Home
آینه حمام

آینه حمام

آینه حمام در انواع مختلفی تولید می‌شه و به خصوص در سال‌های اخیر به تنوع مدل‌های اون افزوده شده . مد‌ل‌های جدید آینه حمام نسبت به نمونه‌های قدیمی ظاهر مدرنتری دارن ضمن اینکه در آینه‌های حمام حتی از آپشن‌های مدرن با تکنولوژی‌های جدید نیز بهره گرفته می‌شه. از جمله جدیدترین انواع آینه می‌توان به آینه بک لایت ، آینه چراغ دار ، آینه هالیوودی ، آینه آویز و … اشاره نمود. در این میان به خصوص آینه بک لایت مدرن‌ترین مدل آینه برای حمام و سرویس بهداشتی اس. مجموعه فرکو از جمله برترین تولیدکنندگان آینه در کشور هست که انواع مختلفی از آینه رو با آپشن‌های مختلف (مانند مدل‌های مختص به حمام) تولید می‌کنه. کلیه آینه‌های فرکو علاوه بر مدل ساده در صورت تمایل مشتریان عزیز با آپشن‌های مدرن مانند حسگر لمسی ، سنسور تشخیص حرکت ، ریموت کنترل ، سیستم هوشمند ضدبخار عرضه می‌شه.

دیگه مثل گذشته نیس که تو حموم بخار نذاره خودتو تو آینه ببینی و پیرایشت به مشکل بخوره. با خیالی آسوده آینه ضدبخار رو در حموم نصب میکنی و به راحتی بدون بخار و تاری ، در حالی که فضای حموم پر از بخار آب هس ، کارت رو در آینه نوری تاچ که در عین حال ضدبخار هم هست انجام میدی.و از راحتی استفاده از اون لذت میبری.

در ادامه مطلب به معرفی آینه‌هایی که فرکو مخصوص سرویس بهداشتی و حمام تولید کرده می‌پردازیم.

آینه حمام
آینه حمام
آینه حمام
آینه سرویس بهداشتی

بزرگ‌تر جلوه کردن فضا با استفاده از آینه بزرگ

آینه حمام عضوی جدا نشدنی از سرویس بهداشتی و حمام محسوب میشه. زمانی که در این محیط اجرا شود محیط رو بزرگتر و انعکاس نور را بیشتر می‌کنه مخصوصا اگر آینه بزرگ باشه قرینه شدن هم کمک می‌کنه. استفاده از مدل‌های مختلف آینه کاملا به سلیقه شما بستگی داره اما اصولا آینه بدون قاب هماهنگی بهتری با هر محیط پیدا میکنه. زمانی که آینه‌ای زیبا در سرویس بهداشتی و حمام خود نصب کنین دیوارهای شماهم زیباتر به نظر می‌رسه.

آینه حمام
آینه بزرگ

انواع آینه دستشویی و حمام

1.آینه دستشویی دوقلو

2.آینه دستشویی چند تکه

3.آینه دستشویی بدون قاب

4.آینه دستشویی دارای قاب

5.آینه دستشویی طرح دار

6.آینه دستشویی شلف دار

آینه چراغ دار حمام

آینه چراغ دار از مدل‌های جدید آینه اس که برای حمام نیز به کار می‌ره و به نوعی جدیدترین مدل آینه برای حمام محسوب می‌شه. در آینه های چراغ دار ، انواع مختلف لامپ LED به شیوه‌های مختلف در کنار آینه نصب می‌شن که ظاهر جذاب و خاصی به آینه می‌بخشه. آینه های چراغ دار در دو مدل بک لایت و هالیوودی تولید میشن. ضمن اینکه برای تنظیم چراغ آینه هم از دکمه معمولی و هم از حسگر لمسی ، سنسور تشخیص حرکت و ریموت کنترل استفاده میشه( مدل های ذکر شده در فرکو تولید میشن).

آینه بک لایت

آینه بک لایت مدلی از آینه چراغ هست که در اون از لامپ LED نواری استفاده می‌شه که شدت ملایمی داره و بنابراین این نوع آینه ظاهر کاملا مدرنی داره .

آینه بک لایت با سنسور تاچ

1.آینه دستشویی دوقلو

این آینه طرحی متفاوت شیک داره زیرا افرادی هستن که آینه یکسره رو دوست ندارن و می‌تونن از این آینه‌های دو تکه استفاده کنن که بالای سینکی بزرگ در حمام یا دستشویی نصب بشه.

2.آینه دستشویی چند تکه

این آینه به شکل فانتزی و دکوراتیو هست و کامل کننده هم میباشد نصب آسانی هم داره و خودتان میتونین به راحتی با چسب‌های دو طرفه یا چسب مخصوص انجام بدین.

3.آینه دستشویی بدون قاب

همانطور که بالاتر اشاره کردیم آینه بدون قاب به راحتی هارمونی خودش رو با محیط حفظ میکنه.
این آینه‌ها در حین سادگی سبک آینه کلاسیک شیکی رو به محیط میده.

4.آینه دستشویی دارای قاب

آینه‌های قابدار مخصوصا با قاب‌های چوبی که با سینک ست باشه زیبایی خاص به همراه داره همچنین اگر با رنگ‌های چوب تیره باشه شکل سرویس حمام و دستشویی رو مدرن و رسمی میکنه.

5.آینه دستشویی طرح دار

آینه طرحدار در اندازه و سبک‌های متنوعی تولید میشه و جلوه‌ای شیک به سرویس شما میده ساخت گونه‌های این آینه به سلیقه شما بستگی داره.

6.آینه دستشویی شلف دار

آینه‌های شلفدار مزایای بسیاری داره به عنوان مثال میتوان به مقرون به صرفه بودن و کم جا بودن اون اشاره کرد.
همچنین برای دیزاین می‌تونین گلدان یا شمع روی شلف قرار بدین.این آینه‌ها مناسب سرویس بهداشتی و حمام‌های کوچک هستن.

آینه حمام
آینه بک لایت

استفاده از آینه در سرویس بهداشتی کوچک

اگر حمام و سرویس بهداشتی کوچکی داشته باشین میتونی از آینه‌ی رنگی بزرگی استفاده کنی و فضای خود رو دوبرابر بزرگتر نشون بدین زیرا آینه با انعکاس نوری که پدید میاره می‌تونه فضا رو هم زیبا و هم بزرگ جلوه بده.
شما هم اگر فضای کوچکی در اختیار داری تغییری بزرگ ایجاد کرده و ساختار شیکی رو در محیط بهداشتی خود رقم بزن استفاده از آینه‌ای با جلوه‌ی زیبا می‌تونه تغییر هنگفتی در دکوراسیون خونه‌ی شما پدید بیاره.

آینه سرویس بهداشتی
آینه گرد شیک

سایز آینه حمام

در انتخاب ابعاد آینه حمام باید موضوعاتی نظیر کاربری و نسبت رو در نظر بگیری زیرا آینه نباید از سینک و کمد پایین بزرگتر باشه البته موضوعاتی این بین در انتخاب و سلیقه‌ی شما تاثیر داره که به اون اشاره می‌کنیم. اگر ریسک پذیر نیستین بهتر هست که آینه رو طبق ابعاد و رنگ کمد خریداری کنی.

آینه حمام

خریدن آینه‌ای با سایز مد نظر شما بسیار سخته مگر اینکه آینه رو طبق اندازه‌گیری با کمد خود سفارش داده و خریداری کنی که به این شکل قیمت آینه از چیزی که در نظر داری کمی بیشتر میشه.

در این مورد میتونی با مشاورین فرکو در ارتباط باشی تا شما را راهنمایی کنن جهت تماس کلیک کنی

آینه بزرگ بک لایت

اگر حمام بزرگی داری و سینک بزرگی نصب کردی میتونی از آینه‌های دو تکه استفاده کنی اگر حمام کوچکی داری برای بزرگ نشون دادن از آینه‌های باریک و دراز استفاده کن.
اگر آینه ونیزی استفاده کنی میتونی محیط خود رو بزرگ و دلباز همچنین پر نور نشون یدی.اگر فضای حمام کوچکی داری از آینه‌های کوچک بالای کمد استفاده کن به این زیبایی آینه و سینک رو حفظ میکنی.

بخار کردن شیشه و آینه حمام

یکی از مشکلاتی که از قدیم تا به الان وجود داشته بخار کردن شیشه و آینه اس البته که همیشه هم مشکل ساز نیست اما هنگام اصلاح صورت در حمام دردسر زیادی رو به همراه داره.این سؤال برای همه پیش میاد که آیا همه آینه‌ها بخار میکنه یا خیر ؟
باید در پاسخ بگوییم که خیر زیرا امروزه آینه هوشمندهایی تولید شده که با لمس آن به راحتی میتونی آینه‌ای بدون بخار در حمام داشته باشی این آپشن رو امروزه در آینه‌های سرویس بهداشتی و حمام شاهد هستیم همانطور که پیشتر در مورد آینه‌های بک لایت صحبت کردیم میتونی این قابلیت رو نیز روی آن هم داشته باشی و با یک تیر دو نشان بزنی.
این آینه‌های هوشمند امروزه بسیار ترند شده و استقبال بالایی داشته قیمت این آینه نیز شگفت انگیز هست البته نسبت به عملکرد خاصی که همراه داره.آینه‌ها طیف قیمتی گسترده‌ای دارن به همین خاطر هنگام مشخص کردن بودجه باید اندازه و مدل مطلوب خود رو در نظر بگیری. آینه‌هایی که وسایل جانبی بیشتری مثل لامپ‌های داخلی یا موارد الکتریکی دارند از آینه‌های ساده گران‌تر هستن.پس به‌جای اینک از روش‌های سنتی جهت از بین بردن بخار روی آینه استفاده کنی به راحتی از آینه‌های هوشمند استفاده کنی و لذت ببری.

آینه دو تکه

پل ارتباطی با مجموعه فرکو جهت خرید آینه حمام

آدرس کارخانه : تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن
شماره تماس با مجموعه فرکو :  09101767773

آینه ضد بخار در سونا و جکوزی کارایی دارد؟

آینه ضد بخار از جدیدترین آینه‌هایی است که به سیستم هوشمند …

2 پاسخ

    1. سلام جهت استعلام قیمت با شماره ی 02188068352 تماس بگیرید و با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو