Home

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی رومیزی

آینه هالیوودی از پرطرفدارترین و مدرن‌ترین انواع آینه محسوب می‌شه. کلمه هالیوود همیشه با مد و کلاس کاری مترادف بوده و آینه هالیوودی هم به این دلیل اینطور نام گذاری شده. در واقع یکی از مهم ترین کاربردهای این آینه‌ها انجام آرایش و گریم حرفه‌ایه و مخصوصا گریمورها و آرایشگاه‌های حرفه‌ای از آینه هالیوودی استفاده می‌کنن. همه می‌دونیم که تو کارهای آرایشی چقدر به آینه خوب نیازه. این رو هم می‌دونیم که اگه آینه خوب نباشه ممکنه آرایش خوب در نیاد و ضد حال بزنه! در قسمت‌های کناری و یا قاب این آینه ها چراغ‌ LED قرار می‌گیره که مناسب‌ترین نور رو برای گریم و آرایش فراهم می‌کنه. آینه های هالیوودی با توجه به قابلیت‌های فراوان مورد توجه هستن. ضمن اینکه به جز کارایی فراوان ، آینه های هالیوودی به دلیل ظاهر جذاب ، از بهترین انواع آینه برای دکوراتیو محیط هستن. ترکیب نور چراغ و شفافیت آینه زیبایی دو چندان به محیط می‌بخشه و آینه‌ها زیبایی دکوراسیون رو پررنگ‌تر می‌کنن .

استفاده از آینه هالیوودی یکی از بهترین روش‌ها برای حرفه‌ای کردن دیزاین آرایشگاهست. در اکثر سالن‌های مجهز و حتی معمولی از آینه هالیوودی استفاده میشه. قابل توجه که آینه‌های هالیوودی در مدل‌های قدی ، رومیزی و پایه دار تولید و عرضه می‌شن. جالبه بدونید که در تولیدی آینه فرکو علاوه بر مدل ساده با توجه به سفارش مشتریان عزیز آپشن‌های مدرن و هوشمند متعدد مثل سنسور تاچ ، حسگر تشخیص حرکت ، سیستم ضد بخار ، لوگوی نور دار و … هم رو آینه تعبیه می‌شه. در ادامه مطلب به معرفی جدیترین مدل‌های آینه هالیوودی میپردازیم.

چرا آینه هالیوودی انتخاب مناسبی است

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی از نظر ظاهری یه مدل واقعا خاصه! از طرفی نور مناسبی که داره باعث میشه کاربردی تر باشه. به همین دلیل آینه هالیوودی برای گریم و آرایش بهترینه.

آینه هالیوودی قدی

ساخت آینه هالیوودی به چه صورت می باشد

برای ساخت آینه هالیوودی به قسمت گوشه اون چراغ led حبابی نصب می‌کنن! این چراغ یا روی قاب نصب میشه یا بدون قاب.

آینه هالیوودی چراغ دار
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی

انواع آینه هالیوودی

بر اساس متغیرهای مختلف می‌شه آینه های هالیوودی رو به صورت‌های متفاوتی دسته بندی کرد. به عنوان مثال بر اساس ابعاد ، آینه های هالیوودی در دو نوع قدی و رومیزی موجود هستن. به شکل دیگه می‌شه این آینه‌ها رو بر حسب قرار گیری چراغ دسته بندی کرد. همچنین می‌شه آینه های هالیوودی رو بر اساس نحوه نصب و نگهداری تقسیم بندی کرد. آینه های هالیوودی در انواع مختلف چون دیواری ، متحرک و پایه دار تولید ‌می‌شن.

آینه هالیوودی قدی

آینه های هالیوودی در مدل قدی هم تولید میشن. آینه هالیوودی قدی محدودیتی در استفاده از فضای خاصی و ابعاد نداره. و می‌تونید بسته به فضا و کاربردی که از آینه نیازه از انواع اون استفاده کنید. از آینه هالیوودی قدی بیشتر در آرایشگاه‌ها ، سالن‌های زیبایی و خونه‌ها استفاده میشه.

خرید محصول آینه قدی نور دار

آینه رومیزی هالیوودی

یکی از انواع آینه هالیوودی که بسیار کاربردیه ، نوع رومیزی اونه. این حالت اغلب در آرایشگاه و سالن زیبایی به عنوان آینه آرایشی کاربرد داره. چرا که روشنایی که چراغ های روی آینه ایجاد میکنن ، برای انجام امور آرایشی بسیار مطلوبه و دید کامل و دقیقی ایجاد می‌کنه. و به این ترتیب امکان یه آرایش حرفه ای مهیا میشه.

انواع جدید آینه میکاپ

لامپ آینه هالیوودی

نوع چراغ led هست و رنگش نسبت به سفارش میتونه هر چیزی باشه حتی چند رنگ! لامپ‌های آینه گریم به جز دو رنگ آفتابی (زرد) و مهتابی (سفید) تنوع رنگی فراوانی داره. اما برای کاربردهایی مثل میکاپ و گریم نورهای رنگی خیلی توصیه نمی‌شه. وسط آفتابی و مهتابی مناسب ترینه برای آرایش! البته این امکان می‌تونه برای آینه فراهم باشه که بشه رنگ نور و یا حتی میزان نور رو تغییر داد. در این صورت میشه از آینه هالیوودی بهره بهتری گرفت.

تعداد لامپ‌ها هم تا حدی می‌تونه سلیقه‌ای باشه . ولی در نهایت تعداد لامپ‌ها باید طبق استانداری انتخاب بشن. در غیر این صورت روشنایی مناسبی ایجاد نمیشه.

آینه هالیوودی
آینه هالیوودی

قابلیت هایی که آینه هالیوودی از آن برخوردار می باشد

 • قابلیت ساخت آینه در اشکال هندسی متفاوت
 • قابلیت ساخت آینه در ابعاد دلخواه و متفاوت
 • تغییر تعداد لامپ ها و تعیین شدن نور آن ها
 • افزودن گجت هایی مانند پنل های لمسی برای انجام راحت تر دستورات
 • قابلیت کارگذاری اسپیکر و پخش موزیک حین کار با آینه
آینه هالیوودی
 • امکان نمایش زمان و دمای محیط هم روی صفحه نمایش آینه هالیوودی وجود داره.
 • آینه هالیوودی از مدرن‌ترین سبک ‌های طراحی محصولات دکوراتیو هستن. که به اصطلاح به اون آینه گریم یا آینه چراغ دار هم گفته می‌شه.
آینه هالیوودی

آینه هالیوودی به چه صورت مورد استفاده قرار می گیرد

۱)آینه های ثابت

آینه هالیوودی دیواری

آینه هالیوودی ثابت رو‌ می‌شه به راحتی در‌ تمامی محیط های مورد نظر نصب کرد. آینه های هالیوودی دیواری از نظر دکوراسیون عالی هستن و بهترین گزینه.

آینه هالیوودی رومیزی رو هم می‌شه به نوعی در دسته بندی ثابت قرار داد. در این صورت آینه به صورت ثابت روی میز مورد نظر قرار و مورد استفاده می گیره. در کل آینه های ثابت برای کسانی مناسبن که از محل نصب آینه خودشوپن مطمئن هستن و نیازی به جابجایی زیاد ندارن.

آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه سرویس بهداشتی لامپ دار

2) متحرک

امروزه مدل های متحرک آینه هالیوودی هم تولید میشن که میشه خیلی اسون اون هارو جابجا کرد! این مدل ها به چرخ هم مجهز میشن که جابجایی راحت تری داشته باشن. هر چند مدل پایه دار هم جابجایی راحتی داره.

آینه هالیوودی

آینه های متحرک هم در نوع خودشون تنوع بالایی دارن و به شکل های مختلفی تولید می‌شن. اما در فضاهایی که نیاز با جابه جایی مداوم آینه هست ، می‌شه چرخ‌هایی رو در زیر آینه نصب کرد که در جابه جایی آینه هالیوودی سهولت بیشتری صورت بگیره. که در این صورت نیازی به فشار زیادی برای حمل نیست و خیلی راحت می‌شنه آینه رو جا به جا کرد.

آینه هالیوودی
آینه لامپ دار

مکان هایی که از آینه هالیوودی استفاده می کنند

 • سینما
 • خانه
 • مزون ها
 • خیاطی ها
 • گریموری
 • آرایشگاه ها
 • بوتیک ها
 • رستوران و کافه
 • سایر موارد
آینه هالیوودی

آینه در گریموری سینما

اهمیت گریم در سینما و کارهای نمایشی پوشیده نیست. اصلا اسم آینه هالیوودی همه چیز رو مشخص می‌کنه! آینه هالیوودی به دلیل اهمیت جزییات بهترین گزینه برای گریم هست.

آینه هالیوودی
آینه لامپ دار بدون قاب
آینه هالیوودی

منزل

آینه هالیوودی یه گزینه خاص و حرفه ای برای خونه هست! به جز اینکه این مدل به عنوان آینه آرایشی بهترینه می‌تونه به عنوان آینه دکوری هم گزینه خاصی باشه. خصوصا مدل‌های قدی می‌تونن برای پذیرایی هم متفاوت باشن!

آینه چراغ دار
آینه هالیوودی به همراه میز

آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه آرایشگاهی لامپ دار

آرایشگاه

آینه در آرایشگاه و سالن زیبایی از مهم ترین ابزارها هاست و تاثیر اون در زیبایی این فضا بسیار مهمه. پس انتخاب زیبا و مناسب اون بسیار حایز اهمیته. چرا که آینه تقریبا در اکثر نقاط آرایشگاه استفاده می‌شه و بیشترین چیزیه که در نگاه دیگران جلب توجه می‌کنه. پس یکی از بهترین انتخاب ها برای آرایشگاه و سالن زیبایی استفاده از آینه هالیوودیه. این آینه ها به عنوان آینه آرایشگاه در قسمت های مختلفی در سالن امکان استفاده دارن.

خرید محصول آینه چراغ دار آرایشگاهی

آینه هالیوودی

حتی می‌شه در قسمت های مختلف از انواع آینه هالیوودی یا در کل انواع آینه متناسب با کاربرد و نیاز اون قسمت انتخاب کرد. اما برای قسمت میک آپ و مو از بهترین انتخاب هاست. چرا که روشنایی که توسط چراغ های روی آینه ایجاد می‌شه ، دید خیلی بهتری ایجاد می‌کنه. که باعث می‌شه با نور ایجاد شده کار روند بهتری داشته باشه. این موضوع تنها به سالن های زیبایی خانم ها صدق نمی‌کنه و آرایشگاه های آقایان رو هم شامل می‌شن.

آینه هالیوودی
آینه های آرایشگاهی رومیزی لامپ دار

مزون ، بوتیک و خیاطی

یکی از اصول دکوراسیون مزون ها و بوتیک‌ها استفاده از آینه هست. اما آینه اهمیتش به شدت بیشتر از چیزی هست که بهش فکر می‌کنین! مشتریان مزون و بوتیک اول خودشون رو در آینه مزون می‌بینن و بعد لباس رو می‌گیرن! پس استفاده از یه آینه باکیفیت و کاربردی مثل آینه هالیوودی حتی تو فروش مزون هم موثره و حرفه‌ای تره. خصوصا با رقابتی که مزون‌ها دارن اهمیت دکوراسیون بیشتر شده و کمتر مزون امروزی از آینه‌های قدیمی استفاده می‌کنه.

آینه هالیوودی
آینه هالیوودی روستیک با قاب چوبی

ظاهر وهمچنین علاوه بر این ها آینه هالیوودی باعث می‌شه تا ظاهر و نمای مزون و اجناس داخل اون ، بهتر دیده بشه. و در کل فضا رو به جز زیباتر کردن ، روشن تر می‌کنن و بزرگتر نشون می‌دن.

آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی رومیزی در اتاق خواب

مدل جدید آینه هالیوودی فرکو

در مدل جدید آینه هالیوودی که توسط تیم فرکو طراحی و ساخته شده امکانات مخصوص و جدیدی رو آینه تعبیه می‌شه. در این مدل به جز چراغ های بک لایت نواری در کناره های آینه ، از لامپ حبابی با نور قوی‌تر در قسمت بالای آینه بهره گرفته می‌شه. اما لامپ های حبابی بر خلاف مدل های مرسوم ثابت نیستن و بر روی ریل قرار می‌گیرن. آرایشگر می‌تونه بر طبق حالات مختلف ، نور رو به بهترین شکل دلخواهش روی سوژه تنظیم کنه. مدل جدید آینه فرکو مخصوصا برای آرایشگرها و گریمورها مناسبه و انجام آرایش و تنظیم نور رو ساده‌تر می‌کنه. این مدل حرفه‌ای ترین مدلیه که برای آرایشگاه در کشور تولید شده.

آینه هالیوودی تاچ

یکی از آپشن‌هایی که در مجموعه فرکو در صورت تمایل مشتریان عزیز بر روی آینه تعبیه می‌شه حسگر لمسی یا تاچه. در واقع این حسگر لمسی عملکردی مشابه با سنسور تاچ گوشی‌های هوشمند داره. از این حسگر لمسی که در بخش مشخصی از آینه نصب شده می‌شه برای روشن و خاموش کردن لامپ‌ها ، تغییر رنگ و شدت لامپ و … استفاده کرد.

خرید محصول آینه قدی نور دار تاچ

آینه هالیوودی با حسگر تشخیص حرکت

منظور از سنسور تشخیص حرکت ، سنسور های اپتیکی هستن که می‌تونن حرکات فیزیکی رو تشخیص بدن و بهش واکنش نشون بدن. مجموعه فرکو بنا به سفارش مشتری این سنسور ها رو روی آینه نصب می‌کنه. با نصب این سنسور می‌شه به تکون دادن دست در نزدیکی آینه و بدون برخورد فیزیکی دست ، آینه رو روشن و خاموش کرد.

آینه هالیوودی ریموتی

ریموت کنترل آپشن دیگه‌ایه که برای تنظیم چراغ در آینه تعبیه می‌شه. مزیت ریموت کنترل در اینه که امکان تنظیم چراغ رو حتی از فاصه دور فراهم می‌کنه. پس این مدل آینه بیشتر برای آرایشگاه و مزون مناسبه. قیمت آینه‌های چراغ دار ریموتی نسبت به مدل‌هایی که به حسگر تشخیص حرکت مجهز می‌شن ارزانتره. آینه ریموتی مخصوصا برای آرایشگاه و مزون گزینه مناسبیه.

آینه هالیوودی با نور بک لایت

آینه‌های هالیوودی با نور مناسبی که می‌تابانند به یکی از کاربردی‌ترین‌انواع آینه تبدیل شده‌اند.‌ اما از نظر ظاهری مدل دیگری از آینه چراغ دار که با نام آینه بک لایت شناخته می‌شود زیباتر است. منظور‌ از بک لایت نور پس زمینه است. در این آینه‌ها چراغ LED به در زمینه آینه کار می‌شود‌ که به زیبا شدن آینه کمک می‌کند. در جدیدترین مدل آینه با نور بک لایت که توسط‌ فرکو‌ به‌ تولید رسیده است ، چراغ‌های LED روی ریل قرار می‌گیرند و‌ آرایشگر می‌تواند مطابق با شرایط چراغ را جابجا نماید.

آینه هالیوودی با قاب استیل

در صورتی که مایل باشید از مدلی لوکس در آرایشگاه استفاده کنید ، مدل‌های آینه با قاب استیل بهترین هستند. این مدل ضمن اینکه از نظر ظاهری و بصری لوکس‌تر و زیباتر است دوام و استحکام مناسبی دارد. با توجه به تم آرایشگاه یا مزون خود می‌توانید از قاب استیل در رنگ‌هایی چون طلایی ، نقره‌ای ، خاکستری ، مشکی و … بهره ببرید. با توجه به جلوه لوکس ، قیمت این مدل در مقایسه با دیگر آینه‌های قاب دار قدری گرانتر است.

آینه هالیوودی بدون قاب

مدل بدون قاب آینه هالیوودی هم از جذاب‌ترین مدل‌هاست و مخصوصا واسه اونایی که دنبال خرید آینه مدرن می‌گردن بهترین انتخابه. در واقع مدل بدون قاب ظاهر مینیمال و کاملا بروز داره.

قیمت آینه هالیوودی به چه عواملی وابسته است

قیمت آینه با توجه به متغیر های متعددی تعیین می‌شه و این آینه‌ها تنوع قیمتی بسیار وسیعی دارن. نوع و ظاهر قاب ، شکل آینه ، شیشه استفاده شده در ساخت و … همگی بر قیمت این آینه ها اثر می‌ذارن. در صورت استفاده از آپشن‌های مختلف مثل حسگر لمسی ، حسگر تشخیص حرکت و یا ریموت کنترل به قیمت آینه ضافه می‌شه.

تولید آینه هالیوودی در فرکو

صنایع تولید شیشه و آینه فرکو برای ساخت این محصول دلایل بسیار گسترده‌ای دارد. برای مثال برای ساخت یک محصول اصولا کیفیت و ظاهر با هم در نظر گرفته می‌شوند. در واقع این دو در کنار هم می تواند مزیت رقابتی محسوب گردد. تمامی محصولات از جمله آینه هالیوودی در صنایع فرکو با بهترین کیفیت و دقیقا مطابق خواسته شما تولید می‌گردد. همچنین برای اطمینان در خرید خود نیز این امکان در نظر گرفته شده تا بتوان در صورت نارضایتی محصول خود را مرجوع نمود.

آینه هالیوودی

نکاتی در خصوص نگهداری و نظافت این نوع آینه

 • از وسایل مناسب تمیز کردن استفاده کنید. برای تمیز کردن سطح آینه می‌توانید از محلول‌های شیشه شوی آماده بهره ببرید . راه دیگر ساختن یک شوینده طبیعی به دست خودتان است. یک فنجان سرکه و یک فنجان آب مقطر را در داخل یک بطری ریخته و پس از تکان دادن آن را بر روی یک پارچه اسپری کرده و از پارچه برای تمیز کردن سطح آینه استفاده نمایید.
 • از پارچه‌های ریز بافت برای این کار استفاده شود. اگر دستمال‌های کاغذی مورد استفاده قرار می‌گیرد ، در هر صورت بقایایی از آن روی آینه باقی می‌ماند. بهتر است سعی شود تا از پارچه‌های نرم و ریز بافت برای پاک کردن سطح آینه استفاده کرد.

پیش از خرید آینه هالیوودی بخوانید

آینه هالیوودی که در قسمت‌های پیشین به بررسی آن پرداختیم به دلایل متعدد چون ظاهر جذاب و همچنین کارایی فراوان می‌تونه بهترین انتخاب باشه. این نوع آینه ضمن اینکه برای انجام گریم و آرایش حرفه‌ای مناسبه برای آرایش شخصی هم خوبه. پس علاوه بر سالن‌های آرایشی و آرایشگاه‌ها ‌، در منازل مسکونی هم از آینه هالیوودی بهره می‌برن. توجه کنید که آینه هالیوودی هم به صورت قدی و هم در مدل‌های رومیزی و کوچکتر تولید می‌شه. در آرایشگاه‌ها و مزون‌ها اغلب از آینه قدی استفاده می‌کنن در حالی که برای آرایش شخصی مدل رومیزی مناسب‌تره.

آینه هالیوودی

چگونه با صنایع تولید شیشه و آینه فرکو برای خرید آینه هالیوودی اقدام کنیم.

مجموعه فرکو از جمله معتبرترین برندهای ایرانی است که در زمینه تولید انواع شیشه و آینه فعالیت میکند. انواع آینه از آینه‌های ساده تا آینه‌های مدرن چون آینه های لمسی و تاچ ، آینه هوشمند ، آینه مخصوص آرایشگاه و … در این مجموعه به تولید می‌رسد. محصولات فرکو به صورت مستقیم از محل کارگاه و با حذف واسطه خدمت مشتریان عزیز عرضه می‌شوند. کلیه سفارشات ظرف مدت 3 الی 4 روز کاری جهت عرضه به مشتریان عزیز آماده می‌شوند. سفارش محصولات فرکو هم به روش حضوری و هم به صورت غیر حضوری امکان پذیر است. محصولات فرکو با ضمانت کیفی به فروش می‌رسند. به این معنا که در صورت عدم رضایت مشتریان عزیز آینه بدون هیچگونه پرسشی مرجوع و وجه پرداختی پس داده می‌شود. آدرس محل کارگاه مجموعه فرکو و شماره تماس کارشناسان فروش:

آینه هالیوودی

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن
دومین راه ارتباطی تلفن می باشد
۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲
شماره تماس مدیر فروش : فرشاد کولیوند ۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳
وبسایت :farkoo.ir
تماس مستقیم:۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲
اینستاگرام:http://Instagram.com/farkoo.ir

برای خرید حضوری می‌ توانید از ساعات ۸ تا ۲ و ۴ تا ۸ شب اقدام کنید .

آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه گریم و میز در اتاق خواب
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه گرد هالیوودی
آینه آرایشی گرد
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه لامپی
آینه لامپی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی گرد
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی
آینه هالیوودی

32 پاسخ

 1. سلام من میخواستم آینه هالیوودی بگیرم چطور آینه آینه مناسب اتاق خوابمه؟و اینکه هزینه ی آینه دکوراتیو رو میخواستم بدونم؟

  1. سلام دوست عزیز ممنون که مارو جهت ارائه مشاوره انتخاب کردید. دوست عزیز اینکه چطور آینه مناسب اتاق شماست کاملا بستگی به سلیقه شخصی شما داره. در مورد اطلاعاع از قیمت هم با توجه به نوساتات بازار نمیشه قیمت دقیق دادی.دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید.02188068352

 2. روز بخیر،ساخت این نوع آینه چقدر زمان میبره؟من الان سفارش بدم تا دو روز دیگه آماده میشه چون واسه بوتیک میخوام با تشکر.

  1. سلام ،مجموعه فرکو به طور معمول در کمترین زمان محصولات خودش رو آماده تحویل میکنه. اما جهت اطمینان میتونین با این شماره 02188068352هماهنگی لازم رو انجام بدین

  1. سلام وقت بخیر. تا حدی این امکان وجود داره اما در نهایت بهتره تا چیدمان و تعداد لامپ طبق استانداردی انجام میشه تا روشنایی مطلوبی ایجاد شود.

  1. سلام برای اطلاعات در مورد قیمت با شماره ی 02188068352 تماس بگیرید . و از قیمت روز آینه های دیواری با خبر شوید

    1. سلام . به دلیل نوسانات قیمت این عمل امکان پذیر نیست
     برای کسب اطلاعات در مورد قیمت می توانید با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید

  1. سلام آینه های مناسب تری برای سرویس بهداشتی تولید میشه مثل آینه بک لایت . انتخاب های مناسب تری دارید

  1. سلام ، بله .انجام این کار برای هر محیطی قابل اجراء می باشد .و محدودیتی برای نصب آینه وجود ندارد.

  1. سلام وقتتون بخیر. بسته به نوع سفارشتون داره که چقدر زمانبر باشه و لی در سریع ترین زمان براتون آماده میشه. برای اطلاعات بیشتر هم می تونید با شماره 02188068352 تماس بگیرین.

  1. سلام و دورد. بله روی اینه های فرکو‌ حسگر لمسی و تشخیص حرکت یا ریموت کنترل هم نصب میشه. موفق و موید باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو