلی طولانی خراب میشود. همین امر باعث می‌شود در هزینه شما صرفه جویی شود. این لامپ نسبت به لامپ های دیگر کیفیت و نور بهتری دارند.
 • این لامپ ها را وقتی روشن میکنیم زمان خاصی نیاز ندارند تا به حداکثر نور موجود برسند. و به محض اتصال به برق روشن می شوند.
 • طول عمر لامپ ال ای دی هیچ ربطی به تعداد خاموش و روشن شدن آنها ندارد.تنها به ساعت هایی که روشن بوده مربوط می شود. .

نور قابل تنظیم

 • به راحتی می توان نور این لامپ‌ها را تنظیم کرد و کم یا زیاد نمود. درجه نور مناسب با محیط خود را می توانید در این نام مشخص کنید.  
 • تقریباً همه لامپ های موجود در بازار به مرور زمان نور کمتری از خود منتشر می کنند. ولی در این نوع لامپ ها اینطور نمی باشد.
 •  با کمترین ولتاژ میتوانند با نور کافی روشن بشوند . حتی شما می‌توانید با کمک باتری نور لامپ های ال ای دی را روشن کنید.

برای سلامتی ما ضرر ندارند

 • لامپ های ای ای دی از خود پرتوهای فرابنفش و مادون قرمز تولید نمی کند  و این یک مزیت بسیارمهم است. در صورتی که لامپ های کم مصرف این طور نیست.
 •  هیچ گرمایی از خود ایجاد نمی کند .
ساخت آینه بک لایت

از این آینه در کجا میتوانیم استفاده کنیم 

ساخت آینه بک لایت برای مزون ها

 در مزون ها می توان از این آینه استفاده کرد  زیرا کسی که میخواهد لباس را پرو کند برای دید بهتر باید نور کافی داشته باشد. این نوع آینه نور مناسب و کافی را دارد و مزون شما را شیک و زیبا میکند.

ساخت آینه بک لایت

ساخت آینه بک لایت برای سالن های زیبایی 

 یکی از مهمترین وسیله برای سالن های زیبایی داشتن نور کافی و آینه است . این نوع آینه نیاز شما را برطرف می‌کند و برای سالن شما بسیار کاربردی می باشد . کار میکاپ آرتیست را آسان می‌کند و به آن سرعت می بخشد.

ساخت آینه بک لایت

ساخت آینه بک لایت برای سرویس بهداشتی و حمام 

 یکی از موارد استفاده این آینه در سرویس بهداشتی و حمام می باشد. برای حمام ها و سرویس ها هم برای بهتر شدن دکور فضا نیاز به آینه همراه با نور کافی را نیز داریم. بهترین انتخاب ساخت یک آینه بک لایت می باشد. انتخاب این آینه فضا را بسیار شیک می کند. اگر شما کسی هستید که حتی دکور سرویس حمام برایتان مهم است بهترین انتخاب این نوع آینه می باشد.

ساخت آینه بک لایت

 اتاق ها یا هر جای خانه 

 از این آینه مدرن و شیک و زیبا  می توان در بالای میز آرایش خود استفاده کرد و بسیار فضای اتاق شما را نورانی و  جلوه خاصی به اتاق شما می دهد. از نور آینه می توان به عنوان چراغ خواب و یا مطالعه نیز استفاده کرد.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

ساخت آینه بک لایت

انواع آیه بک لایت قابل ساخت در صنایع فرکو

 • ساخت آینه بک لایت سندبلاست
 • ساخت آینه بک لایت لمسی
 • ساخت آینه بک لایت ریموتی
 • ساخت آینه بک لایت حسگر
 • ساخت آینه بک لایت رنگی
 • ساخت آینه بک لایت برنز
 • ساخت آینه بک لایت دوطرفه
 • ساخت آینه بک لایت گرد
 • ساخت آینه بک لایت پتینه
 • ساخت آینه بک لایت لامپی
 • ساخت آینه بک لایت ضدبخار
 • ساخت آینه بک لایت طرح دار
 • ساخت آینه بک لایت دماسنج دار
 • ساخت آینه بک لایت هوشمند

آینه بک لایت سندبلاست

ما در کارگاه خود دستگاه های مختلفی برای تولید شیشه و آینه داریم از جمله این دستگاه که آینه را سندبلاست میکنند. عمل سند بلاست این طور است که دستگاه جیوه و رنگ پشت آینه را طبق طرحی که ما به دستگاه می دهیم می تراشد وآن قسمت آینه را زبر می کند.از آن قسمتی که آینه سندبلاست شده نور می تواند عبور کند . وقتی پشت آینه را لامپ ال ای دی نصب می‌کنید بعد از روشن شدن علاوه بر اینکه نور از اطراف آینه می تابد از قسمتی که آن را تراشیدیم نور به سمت جلو می تابد . این آینه بسیار کاربردی است و نور بیشتری به اتاق می تاباند و اتاق را نورانی تر و دلبازتر میکند. از این نوع آینه در سالن های زیبایی تئاتر و سینما ، مزون ها استفاده می شود.

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی یکی از محبوب ترین آینه ها به شمار می آید. که با ابعاد و اشکال مختلف به تولید می رسد .امروزه آینه بک لایت قدی در اکثر ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار میگیرند که تاثیر بسیار زیادی بر روی دکوراسیون داخلی ساختمان می گذارد. همچنین در سالن های آرایشی، تالار ها ، سرویس بهداشتی و حمام و غیره بسیار مورد استفاده قرار می گیرند

این نوع آینه ها از اجزای مختلفی تشکیل شده اند از جمله :

1. آینه

2. ورق های pvc

3. نورپردازی مخفی (LED)

4. برد های الکتریکی

ساخت آینه بک لایت

آینه بک لایت ضد بخار

استفاده از آینه بک لایت ضد بخار به راحتی می‌تواند فضای سرویس بهداشتی شما را لوکس و مدرن نشان دهد. همیشه در حمام به دلیل وجود رطوبت مشکل دید در آینه را داریم . اما ما این مشکل را با تولید آینه بک لایت ضد بخار حل کردیم .

ساخت آینه بک لایت

آینه بک لایت پتینه

آینه پتینه نوعی از آینه است که طی فرآیند عملیاتی به شکل قدیمی و کهنه کاری شده در می آید. ما با استفاده از اسید و رنگ به آینه شما طرح قدیمی و کهنه کاری شده می‌دهیم. آینه پتینه را اکثر روی رنگ های برنز انجام می‌دهند . این عمل حالت لوکس تری به آینه می دهد .

اینه بک لایت رنگی

رنگ ها بسیار تاثیرگذار بر روی روحیه و محیط هستند. استفاده از رنگ باعث دلباز تر شدن فضای شما می شود. شما می توانید نسبت به رنگ دکور اتاق خود رنگ آینه خود را سفارش دهید. نوری که از پشت آینه می‌تابد زیبایی رنگی بودن آینه را دوچندان می‌کند.

آینه بک لایت دوطرفه

این آینه به شکلی طراحی شده که دوعدد آینه به صورت پشت به هم و با فاصله تعبیه شده و بین این آینه ها فضای خالی وجود دارد . بین این دو آینه در فضای خالی آن لامپ ال ای دی می گذاریم . وقتی شما آن را روشن میکنید نور از بین این دو آینه مشخص می‌شود و حالت ماه مانند دارد. این نوع آینه ها را میتوانیم به صورت تاچ یا لمسی تولید کنیم . از این مدل آینه بیشتر در آرایشگاه ها و مزون ها استفاده می کنیم.

آینه بک لایت حسگر

برای روشن شدن این آینه روشهای مختلفی داریم از جمله ریموتی ، لمسی یا حسگر . شما می توانید با حرکت دست خود در مقابل آینه لامپ های آن را روشن و خاموش کنید.

آینه بک لایت فلش خور

با تعبیه یک خروجی usb برای آینه ، به شما این امکان را می دهد که با وصل کردن یک فلش موسیقی مورد نظر خود را گوش دهید. این آینه علاوه بر روشنایی و زیباسازی محیط می تواند در بسیاری از مکان‌ها مورد استفاده قرار بگیرد از جمله در سالن های زیبایی و فروشگاه ها.

آینه بک لایت برنز

رنگ برنز یکی از رنگ های محبوب بین افراد است. این رنگ چون شبیه رنگ طلایی است حالت لوکس و سلطنتی دارد. برای کسانی که می خواهند اتاق خود را رسمی تر جلوه دهند استفاده از بک آینه بک لایت برنز بسیار مناسب است.

ساخت آینه بک لایت

آینه بک لایت قاب دار

قاب آینه ها بسیار تنوع دارد. اگر شما به دنبال طرح ساده و مدرن هستید قاب های فلزی نازک می تواند شما را به خواسته خود برساند. شما طبق رنگ دکوراسیون اتاق خود می توانید قاب آینه خود را سفارش دهید.

ساخت آینه بک لایت

نحوه سفارش

شما می توانید هر مدل و طرحی که می‌خواهید و در ذهن دارید را به ما سفارش بدهید . ما تمام رویاهای شما را برآورده می کنیم. برای تولید و طراحی از مجرب ترین افراد در کارگاه فرکو و از جدیدترین دستگاه های موجود در ایران استفاده می کنیم . برای سفارش و مشاوره با شماره 02188068352 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو