Home
آینه جاکفشی با قاب

آینه جاکفشی

آینه‌ها با توجه به ویژگی‌هایی که دارن، کاربرد و تنوع بسیار گسترده‌ای دارن. همچنین با توجه به این‌که به یک ابزار ضروری در زندگی امروز تبدیل‌شده ،در کاربردهای مختلف و به همراه دیگر ابزار نیز به کار می‌ره. یک مثال بارز در این مورد می‌تونه آینه جاکفشی باشه.

آینه‌ها خارج از این که کاربرد مهمی در زندگی روزمره دارن، در زیباتر کردن فضایی که در اون قرار می گیرن، تاثیر مثبتی دارن. آینه‌ها در بزرگنمایی فضای خود نیز مؤثر هستن. علاوه بر اینا با انعکاس و بازتاب نور و محیط اطراف موجب می‌شه تا فضا روشن‌تر نیز به نظر برسه.

امروزه دست کاربر در انتخاب انواع طرح و سبک‌های بروز و مدرن آینه جاکفشی خیلی بازه .چون هم تنوع اینه‌های آماده زیاده و هم می‌تونی اونچه که تو ذهنته رو به تحریر عمل دربیارن.

آینه‌های جاکفشی هم می‌تونه به صورت تاچ و نوری انتخاب بشه .گستردکی رنگ‌بندی نوری اونم بسیار زیاده. هم به صورت تک رنگ هم حالت چند رنگی اون قابل تهیه هست. به این صورت که با خواست شما رنگ اون در ثانیه قابل تغییر هست که این به نوبه‌ی خودش باعث تنوع در فضا میشه. که از تکراری بودن محیط کم می‌کنه.

چون این آینه اکثرا در جلوی درب ورودی گذاشته میشه پس انتخاب سبکی که جلوه‌ی بهتری داشته باشه در بدو ورود حس خوبی رو منتقل خواهد کرد.

آینه جاکفشی

صنایع شیشه و آینه فرکو انواع آینه جاکفشی رو با بهترین کیفیت و قیمت تولید می‌کنه. برای سفارش و ارتباط با ما می‌تونین با شماره 021-88068352 تماس حاصل نمایید تا همکاران ما اطلاعات لازم رو در اختیار شما بذارن.

می‌تونین برای دیدن برخی مدل‌ها و کسب اطلاعات نیز به این سایت مراجعه فرمایین.

اهمیت آینه جاکفشی

جاکفشی‌ها لازمه هر خانه‌ای هستن به‌خصوص در زندگی امروزه که بیشتر خونه‌ها به‌صورت آپارتمانی هستن. حتی خانه‌های غیر آپارتمانی نیز استفاده از جاکفشی برای محافظت و نگهداری از کفش‌ها انجام می‌شه. علاوه بر این استفاده از جاکفشی باعث می‌شه تا فضای اطراف نظم پیدا کنه. جاکفشی معمولاً نزدیک در خروج قرار داده می‌شه. آینه جاکفشی نیز تقریباً از قسمت‌های مهم و جدانشدنی جاکفشیه که هرگاه از جاکفشی استفاده می‌شه،آینه جاکفشی نیز همراه اونه. همچنین تمام مزایایی که برای آینه وجود داره، آینه جاکفشی نیز اونا رو داره.

ازآنجاکه انتخاب وسیله‌های مورداستفاده در دکوراسیون و زیبایی هر خانه و جایی اهمیت داره، از اهمیت جاکفشی و آینه آن نیز نمی‌توان غافل شد. زیرا که باوجوداینکه جاکفشی معمولاً در قسمت ورودی خانه‌ها قرار داده می‌شه و افراد در بدو ورودشون با اولین چیزی که مواجه می‌شن جاکفشی و آینه جاکفشیه. پس زیبایی متناسب اونا بسیار مهم و ضروریه.

آینه جاکفشی

علاوه بر مسائل زیبایی کیفیت و ایمنی آینه جاکفشی نیز از اهمیت بالایی برخورداره. کیفیت اون باید به‌گونه‌ای باشه که سطح صاف  و درخشانی داشته باشه. همچنین به‌سادگی قابلیت تمیز کردن برای آن وجود داشته باشه بدون این‌که لکه یا ردی روی آینه باقی بمونه. امروزه کیفیت و مقاومت آینه در برابر ضربه و برخورد نیز بسیار بالاست و به‌راحتی نمی‌شکنه. حتی در صورت شکستن نیز به تکه‌های تیز و برنده شکسته نمی‌شه. پس علاوه بر زیبایی و توجه به ظاهر باید به مسائل کیفی نیز بسیار دقت بشه تا محصول باکیفیتی انتخاب کرد. که بتوان سال‌های زیادی از اون بدون این‌که تغییری در ظاهر و کیفیت آن رخ بده، استفاده کرد.

جای مناسب جاکفشی

معمولاً جاکفشی در نزدیکی قسمت ورود و خروج قرار داده می‌شه. در راهرو یا هر قسمت دیگری که برای این فضا طراحی‌شده. حتی می‌توان برای جاکفشی قسمت رو برای آویزان کردن لباس طراحی کرد. در این صورت افراد می‌تونن هنگام خروج از منزل حین برداشتن  وسیله‌های موردنیاز خود ازجمله کفش ظاهر خود رو نیز حین خروج چک کنن تا آراسته و مرتب از منزل خارج و در اجتماع ظاهر بشن.

در صورت تمایل و یا کمبود فضا می‌توان جاکفشی و آینه رو در اتاق‌خواب یا قسمت‌های دیگر استفاده کرد. در این صورت نیز می‌توان بر اساس سبک دکوراسیون از بین انواع مختلفی که برای آینه جاکفشی و نیز خود جاکفشی وجود داره، انتخاب نمود تا به زیبایی فضا افزوده بشه.

جاکفشی با آینه

حتی درصورتی‌که تعداد کفش‌های زیادی وجود داره، می‌توان از دو جاکفشی در دو قسمت مختلف استفاده کرد. مثلاً یکی از اونا در نزدیکی در ورود و خروج قرار بگیره و دیگری در اتاق‌خواب که کفش‌ها و کتانی‌های روزمره و پراستفاده در نزدیکی در خروج  و کفش‌های مجلسی و کفش‌هایی که کمتر استفاده می‌شن رو در جاکفشی دیگر قرار داد تا بهترین محافظت از کفش‌ها صورت بگیره. در این صورت حتی می‌توان دو نوع بسیار متفاوت در مدل و سبک و رنگ از جاکفشی و آینه جاکفشی انتخاب نمود. هرکدام از این جاکفشی‌ها و آینه‌های آن می‌تونن با توجه به فضایی که می‌خوان در اون قرار بگیرن، انتخاب بشن تا بتوان بهترین و مناسب‌ترین انتخاب رو داشت.

با انتخاب آینه جاکفشی و نیز جاکفشی مناسب زیبایی فضا صدچندان میشه. همچنین سازمان‌دهی و نظم مناسبی نیز به کفش‌ها و محیط خود می‌دن. علاوه بر نظم دهی ظرافت و زیبایی رو برای خانه شما به ارمغان میارن.

انواع آینه جاکفشی

جاکفشی‌ها انواع مختلفی دارن که بر اساس اونا می‌توان انواع آینه نیز برای اون انتخاب و نصب کرد.

یک تکه

جاکفشی‌ها می‌تونن به‌صورت یک‌تکه باشن و آینه بر روی خود جاکفشی نصب بشه.  در این سبک معمولاً جاکفشی اندازه بزرگی داره و آینه به‌صورت قدی بر روی اون نصب می‌شه. البته اندازه‌های مختلفی وجود دارن که برحسب نیاز و فضایی که جاکفشی در اون قرار می‌گیره انتخاب می‌شه. این سبک جاکفشی‌ها انواع مختلف ازنظر مدل، رنگ و جنس متریال دارن که موجب می‌شه تا انتخاب از بین گزینه‌های زیادی صورت بگیره.

در این صورت که آینه بر روی خود جاکفشی نصب می‌شه، کیفیت اون بسیار اهمیت داره. زیرا که بر روی در جاکفشی نصب می‌شه پس مهمه که کیفیت اون به‌گونه‌ای باشه که از مقاومت و ایمنی بالایی برخوردار باشه. این تضمین رو به شما می‌دیم که آینه‌های تولید در کارگاه تولیدی فرکو این ویژگی رو دارن.

جاکفشی یک تکه با آینه

حالت دیگری که برای این نوع از جاکفشی وجود داره اینه که آینه بر روی در قرار نگیره و قسمت کنار اون جایی برای نصب آینه قرار داشته باشه. تا آینه جاکفشی در آن قسمت نصب بشه. و یا در هر دو قسمت نیز می‌توان از آینه استفاده کرد که بستگی به انتخاب شما داره که ترجیح می‌دین به چه صورتی آینه بر روی جاکفشی نصب بشه.

مدل‌های مختلف یک تکه

. جاکفشی می‌تونه به شک یک کمد باشه و در داشته باشه. در این صورت امکان نصب آینه بر روی در به‌راحتی صورت می‌گیره. ابعاد و اندازه‌های بسیار مختلفی برای اون وجود داره. همچنین طراحی قفسه و طبقات نیز می‌تونه به صورت‌های مختلفی انجام بشه. در جاکفشی نیز می‌تونه با لولا باشه و یا به‌صورت کشویی باز و بسته بشه. ابعاد و اندازه‌های مختلفی نیز برای اون وجود داره که می‌تونین متناسب با فضای خود انتخاب کنین. تنوع این نوع بسیار گسترده‌اس. تا بتوان به راحتی مدل مورد نظر خود رو انتخاب نمود.

. آینه جاکفشی می‌تونه به‌صورت تمام آینه‌ای باشه که جلوه فوق‌العاده زیبایی نیز داره. همچنین امکان نصب اون بر روی دیوار وجود داره تا هم فضای کمتری اشغال کنه و هم از آینه آن نیز به‌صورت اختصاصی استفاده بشه.

جاکفشی آینه ای

. جاکفشی در ابعاد مختلف می‌تونه ساخته بشه و آینه بر روی اون نصب بشه. در این صورت یک جاکفشی زیبا و ساده ایجاد می‌کنین که برای قرار دادن در هر قسمتی مناسبه.

جاکفشی آینه ای

. این امکان وجود داره تا آینه جاکفشی همراه با پایه ساخته بشه و در قسمت پشت آن طبقاتی تعبیه بشه تا کفش‌ها بر روی این طبقات قرار بگیرن. این نوع از آینه جاکفشی بسیار ساده و زیباست و در عین سادگی کاربرد فوق‌العاده و زیبایی خیره‌کننده‌ای داره. همچنین اشغال فضای کمی نیز داره و جا به جایی به سادگی صورت می گیره.

آینه جاکفشی

دو تکه

در این سبک از جاکفشی‌ها، جاکفشی خود در اندازه و شکل‌های مختلف ساخته می‌شه و آینه جاکفشی در قسمت بالای اون بر روی دیوار نصب می‌شه. همچنین جاکفشی جنس و رنگ گوناگونی نیز می‌تونه داشته باشه. در این صورت هیچ‌گونه محدودیتی در انتخاب آینه موردنظر وجود نداره. انواع مختلف آینه‌های موجود با شکل‌ها و اندازه‌های مختلف قابل سفارش هستن.  

تنوع در این حالت بسیار گسترده‌تر از حتی حالت قبل می‌تونه باشه. شما می‌تونین هر جاکفشی با هر شکل و رنگ و اندازه داشته باشین و برای زیباتر نشون دادن و حتی جلوه بیشتر جاکفشی خود، آینه جاکفشی رو انتخاب کنین. در این صورت می‌تونین هر نوع آینه‌ای در اشکال و ابعاد مختلف استفاده کنین. که به اختصار هرکدام از آینه‌ها رو توضیح می‌دیم.

آینه جاکفشی با قاب

البته مجموعه جاکفشی و آینه جاکفشی میتونن بیش از دوتکه نیز باشن. دراین صورت می‌توان به راحتی تنها با تغییر یک جز و یا تغییر در نحوه چیدمان، تغییرات شگرفی رو در فضا ایجاد کرد. و به نوعی تغییر دکوراسیون انجام داد.

آینه جاکفشی بک لایت

آینه جاکفشی می‌تونه به صورت آینه بک لایت انتخاب بشه. این نوع از آینه‌ها علاوه بر زیبایی مزایا و ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای دارن. حالت کلی آن به این صورته که چراغ LED که ضخامت کمی داره، در پشت آینه قرار داده می‌شه و درواقع نور از پشت آینه فضا رو روشن می‌کنه. و جلوه بسیار زیبایی به آینه جا کفشی و محیط اطراف اون میده.

آینه جاکفشی بک لایت

ویژگی‌های آینه بک لایت که می‌تونه به‌صورت انتخابی باشه و در صورت ترجیح هرکدام که انتخاب بشه بروی آینه اجرا بشه. ازجمله این‌که امکان کار با آینه به‌صورت لمسی، هوشمند و یا با استفاده از ریموت می‌تونه باشه. یکی از قابلیت های جذاب آینه بک لایت اینه که با استفاده از بلوتوث می‌تونه به گوشی همراه متصل و پخش موسیقی و ویدیو داشته باشه. رنگ نور و میزان شدت آینه نیز می‌تونه قابل‌تغییر باشه. امکان نمایش ساعت و دمای محیط بر روی آینه وجود داره. مسئله خیلی مهم این‌که چراغ‌های LED مصرف بسیار کمی دارن و دیگر مضرات لامپ‌های رشته‌ای رو ندارن.

آینه چراغ دار

از دیگر آینه‌های پرطرفدار و مدرن آینه‌ چراغ دار یا لامپی هست که می‌تونه به‌عنوان آینه جاکفشی نیز استفاده بشه. چراغ‌های این نوع از آینه نیز معمولاً LED هستن. نوری که توسط چراغ‌های آینه ایجاد می‌شه، بسیار زیبا و همچنین کافیه. چراغ‌ها به فاصله دقیق و مشخص نصب می‌شن تا بهترین روشنایی رو ایجاد کنن. روی آینه چراغ دار نیز می‌تونه قابلیت‌های آینه بک لایت نصب بشه.

آینه جاکفشی رنگی

از دیگر آینه‌های جذاب و زیبا آینه رنگی هست که می‌تونه انتخاب بسیار مناسبی برای آینه جاکفشی باشه. تنوع رنگی اون بسیار زیاده که برحسب علاقه و سلیقه می‌تونن انتخاب بشن. رنگ‌ها موجب می‌شن تا زیبایی خیلی خاصی به محیط خود اضافه بشه.

آینه جاکفشی رنگی

آینه جاکفشی شفاف ساده

منظور همون آینه‌های ساده و معمولی هستن که در اطراف خود می‌بینیم. شفافیت و درخشانی که آینه‌ها در عین ساده بودن دارن زیبایی بسیاری برای محیط اطراف خود به ارمغان میارن. برای هر فضایی با کاربرد دلخواه به‌راحتی قابل‌استفاده هستن ازجمله آینه جاکفشی.

آینه جاکفشی قدی

آینه جورچین

برای آینه جورچین می‌توان از آینه‌های مختلفی مثل آینه رنگی، آینه شفاف ساده  استفاده کرد. درواقع نصب اونا به‌صورت جورچین هست و طرح‌های مختلفی می‌توان برای آن متصور شد تا قابل‌اجرا باشن. تنوع بسیار مختلفی دارن و ازجمله آینه‌های مدرن نیز محسوب میشن. تا در نهایت جلوه و نمای زیبایی رو ایجاد نماین.

آینه جاکفشی جورچین

آینه دکوراتیو

آینه‌ دکوراتیو می‌تونه در دسته آینه‌های تزیینی نیز قرار بگیره که به‌عنوان آینه جاکفشی نیز قابلیت کاربرد داره. تنوع در مورد آینه دکوراتیو نیز بالاست که باعث می‌شه تا گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود داشته باشن. و آینه دکوراتیو می تونه در عین حال که نقش خود رو به عنوان آینه بازی می‌کنن، به عنوان عنصر دکوراتیو نیز مورد استفاده قرار بگیره.

آینه مات

همون‌طور که از نام آینه  مات مشخصه، به اندازه‌های آینه‌های معمول شفافیت و درخشانی نداره و وضوح تصویر اون کمتره. از این رو در دسته آینه‌های تزیینی و بسیار زیباست که می‌تونه فضای متفاوتی رو برای خانه شما ایجاد کنه.

آینه تزیینی

آینه تزیینی علاوه بر کاربردی که به‌عنوان آینه داره می‌تونه به‌عنوان ابزار تزیینی استفاده بشه. در این صورت با استفاده از یک آینه، یک عنصر تزیینی به فضا افزوده می‌شه تا زیبایی فضا صدچندان بشه. قاب‌ها و آینه‌های مختلفی برای این منظور هستن. همچنین شکل و ابعاد این‌گونه آینه‌ها از قاعده خاصی پیروی نمی‌کنه.

هرکدام از آینه‌هایی عنوان شد می‌تونن برای آینه جاکفشی مناسب باشه و فقط به انتخاب شما بستگی داره. تمام آینه‌ها می‌تونن به همراه قاب و یا بدون قاب استفاده بشن. انواع مختلف قاب ازنظر رنگ، جنس، طرح و… موجوده که می‌توان از بین آن‌ها انتخاب نمود. همچنین ازنظر شکل و اندازه نیز بدون محدودیت هستن. شکل آینه می‌تونه گرد، مربع، مستطیل و یا حتی شکل‌های نامنظم هندسی با هر ابعادی باشه. زیرا که با توجه به تجهیزات و ابزار پیشرفته‌ای که در کارگاه تولیدی فرکو موجوده، تمام این‌ها با بهترین کیفیت و قیمت می‌تونن تولید و عرضه بشن.

همچنین در این سبک از جاکفشی می‌توان روی خود جاکفشی از انواع شیشه رومیزی نیز استفاده نمود. در این صورت علاوه بر محافظت بسیار خوبی که از جاکفشی به عمل میاد به زیبایی اون نیز افزوده می‌شه. همچنین تمیز کردن اون نیز بسیار ساده‌تر می‌تونه صورت می‌گیره.

آینه جاکفشی مدرن

ثبت سفارش

صنایع شیشه و آینه فرکو مفتخره انواع آینه جاکفشی باکیفیت فوق‌العاده بالا تولید نماید. در کارگاه تولیدی فرکو از پیشرفته‌ترین ابزارها و بهترین مواد اولیه در ساخت و تولید استفاده می‌شه. یعنی صفر تا صد تمام‌کار در کارگاه فرکو توسط متخصصین در این امر تولید می‌شه. درواقع شما یک آینه جاکفشی تماماً ایرانی دارین که ازنظر کیفی و ظاهر با نمونه‌های خارجی خود به‌راحتی رقابت می‌کنه. ازاین‌رو ما کیفیت محصولات خود رو تضمین‌شده به شما تحویل می‌دیم. همچنین با توجه به کیفیت بسیار بالایی که محصولات دارن، از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردارن.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی و اطلاعات لازم پیرامون آینه جاکفشی خود می‌تونین با شماره ۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲ تماس حاصل نمایید. و یا از طریق واتس اپ می‌تونین با ما در ارتباط باشین. تا مشاوران ما بتونن به بهترین نحو شما اطلاعات لازم رو در اختیار شما عزیزان قرار بدن.

کسب رضایت مشتریان از اولویت‌های مجموعه فرکو هست. ازاین‌رو برای اطمینان خاطر بیشتر سعی کردیم تا خدماتی رو در نظر بگیریم تا مشتریان بتونن با خیالی آسوده ثبت سفارش کنن. ازجمله این‌که پس از دریافت محصول در صورت هرگونه مشکل و یا نارضایتی می‌تونین به‌راحتی محصول خود رو مرجوع کنین.

همچنین پس از ثبت سفارش سریعاً شروع به ساخت و تولید محصول می‌نماییم تا در کمترین زمان ممکن محصول باکیفیتی آماده تحویل و ارائه بشه.

ما هرروزه تلاش می‌کنیم تا محصولاتی باکیفیت قابل‌توجه و خدماتی در شان مشتریان خود انجام بدیم تا خاطره خوشی از خرید خود داشته باشن. . همچنین با توجه به این‌که مراحل تولید و ساخت در کارگاه فرکو انجام می‌شه پس شما یک محصول بدون واسطه با بهترین قیمت ممکن دارین.

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

2 پاسخ

    1. سلام وقت بخیر می توانید رنگ و اندازه مشخص و هر چیز دیگه ای که در نظر دارید را ازطریق ایمیل یا واتس اپ ارسال کنید و یا باشماره 02188068352 تماس بگیرید تا همکاران ما بتوانند اطلاعات لازم را در اختیارتون قرار بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو