آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 13 ، 15 الی 21

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی یکی از پرطرفدارترین و مدرن‌ترین انواع آینه است. در قسمت‌های کناری و یا قاب این آینه ها چراغ‌ LED قرار می گیرد. آینه های هالیوودی به دلیل مزیت های متعدد ، مورد توجه هستند. یکی از مهم ترین کاربردهای این آینه‌ها انجام آرایش و گریم حرفه‌ای می‌باشد. به همین دلیل نیز این آینه‌ها با نام هالیوودی شناخته میشوند. ضمن اینکه آینه های هالیوودی به دلیل ظاهر جذاب ، از بهترین انواع آینه برای دکوراتیو محیط هستند. ترکیب نور چراغ و شفافیت آینه زیبایی دو چندان به محیط میبخشد و آینه‌ها زیبایی دکوراسیون محیط را پررنگ تر میکنند. قابل توجه است که آینه های هالیوودی در مدل های قدی ، رومیزی و پایه دار تولید و عرضه میشوند.

چرا آینه هالیوودی انتخاب مناسبی است

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی با توجه به ظاهر زیبایی که دارد می‌تواند به محیط جلوه خاصی ببخشد و در فضایی که قرار می گیرد به عنوان نقطه عطف در دکوراسیون محسوب میشود. آینه های چراغ دار به عنوان یک گزینه مناسب برای دکوراتیو در محیط‌های مسکونی ، تجاری ، آرایشی و حتی ورزشی مطرح هستند. در منازل مسکونی از آینه های هالیوودی در بخش‌هایی چون سالن پذیرایی ، اتاق خواب ، سرویس بهداشتی و حتی راهرو استفاده میشود. اما سوال اینجاست که چرا این آینه‌ها بهترین انتخاب هستند و در چه بخش‌هایی نباید از این آینه‌ها استفاده کرد؟ در این مقاله قصد داریم به معرفی جدیدترین طرح‌های آینه هالیوودی بپردازیم.

همچنین با توجه به جدیدترین اصول دکوراسیون داخلی به این سوال پاسخ میدهیم که به چه صورت و در چه بخش هایی بهتر است از آینه استفاده شود.

آینه هالیوودی

ساخت آینه هالیوودی به چه صورت می باشد

آینه های هالیوودی در ابتدا برای ساخت ، در ابعاد مورد نظر برش داده می‌شوند. پس از کار های اولیه لبه آینه با ابزاری ، دیاموند زده می شود. و به فاصله مورد نظر قسمت لازم را که لامپ قرار می گیرد ، برش داده میدهند. در مرحله آخر لامپ های مخصوص در آینه جایگذاری می شود.

البته لامپ ها هم می توانند روی خود آینه و هم روی قاب آینه قرار بگیرند. هر دو حالت زیبایی و جلوه خاص خود را دارا می باشد. حالت بدون قاب و فریم لس آینه هالیوودی از سادگی بیشتری برخوردار می باشد. اما در عین سادگی جلوه مدرن‌تری دارد. برای انتخاب آینه هالیوودی با قاب نیز انتخاب‌های متعددی وجود دارد که می توان از بین انواع مختلف قاب ، قابی متناسب با سلیقه و فضای خود را انتخاب نمود. تا در نهایت آینه مورد نظر علاوه بر رفع نیاز به آینه ، به دکوراسیون محیط نیز سر و شکل بهتری بدهد.

آینه هالیوودی چراغ دار
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی

انواع آینه هالیوودی

بر اساس متغیرهای مختلف میتوان آینه های هالیوودی را به شکل‌های متفاوتی دسته بندی کرد. به عنوان نمونه بر اساس ارتفاع ، آینه های هالیوودی در دو نوع قدی و رومیزی موجود هستند. به شکل دیگر میتوان این آینه‌ها را بر حسب قرار گیری چراغ دسته بندی کرد. همچنین میتوان آینه های هالیوودی را بر اساس نحوه نصب و نگهداری تقسیم بندی کرد. آینه های هالیوودی در انواع مختلف چون دیواری ، متحرک و پایه دار مورد استفاده قرار میگیرند.

آینه هالیوودی قدی

آینه قدی اصولا جزء آینه هایی به شمار می‌آید که بسیار پر کاربرد می باشد. و وجود آن در برخی از فضاها ضرورت دارد. چرا که با توجه به ابعاد و ویژگی هایی که دارد، دید کاملی را از اطراف و مقابل خود ایجاد می نماید. آینه هالیوودی قدی محدودیتی در استفاده از فضای خاصی و نیز ابعاد ندارد. و می تواند بسته به فضا و کاربردی که از آینه نیازمند و مورد انتظار است ، از انواع آن استفاده نمود. یکی از قسمت هایی که در آن از آینه های قدی استفاده میشود ، راهرو منازل است. استفاده از آینه هالیوودی قدی میتواند یک انتخاب خاص برای این بخش باشد. همچنین میتوانید از این آینه ها در بخش هایی چون سالن پذیرایی یا اتاق خواب و حتی سرویس بهداشتی استفاده کنید.

آینه هالیوودی

آینه رومیزی هالیوودی

یکی از انواع آینه هالیوودی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند ، نوع رومیزی آن می باشد. این حالت اغلب در اتاق خواب ، آرایشگاه و سالن زیبایی به عنوان آینه آرایشی کاربرد دارد. زیرا روشنایی که چراغ های روی آینه ایجاد میکنند ، برای انجام امور آرایشی بسیار مطلوب است و دید کامل و دقیقی ایجاد می نماید. و بدین ترتیب امکان یک آرایش حرفه ای مهیا میشود.

آینه هالیوودی

لامپ آینه هالیوودی

لامپ‌های آینه گریم علاوه بر دو رنگ آفتابی (زرد) و مهتابی (سفید) تنوع رنگی دیگری نیز دارند. اما برای کاربردهایی مثل میکاپ و گریم نورهای رنگی خیلی توصیه نمی شود. البته این امکان می تواند برای آینه فراهم باشد که بتوان رنگ نور و یا حتی میزان نور را تغییر داد. در این صورت می توان از آینه هالیوودی چندین کاربرد را داشت.

تعداد لامپ‌ها نیز تا حدی می‌تواند سلیقه‌ای باشد . ولی در نهایت تعداد لامپ‌ها باید طبق استانداری انتخاب گردد. در غیر این صورت روشنایی مناسبی ایجاد نخواهد شد.

آینه هالیوودی

همچنین لازم به ذکر است که چراغ های آینه از نظر مصرف انرژی کارکردی مشابه لامپ های کم مصرف دارد با مزیت های بیشتر. با این تفاوت که انرژی عمده ی این نوع لامپ ها بیشتر به نور تبدیل می شود تا به حرارت در مقایسه با دیگر لامپ های کم مصرف. این نوع لامپ ها در اندازه های مختلف و با نور مناسب برای اطراف این نوع آینه ها استفاده بسیاری می شود.

آینه هالیوودی

قابلیت هایی که آینه هالیوودی از آن برخوردار می باشد

 • قابلیت ساخت آینه در اشکال هندسی متفاوت
 • قابلیت ساخت آینه در ابعاد دلخواه و متفاوت
 • تغییر تعداد لامپ ها و تعیین شدن نور آن ها
 • افزودن گجت هایی مانند پنل های لمسی برای انجام راحت تر دستورات
 • قابلیت کارگذاری اسپیکر و پخش موزیک حین کار با آینه
آینه هالیوودی
 • امکان نمایش زمان و دمای محیط نیز روی صفحه نمایش آینه هالیوودی وجود دارد.
 • آینه هالیوودی از مدرن ترین سبک های طراحی محصولات دکوراتیو هستند. که به اصطلاح به آن آینه گریم یا آینه چراغ دار نیز گفته می شود.
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی

آینه هالیوودی به چه صورت مورد استفاده قرار می گیرد

۱)آینه های ثابت

آینه هالیوودی ثابت را می توان به راحتی در‌ تمامی محیط های مورد نظر نصب کرد. یکی از بهترین و رایج ترین روش های استفاده از آینه هالیوودی که معمولا هم کاربرد بسیار بالایی دارد نصب آن بر روی دیوار می باشد. .این نوع آینه ها در ابعاد و اندازه ، شکل و الگو های متفاوتی وجود دارد .

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی رومیزی را نیز می توان به نوعی در دسته بندی ثابت قرار داد. در این صورت آینه به صورت ثابت روی میز مورد نظر قرار و مورد استفاده می گیرد. در کل آینه های ثابت برای کسانی صدق می کند که از محل نصب آینه خود مطمئن هستند. و علاقه ای به تغییر دکوراسیون منزل خود به منظور جابه جایی آینه خود ندارد.

آینه هالیوودی
آینه هالیوودی

مهم ترین مزیت استفاده از آینه هالیوودی ثابت

همانطور که از نام این آینه هالیوودی مشخص است ، جای ثابتی در محیط مورد استفاده خود دارد. از این رو دیگر جابه جایی خاصی صورت نمی گیرد و نگرانی نیز بابت شکست و آسیب آینه وجود ندارد. البته در سال های اخیر پیشرفت های قابل ملاحظه ای در کیفیت و مقاومت شیشه و آینه به وجود آمده و با سادگی شکسته نمی شود.

آینه سرویس بهداشتی لامپ دار

2) متحرک

گاهی نوع فضا و کاربرد آینه، ایجاب می کند تا جابه جایی برای آینه هالیوودی صورت بگیرد. همچنین با کمک این آینه می توان دکوراسیون داخلی محیط را به راحتی‌تغییر داد. و در محیط خود تنوع ایجاد کرد.

آینه هالیوودی

آینه های متحرک نیز در نوع خود تنوع بالایی دارند و به شکل های مختلفی ساخته و تولید گردند. اما در فضاهایی که نیاز با جابه جایی مداوم آینه است، می توان چرخ هایی را در زیر آینه استفاده نمود تا در جابه جایی آینه هالیوودی سهولت بیشتری صورت بگیرد. که در این صورت نیازی به فشار زیادی برای حمل نیست و خیلی راحت می توان آینه خود را جا به جا کرد. یکی دیگر از مسئله های مهم این است که این آینه های نسبت به حجمی که دارند سبک هستند.

آینه هالیوودی
آینه لامپ دار

مکان هایی که از آینه هالیوودی استفاده می کنند

 • سینما
 • خانه
 • مزون ها
 • خیاطی ها
 • گریموری
 • آرایشگاه ها
 • بوتیک ها
 • رستوران و کافه
 • سایر موارد
آینه هالیوودی

آینه در گریموری سینما

در حوزه سینما و تئاتر گریم موضوع مهمی است. از این رو فضایی نیز به عنوان اتاق گریم همیشه در نظر گرفته می شود. با توجه به اهمیت گریم در این صنعت، آینه نیز به تبع آن مهم می شود. در میان انواع مختلف آینه ، آینه هالیوودی که در اینجا عنوان شد انتخاب ایده آلی با توجه به قابلیت هایی که داراست می باشد. چرا که با نوری که ایجاد می کند، دقت و تسلط گریمور را می تواند بالاتر ببرد.

آینه هالیوودی
آینه هالیوودی

منزل

قسمت های مختلف خانه از جمله اتاق خواب ، سالن پذیرایی و … از نقاط مناسب برای قرارگیری آینه هالیوودی می‌باشد. با در نظر گرفتن دکوراسیون منزل و یکسری فاکتور دیگر می‌توان از مدل های مختلف آینه هالیوودی استفاده کرد. در قسمت های مختلف از جمله اتاق خواب، سرویس بهداشتی، پذیرایی و جاکفشی کاربرد دارد. چرا که با توجه به ویژگی ها و قابلیت هایی که آینه هالیوودی دارد به زیبایی و جلوه بهتر این فضاها کمک شایانی می‌کند.

آینه چراغ دار

چرا که در دنیای امروز بر خلاف گذشته این فضاها نیز در دکوراسیون و معماری اهمیت بسیاری دارند. و در طراحی فضاها و چیدمان فضای داخلی توجه بسیاری به آن ها می شود. البته بهتر است پیش از خرید و نصب آینه حتما به مواردی توجه کنید. محل جانمایی آینه اهمیت بسیاری دارد. اگر قصد خرید آینه هالیوودی برای دکوراتیو محیط را دارید پیشنهاد میکنیم از مدل قدی استفاده کنید. اما اگر قصد دارید از آینه هالیوودی در اتاق خواب و برای آرایش استفاده کنید ، آینه رومیزی گزینه مناسبتری خواهد بود.

در مورد محل قرارگیری آینه نیز توجه داشته باشید که انعکاس قسمت های خصوصی بر روی آینه تشکیل نشود. بهتر است آینه طوری نصب شود که تصویر المان های شاخص زینتی روی آن شکل بگیرد. همچنین آینه را طوری قرار دهید که نور چراغ و لوستر به بهترین شکل روی آن بتابد. در این صورت علاوه بر روشتر شدن فضا ، آینه ظاهری درخشان تر میگیرد.

آینه هالیوودی
آینه هالیوودی

آرایشگاه

آینه در آرایشگاه و سالن زیبایی از مهم ترین ابزارها می باشد و تاثیر آن در زیبایی این فضا بسیار مهم می باشد. پس انتخاب زیبا و مناسب آن بسیار حایز اهمیت می باشد. زیرا آینه تقریبا در اکثر نقاط آرایشگاه استفاده می گردد و بیشترین چیزی است که در نگاه دیگران جلب توجه می نماید. بنابراین یکی از بهترین انتخاب ها برای آرایشگاه و سالن زیبایی استفاده از آینه هالیوودی می باشد. این آینه ها به عنوان آینه آرایشگاه در قسمت های مختلفی در سالن امکان استفاده دارند.

آینه هالیوودی

حتی می توان در قسمت های مختلف از انواع آینه هالیوودی یا در کل انواع آینه متناسب با کاربرد و نیاز آن قسمت انتخاب شوند. اما برای قسمت میک آپ و مو از بهترین انتخاب ها می باشد. چرا که روشنایی که توسط چراغ های روی آینه ایجاد می شود، دید خیلی بهتری ایجاد می نماید. که باعث می شود با نور ایجاد شده کار روند بهتری داشته باشد. این موضوع تنها به سالن های زیبایی خانم ها صدق نمی کند و آرایشگاه های آقایان را هم شامل می شود.

آینه هالیوودی
آینه هالیوودی

مزون و خیاطی

آینه در مزون و فروشگاه های مختلف نیز از ابزارهای ضروری می باشد. برای انتخاب آینه برای این فضاها نیز آینه هالیوودی می تواند آینه بسیار زیبا و مناسبی باشد. چرا که این آینه با زیبایی و روشنایی که ایجاد می کند فضای زیباتری را برای مزون و فروشگاه به ارمغان خواهد آورد. برای این مکان ها معمولا آینه هالیوودی به صورت آینه قدی مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا آینه قدی برای پروو و دیدن خود بهترین گزینه می باشد.

آینه هالیوودی

همچنین علاوه بر این ها آینه هالیوودی موجب می شود تا مزون و اجناس داخل آن جلوه و نمای بیشتری داشته باشند. و در کل فضا را علاوه بر زیباتر کردن روشن تر و گسترده تر نشان می دهد.

آینه هالیوودی

خیاطی در واقع حالت سنتی تر مزون می باشد که در این فضاها نیز آینه هالیوودی می تواند استفاده گردد تا کاربرد بهتر و زیباتری از آینه بتوان داشت. این آینه تمام نیاز های مربوط به آینه را برای مشتری و نیز خیاط به طور کامل به واسطه روشنایی ایجاد شده رفع می نماید.

آینه هالیوودی
آینه هالیوودی

بوتیک ها

در تمامی بوتیک ها و فروشگاه های مختلف حداقل دو یا سه آینه قدی وجود دارد. تا مشتریان بتوانند لباس مورد نظر خود را با سهولت بیشتری مشاهده نمایند. این مسئله بسیار در لباس تاثیر گذار است که این آینه ها بتوانند نوری مناسب را برای محیط فراهم کنند. که مشتری بتواند کاملا واضح و درست رنگ لباس و دیگر موضوع هارا مشاهده کند و در خرید خود مطمئن باشند. همچنین با ایجاد فضای زیباتر احساس بهتری نیز ایجاد گردد.

مدل جدید آینه هالیوودی فرکو

در مدل جدید آینه هالیوودی که توسط تیم فرکو طراحی و ساخته میشود امکانات مخصوص و جدیدی بر روی آینه تعبیه میشود. در این مدل علاوه بر چراغ های بک لایت نواری در کناره های آینه ، از لامپ حبابی با نور قوی‌تر در قسمت بالای آینه بهره گرفته میشود. اما لامپ های حبابی بر خلاف مدل های مرسوم ثابت نیستند و بر روی ریل قرار میگیرند. آرایشگر میتواند بر طبق حالات مختلف ، نور را به بهترین شکل دلخواه بر روی سوژه تنظیم کند. مدل جدید آینه هالیوودی فرکو مخصوصا برای آرایشگرها و گریمورها مناسب است و انجام آرایش و تنظیم نور را ساده‌تر میکند.

قیمت آینه هالیوودی به چه عواملی وابسته است

قیمت آینه هالیوودی با توجه به متغیر های متعددی تعیین میشود و این آینه ها تنوع قیمتی بسیار وسیعی دارند. نوع و ظاهر قاب ، شکل آینه ، شیشه استفاده شده در ساخت و … همگی بر قیمت این آینه ها اثر گذارند.

مهم ترین دلیل صنایع فرکو برای ساخت آینه هالیوودی

صنایع تولید شیشه و آینه فرکو برای ساخت این محصول دلایل بسیار گسترده ای دارد. برای مثال برای ساخت یک محصول اصولا کیفیت و ظاهر با هم در نظر گرفته می شوند. در واقع این دو در کنار هم می تواند مزیت رقابتی محسوب گردد. تمامی محصولات از جمله آینه هالیوودی در صنایع فرکو با بهترین کیفیت و دقیقا مطابق خواسته شما تولید می گردد. همچنین برای اطمینان در خرید خود نیز این امکان در نظر گرفته شده تا بتوان در صورت نارضایتی محصول خود را مرجوع نمود.

آینه هالیوودی
آینه هالیوودی

نکاتی در خصوص نگهداری و نظافت این نوع آینه

 • از وسایل مناسب تمیز کردن استفاده کنید. برای تمیز کردن سطح آینه هالیوودی می توانید از محلول های شیشه شوی آماده استفاده کرد .راه دیگر ساختن یک شوینده طبیعی به دست خودتان است. یک فنجان سرکه و یک فنجان آب مقطر را در داخل یک بطری ریخته و پس از تکان دادن آن را بر روی یک پارچه اسپری کرده و از پارچه برای تمیز کردن سطح آینه می توان استفاده نمود.
 • از پارچه های ریز بافت برای این کار استفاده شود. اگر دستمال های کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد، در هر صورت بقایایی از آن روی آینه باقی می ماند.بهتر است سعی شود تا از پارچه های نرم و ریز بافت برای پاک کردن سطح آینه استفاده کرد.
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه گریم و میز در اتاق خواب
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه گرد هالیوودی
آینه آرایشی گرد
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه لامپی
آینه لامپی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی گرد
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی

چگونه با صنایع تولید شیشه و آینه فرکو برای خرید آینه هالیوودی اقدام کنیم.

مجموعه فرکو از جمله معتبرترین برندهای داخلی است که در زمینه تولید انواع شیشه و آینه قعالیت میکند. انواع آینه از آینه های ساده تا آینه های مدرن چون آینه های لمسی و تاچ در این مجموعه به تولید میرسد. محصولات فرکو به صورت مستقیم از محل کارگاه و با حذف واسطه خدمت مشتریان عزیز عرضه میشوند. کلیه سفارشات ظرف مدت 3 الی 4 روز کاری جهت عرضه به مشتریان عزیز آماده میشوند. سفارش محصولات فرکو هم به روش حضوری و هم به صورت غیر حضوری امکان پذیر است. آدرس محل کارگاه مجموعه فرکو و شماره تماس کارشناسان فروش:

آدرس دفتر : تهران .ونک .ده ونک.خیابان شهید بهایی .کوچه کولیوند . خیابان شهید مجید پور.نبش بن بست آرمین .پلاک ۱۰۶
دومین راه ارتباطی تلفن می باشد
۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲
شماره تماس مدیر فروش : فرشاد کولیوند ۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳
وبسایت :farkoo.ir
تماس مستقیم:۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲
اینستاگرام:http://Instagram.com/farkoo.ir

برای خرید حضوری می‌ توانید از ساعات ۸ تا ۲ و ۴ تا ۸ شب اقدام کنید .

28 پاسخ

 1. سلام من میخواستم آینه هالیوودی بگیرم چطور آینه آینه مناسب اتاق خوابمه؟و اینکه هزینه ی آینه دکوراتیو رو میخواستم بدونم؟

  1. سلام دوست عزیز ممنون که مارو جهت ارائه مشاوره انتخاب کردید. دوست عزیز اینکه چطور آینه مناسب اتاق شماست کاملا بستگی به سلیقه شخصی شما داره. در مورد اطلاعاع از قیمت هم با توجه به نوساتات بازار نمیشه قیمت دقیق دادی.دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید.02188068352

 2. روز بخیر،ساخت این نوع آینه چقدر زمان میبره؟من الان سفارش بدم تا دو روز دیگه آماده میشه چون واسه بوتیک میخوام با تشکر.

  1. سلام ،مجموعه فرکو به طور معمول در کمترین زمان محصولات خودش رو آماده تحویل میکنه. اما جهت اطمینان میتونین با این شماره 02188068352هماهنگی لازم رو انجام بدین

  1. سلام وقت بخیر. تا حدی این امکان وجود داره اما در نهایت بهتره تا چیدمان و تعداد لامپ طبق استانداردی انجام میشه تا روشنایی مطلوبی ایجاد شود.

  1. سلام برای اطلاعات در مورد قیمت با شماره ی 02188068352 تماس بگیرید . و از قیمت روز آینه های دیواری با خبر شوید

    1. سلام . به دلیل نوسانات قیمت این عمل امکان پذیر نیست
     برای کسب اطلاعات در مورد قیمت می توانید با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید

  1. سلام آینه های مناسب تری برای سرویس بهداشتی تولید میشه مثل آینه بک لایت . انتخاب های مناسب تری دارید

  1. سلام ، بله .انجام این کار برای هر محیطی قابل اجراء می باشد .و محدودیتی برای نصب آینه وجود ندارد.

  1. سلام وقتتون بخیر. بسته به نوع سفارشتون داره که چقدر زمانبر باشه و لی در سریع ترین زمان براتون آماده میشه. برای اطلاعات بیشتر هم می تونید با شماره 02188068352 تماس بگیرین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو