آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

شیشه لاکوبل

کارخانه شیشه لاکوبل

شیشه لاکوبل

کارخانه شیشه لاکوبل یکی‌از پربازدید ترین محصولاتی می باشد که در صنایع فرکو تولید شده است.در اصل شیشه لاکوبل یک‌ اصطلاح تجاری می باشد. که معنی آن، شیشه ای که از پشت رنگ شده می باشد. در زبان اینگلیسی به آن Painted glass back می گویند.
طبق آمار فروش در این صنایع ، شیشه لاکوبل نسبت به طرح و رنگ های گوناگونی که از آن برخوردار می باشد بین مردم از محبوبت بسیاری بهره برده است.
همانطور که گفته شد برخورداری این محصول از تنوع رنگی،تنوع در ضخامت،قابلبت استفاده در نمای ساختمان باعث شده است. که باعث شده است که بتوان این محصول را در دکوراسیون داخلی و یا حتی در دکوراسیون خارجی استفاده کرد.

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه رنگی کلیک کنید.

شیشه لاکوبل


قیمت شیشه لاکوبل

شیشه های لاکوبل صنایع فرکو نسبت به آپشن هایی که به آن اضافه می شود. از قیمت بالاتری نیز برخوردار می باشد.برای مثال زمانی که شما از شیشه لاکوبل ساده استفاده می کنید. هزینه بسیار کمتری نسبت به شیشه لاکوبل طرح دار یا … پرداخت می کنید. صنایع تولید شیشه و آینه فرکو نسبت به کیفیت محصولات خود از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد.پس برای اطلاع بیشتر در رابطه با قیمت به روز محصولات صنایع فرکو تنها کافی است که با کارشناسان ما در ارتابط باشید.

دیوار پوش بین کابینتی
شیشه بین کابینتی چاپی

از شیشه لاکوبل در چه مکان هایی استفاده می شود

شیشه لاکوبلی که در صنایع فرکو ساخته می شود را شما عزیزان می توانید در تمامی محیط های مورد نظر خود استفاده کنید.برای مثال در پارکینگ،دیوار های لابی وروردی ساختمان ها،دیدار های‌حمام و سرویس های بهداشتی،دیواره بین کابینتی آشپزخانه ها،بدنه کابینت،صفحه های کابینت،پارتیشن های اداری،سالن های ارایشی،درب ها،رومیزی اداری،تابلو،ستون ها،کف اداره ها،سقف های کناف،
و خیلی از محیط های مورد نظر می‌توان استفاده کرد.

شیشه لاکوبل

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه رنگی تزئینی کلیک کنید.

نصب شیشه لاکوبل

شیشه لاکوبل هایی که در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو تولید می شود قابلیت برش و تبدیل به تمامی اشکال هندسی را دارند.برش این محصول با کمک الماس انجام می شود.همانطور که گفته شد. صنایع فرکو از محصولات بسیار با کیفیتی برخوردار می باشد. و شما عزیزان می توانید این محصول را در تمامی ابعاد و سایزهایی که می خواهید داشته باشید.
شیشه های لاکوبل صنایع فرکو کاملا قابلیت سوراخکاری را دارند. و این عملکرد تنها با کمک دستگاه هوشمندی مانند دستگاه مستر یا دستگاه سوراخ زن این محصول را می توانند سوراخ کنند.

شیشه لاکوبل

در این صفحه با بهترین و معتبرترین کارخانه شیشه لاکوبل در ایران آشنا خواهید شد با ما همراه باشید

مزیت منحصر به فرد این محصول

زمانی که این محصول سوراخکاری می‌شود به راحتی می توان از آن در گاز های رومیزی برقی و گازی ،سینک های آشپزخانه،اجاق گاز و خیلی از استفاده های دیگر.

شیشه جدید لاکوبل

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع قیمت شیشه لاکوبل کلیک کنید.

کارخانه شیشه لاکوبل سکوریت و لمینت شده

یکی‌دیگر از قابلیت و مزیت هایی که شیشه لاکوبل صنایع فرکو تولید می شود.همانطور که در مطالب بالا متوحه شدین. شیشه های لاکوبل مزیت های فراوانی دارد. که یکی دیگر از این مزیت ها قابلیت تمپر شدن است.هنگامی که شما این محصولات را در درجه های بسیار بالا (400 الی 700 ) قرار می دهید قابلیت سکوریت شدن را در این محصول به وجود می اورید.هنگامی که شیشه شما سکوریت می شود. در اصل شیشه شما بسیار در ضدظربه و مقاوم می شود.و یا حتی در برابر بسیاری از حرارت ها مقاوم می شود.

شیشه جدید لاکوبل


حتی این شیشه زمانی که به یک شیشه لمینت شده تبدیل می شود. قابلیت مقابله با هرگونه ظربه و حرارتی را خواهد داشت.و یا حتی شما عزیزان می توانید از این محصول در پارتیشن های اداری و یا حتی درب ها استفاده بکنید.پس زمانی که شما این محصول را برشکاری،سکوریت،لمینت و یا حتی سوراخکاری می کنید.

این شیشه را بسیار مقاوم تر در برابر هرگونه ضربه و حرارتی می سازید.و در اخر می توانند نقش بسیار مهم و ضروری در محیط های شما عزیزان خواهند داشت.پس برای داشتن. این محصول تنها کافی است. که با کارشناسان ما در تماس باشید و محصول خود را تبت نمایید. همکاران ما در مدت بسیار کوتاهیی محصول شمارا تولید و در طی ۴۸ ساعت برای شما عزیزان ارسال می نماید.

شیشه لاکوبل

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه رنگی قدیمی کلیک کنید.


کارخانه شیشه لاکوبل

در اصل می توان گفت که شیشه لاکوبل همان شیشه فلوتی می باشد. که پشت آن را رنگاری می کنند.می توان به جرعت گفت که این محصول بسیار زیبا و لاکچری در دنیای امروزی نقش بسیار مهمی در دکوراسیون منازل و تمامی محیط های مورد نظر را اجرا می کند. و می توان به طور قطعی گفت که این محبوبت که شیشه لاکوبل از آن برخوردار می باشد. تنها بخاطر ظاهر شفاف و زیبایی می باشد که شیشه لاکوبل از آن برخوردار است. طبق تجربه ای در طی این مدت بدست امده است شیشه لاکوبل بهترین گزینه برای استفاده در

  • فضای بین کابینتی
  • قفسه های شیشه ای
  • محیط های اداری
  • دیوار های شیشه ای
  • میزهای شیشه ای
شیشه رنگی مدرن لاکوبل


مزیت شیشه لاکوبل

شیشه های لاکوبل که توسط صنایع تولید شیشه و آینه فرکو تولید می شود از مزیت و ویژگی های بسیاری برخوردار می باشد که شما عزیزان در این قسمت از مقاله با قسمت کوچکی از ویژگی و حسن های این محصول آشنا خواهید شد.و در اصل بیشتر با این محصول آشنایی میدا خواهید کرد‌.
یکی از بزرگترین مزیت هایی که این محصول از آن برخوردار می باشد‌اینگونه است که ما می توانیم این محصول را متناسب با اصلی ترین نیاز های شما عزیزان و در تمامی ابعاد اشکال که مد نظر داشته اید برای شما بسازیم.

شیشه رنگی مدرن لاکوبل

یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که افراد با آن مواجه می شوند،کثیف شدن محصولاتشان می باشد.. اما صنایع فرکو محصولی برای شما تولید کرده است بسیار سخت کثیف و به راحتی تمیز می شود.

شما عزیزان می توانید رنگ محصول خود را با ترکیب رنگی‌محیط خود ست نمایید و فضایی بسیار زیبا و بروزی را برای خود و عزیزان خود به وجود بیاورید.

یکی دیگر از حسن های شیشه لاکوبل این است که به شما عزیزان کمک می کند تا کیفیت هوای محیط داخلی خود را حفظ نمایید زیرا این محصول هنگام ساخت از ترکیبات آلی فرار ( VOC) بسیار کم مصرف شده است .

شیشه رنگی مدرن لاکوبل

معتبرترین کارخانه شیشه لاکوبل در ایران

در حال حاضر با به وجود اومدن موقعیت های شغلی اینترنتی کلاهبرداران سعی دارند از این مشکل وبه وجود امده نهایت سواستفاده را ببرند، شما خیلی راحت می توانید. سایت های نا معتبر و صف کلاهبردارن را از تمامی صنایع ها جدا کنید.

اکثرا افراد کلاهبردار فضای کاری. برای تولید سفارشات شما ندارند پس سعی بر این دارند که تجمعی را ایجاد نکنند. اما صنایع تولید شیشه فرکو این امکان را به شما می دهد. شما بتوانید از تمامی محصولات شیشه و آینه خود بازدید فرمایید.

یکی دیگر از راه های شناخت شرکت و یا کارگاه های کلاهبردار نداشتن اساس نامه،روزنامه رسمی،کد های اقتصادی،و برگه ارزش افزوده است.اما صنایع تولید شیشه و آینه فرکو با برخورداری از اساس نامه،روزنامه رسمی،کد های اقتصادی و برگه ارزش افزوده است.

شما عزیزان می توانید با اظهار نامه مالیاتی کلاهبردار بودن آن سایت را متوجه بشوید. زیرا افراد کلاهبردار در هیچ مرکز های مالیاتی پرونده ندارند.

تمامی مواردی که گفته شده است شما با ورود به سایت صنایع تولید شیشه و آینه فرکو از هر یک از این موارد با خبر بشوید و ما با افتخار تمامی موارد خواسته شده را در خدمت شما عزیزان خواهیم گذاشت.

شیشه رنگی مدرن لاکوبل


چگونه با صنایع تولید شیشه و آینه فرکو ارتباط برقرار کنیم.


راه هایی که برای ارتباط برقرار کردن با تولیدی‌ فرکو وجود دارد .اولین مورد به صورت حضوری در تولیدی به آدرس زیر می باشد .
آدرس دفتر : تهران .ونک .ده ونک.خیابان شهید بهایی .کوچه کولیوند .خیابان شهید مجید پور.نبش بن بست آرمین .پلاک ۱۰۶
دومین راه ارتباطی تلفن می باشد
۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲
۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳
وبسایت :farkoo.ir
تماس مستقیم:۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲
اینستاگرام:http://Instagram.com/farkoo.ir

شیشه رنگی مدرن لاکوبل

برای اطلاعات بیشتر راجع به موضوعات زیر روی آن ها کلیک کنید:

طلق مات

پلکسی گلاس

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات مات

طلق شیشه ای شفاف

قیمت طلق شفاف

طلق دوجداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو