آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

آینه آرایشی

آینه آرایشگاه

آینه ابزاری بوده که از گذشته‌های دور تا به امروز استفاده می‌شده است. ولی امروزه با پیشرفت‌ها و تغییراتی که در آن ایجادشده باعث شده تا کیفیت فوق‌العاده‌ای پیدا کند. و نیز تنوع بسیاری در آن ایجاد شود تا علاوه بر کاربردی که دارد، در طراحی دکوراسیون و زیبایی فضا اهمیت قابل‌توجهی داشته باشد. ازجمله موارد بسیار پرکاربرد آینه در آرایشگاه و سالن زیبایی است که به‌عنوان آینه آرایشگاه مطرح است.

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه

آینه در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی از اجزای ضروری و مهم می‌باشد. تقریبا در تمام قسمت‌های مختلف آن‌ها ، آینه کاربرد دارد. پس بهتر است به انتخاب آینه آرایشگاه و سالن زیبایی، بسیار دقت شود. زیراکه باعث می‌شود هم آینه باکیفیت و مقاومی داشت. وهم علاوه بر آن دکوراسیون و محیط زیبا و آرامش بخشی را برای افراد حاضر در آنجا و مشتریان ایجاد کرد. زیرا همان‌طور که می‌دانیم در دنیای امروزه فضای کاری و زیبایی آن، برجذب مشتری و ایجاد حس خوب در آن ها و نیز کیفیت خدمات کارمندان ، بسیار اهمیت دارد.

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه

تولید انواع آینه مناسب برای فضای سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها در صنایع شیشه و آینه فرکو با بهترین کیفیت صورت می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 02188068352 تماس حاصل نمایید .

آینه آرایشگاه

مطالبی پیرامون آینه برای سالن های آرایشی


ضرورت وجود آینه همزمان با پیدایش نخستین انسان ها روی زمین آشکار شد. دلیل این ضرورت این است که فقط در آینه است که می شود زیبایی را مشاهده کرد. به همین دلیل است که نه تنها در هر منزلی بلکه در سایر اماکن مانند ورزشگاه ها و فروشگاه ها و ادارات دولتی و غیردولتی و بخصوص آرایشگاه ها از آینه استفاده می شود. تا جاییکه حتی بسیاری افراد در جیب و کیف خود حتما آینه ای دارند. به طور کلی آینه ابزار جدایی ناپذیر در زندگی انسان می باشد.

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه


ضرورت وجود آینه آرایشگاه در حدی است که شاید بتوان گفت بدون آینه کار هر آرایشگری ناقص خواهد بود. زیرا تمام کارهایی که در یک آرایشگاه انجام می شود حول محور زیبایی ظاهر می باشد. محل نصب آینه آرایشگاه دقیقا مقابل چهره ی مشتری می باشد. تا مشتری با دقت در جریان کار آرایشگر خود قرار گیرد.

آینه سالن زیبایی

در واقع با وجود آینه است که سالن های زیبایی و آرایشگاه معنای خود را پیدا می کند. همچنین با توجه به این که فضای قابل توجهی را به خود اختصاص می دهد، انتخاب آن از نظر ظاهری نیز بسیار اهمیت دارد . که با وجود تنوع بسیار بالایی که آینه ها دارا می باشند، به سادگی می توان آینه مورد نظر خود را انتخاب نمود. چرا که کیفیت و ظاهر بسیار اهمیت دارد تا بتوان فضایی زیبا ایجاد کرد.

آینه آرایشگاه

مدل های جدید و قدیمی آینه آرایشی


با ورود آینه آرایشگاه در انواع و مدل های پیشرفته ، دیگر جایی برای استفاده از آینه آرایشگاه قدیمی و ساده نیست.
وجود آینه آرایشگاه جدید و شیک به حد زیادی مهم است . که عامل مهمی در انتخاب سالن آرایشگاه توسط مشتری می باشد. بنابراین توصیه ما به شما آرایشگران محترم این است که اگر سالن آرایشی شما قدیمی است . حتما نسبت به نوسازی آن با استفاده از آینه آرایشگاه جدید که انواع آن را در ذیل نام می بریم اقدام نمایید.

آینه آرایشگاه


در صورتیکه قصد دارید یک سالن آرایشی جدید را راه اندازی کنید . که بالطبع باید از آینه آرایشگاه جدید و شیک استفاده نمایید.
زیرا وقتی مشتری جهت شرکت در یک مجلس مهم مانند عروسی خود یا دیگران و مهمانی های خاص به آرایشگاه شما مراجعه می کند ایده های خاصی در نظر دارد . و ترجیح بر این است تا فرد تصویر واضح و روشنی از خود را مشاهده نماید.

آینه دیواری آرایشگاه


با وجود یک آینه با کیفیت عالی هم آرایشگر می تواند کارش را به نحو احسن انجام دهد و هم مشتری می تواند بر روند کار نظارت داشته باشد و عیوب احتمالی را تذکر دهد. همچنین در نگاه اول طراحی دکوراسیون فضای آرایشگاه شما نشان دهنده سبک سلیقه و ذوق آرایشگر است . در نتیجه در انتخاب مشتری تاثیر گذار خواهد بود . همانطور که پیش تر هم اشاره شد، اصلی ترین ابزار هم برای چنین شغلی آینه ها هستند . و بیشترین چیزی که در فضای آرایشگاه به چشم می خورد و جلب توجه می نماید، آینه است.

آینه آرایشگاه
آینه دیواری آرایشگاه

آینه آرایشگاه و کاربرد های آن

وجود آینه در هر آرایشگاهی از ضروری ترین وسایل مورد نیاز است. هر چه آینه بزرگ تر باشد کار آرایشگر و مشتری آسان تر و بهتر انجام می شود. امروزه استفاده از آینه قدی در آرایشگاه ها طرفداران زیادی دارد. باتوجه به نگاه جدید افراد در جامعه ی کنونی و توجه به اشیا دکوراتیو و تزیینات و زیبایی و شیک و‌ مدرن بودن هر مجموعه ی خدماتی، زیبایی فضا و انتخاب وسیله ها بسیار حائز اهمیت است. از این رو جذابیت و شیک بودن آینه های نصب شده در آرایشگاه نوعی تبلیغ برای جذب مشتریان بیشتر محسوب می شود. و باعث می شود تا افراد احساس بهتری نیز در این محیط داشته باشند.

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه


از آنجایی که مسئولین آرایشگاه و سالن های آرایشی از اشیا شیک و مدرن برای تجهیز و زیباسازی محیط استفاده می کنند وجود آینه های قدی می تواند موجب انعکاسی زیبا از این اشیا در محیط و همچنین بازتاب بیشتر نور در محیط آرایشگاه می شوند. همچنین دید بیشتری را نیز ایجاد می نمایند.

آینه قدی آرایشگاه


گروه فرکو با استفاده از بهترین متریال اقدام به طراحی و تولید انواع و اشکال متنوع و بسیار زیبای آینه قدی جهت استفاده در آرایشگاه های زنانه و‌مردانه نموده است.

آینه آرایشگاه

اهمیت آینه آرایشی در دکوراسیون

 از آنجایی‌که آینه از اصلی‌ترین وسیله‌ها برای سالن زیبایی است، انتخاب آن نیز بسیار حائز اهمیت است. چون آینه فضای قابل‌توجهی از آرایشگاه و سالن زیبایی را به خود اختصاص می‌دهد. پس باید دقت شود تا بهترین انتخاب ممکن را بتوان داشت. و درنهایت نیز یک سالن زیبایی و آرایشگاه مدرن و متفاوتی را ایجاد کرد. تا بتواند فضای زیبا و آرامشبخشی را ایجاد نماید.

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه

علاوه بر ویژگی‌های ظاهری آینه آرایشگاه که باید زیبا و چشم‌نواز باشد، کیفیت و طول عمر آن نیز مهم است. به این صورت که تمیز کردن آن نیز آسان باشد و تغییری در کیفیت آن باگذشت زمان ایجاد نشود. و تا زمان خیلی زیادی کیفیت و شفافیت که دارا می باشد را حفظ نماید. چون بیشتر فضای سالن زیبایی با آینه پرشده و نباید زمان زیادی به تمیز کردن اختصاص داده شود. و یا این که بعد از مدتی تغییری در ظاهر آن ایجاد شود. ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که آینه‌هایی که به ما سفارش می‌دهید، از بالاترین کیفیت ممکن و همچنین قیمت مناسبی برخوردار هستند. و مشکلاتی از این قبیل را نخواهید داشت.

آینه آرایشگاه

معرفی اشکال متنوع و زیبای آینه آرایشی

 • ۱ آینه مستطیل شکل ، از پرفروش ترین آینه های آرایشی می باشد. این آینه های مستطیل شکل را می توان به دو صورت بر دیوار آرایشگاه نصب نمود. هم به صورتی که عرض آینه روی میز آرایشی نصب شود و هم به صورتی که طول آینه روی میز قرار گیرد.
 • ۲ آینه ی بیضی شکل ، از جمله آینه های زیبا و شکیل می باشد.
  با توجه به بقیه عناصر واشیا موجود در آرایشگاه می توان از آینه بیضی شکل برای زیباتر شدن محیط و ایجاد هارمونی در آرایشگاه استفاده نمود.
 • ۳ آینه گردی شکل ، از آینه گرد هم در آرایشگاه ها استفاده می شود ولی این شکل از آینه طرفداران خاص خود را دارد.
 • ۴ آینه به شکل خاص این آینه ها می توانند برش های معمولی که رایج هستند را نداشته باشند. از این آینه ها معمولا جهت تزیین و زیبا سازی فضای آرایشگاه استفاده می کنند و به عنوان آینه دکوراتیو مورد استفاده قرار بگیرند.
 • ۵ آینه لوزی شکل ، از شیک ترین اشکال آینه جهت نصب در آرایشگاه ها می باشد. به طور کامل نور را منعکس کرده و زیبا و متنوع نیز هست.
 • ۶ آینه مربعی شکل ، این آینه نیز مانند آینه مستطیل کاربرد و استفاده ی زیادی در آرایشگاه ها و دیگر مکان ها دارد.
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشی

انواع آینه برای سالن های آرایشی

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه

با توجه به تنوعی که امروزه در مورد آینه وجود دارد، برای انتخاب آینه سالن زیبایی، گزینه‌های متعددی وجود دارد. اما در میان این ها آینه بک لایت و آینه چراغ دار از بهترین و مناسب ترین گزینه ها خواهند بود. چرا که با وجود نوری که به واسطه چراغ های LED ایجاد می شود دید کامل تری نیز ایجاد می گردد. تمام این موارد خود می‌توانند به شکل‌های خاص و متنوعی تولید گردند. دقیقاً طبق خواسته شما و همان‌گونه که شما می‌خواهید. تمام انواع آینه‌های ذکرشده در صنایع شیشه و آینه فرکو تولید می شود . همچنین قابل ذکر است که باکیفیت بسیار فوق‌العاده‌ای برای شما مشتریان عزیز قابل سفارش است.

آینه آرایشگاه

آینه بک لایت آرایشگاه

از گزینه‌های بالا آینه بک لایت گزینه بسیار مناسبی برای آینه آرایشگاه و سالن زیبایی می‌تواند باشد. در این آینه‌ها از لامپ‌های LED استفاده می‌شود. علاوه براین که نور آن ، باکیفیت  و به‌اندازه کافی است. ازنظر زیبایی نیز بسیار زیبا و خاص می‌باشد. آینه بک لایت گزینه بسیار مناسبی برای آرایشگاه و سالن زیبایی است . رنگ لامپ ها نیز می‌تواند سفید نباشد و یا می‌تواند چند رنگ مختلف داشته باشد.

آینه آرایشگاه

در صورت تمایل امکان تغییر رنگ آن با استفاده از ریموت و یا به صورت لمسی فراهم است. برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در طرح مورد نظر برش داده می شود . سپس لبه های برنده آینه ابزار زده می شود . سپس در مرحله ی بعد حاشیه دور آینه با پهنای مشخصی سندبلاست خواهد شد . در نهایت هم پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

آینه آرایشگاه

دیگر قابلیت های آینه بک لایت

در تمام قسمت‌های سالن زیبایی چه سالن زیبایی مردانه و چه زنانه آینه بک لایت قابل‌استفاده است . و به‌راحتی قابل‌نصب می‌باشد. حتی می‌توان نام و لوگوی سالن را بر روی آینه حک کرد . تا یک آینه آرایشگاه کاملاً اختصاصی فقط برای سالن زیبایی شما باشد. این آینه‌های بک لایت علاوه براین که می‌توانند به‌صورت دیواری ، قدی و… باشند، قابل سفارش به‌صورت آینه دستی و رومیزی هم هستند.

آینه آرایشگاه

درمجموع آینه‌های بک لایت قابلیت‌های ویژه‌ای نیز دارند. مثل قابلیت پخش موسیقی و نمایش زمان و دما که به‌صورت لمسی و یا با استفاده از ریموت امکان استفاده از آن‌ها وجود دارد. این نوع از آینه‌ها به‌صورت آینه هوشمند لمسی و آینه نوری نیز عنوان می‌شوند. همچنین هیچ‌گونه محدودیتی در شکل و اندازه آینه بک لایت وجود ندارد و به‌راحتی می‌توان در شکل‌ها و ابعاد مختلف سفارش خود را ثبت نمود. دراین صورت با کمترین قیمت و درسریع ترین زمان ممکن سفارش خود را دریافت کنید.

آینه آرایشگاه

آینه دکوراتیو آرایشگاه

از انواع دیگر آینه‌های مورداستفاده در آرایشگاه آینه دکوراتیو می‌باشد که تنوع در آن در نوع خود بسیار بالاست. آینه دکوراتیو می‌تواند گزینه مناسبی برای برخی از نقاط در آرایشگاه و سالن زیبایی باشد. فضای متفاوت و خیره‌کننده‌ای را ایجاد کند و به‌عنوان نقطه کانونی در محل مورداستفاده‌ قرار بگیرد.

آینه آرایشگاه

آینه تاچ آرایشگاه

آینه هایی که کارکرد آن به صورت تاچ انجام می گیرد . عملکرد آن مربوط به ایجاد تغییرات در رنگ و شدت نور آینه هوشمند و … می باشد . تمامی عملکردهای آینه با لمس کردن قسمت مربوطه امکان پذیر می باشد. که یک امکان فوق العاده ایست که امروزه بسیار نیز مورد استقبال قرار گرفته است.

آینه آرایشگاه

آینه های هوشمند قابلیت های دیگری نیز دارند. غیر از لمسی بودن می توانند به صورت حسگری نیز باشند. در این صورت با حرکت دست آینه عملکرد خود را خواهد داشت. هر کدام از این حالت ها به خواست شما عزیزان روی آینه اجرا می گردد.

آینه چراغ دار لمسی

آینه ریموت دار آرایشگاه

آینه های هوشمند اگر کارکرد آن ها توسط ریموت صورت بگیرد، تا یک فاصله معین این ریموت کارکرد خود را دارد . البته که برای محیط های منزل و آرایشگاه و … مناسب هستند . از طریق می توان رنگ نور آینه و شدت آن را به صورت دلخواه و طبق نیاز تنظیم کرد .

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه

آینه طرح دار آرایشگاه

در صنایع تولیدی شیشه و آینه فرکو با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود . به طور مثال شما قادرید تا لوگوی آرایشگاه خود و شماره تماس و یا هر آنچه مد نظر خود دارید را بر روی آینه حک و یا سندبلاست کرده. در این صورت به نوعی تبلیغات حرفه ای تری را نیز برای خود انجام خواهید داد.

آینه دیواری آرایشگاه

آینه حکاکی شده آرایشگاه

برای داشتن یک آینه آرایشی منحصر به فرد و خاص می توان از این نوع آینه استفاده کرد . لوگوی آرایشگاه یا نام آن را می توان روی آینه حک کرد . با این کار یک آینه اختصاصی خواهید داشت . حکاکی روی آینه موجب می گردد تا آینه آرایشگاه جلوه خاص تری پیدا کند. در واقع با آینه حکاکی شده و استفاده از آن در محیط آرایشگاه می تواند به نقطه کانونی تبدیل گردد. همچنین با انجام این کار به نوعی امضای شخصی خود را روی آینه و در فضای سالن خود خواهید داشت. چرا که با این کار آینه آرایشگاه خود را به آینه ای تک تبدیل می کنید که همانند آن را در جایی دیگر نخواهید دید.

آینه حکاکی شده

حکاکی نیز روی تمامی آینه ها صورت می گیرد و محدودیتی ندارد. پس از انتخاب آینه مورد نظر می توانید حکاکی طرح، لوگو یا نوشته خود را انتخاب نمایید تا با بالاترین کیفیت انجام گیرد.

آینه آرایشگاه
آینه آرایشی

آینه پایه دار  آرایشگاه

آینه پایه دار نیز از آینه های جذاب و بسیار کاربردی می باشد. زیرا در این مدل آینه افراد می توانند آینه را به راحتی حرکت دهند . در این طرح پایه های فلزی و چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در قسمت های مختلف سالن قرار داد . همچنین می تواند این نوع آینه به صورت دوطرفه با اشکال گوناگون هندسی نیز باشد . برای سالن هایی که فضای کمتری دارند مناسب است . زیرا از یک آینه همزمان دو نفر می توانند استفاده کنند در عین حال فضای کمتری هم اشغال می شود .

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه

آینه رنگی آرایشگاه

همان طور که می‌دانیم رنگ‌ها به فضای خود روح می‌بخشند و می‌توانند فضای شاد و آرامش بخشی را ایجاد کنند. برای این منظور یعنی جهت بخشیدن رنگ به محیط آرایشگاه می‌توان در گوشه‌هایی از آرایشگاها و سالن زیبایی از آینه رنگی متناسب با فضا و دکوراسیون داخلی استفاده کرد. انواع مختلفی در نوع برش، اندازه و شکل و نصب خود دارند که می‌توانید متناسب باسلیقه و محیط خود آینه را انتخاب نمایید.

آینه آرایشگاه

آینه جورچین آرایشگاه

آینه‌ جورچین از دیگر آینه‌های متفاوت و زیبای ما هستند که تنوع بسیار بالایی دارند. برای این منظورمی توان از آینه‌های مختلفی نیز برای آینه جورچین استفاده کرد. مثل آینه رنگی، مات و… . همچنین به هر صورت دلخواهی که در ذهن شماست، قابل سفارش و نصب می باشند.

آینه آرایشگاه

آینه دو طرفه آرایشگاه

یکی از محبوب ترین نوع آینه آرایشگاه ، آینه دو طرفه به شمار می رود . که بسیار کاربردی و مناسب هستند . با استفاده از این آینه فضای کمتری در سالن اشغال خواهد شد . همچنین تعداد نفرات بیشتری می توانند از آن آینه استفاده کنند . زیرا هر آینه مورد استفاده دو نفر به صورت همزمان قرار می گیرد . حتی برای کاربرد بیشتر آن می توان مابین آینه ها را به صورت کشو های طبقاتی نیز قرار داد . برای قرار دادن وسایل مورد نیاز کاربردی است . با استفاده از این آینه ها بیشترین استفاده از فضا نیز صورت می گیرد.

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه

آینه چراغ دار آرایشگاه

همچنین آینه چراغ دار از دیگر آینه‌های مناسب علاوه بر آینه‌های معمول و بک لایت برای محیط آرایشگاه است. به دلیل نور زیادی که توسط چراغ‌ها می‌تواند ایجاد کند، نور کافی برای انجام برخی کارها از جمله میکاپ به راحتی فراهم می‌شود. تا دید و تسلط کافی برای انجام امور نیز وجود داشته باشد. آینه چراغ‌ دار اخیراً بسیار هم پرطرفدار شده‌اند . و علاوه بر استفاده در آرایشگاه ها به‌عنوان آینه برای مصارف شخصی در خانه‌ها نیز بسیار استفاده می‌شوند. می‌توان از قاب‌های مختلفی متناسب باسلیقه شما، برای آینه های چراغ‌دار استفاده کرد تا زیبایی را چندین برابر نمود.

آینه چراغ دار آرایشی
آینه آرایشگاه

علاوه بر این ها چیدمان چراغ ها نیز می تواند به شکل های خاصی انجام بگیرد.

اگر در فضای آرایشگاه و سالن زیبایی از پارتیشن استفاده می گردد،می توان آن را به صورت آینه ای ساخت. زیبایی و جلوه ای که پارتیشن آینه ای ایجاد می کند بسیار جذاب و خیره کننده خواهد بود.در این صورت هماهنگی جالبی نیز با آینه های آرایشگاه ایجاد خواخد شد.

پارتیشن آینه ای

انواع اشکال متنوع و مختلف آینه آرایشگاه

برای راحتی و دید باز تر می‌توان از آینه‌های چندتکه با قاب‌های متفاوت و زیبا که قسمتی از آن  قابلیت چرخش و حرکت‌دارند استفاده نمود تا زاویه دید بیشتری داشته باشد. در این صورت این امکان را ایجاد می‌کند تا مشتری بتواند پشت سرخود را نیز ببیند. تا با دید کامل در نهایت رضایت بالاتری نیز صورت بگیرد.

آینه آرایشگاه

در پشت آینه می توان فضایی را نیز تعبیه کرد که امکان قرار دادن ابزار و محصولات باشد. دراین صورت هم فضای کمتری اشغال می‌کنند هم فضای یکدست‌تر و زیباتری نیز ایجاد می‌شود. همچین برای جداسازی فضای داخلی می‌توان از آینه‌هایی که به‌صورت آویز هستند نیز استفاده کرد. تا هم بتوان بیشتر از تمام فضای داخلی آرایشگاه و سالن زیبایی بهره برد وهم فضای شکیل و متفاوت‌تری ایجاد نمود. در این حالت فضایی بی‌استفاده در سالن نمی‌ماند که به‌خصوص برای فضاهای کوچک‌تر بسیار مناسب خواهد بود.

آینه آرایشگاه

میزهای سالن نیز می‌توانند، میز آینه‌ای انتخاب و استفاده شوند. در این صورت در قسمت‌های بیشتری از آینه استفاده می‌شود. همان‌طور که می‌دانیم آینه‌ها در بزرگ‌تر و دل‌بازتر نشان دادن فضا اهمیت بسیاری دارند. اگر نیاز به پارتیشن در قسمت‌هایی از آرایشگاها یا سالن زیبایی است، پارتیشن‌ها می‌توانند به‌صورت آینه‌ای به کار روند. با حک لوگو و یا هر طرح و نوشته دلخواه نیز بر روی میز می توان فضای منحصربه‌فردی ایجاد نمود.

آینه آرایشگاه

همان‌طور که می‌بینیم آینه آرایشگاه تنوع بسیار بالایی دارد. فقط کافی است متناسب با فضای داخلی خود و کاربردشان و نیز طبق سلیقه، آینه‌ آرایشگاه را انتخاب کرد. تا در نهایت محیط زیباتری برای خود و افرادی که به آرایشگاه می‌آیند به ارمغان آورد.

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه

چگونه به فرکو سفارش دهید

برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع آینه آرایشگاه با اشکال و ابعاد مختلف با شماره تلفن 02188068352 با ما در ارتباط باشید . همچنین برای مراجعه حضوری از ٨ صبح تا ٢ و از 4 عصر تا ٨ شب به آدرس زیر مراجعه کنید .

آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶

برای دیدن نمونه کارهای فرکو و آشنایی بیشتر با مجموعه صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید .

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه گرد آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه گرد آرایشگاه
آینه بک لایت آرایشگاه
آینه قدی آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه گرد آرایشگاه
آینه گرد آرایشگاه
آینه گرد آرایشی
آینه گرد آرایشگاه
آینه آرایشگاه گرد
آینه گرد آرایشگاه
آینه آرایشگاه گرد
آینه دیواری آرایشگاه
آینه قاب دار آرایشگاه
آینه دیواری آرایشگاه
آینه دیواری آرایشگاه
آینه قدی آرایشی
آینه آرایشگاه
آینه سالن زیبایی
آینه آرایشگاه
آینه دیواری آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه قدی آرایشگاه
آینه سالن آرایشی
آینه دیواری آرایشگاه
آینه قدی آرایشگاه
آینه قدی بک لایت
آینه آرایشگاه
آینه سالن آرایشی
آینه آرایشی قدی
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه

14 پاسخ

  1. سلام روزتون بخیر. برای موضوعات مربوط به قیمت لطفا با شماره 02188068352 تماس بگیرین.

  1. سلان به دلیل نوسانات قیمت نمیشه که قیمت دقیق به شما دوست عزیز داد . برای قیمت روز آینه دوطرفه با شماره ی 02188068352 تماس بگیرید

 1. سلام
  برای سالن زیبایی نیاز به آینه هایی داریم که نام سالن حک شده باشد . برای سفارش و مشاوره حضوری چطور باید هماهنگ کنیم؟

  1. سلام دوست عزیز. عذرخواهی مارو بپذیرین . چرا که به دلیل نوسانات بازار امکان درج قیمت ها برای ما مقدور نیست.

  1. سلام هر نوع نوشته یا لوگویی با فونت مورددلخواهتون روی اینه حک میشه میتونید با شماره ۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲ تماس بگیرین دقیقا راهنماییتون میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو