آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 13 ، 15 الی 21

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار

آینه چراغ دار از زیباترین و خاص‌ترین انواع آینه محسوب میشود که در سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. آینه‌ها از مهمترین وسایل هستند و علاوه بر کاربردهای معمول ، بدون اغراق یک عنصر ضروری در دکوراتیو و چیدمان محیط هستند. در این میان آینه چراغ دار یکی از محبوب ترین انواع آینه برای دکوراتیو است. قرارگیری چراغ در کنار آینه زیبایی خیره کننده‌ای به آن میبخشد و از طرفی توجه بیشتری را نیز جلب میکند و محیط را روشن‌تر و دلبازتر میکند. در واقع آینه های چراغ دار رنگ و لعاب بیشتری به دکوراسیون میبخشند. در صورتی که تمایل دارید از آینه‌ای خاص ، شیک و کاربردی استفاده کنید آینه های چراغ دار از بهترین انتخاب‌های ممکن هستند.

آینه چراغ دار تنوع فراوانی از نظر طرح و حتی شکل چراغ دارند. رایج است که از چراغ‌های نواری ، دورتادور آینه استفاده میشود. اما چراغ علاوه بر اشکال مرسوم در هر طرح دلخواهی بر روی آینه نصب میشود. به عنوان نمونه چراغ بر اساس سفارش میتواند به صورت لوگو ، اشکال هندسی و … باشد. در ادامه مطلب انواع آینه چراغ دار را مورد بررسی قرار میدهیم.

آینه چراغ دار

در هر صورت به آسانی و با رعایت چند نکته ساده اما کلیدی که بر اساس قواعد دکوراسیون داخلی هستند میتوانید بیشترین بهره را از آینه برای دکوراتیو کردن محیط بگیرید.به نحوی که با رعایت این نکات حتی به زیبایی سایر المان‌های تزیینی نیز افزوده خواهد شد و کل دکوراسیون به شکل قابل توجهی شکیل‌تر میشود. به خصوص اگر محل قرارگیری آینه به شکل صحیحی انتخاب شود و از مدل‌های جدید استفاده شود ، بهترین نتیجه حاصل خواهد شود. اکثر مردم توجه کمتری به محل قرارگیری آینه دارند و بسیاری از اصول چیدمان رعایت نمیشود. در حالی که طراحان حرفه‌ای دکوراسیون توجه ویژه‌ای به این نکته دارند و با آینه به بهترین شکل چیدمان را طراحی میکنند.

آینه چراغ دار قدی

انواع آینه چراغ دار

آینه های چراغ دار در حالت کلی به دو صورت دسته‌بندی میشوند: 1) آینه چراغ دار با فریم و 2) بدون فریم. برای ساخت فریم یا قاب آینه های چراغ دار از متریال های مختلفی چون چوب ، فلز ، پی وی سی ، چرم ، ام دی اف و … استفاده میکنند. آینه های چراغ دار بر اساس نحوه جایگیری لامپ و چراغ نیز در دو نوع موجود هستند. در آینه های چراغ دار بک لایت ، چراغ ها به قسمت کناری آینه متصل میشوند. حال آنکه در آینه های هالیوودی چراغ ها به گوشه آینه متصل میشوند. در بخش های بعدی به معرفی این دو نوع آینه چراغ دار خواهیم پرداخت.

آینه چراغ دار با فریم

در آینه های چراغ دار فریم دار ، چراغ‌ها بر روی قاب نصب می‌شوند و زیبایی خیره‌کننده‌ای به آینه میدهند. این آینه ها تنوع گسترده ای دارند و برای هر سلیقه و سبکی میتوان از آینه های قاب دار بهره برد. البته انتخاب نوع قاب بهتر است با دکوراسیون منزل و محیط همخوانی داشته باشد. به عنوان نمونه در منازلی که سبک دکوراسیونی کلاسیک دارند ، استفاده از آینه با قاب چوبی منبت کاری شده گزینه مناسب تری محسوب میشود. در ساختمان هایی که با سبک روستیک تزیین میشوند نیز از قاب چوبی بهره‌گیری میکنند. البته قاب هایی که برای سبک روستیک ساخته میشوند حالت طبیعی تر دارند و پرداخت کمتری روی آن ها انجام میشود.

آینه لامپ دار

در حالی که برای محیط هایی با دکوراسیون مدرن استفاده از قاب های فلزی همخوانی بیشتری دارد. البته از اهمیت رنگ قاب نیز نباید گذشت. رنگ های طلایی و برنزی معمولا بیشتر در معماری کلاسیک کاربرد دارند. حال آنکه قاب های نقره ای رنگ بیشتر با معماری مدرن سنخیت دارند. توجه داشته باشید که این موارد مطلق نیستند و در هر سبک چیدمان متناسب با سلیقه میتوان از هر رنگی بهره برد.

آینه چراغ دار

آینه چراغ دار بدون فریم

در آینه های چراغ دار بدون قاب چراغ ها بر لبه آینه نصب میشود و خود چراغ ظاهری مانند قاب نورانی میگیرد . در این صورت یک آینه مینیمال و بسیار زیبا نیز ایجاد می‌شود و قابلیت هماهنگی با هر فضایی را به‌ راحتی دارد. آینه های بک لایت از انواع آینه های بدون قاب میباشند که جلوه خیره کننده ای به محیط میبخشند. این آینه ها بیشتر در طراحی داخلی مدرن مورد توجه هستند. در سال های اخیر استفاده از آینه های بدون قاب بک لایت در سرویس های بهداشتی رایج شده است. این آینه ها برای اتاق خواب یا حتی سالن پذیرایی نیز مناسب هستند.

آینه چراغ دار

هر دو نوع آینه چراغ دار در اندازه و شکل‌های مختلف تولید میشوند. بسته به فضای در دسترس و همچنین با توجه به سلیقه می‌توان از آینه قدی یا معمولی بهره برد.آینه های چراغ دار در مدل های پایه دار نیز تولید میشوند ضمن اینکه امکان نصب آینه های چراغ دار بر روی دیوار وجود دارد .

آینه چراغ دار

در زمینه ابعاد نیز محدودیتی وجود ندارد. آینه های چراغ دار حتی در اندازه‌های کوچک به‌ صورت آینه رومیزی تولید میشوند. تمام این‌ موارد به دلخواه مشتریان عزیز انتخاب میشود.

آینه چراغ دار

آینه های چراغ دار در شکل های متنوع تولید میشوند. مانند مربع ، مستطیل ، گرد که هرکدام زیبایی خاص خودشان را دارند. اما امکان ساخت شکل های خاص تر که در واقع این اشکال هندسی منظم که عنوان شدند، نیستند هم وجود دارد. البته اشکال خاص نیاز به دقت و ظرافت بیشتری نیز می باشند و برای ساخت آن ها از تجهیزات پیشرفته تری استفاده میشود. از این جهت در مجموعه فرکو محدودیتی وجود ندارد و امکان سفارش هر آنچه مدنظرتان می باشد وجود دارد.

آینه رومیزی

نحوه چیدمان چراغ ها روی آینه چراغ دار نیز می تواند به شکل های مختلفی انجام گیرد.

مزایای آینه چراغ دار

آینه چراغ دار با توجه به ویژگی هایی که دارد مزایایی افزون بر آینه های معمول دارد. از جمله این که چراغ هایی که روی آینه نصب می گردند، روشنایی مطلوبی ایجاد می کنند. چراغ ها از نوع ال ای دی می باشند. مزایای این نوع از چراغ ها عبارت اند از :

 • مصرف انرژی بسیار کمتری در مقایسه با لامپ های معمول دارند. با استفاده از این چراغ ها در هزینه پرداختی برای قبض برق صرفه جویی خواهد شد.
 • طول عمر چندین برابری از دیگر لامپ ها دارا می باشند. با خرید لامپ ال ای دی تا مدت زیادی نیاز به تعویض لامپ ها نمی باشد.
 • نوری که توسط لامپ های LED ایجاد می شود، بسیار نزدیک به نور طبیعی می باشد. و مضرات معمول لامپ های عادی را ندارد.
 • این نوع از لامپ ها که در آینه چراغ دار نصب میشود ، تنوع رنگی بالایی دارند. حتی می توان همزمان از چند رنگ نیز استفاده کرد و یا رنگ ها را با تاچ کردن و یا ریموت تغییر داد.
 • رنگ نور چراغ ها می توانند در صورت تمایل با ریموت ، حرکت دست ویا به صورت لمسی تغییر کنند. همچنین امکان تغییر شدت نور نیز می تواند فراهم باشد.
آینه چراغ دار آرایشی

انواع لامپ هایی که در آینه چراغدار به کار میرود:

 • چراغ های رشته ای
 • لامپ های LED
 • چراغ های کم مصرف
آینه چراغ دار گرد

1) چراغ رشته ای:

قدیمی ترین و پر مصرف نوع لامپ است که میتوان گفت هیچ کاربردی در آینه های چراغ دار ندارند مگر به خواست مشتری زیرا این لامپ ها مصرف انرژی بالایی دارند و به مرور زمان از رده خارج خواهند شد. مصرف انرژی لامپ های رشته ای دو برابر بیشتر از لامپ های کم مصرف و LED است. در حالی که این لامپ ها مدت زمان کمتری نسبت به دو نمونه دیگر کارایی دارند.

2)لامپ های کم مصرف:

لامپ های کم مصرف 75% انرژی کمتر در مقایسه با لامپ های رشته ای تلف میکنند. و زمانی که لامپ های کم مصرف وارد بازار شدند با استقبال بی نظیری رو به رو شدند.

آینه قدی چراغ دار

3)چراغ هایLED:

لامپ های LED هم مانند لامپ های کم مصرف 75% انرژی کمتری نسبت به لامپ های رشته ای مصرف میکنند. لامپ های LED حتی نسبت به لامپ های کم مصرف نیز برق کمتری مصرف میکنند! ضمن اینکه لامپ های LED عمر مفید بیشتری نسبت به دیگر انواع لامپ دارد. این لامپ ها با تکنولوژی های نوین حالت جامد ساخته میشوند و بنابراین برای استفاده های روز مناسب تر هستند. تکنولوژی LED برای اولین بار در سال 1962 میلادی معرفی شد و از آن پس به سرعت پیشرفته تر شد.

آینه چراغ دار

تفاوت لامپ کم مصرف با لامپ هایLED:

تفاوت این دو لامپ در این است که لامپ های کم مصرف 80% از انرژی خود را به حرارت تبدیل میکند .این در صورتی است که لامپ های LED انرژی خود را بیشتر صرف روشنایی میکنند و مقدار بسیار کمی از انرژی به حرارت تبدیل میشود. در واقع اتلاف انرژی در این لامپ ها به مراتب کمتر است و از طرفی بازدهی مطلب و قابل توجهی نیز دارند. لامپ های LED حتی تا 25 سال نیز سالم میمانند! البته لامپ های کم مصرف نیز به مدت 6 تا 10 سال قابل استفاده هستند.

آینه چراغ دار

چرا آینه های چراغ دار بیشتر مورد استقبال بانوان قرار میگیرد؟

انسان به دنبال زیبایی است و از زیباتر دیده شدن لذت میبرد.از آنجا که بانوان نسبت به آقایان جزئی نگرتر هستند .و استفاده بیشتری از لوازم های آرایشی دارند. و همیشه به دنبال بهتر دیده شدن هستند آینه چراغ دار میتواند گزینه ی مناسبی برای خانم ها باشد.
میز آرایش به عنوان یکی از فاکتور های مهم در دکوراسیون اتاق خواب ها می باشد .به خصوص برای خانم ها از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر اندازه میز آرایش، میزان جای گیری آن، شکل و اندازه ی آینه نیز اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. آینه چراغ دار با داشتن لامپ هایی در حاشیه و اطراف خود میتواند تصویری دقیق را از شخص ارائه دهند، و نور مناسبی را برای آرایش، اصلاح و گریم صورت فراهم کند. به همین دلیل است که مورد توجه بانوان قرار گرفته است .

آینه چراغ دار

موارد کاربرد آینه چراغ دار

 • در قسمت‌های مختلف خانه ازجمله اتاق‌خواب بسیار مناسب می‌باشند و زیبایی خاصی به فضای خانه می‌بخشد. نوری که توسط چراغ های آینه تأمین می‌شود بسیار زیبا و لطیف است و می‌تواند برای روشنایی اتاق کافی باشد. همچنین برای انجام موارد مثل آرایشی آینه چراغ دار بهترین و مناسب ترین گزینه می باشد.

آینه چراغ دار به عنوان آینه جاکفشی نیز قابلیت استفاده دارد. زیبایی فوق العاده ای نیز برای فضای خود ایجاد خواهد کرد.

آینه چراغ دار

آرایشگاه و سالن زیبایی از مکان‌هایی است که آینه چراغ دار می‌تواند بسیار برای آن مناسب و پرکاربرد باشد. با نوری که ایجاد می‌کنند قابلیت دید بیشتری برای انجام کارهای آرایشی ایجاد می‌کنند و باعث راحتی بیشتری در انجام کارها می‌شوند. مشتری نیز دید بهتری از خود دارد. علاوه بر این‌ها زیبایی که این آینه‌های چراغ دار برای سالن و آرایشگاه ایجاد می‌کنند بسیار زیبا و غیرقابل وصف است.

آینه چراغ دار
 • برای استفاده در فروشگاه‌های مختلف نظیر جواهرفروشی، گالری ساعت و… نیز با توجه به فضا ساخته می‌شوند. باعث می‌شوند تا زیبایی خیره‌کننده در آن فضا ایجاد شود و جلوه بیشتری نیز به اجناس داخل می دهد.
 • در مزون ها و سالن های مختلف که افراد پس از پرو لباس می‌خواهند خود را در آینه ببینند بسیار انتخاب ایده آلی است. چرا که با روشنایی که ایجاد می کنند دید کاملی را فراهم می نمایند. همچنین فضای مزون نیز بسیار زیباتر خواهد شد .
آیته چراغ دار گرد

نحوه استفاده از آینه چراغ دار

آینه های چراغ دار به شیوه های مختلفی به کار گرفته میشوند. به عنوان نمونه برخی ترجیح میدهند که آینه بر روی دیوار نصب شود. برای بسیاری از قسمت ها استفاده از نوع رومیزی مناسب تر است. همچنین آینه های چراغ دار به شکل متحرک و پایه دار نیز تولید میشود. در بخش های بعدی به مزیت ها و معایب هر کدام از روش های استفاده از آینه های چراغ دار خواهیم پرداخت.

آینه چراغ دار دیواری

. این آینه ها را همانند دیگر آینه ها می توان روی دیوار نصب کرد. آینه های دیواری علاوه بر مزایایی که آینه ها دارند ، به دلیل این که روی دیوار نصب می گردند فضایی را اشغال نمی کنند. حالت دیواری برای هر جایی می تواند به کار برده شود به خصوص برای فضاهای کوچک ، ایده آل ترین انتخاب می باشند. و موجب می گردد تا بتوان از تمامی ظرفیت های فضا ، به صورت بهینه استفاده کرد.

آینه چراغ دار

آینه چراغ دار قدی

آینه قدی خود نیز می تواند به شکل های مختلفی به کار رود. می توان آینه قدی را به دیوار نصب کرد. همچنین می توان به دیوار تکیه داد و یا با پایه های مختلفی به کار برد. در صورتی که کارکرد شما به گونه ای است که نیاز به جابجایی آینه وجود دارد ، استفاده از آینه های متحرک پایه دار مناسب تر خواهد بود.

آینه چراغ دار
آینه قدی چراغ دار

بررسی آینه چراغ دار پایه دار

آینه در سایزهای مختلف را می توان همراه با پایه روی زمین و یا به صورت رومیزی به کار برد. اما معمولا آینه قدی را برای روی زمین استفاده می کنند. جابه جایی آینه نیز در این صورت به راحتی انجام می گیرد.

آینه چراغ دار

از چه آینه هایی برای ساخت آینه چراغ دار بهره میگیرند

برای آینه چراغ دار آینه های مختلفی را می توان به کار برد که در اینجا به دو نمونه اشاره می گردد. از آینه های مناسب برای این نوع از آینه، می توان آینه رنگی را نام برد.

آینه رنگی از آینه های بسیار زیبا و جذاب می باشد. تنوع رنگی آینه های رنگی بسیار بالا می باشد و شامل تقریبا تمامی رنگ ها می شود. از بین رنگ های موجود نیز رنگ آینه می تواند بر حسب علاقه و محیط اطراف خود انتخاب شود. تا زیبایی و جذابیت خاصی را ایجاد نماید. اما از بین رنگ های موجود معمولا آینه برنز پرطرفدار می باشد. چرا که به راحتی خود را با هر محیطی مطابقت می دهد. ضمن اینکه رنگ برنزی بیشتر مورد توجه معماران و طراحان است. آینه های رنگی طلایی نیز جلوه لوکسی به محیط میبخشند. آینه های چراغ دار رنگی گزینه ای عالی برای دکوراتیو محیط هستند.

آینه چراغ دار رنگی

یکی از دیگر انواه آینه ها که می تواند در آینه چراغ دار مورد استفاده قرار بگیرد ، آینه هوشمند می باشد. آینه هوشمند می تواند با ریموت و یا به صورت لمسی نیز به کار رود. حالت منحصر به فردتر آینه هوشمند به این صورت است که با اشاره دست قابلیت های خود را به نمایش بگذارد. قابلیت های این نوع از آینه ها فوق العاده می باشد. چرا که می توان رنگ چراغ ها و شدت نور را تغییر داد. می توان از طریق بلوتوث و یا وای فای ارتباطی بین تلفن همراه و آینه ایجاد کرد تا امکان پخش موسیقی و ویدیو برای آینه فراهم باشد. همچنین امکان نمایش ساعت و دمای محیط روی صفحه نمایش آینه چراغ دار وجود دارد. این قابلیت های فوق العاده انتخابی می باشند

آینه چراغ دار

مکان های استفاده آینه چراغ دار

از آینه های چراغ دار در ساختمان ها و کاربری های مختلف استفاده میشود. به عنوان نمونه از این آینه ها در منازل مسکونی ، آرایشگاه ها ، مغازه ها مزون ها ، هتل ها و … استفاده میکنند. در بخش های بعدی کاربرد های مختلف آینه چراغ دار را مورد بررسی قرار خواهیم داد و به چند نمونه از کاربرد های رایج این آینه ها خواهیم پرداخت.

خانه

در قسمت های مختلف خانه امکان استفاده از آینه چراغ دار وجود دارد. از جمله اتاق خواب ، پذیرایی و آینه سرویس بهداشتی. آینه چراغ دار به عنوان آینه جاکفشی نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. قسمت خروجی ساختمان نیز محل مناسبی برای نصب آینه است. البته نحوه قرار گیری آینه نباید به گونه ای باشد که انعکاس قسمت های خصوصی بر روی آن تشکیل شود. بهتر است آینه در قسمتی نصب شود که داخل منزل از درب ورودی قابل رویت نباشد. یا در صورت امکان آینه در محلی قرار بگیرد که انعکاس درب اتاق خواب و سرویس بهداشتی بر روی آن تشکیل نشود. در سال های اخیر استفاده از آینه چراغ دار دستشویی نیز بسیار رایج‌تر شده است. به ویژه نوع بک لایت آینه چراغ دار برای سرویس بهداشتی مناسب است.

آینه چراغ دار رومیزی

برای دکوراتیو منزل میتوانید از آینه چراغ دار قدی استفاده کنید. آینه قدی سالن پذیرایی یا اتاق را بزرگتر از اندازه واقعی نمایان میکند و فضا را دلبازتر میکند. ضمن اینکه آینه های بزرگتر نور را در داخل محیط پخش میکنند و باعث روشنتر شدن خانه میشوند. مزیت دیگر آینه های چراغ دار بزرگتر در این است که ظاهر لوکس تری به خانه میبخشند. سعی کنید آینه را به نحوی در منزل قرار دهید که تصویر وسایل شاخص زینتی بر روی آن تشکیل شود. با انجام این کار شما میتوانید زیبایی وسایل تزیینی محیط را دو برابر کنید! همچنین بهتر است آینه در قسمتی قرار بگیرد که بتواند نور چراغ یا نور طبیعی را در فضا پخش کند. با این ابتکار علاوه بر روشن شدن فضا ، آینه درخشان میشود. با رعایت همین ترفند های ساده میتوانید بیشترین بهره را از آینه بگیرید.

سالن زیبایی

آینه آرایشگاه و سالن زیبایی از مهم ترین وسیله ها از نظر کاربرد و نقش در زیبایی دکوراسیون این محل ها می باشد. یکی از زیباترین و مناسب ترین آینه ها برای سالن زیبایی و آرایشگاه آینه چراغ دار می باشد. در قسمت های مختلفی می تواند استفاده گردد. اما قسمت میکاپ و مو می تواند کاربردی ترین باشد. زیرا با نوری که از چراغ ها ساطع می شود، روشنایی مطلوب و کافی ایجاد می گردد و این نور باعث می شود اشراف بیشتری در کار ایجاد شود و دقت را بالاتر خواهد برد.

آینه چراغ دار

حتی با توجه به نیاز هر قسمت نیز می توان از یک شکل و حالت آن استفاده کرد تا کاربردی ترین حالت ایجاد شود. مثلا یکی از اشکال آینه چند تکه می باشد که به هم متصل است اما قسمت هایی از آن قابلیت چرخش دارد. این آینه می تواند قابلیت دید برای پشت سر مشتری را به راحتی فراهم کند که به خصوص برای قسمت مو ایده آل ترین انتخاب می باشد.

نوری که ایجاد می کنند بسیار نزدیک به نور طبیعی است و با نصب دقیق از ایجاد سایه ها جلوگیری به عمل می آید. پس از بهترین انتخاب ها برای آرایشگاه و سالن زیبایی خواهد بود.

آینه چراغ دار

مزون

مزون ها و فروشگاه های لباس نیز از محل هایی هستند که استفاده از آینه در آن ها الزامی می باشد. آینه چراغ دار می تواند انتخاب مناسبی برای این محل ها باشد. این آینه ها به خصوص برای مزون هایی که لباس شب و لباس عروس دارند جلوه بیشتری می دهند. همچنین دید بازتری نیز برای انتخاب ایجاد می نمایند.

آینه چراغ دار مزون

هتل

زیبایی فضای هتل ها و دکوراسیون آن ها بسیار اهمیت دارد. چرا که اولین چیزی است که در دید افرادی که می خواهند هتل خود را انتخاب نمایند حایز اهمیت می باشد. پس در انتخاب وسیله ها و نحوه چیدمانشان باید دقت بالایی صورت گیرد. آینه می تواند در قسمت های مختلفی از جمله لابی، راه پله ها، اتاق ها مورد استفاده قرار بگیرد.

آینه چراغ دار

کافه ها و رستوران ها

آینه چراغ دار برای کافه ها و رستوران ها می تواند انتخاب مناسبی باشد. این نوع از آینه ها انواع بسیار مختلفی دارند که می تواند متناسب با فضای کلی کافه و رستوران انتخاب گردند.

باشگاه های ورزشی

استفاده از آینه چراغ دار در باشگاه های ورزشی نیز می تواند انتخاب ایده آلی باشد. زیبایی خاصی به فضای باشگاه می بخشد و با نوری که توسط چراغ ها ایجاد می شود فضای آرامش بخشی را ایجاد می نماید. آینه ها همچنین سبب ایجاد بزرگنمایی در باشگاه میشوند.

همچنین امکان حک کردن نام مشاغل و لوگو بر روی آینه فراهم است. تا زیبایی بیشتری به آینه و فضای مورد استفاده خود ببخشد. در این صورت نیز یک آینه کاملا اختصاصی ایجاد خواهد شد که همانند آن در جای دیگری وجود نخواهد داشت.

ابعاد و اشکال آینه چراغ دار

ابعاد انتخابی برای آینه چراغ دار می تواند از اندازه های کوچک تا بسیار بزرگ باشد. که تمامی این سایزها با توجه به تجهیزاتی که در صنایع فرکو وجود دارد به راحتی امکان پذیر می باشد.

آینه چراغ دار

اشکال آینه چراغ دار نیز می تواند از شکل های ساده مثل گرد و مستطیل تا شکل های خاص تر و پیچیده تر باشد. اما طبیعتا شکل های پیچیده نیاز به دقت بالاتر و تجهیزات بیشتری است که ممکن است کمی قیمت بالاتری نیز در مقایسه با اشکال ساده داشته باشد.

مدل های آینه چراغ دار مدرن

آینه های چراغ دار انواع متنوعی دارند و با آپشن های متعددی در بازار عرضه میشوند. تنوع این آینه هم در ظاهر و شکل آینه است و هم در نوع و نحوه قرارگیری چراغ و لامپ. به عنوان نمونه آینه های چراغ دار در اشکال هندسی مختلفی تولید میشوند و بنا به سلیقه میتوانید از هر طرح هندسی دلخواه استفاده کنید. چراغ نیز به شیوه های مختلفی بر روی آینه نصب میشود. رایج است که چراغ های نواری را در لبه آینه نصب کنند. اما بنا به سفارش مشتری چراغ به هر شکل دلخواه بر روی آینه نصب میشود و محدودیتی وجود ندارد.

آینه چراغ دار
آینه لامپ دار در طرح ماه

دسته بندی دیگر برای آینه چراغ دار

علاوه بر دسته بندی های مطح شده در بخش های قبل ، آینه های چراغ بر اساس نحوه انجام کارکرد نیز به 3 دسته تقسیم میشود. این آینه ها به روش های مختلف چون لمسی ، حسگر حرکتی و ریموت کنترل عمل میکنند.

آینه چراغ دار لمسی

نوع دیگری از آینه های چراغ دار وجود دارد. که به تازگی وارد بازار شده است و معروف به آینه لمسی هستند. که با لمس کردن قسمت مشخص شده روی آینه روشن شده و سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود . عملکرد لمس این آینه ها دقیقا مانند عملکرد لمس گوشی های هوشمند می باشد. که با حرارت دست صورت می گیرد. در این آینه ها خاموش و روشن کردن آیینه ، تغییر رنگ چراغ و شدت نور همگی با حسگر لمسی تعبیه شده بر روی آینه انجام میشود.

آینه چراغ دار

آینه های ریموت دار

نوع دیگری از آینه های چراغ دار که به آینه های ریموت دار معروف هستند . روشن و خاموش شدن آن توسط ریموت انجام میشود. به طوری که حتی رنگ چراغ ها و افکت های مختلف نمایش نور را توسط ریموت میتوان تغییر داد . به طور مثال با فشردن دکمه ی مخصوصی که روی ریموت وجود دارد میتوان رنگ های مختلف چراغ را به صورت اسلایدشو به نمایش گذاشت.

آینه چراغ دار

آینه های حسگری

این نوع آینه ها که با تکنولوژی جدید طراحی شده‌اند . این آینه ها با حرکت دست در قسمت مشخص ، روشن و خاموش میشوند .و با حرکت مجدد در آن قسمت خاموش میشود. بر روی این نوع از آیه سنسور های تشخیص حرکت نصب میکنند. سنسور های حرکتی از طریق تکنولوژی هایی مانند حسگر های اپتیکی ، ماکروویو (امواجی با طول موج کوتاهتر از موج رادیویی) و صوت میتوانند حرکات مختلف را تشخیص دهند. مزیت این آینه ها در این است که بدون برخورد دست به آینه میتوان حالات مورد نظر را فعال کرد.

آینه چراغ دار

آینه های فریم لس

در طراحی این نوع آینه هیچگونه ، فریمی اطراف آینه قرار ندارد. و چراغ ها روی خود آینه نصب میشوند. آینه های چراغ دار بدون قاب ظاهری مدرن دارند. در ساخت این آینه ها از لامپ های نواری و معمولی استفاده میشود.

آینه چراغ دار رومیزی

آینه های رنگی

آینه رنگی هم نوع دیگری از آینه های چراغ دار می تواند باشد. که طراحی متفاوتی در نورپردازی این نوع آینه ها صورت گرفته است . با توجه به تاثیر رنگ ها بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در ساختمان جهت تولید آینه های چراغ دار استفاده کرد . با توجه به وضوح کمتر ، آینه های رنگی بیشتر برای دکوراسیون و تزیین محیط مناسب هستند.

آینه چراغ دار

آینه های پایه دار

نوع دیگری از آینه های چراغ دار ، آینه های پایه دار هستند. با طراحی منحصر به فردی که توسط طراحان و متخصصان مجموعه فرکو طراحی شده است مورد استقبال بسیاری از مشتریانی قرار گرفته . این آینه ها که با پایه های فلزی رنگی طراحی شده اند بسیار پر کاربرد هستد.

آینه چراغ دار
آینه هالیوودی

آینه های صفحه نمایش دار

نوعی دیگری از آینه های چراغ دار وجود دارد که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق اتصال به گوشی های هوشمند وصل می شود. بدین شکل که میتوانید موزیک دلخواهتان را پلی کنید و از آن لذت ببرید.

آینه چراغ دار آرایشی

اطلاعاتی جامع در رابطه با آینه لامپ دار

قبل از این که در مورد آینه چراغ دار توضیحات لازم را ارائه نماییم لازم است در مورد آینه و تاریخچه ی آن اطلاعات مفیدی را خدمت شما مخاطبان گرامی تقدیم نماییم. از دیرباز یعنی حضور اولین افراد بشر روی زمین ، آینه مورد توجه خاص و محبوبیت بین انسان ها قرار گرفت. البته اولین آینه مورد استفاده انسان آب موجود در طبیعت بود. و سپس انسان اقدام به صیقل دادن فلزات کرد تا بتواند ظاهر خود را در آن برانداز کند. قدیمی ترین و باستانی ترین نمونه آیینه مربوط به حدود 8000 سال پیش است. با کشف اتفاقی شیشه در کارگاه های باستانی فلز سازی ، صنعت آینه سازی دست خوش تغییرات شگرفی شد. آینه های شیشه ای بر خلاف آینه های فلزی جهان باستان ، کمتر خش پذیر بودند و مهمتر از آن شفافیت به مراتب بیشتری داشتند.

آینه لامپ دار
آینه هالیوودی رومیزی تاشو

کاربرد آینه ها از سده های میانی شکل جدیدتری به خود گرفت. به طوری که آینه ها به معماری و ساختمان سازی وارد شدند. به خصوص معماری اسلامی و ایرانی در زمینه استفاده از آینه برای دکوراتیو پیشتاز بودند. امروزه از پر استفاده ترین اشیا ضروری زندگی هر انسانی چه مرد و چه زن ، پیر باشد یا جوان ، و صاحب هر شغل و حرفه ای باشد می توان از آینه نام برد. دلیل این محبوبیت این است که فردی در طول روز چندین بار نیاز دارد . که ظاهر خود را اعم از لباس و موی سر و آرایش صورتش را در آینه چک کند.

آینه چراغ دار فریم لس


تیم متخصصان حرفه ای فرکو با در اختیار داشتن مجهزترین دستگاه های مدرن روز و دانش حرفه ای اقدام به تولید انواع مختلف آینه ها از جمله آینه قدی لامپ دار نموده اند. آینه قدی لامپ دار تولید گروه فرکو بسیار متنوع است.

ثبت سفارش

انواع آینه چراغ دار در صنایع شیشه و آینه فرکو با بالاترین کیفیت تولید می‌شود. صفر تا صد محصول در صنایع فرکو تولید و ساخته می‌شود و شما یک محصول ایرانی خواهید داشت. در صورت تمایل به سفارش محصول از فرکو میتوانید از طریق روش های حضوری و غیر حضوری اقدام کنید. آدرس محل کارگاه و شماره تماس مجموعه فرکو :

 • میتوانید برای تماس و ارتباط با مجموعه فرکو از اطلاعات زیر استفاده کنید .
 • شماره تماس با شرکت فرکو : 02188068352 و 09101767773
 • پیج اینستاگرام فرکو را از طریق این لینک دنبال کنید و جدیدترین طرح هارا تماشا کنید.
 • آدرس سفارش حضوری : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک 106
 • سفارش حضوری در روزهای کاری از ساعت 8 صبح الی 14 و از 16 الی 20 امکان پذیر است.

پس از ثبت سفارش محصول شما با بالاترین کیفیت ممکن در دست تولید و ساخت قرار می‌گیرد. سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای عرضه آماده میشود.

آینه چراغ دار
آینه چراغ دار
آینه هالیوودی قدی مخصوص دکوراتیو و آرایش
آینه چراغ دار
آینه چراغ دار
آینه چراغ دار
آینه چراغ دار
آینه چراغ دار
آینه چراغ دار
آینه چراغ دار
آینه لامپی بدون قاب
آینه چراغ دار
آینه چراغ دار
آینه لامپ دار مخصوص آرایش
آینه چراغ دار
آینه چراغ دار پایه دار
آینه چراغ دار
آینه چراغ دار
نمونه آینه های لامپی مخصوص ارایش
آینه چراغ دار
آینه چراغ دار رومیزی
آینه آرایشی
آینه لامپ دار

نمونه‌های بیشتری را می‌توانید در این سایت مشاهده نمایید ، آینه چراغ دار

28 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر.برای سفارش آینه موردنظرتون با ابعادی که میخواین می تونید با شماره۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲تماس بگیرید. تا شما رو راهنمایی کنند.

 1. واقعا یکی از بهترین و باکیفیت ترین برندهای ایران هستیدشماا . هزاران بار آرزوی موفقیت می کنم واستون

  1. سلام وقت بخیر. علاوه بر ابعاد و اندازه موارد دیگری اگه مدنظرتون هست میتونید انتقال بدین و ثبت سفارش انجام بشه.

 2. آینه چراغ دار از چراغ های با کیفیتی استفاده میشه و سریع خراب نمیشه با روشن و خاموش کردن؟

  1. سلام و درود. مجموعه فرکو آینه های آرایشی را در ابعاد دلخواه مشتری به تولید میرساند. موفق و موید باشید.

   1. سلام روزتون بخیر. آینه چراغ دار بدون قاب قدی میخواستم فقط‌ ابعادش امکان داره همونطوری که من میخوام باشه؟؟

    1. سلام و درود روز شما هم بخیر. آینه رو در ابعاد دلخواه میتونید سفارش بدید. موفق و موید باشید.

 3. سلام ببخشید مزاحم میشم آینه چراغ دار مخصوص سرویس بهداشتی تولید میکنید؟؟؟

  1. سلام و درود. انواع آینه چراغ دار نظیر آینه چراغ دار سرویس بهداشتی در کارگاه فرکو تولید میشه. موفق و موید باشید.

 4. سلام ببخشید یه سوالی داشتم از خدمتتون. آینه چراغ دار همون آینه ارایشیه؟

  1. سلام و درود. آینه های چراغ دار به دلیل دید بهتری که دارن برای انجام آرایش مناسب هستند. موفق و موید باشید.

 5. سلام من یه آینه چراغ دار برای اتاق خواب میخوام آینه های شما چه اندازه ای هستن؟

  1. سلام و درود. در خدمتتون هستیم آینه های چراغ دار در ابعاد دلخواه مشتری تولید میشه. موفق و موید باشید

 6. عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم آینه چراغ دار برای قسمت پذیرایی خوبه؟

  1. سلام و درود. آینه چراغ دار در بخش های مختلف منزل مانند سالن پذیرایی استفاده میشه. موفق و موید باشید.

  1. سلام و درود. آینه چراغ دار رو در هر ابعاد دلخواه میتونید سفارش بدید. موفق و موید باشید.

  1. سلام و درود. چراغ آینه در رنگ های دلخواه مشتریان عزیز روی آینه نصب میشه. موفق و موید باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو