Home
میز ناهارخوری 4نفره

میز ناهارخوری 4نفره

ما در این صفحه می خواهیم در مورد میز ناهارخوری 4نفره صحبت کنیم .میز ناهار خوری شیشه ای می تواند در زیبای و درخشندگی محیط به شما کمک بسیاری کند.و اگر نسبت به دکوراسیون و متراژ فضای خود بتوانید یک میز ناهارخوری مناسب پیدا کنید. قطعا یک محیط منحصر به فرد را برای خود و تمامی اعضای خانواده خود فراهم کنید .میز شیشه ای می تواند یک فضای صمیمانه و دوستانه را هنگام زمان ناهار و شام برای شما به وجود آورد.

شیشه

شیشه علاوه بر تاثیر های که در محیط شما می گذارد.دارای یک ویژگی های منحصر به فردهم می باشد.که توجه همه ی ما را به خود جذب کرده است.از شیشه در شغل های بسیاری مثل طراحان داخلی،ساختمان سازی،معماری استفاده بسیاری می شود.شیشه جزء یکی از متریال های مهم در تمامی زندگی ما به شمار می آید.تولیدی فرکو در ساخت انواع شیشه روز به روز در حال افزایش است.و تا کنون پیش از ده نوع شیشه برای مکان های مختلف تولید کرده است.که هر کدام مناسب یک مکان با ویژگی های متفاوت می باشد.

میز ناهارخوری 4نفره در چه مکان هایی قابل استفاده می باشد؟

میز ناهار خوری 4 نفره در مکان های مختلفی مثل منزل،مکان های اداری،سالن های آرایشی و…قابل استفاده باشد.تولیدی فرکو قادر به برش شیشه رومیزی شما در هر سایز و اشکال هندسی می باشد.شما می توانید اگر دارای یک فضای بزرگ تر هستید میز ناهار خوری خود را بزرگ تر مثل میز ناهارخوری 8 و یا 6نفره خریداری کنید.تعداد صندلی های میز شما از2 شروع می شود الی 24 نفره و یا حتی بیشتر.
تولیدی فرکو برای شما هیچ محدودیتی ایجاد نمی کند.همچنین میزناهار خوری دارای انواع مختلفی می باشد.و همه ی این این میز ناهارخوری ها از کاربردهای مختلفی برخوردار هستند.و در در مکان های مختلفی قابل استفاده می باشد.

نکته ای که هنگام خرید شیشه میز ناهارخوری 4نفره باید به آن دقت کرد؟


یکی از مواردی که در انتخاب شیشه میز ناهار خوری 4 نفره باید به آن دقت کنید.ضخامت شیشه می باشد.اول از همه برات انتخاب نوع شیشه به مکانی که در آن شیشه مورد نظر خود را قرار می دهید دقت کنید.اگر امکان ضربه به شیشه شما وجود دارد شیشه میز ناهار خوری خود را با ضخامت بالا سفارش دهید.که دارای طول عمر بیشتری باشد.

ضخامت های شیشه میز ناهارخوری 4 نفره از 4میل تا 20میل در تولیدی فرکو به فروش می رسد.اما اگر از شیشه میز ناهارخوری 4 نفره خود به صورت دکوری استفاده می کنید.نیازی به شیشه ای با ضخامت بالا نیست.و به صورت 4الی 8میل برای محیط شما کافی می باشد.همه ی این ها طبق نیاز و مکان مورد نظر شما انتخاب می شود.تولیدی فرکو قادر به تولید شیشه میز ناهارخوری 4 نفره شما در هر مدل و ابعادی می باشد.

در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو میز ناهارخوری 4نفره با چه مدل شیشه هایی تولید می شود؟

  1. میز ناهارخوری 4نفره با شیشه برنزی
  2. میز ناهار خوری با شیشه طرح دار و مات
  3. میز با شیشه استین گلاس
  4. شیشه گلس برد میز ناهارخوری 4نفره
  5. میز ناهار خوری با شیشه هوشمند
  6. میز با شیشه سکوریت
  7. میز ناهارخوری 4نفره با شیشه لاکوبل
  8. میز ناهار خوری با شیشه رنگی
  9. میز با شیشه گرد

1.میز ناهارخوری 4نفره با شیشه برنزی


استفاده شیشه در زندگی همه ی ما لازم و ضروری می باشد.و در زندگی تمامی انسان ها کاملا کاربردی می باشد.چه از زمان های دور چه نزدیک شیشه در طراحی های داخلی،در ساختمان سازی و …قابل استفاده بود.تولیدی فرکو با کمک کارشناسان بالا رتبه توانست شیشه های با کیفیت و ضخامت های بالا تولید کند.که برای شما سالیان سال کار کند.این شیشه ها روز به روز به آپشن های آن اضافه شده.و دارای تنوع های مختلفی می باشد.یکی از شیشه های پرفروش شیشه برنزی می باشد.که دارای طرفدارن خاص خود می باشد.

شیشه برنزی مناسب برای هر محیطی.

شما می توانید با خرید میز ناهارخوری برنزی محیط خود را چشم گیر و زیبا کنید.این میز ها با این رنگ با هر فضایی ست می شوند.و با هر فضایی خود را تطبیق می دهد.اگر شما می خواهید محیط لوکس داشته باشید .حتما از این میز ناهارخوری های برنزی در تولیدی فرکو سفارش دهید.و محیط خود را باکلاس کنید.

از این میز ها می توان در فضاهای لوکس،مدرن،کلاسیک،سنتی و…استفاده کرد.و به زیباسازی فضای خود کمک کرد.این میز ها دارای تنوع بسیاری می باشد.و شما به راحتی می توانید میز ناهارخوری خود را مناسب با دکوراسیون خود انتخاب کنید.

میز ناهارخوری 4نفره

2.میز ناهار خوری با شیشه طرح دار و مات

امکان این که شیشه میز ناهار خوری شما به صورت مات و یا طرح دار باشد وجود دارد.این میز ها از طرح های مختلف و رنگ های متفاوتی برخوردار می باشد.اگر شما نگران خط و خش شیشه خود هستید .می توانید از شیشه های طرح دار خریداری کنید.تولیدی فرکو می تواند شیشه طرح دار را به هر طرحی که شما برای ما ارسال کنید تولید کند.و هیچ محدودیتی در ایجاد طرح برای شما ایجاد نمی کند.

شیشه میز ناهارخوری طرح دار و یا مات در ضخامت های متفاوتی از جمله 4میل الی 20میل تولید می شود.
برای مکان های اداری و کاری خود همه برای تنوع و چشم نوازی محیط خود از این میز ناهارخوری ها به صورت طرح دار و مات سفارش دهید.برای ثبت سفارش با شماره تلفن02188068352 تماس بگیرید.


3. شیشه استین گلاس میز ناهارخوری 4نفره

میزناهار خوری 4نفره با شیشه های استین گلاس یکی از مدرن ترین میزها به شمار می آید.اگر به دنبال یک تنوع خاص هستید که کمتر دیده شده.حتما ازاین نوع شیشه های استین گلاس سفارش دهید.این شیشه ها می تواند به صورت رنگی برای میز ناهار خوری شما سفارش داده شود.

این شیشه می تواند به صورت پازلی باشد و کنار هم قرار گیرد.استفاده این شیشه ها در میز ناهار خوری شما یک نمای منحصر به فردی ایجاد می کند.از این شیشه های استین گلاس اصولا در مکان های عمومی و مذهبی مثل مساجد، در و پنجره های حرم ،گنبد ها استفاده می شود.تولیدی فرکو در عرض کمتر از 48ساعت شیشه استین گلاس شما را مخصوص میز ناهارخوری 4 نفره تولید می کند.و درب منزل با اطمینان کامل ارسال می کند.

4.میز با شیشه گلس برد

یکی از انواع شیشه برای استفاده از میز ناهار خوری شیشه گلس برد می باشد.این شیشه از تنوع رنگی بالایی برخوردار می باشد.و مثل شیشه های دیگر میز ناهارخوری شما را زیبا می کند.امکان حکاکی لگو،اسم،طرح،برند شرکت و یا مکان اداری شما روی میز ناهارخوری شما وجود دارد.تنها با ارسال کردن طرح خود از طریق واتس آپ به کارشناسان ما با خیالی آسوده منتظر میز ناهارخوری خود با طراحی زیبای خود باشید.هر نوشته و طرحی روی این شیشه ایجاد شود.به آسانی پاک می شود.و به عنوان تخته وایت برد هم برای شما کاربردی است.

رنگ های موجود شیشه گلس برد

این میز ها از رنگ های روشن الی تیره را شامل می شود.همین طور امکان مات بودن رنگ آن و یا براق بودن رنگ آن وجود دارد.از این میز ها می توانید برای مدارس و یا کلاس های خصوصی خود در منزل هم استفاده کنید.و یک محیط آموزشی را برای خود فراهم کنید.از این میز ها در کنفرانس ها به جای صفحه ی هوشمند هم استفاده می شود.این شیشه ضد خش و خط و ضربه می باشد.و کاملا در برابر ضربه مقاوم است.

5.میز ناهارخوری 4نفره با شیشه هوشمند

یکی از شیشه ای که در میز ناهار خوری 4نفره شما استفاده می شود شیشه هوشمند می باشد.این شیشه از دو رنگ مات و شفاف بوجود آمده است.

این شیشه قابلیت این را دارد.که با سرعت در عرض 3ثانیه از حالت شفاف به مات و از مات به شفاف تغییر کند.شما با استفاده از کنترل می توانید میزان رنگ شیشه خود را کم یا زیاد کنید.شما می توانید از شیشه میز ناهار خوری 4نفره خود به صورت چندین رنگ سفارش دهید.و به انتخاب خود رنگ بندی های شیشه را عوض کنید.هم می توانید هم زمان دورنگ را باهم روشن کنید.و یک فضای شادی را برای خود اطرافیان بوجود آورید.

شیشه شما به طور کامل با برق کار می کند.همچنین لبه های شیشه شما کاملا صیقلی ساخته شده و هیچ صدمه ای به شما و همچنین کودکان شما وارد نمی کند.و هیچ برنده بودنی در شیشه خود مشاهده نمی کنید.شما به راحتی می توانید با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید.و شیشه میز ناهارخوری هوشمند خود را سفارش دهید.

میز ناهارخوری 4نفره

6.میز ناهار خوری 4 نفره با شیشه سکوریت


شیشه سکوریت یکی از پرطرفدار ترین شیشه های موجود در تولیدی فرکو از لحاظ ضخامت و مقاومتی می باشد.شیشه سکوریت کاملا ضد ضربه می باشد.و مقاومت بالای در برابر اجسام سنگین دارد.برای ساخت شیشه سکوریت اول از همه به شیشه های معمولی نیازاست.اما این شیشه های معمولی نیاز به یک حرارت بسیار بالا دارد.و بلافاصله پس از خنک شدن تبدیل به شیشه سکوریت می شود .این شیشه بسیار مناسب برای میز ناهارخوری های 4نفره می باشد .برای ماندگاری بیشتر میز ناهار خوری خود از یک شیشه با مقاومت بالا مثل شیشه سکوریت خریداری کنید.

مراحل ساخت شیشه سکوریت در میز ناهار خوری 4 نفره

1_شیشه سکوریت در مرحله اول در دمای بالای 700درجه سانتی گراد قرار می گیرد و کاملا نرم می شود. حالا به شکل مورد نظر به راحتی تبدیل می شود.در مرحله دوم در دستگاهی شیشه سکوریت قرار می گیرد که در مدت چند دقیقه هر دوطرف شیشه به سرعت خنک شود.و کاملا محکم و ضد ضربه می شود.که پس سرد شدن شیشه این مسئله می تواند می تواند تاثیر بسیاری در مقاومت شیشه داشته باشد.
2_در هنگام سرد شدن شیشه رومیزی سکوریت اول قسمت داخلی شیشه خنک و سرد می شود سپس قسمت خارجی شیشه،این مسئله باعث می شود که میز ناهار خوری 4 نفره با شیشه سکوریت شما از مقاومت بالایی برخوردار باشد.سپس شیشه سکوریت میز ناهار خوری 4 نفره شما با استفاده از دستگاه دیاموند لبه شیشه ها صیقل داده شده و براق می شود.
3_سپس با دستگاه شیشه شما نسبت به میز ناهار خوری 4 نفره شما با هر طرحی و اندازه ای برش کاری می شود.

7.میز ناهار خوری با شیشه لاکوبل

شیشه لاکوبل جزء دسته شیشه رنگی به حساب می آید.شیشه لاکوبل مثل شیشه رنگی می باشد.شیشه لاکووبد شیشه ای می باشد.که یک طرف آن خیلی باکیفیت رنگ می شود.و از این سمت دیگر می توانیم به راحتی قسمت رنگ شده شیشه را ببینیم.از این محصول در ساختمان سازی و طراحی داخلی ،صنعت معماری و …استفاده کرد.این شیشه مقاومت بسیاری در ضربه دارد.و در برابر رطوبت آب و حرارت گرما بسیار مقاوم است.

ضخامت های که در این از این شیشه در میز ناهارخوری 4 نفره استفاده می شود.از 4میل تا 20میل است .براساس استفاده از این شیشه ضخامت شیشه خود را انتخاب کنید.همچنین پیشنهاد تولیدی فرکو به شما این است که برای میز ناهارخوری 4 نفره خود از ضخامت 8 الی 16میل خریداری کنید.


با خیالی راحت شیشه میز ناهارخوری 4نفره خود را به کارشناسان و افراد حرفه ای با سابقه ای طولانی در تولیدی بسپارید.برای ثبت سفارش با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید.

8.میز ناهارخوری 4نفره با شیشه رنگی


شیشه رنگی با تنوع بالایی رنگی در 25عدد در تولیدی فرکو به فروش می رسد.شیشه رنگی به دلیل تنوع رنگی بالا در هر مکانی قابل استفاده می باشد.برای مثال دکوراسیون شما در هر رنگی که باشد.شیشه هم رنگ آن کاملا در رنگ بندی ما وجود دارد.و می تواند برروی میز ناهار خوری 4نفره شما به درستی قرار گیرد.این شیشه به زیبای میز ناهارخوری شما کمک می کند.و محیطی زیبا و منحصر به فرد را برای شما به همراه می آورد.این شیشه های رنگی می تواند هم به صورت مات و هم براق باشد.که هردو در 24رنگ به فروش می رسد.

9.میز با شیشه گرد

در صنایع فرکو برای برش کاری شیشه گرد برای میز ناهار خوری 4نفره ا روش دستی استفاده می شود.برای برش کاری قطرهای کمتر از 120سانتی متر اصولا از روش های دستی استفاده می شود.اما در قطرهای بیشتر از 120متر از روش های اتوماتیک و هوشنمد استفاده می شود.این برش کاری با دستگاه پیشرفته و حرفه ای انجام می گیرد.شیشه ها دارای دوقطر می باشند.که باید بسیار دقیق الگوبرداری شود.بعد از الگوبرداری شیشه میز ناهارخوری 4نفره را با دستگاهی به نام CNCبرش می دهیم.حتی می توانیم این شیشه گرد برای میز ناهار خوری شما به صورت رنگی ،دودی و…باشد.

مکان های مورد استفاده از میز ناهارخوری 4نفره.


درمکان های اداری:

درشرکت ها و مکان های اداری مختلف این میز ناهارخوری 4نفره استفاده بسیاری می شود.برای اتاق های کنفرانس شیشه رومیزی برای میزهای چوبی و گران قیمت شما بسیار مناسب می باشد.

برای میزهایی که در حیاط و تراس وجود دارد این میز ناهارخوری 4نفره مورد استفاده قرار می گیرد.

برای میزهای جزیره و اپن های وسیع که از آن به عنوان میز ناهار خوری استفاده می کنند بسیار مناسب می باشند.شیشه رومیزی گزینه مناسبی برای میزهای آشپزخانه شما می باشد.درواقع میز ناهارخوری 4نفره برای میزهایی با کاربردهای مختلف که اندازه آن متناسب با شیشه رومیزی است می تواند انتخاب گردد.

میز ناهارخوری 4 نفره درچه کاربردهای قابل استفاده می باشد؟


میز ناهارخوری 4نفره می تواند در مکان های مختلفی قابل استفاده باشد.به هر حال شما در هر مکانی ممکن است که بخواهید غذای،صبحانه ای میل کنید.شما حتی مراقب از میز ناهارخوری خود نیازمند یک شیشه رومیزی هستید.که بتوانید از میز خود به مدت چندین سال استفاده کنید.برخی از میزها چوبی هستند و کاملا ضربه پذیر می باشند.برای این میز ها حتما از شیشه رومیزی های مختلفی دیده کرده و خرید کنید.


حتی میز های ناهارخوری در تولیدی فرکو تولید می شود که کاملا شیشه ای می باشند.و یک میز ناهار خوری به سبک مدرن می باشند.این میز ناهارخوری های شیشه ای 4نفره دارای 4صندلی شیشه ای می باشد.که بسیار جدید و شیک هستند.این میز و صندلی ها جزء پربازید ترین صنایع فرکو به شمار می آید.

میز ناهارخوری 4نفره

چرا از تولیدی فرکو خرید کنیم؟

1_شما هنگام تماس با متخصصان و کارشناسان آینه وشیشه صحبت می کنید و به شما بیشترین کمک را هنگام انتخاب در نوع شیشه و آینه می کنند
2_محصولات ما از تولید به مصرف می باشند.و مسئولیت تمام ایرادات شیشه و آینه شما به عهده تولیدی فرکو می باشد.
3_با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما عرضه می گردد.
4_در صورت نیاز کارشناسان ما برای اندازه گیری به محل نصب برای شما فرستاده می شوند.و از متر لیزی هنگام اندازه گیری استفاده می شود.
5_تمامی سوالات خود را می توانید از کارشناسان ما بپرسید و با ما در واتس آپ درتماس باشید
6_بعد از تولید محصول شمادرب منزل برای شما ارسال میگردد.همچنین درصورت خواست شما برای شما توسط تکنسین های تولیدی فرکو نصب می گردد.
7_در هر گونه خرابی می توانید با ما تماس بگیرید.تا به شما کمک کنیم.در کمترین زمان آماده خدمات رسانی به شما می باشیم.

نکاتی که هنگام خرید باید دقت کنیم ؟

یکی از مواردی که در انتخاب شیشه میز ناهار خوری 4 نفره باید به آن دقت کنید.ضخامت شیشه می باشد.اول از همه…

مراحل ساخت شیشه سکوریت در میز ناهار خوری 4 نفره؟

1_شیشه سکوریت در مرحله اول در دمای بالای 700درجه سانتی گراد قرار می گیرد و کاملا نرم می شود. حالا…

میز ناهار خوری 4 نفره با شیشه طرح دار و مات چیست؟

امکان این که شیشه میز ناهار خوری شما به صورت مات و یا طرح دار باشد وجود دارد.این میز ها از طرح های مختلف و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو