آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

قیمت آینه قدی لامپ دار


قیمت آینه قدی لامپ دار به عوامل مختلفی مانند درجه مرغوبیت مواد اولیه ، جنس قاب استفاده شده ، ابعاد آینه و … بستگی دارد. در بخش های بعدی کاربرد و مزایای این آینه و هزینه‌های مربوط به آن را بررسی می‌کنیم . آینه ها از گذشته تاکنون نقش پر رنگی در زندگی انسان‌ها داشته‌اند. چرا که اهمیت فوق العاده ای در زندگی روزمره دارند و نقش پررنگی در دکوراسیون و تزیین محیط ایفا می‌کنند . با توجه به تنوع بسیار بالای انواع آینه ها ، به راحتی می‌توان آینه موردنظر را بر حسب نیاز و نوع چیدمان یافت.

قیمت آینه قدی لامپ دار
قیمت آینه قدی لامپ دار

اطلاعاتی جامع در رابطه با آینه لامپ دار

قبل از ارائه توضیحات راجع به عوامل موثر در تعیین قیمت آینه قدی لامپ دار نگاهی به تاریخچه وجود آینه ها می‌ندازیم. از گذشته تاکنون آینه ها جزء وسایل ضروری محسوب می‌شوند . انسان از انعکاس تصویر خود در آب و نهرها به ساخت آینه ها رسیده است . در طول تاریخ متریال‌ها و مواد اولیه ساخت آینه‌ها دچار تغییر شده است . جالب است بدانید که اولین آینه‌ها با صیقل دادن فلز و حتی سنگ ساخته می‌شدند! امروزه مدل‌های مختلف آینه تولید می‌شود و یکی از این تولیدات آینه هایی هستند که دور تا دور آن لامپ قرار می‌گیرد.

قیمت آینه قدی لامپ دار
قیمت آینه قدی لامپ دار

امروزه به دلیل تنوع گسترده در طرح و مدل آینه ، انتخاب‌های متعددی مطابق با سلایق مختلف پیش روست . همچنین به دلیل کاربردهای فراوانی که آینه ها دارند در فضاهای مختلفی از آن‌ها بهره گرفته می‌شود . به خصوص آینه قدی بسیار کاربردی است و در بخش‌های مختلف از آن استفاده می‌نمایند. برای ایجاد فضایی دلباز‌تر و زیباتر با آینه می‌توان از نوع لامپ دار آن استفاده نمود.

قیمت آینه قدی لامپ دار

نقش آینه لامپ دار در محیط های کاری

در برخی از مشاغل آینه ها و نورها جزء جدا نشدنی کار هستند . برای مثال در کار گریم و میکاپ که نور محیط اهمیت فراوانی دارد آینه قدی لامپ دار می‌تواند بهترین انتخاب باشد . که هم نور مناسبی برای کار فراهم ‌می‌آورد و هم زیباتر است . نور این نوع آینه ها شبیه به نور طبیعی است و از ایجاد سایه بر روی صورت شخص مقابل آینه ممانعت به عمل می‌آورد . چرا که آینه‌ها نیز به صورت استانداردی روی آینه و قاب نصب شده‌اند تا بهترین حالت نوردهی ایجاد شود.

آینه چراغ دار قدی


عوامل موثر در تعیین قیمت آینه قدی لامپ دار

تنوع در ابعاد آینه

ابعاد آینه های قدی بر اساس فضای مورد نظر انتخاب می‌شود و یکی از عوامل موثر در افزایش یا کاهش قیمت آینه قدی لامپ دار خواهد بود . همانطور که می‌دانید هر چه ابعاد درخواستی شما بزرگتر باشد ، برای تولید آینه از متریال بیشتری استفاده می‌شود .

قیمت آینه قدی لامپ دار
قیمت آینه قدی لامپ دار

تنوع در قاب آینه

قاب آینه با جنس‌ها و متریال‌های مختلفی مانند چوب ، فلز ، گچ کاری یا آینه کاری ساخته می‌شود . که هر کدام از متریال‌ها از نظر قیمتی متفاوتند . در نتیجه نوع قاب در قیمت نهایی آینه تولیدی تاثیر خواهد گذاشت .

قیمت آینه قدی لامپ دار

تنوع در جنس آینه

بدیهی است که هر چه در تولید آینه ها از متریال و مواد اولیه با کیفیت تری استفاده شود در نتیجه محصول با کیفیت تری خواهیم داشت . که در نهایت این تنوع کیفیت مستقیما بر قیمت آینه قدی لامپ دار تاثیر خواهد گذاشت .

قیمت آینه قدی لامپ دار

نوع برش آینه

آینه ها با برش های مختلفی قابل سفارش هستند . از جمله برش های هندسی مثل برش مربع ، مستطیل ، گرد ، لوزی و … علاوه بر برش های هندسی اشکالی غیر هندسی وجود دارد . برای مثال برش های خاص مثل شکل حیوانات برای کودکان ، برش گل یا دیگر برش ها برای اتاق خواب و … اشکال خاص برش نیازمند دقت و وقت بیشتری است . همچنین از ابزار های خاصی برای برش استفاده می شود. در نتیجه هر چه این برش پیچیده تر باشد در قیمت نهایی آینه سفارشی تاثیر مثبت خواهد داشت .

قیمت آینه قدی لامپ دار

تنوع در رنگ لامپ

رنگ لامپ های آینه لامپ دار قابل تغییر هستند . بر اساس کاربرد و سلیقه ای که مشتری دارد انتخاب رنگ نور لامپ انجام خواهد شد . همچنین می توان در یک آینه از چند رنگ نور استفاده کرد . اما معمول ترین رنگ ها آفتاب و مهتاب می باشند. البته این امکان نیز می تواند برای آینه فراهم باشد که بتوان رنگ نور را تغییر داد. یا حتی در زمان های مختلف بسته به روشنایی که نیاز هست، شدت نور را نیز کم یا زیاد نمود.

آینه لامپ دار

تنوع در تعداد لامپ

تعداد لامپ های نصب شده بر روی آینه در بعضی موارد قابل تغییر هستند . بر اساس درخواست مشتری این تغییر انجام می شود . اما بهتر است تعداد لامپ را به کارشناسان تولید بسپارید تا بر طبق استاندارد تعداد لامپ ها تعیین شود . زیرا اگر تعداد آن طبق استاندارد و قانون مشخص نشود آن کاربردی که مورد انتظار شماست محقق نمی شود . به خصوص برای کارهای گریم و میکاپ که حساس تر هستند ممکن است بر صورت شخص مقابل سایه هایی ایجاد کند .

قیمت آینه قدی لامپ دار
قیمت آینه قدی لامپ دار

تنوع فراوان در رنگ آینه

آینه ها با رنگ های مختلفی قابل تولید هستند . این تنوع رنگ تمام طیف های رنگی و رنگ های مدرن تر مانند سیلور ، طلایی ، مسی و شامپاینی را شامل می شود . انتخاب رنگ آینه وابسته به مکانی است که آینه مورد سفارش شما در آن جا قرار می گیرد . و البته کاربردی که از آینه لامپ دار خود انتظار دارید . شایان ذکر است که در بعضی از رنگ های آینه کمی تفاوت قیمت وجود دارد .

آینه قدی لامپ دار

اذعان می نمایید این همه تنوع موجب می شود شما با هر سلیقه ای می توانید آینه مورد نظر خود را با اطمینان از متریال و‌ کیفیت آن سفارش دهید . قیمت آینه قدی لامپ دار به دلیل عملیاتی که زمان بر هم می باشد . نسبت به مدل های ساده بالاتر است . اما به دلیل اینکه شما از یک تولیدی آینه خرید می کنید . در هزینه شما بسیار صرفه جویی می شود .

آینه قدی لامپ دار

محل هایی که از آینه قدی لامپ دار استفاده می شود

 • منازل
 • مهدکودک ها
 • اتاق های خواب
 • خیاطی های لوکس
 • باشگاه های ورزشی
 • مزون ها و بوتیک ها
 • سرویس های بهداشتی
 • سالن های آرایشی مردانه و زنانه
 • فروشگاه های لباس مردانه و زنانه
قیمت آینه قدی لامپ دار
قیمت آینه قدی لامپ دار
قیمت آینه قدی لامپ دار
قیمت آینه قدی لامپ دار
آینه قدی لامپ دار با قاب مشکی
قیمت آینه قدی لامپ دار
آینه قدی لامپ دار با قاب سفید

تعداد مناسب لامپ های مورد استفاده در آینه

تعداد لامپ ها بسیار مهم و تاثیر گذار است زیرا که اگر تعداد لامپ ها زیاد باشد . نور بیش از حد زیاد می شود و باعث اذیت چشم ها می شود و اگر تعداد لامپ ها کم باشد تمام جزئیات دیده نمی شود و در نهایت کار آمد نخواهد بود . بهترین تعداد برای لامپ های آینه قدی ۲۴ عدد می باشد. این تعداد استاندارد می باشد. رنگ این لامپ ها متغییر است بطوری که ، می توانید شما عزیزان بنا به خواسته و سفارشتان تغییر دهید که این لامپ ها در دو رنگ مهتابی و آفتابی موجود می باشد.

قیمت آینه قدی لامپ دار
قیمت آینه قدی لامپ دار
قیمت آینه قدی لامپ دار

کاربرد های آینه قدی

همانطور که ملاحظه می کنید آینه قدی لامپ دار کاربردهای فراوانی دارد .
زیرا در هر یک از مکان هایی که در بالا نام بردیم افراد علاقه مند هستند ظاهر و آرایشی که در محیط دارند با آنچه در فضایی با نور طبیعی یا نور بیشتر تفاوت فاحشی نداشته باشد. بطور مثال یک خانم هنگامی که در آینه ای بدون وجود لامپ در اطراف آن و با استفاده از نور کم آرایش می کند هنگامی که در محیطی با نور بیشتر قرار میگیرد متوجه تفاوت زیاد در آنچه در آینه ی خود دیده می شود . این موجب ناراحتی افراد می گردد. بطور حتم بیشتر بانوان عزیز چنین تجربه ای را داشته اند.

قیمت آینه قدی لامپ دار

از این رو آینه قدی لامپ دار بیشترین کاربرد را در فضاهایی مثل آرایشگاه، اتاق خواب، مزون دارند. چرا که به سبب قابلیت ها و عملکردهایی که دارا می باشند ایده آل ترین گزینه خواهند بود. به این دلایل که با توجه به قدی بودن آینه بهترین دید را ایجاد می نمایند. و به سبب چراغ ها و روشنایی که از آن ها ساطع می گردد این دید کامل تر فراهم می گردد. تا افراد با بتوانند خود را بهتر در آینه مشاهده نمایند تا به سادگی تصمیم بگیرند و انتخاب نمایند. همچنین زیبایی که این آینه ها دارا می باشند نیز می تواند جذاب برای فضای مورد نظر باشد.

قیمت آینه قدی لامپ دار

دیگر انواع آینه قدی لامپ دار را که در گروه فرکو تولید می شود فهرست وار فقط نام می بریم

 • آینه قدی نور مخفی
 • آینه قدی بک لایت
 • آینه قدی بدون قاب
 • آینه قدی بدون پایه
 • آینه قدی لامپ‌دار پایه دار
 • آینه قدی صفحه نمایش دار
قیمت آینه قدی لامپ دار

آینه پایه دار یا چرخ دار

نکته ی مثبت آینه قدی لامپ دار چرخدار این است که بدلیل وجود چرخ ها ، سنگینی آینه به شما تحمیل نمی شود . و سلامتی شما به خطر نمی افتد. اغلب دیسک کمر و بیماری هایی از این دست نتیجه ی حمل اشیا سنگین در هنگام جابجایی آن ها است.
از مهمترین مزیت های آینه قدی لامپ دار چرخ دار این است که در صورتیکه بخاطر استیجاری بودن محل یا فروش آن یا هر دلیل دیگری که قرار است کلا محل زندگی را عوض کنید ، به راحتی آینه را با خود به محل جدید منتقل میکنید.

قیمت آینه قدی لامپ دار

اسم های مترادف با آینه قدی لامپ دار عبارتند از

قیمت آینه قدی لامپ دار
قیمت آینه قدی لامپ دار

در مطالب زیر قصد داریم شما را با ضرورت وجود آینه قدی لامپ دار در محیط های کاری آشنا کنیم

در صورتی که محیط کار شما در زمره ی تئاتر یا آرایشگاه های زنانه و‌مردانه یا مزون های خیاطی و یا اتاق گریم می باشد . نور زیاد آینه قدی لامپ دار با تولید نور فراوان تمام نور مورد نیاز شما را در محل کار ایجاد می کند. زیرا کمبود نور مناسب و‌ کافی برای گریمور و میکاپ آرتیست ایجاد مشکل می کند. زیرا نور ناکافی در غلظت آرایش انجام شده تاثیر بسزایی می گذارد. این مسئله ی مهم در آرایش کردن در محیط خانه هم بسیار موثر است.

قیمت آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار بخاطر این که نور زیادی دارد هیچگونه سایه ای روی چهره نمی اندازد. و کاملا بصورت مستقیم تمام چهره را یکدست روشن می کند. در صورتی که نور از یک سمت روی چهره بیفتد ایجاد سایه می کند که این امر بسیار در کیفیت نهایی آرایش و‌گریم و میکاپ تاثیر منفی خواهد داشت. و موجب می شود تا دید واضحی ایجاد نگردد.

قیمت آینه قدی لامپ دار

انواع مزیت های بارز لامپ های LED

ویژگی بارز این لامپ های LED این است که این نوع لامپ انرژی الکتریکی را به حرارتی تبدیل نمی کند . یعنی از خود گرما و حرارت به هیچ عنوان تولید نمی کند . و به طبع باعث گرم شدن فضای داخلی اتاق نخواهد شد . این لامپ‌ دارای طول عمر طولانی مدت است . و عمر آنها بسته به مقدار ساعت هایی که لامپ روشن بوده است دارد . لامپ های LED مصرف برق بسیار ناچیز و پایینی دارند. و در هنگام استفاده از این لامپ به مقدار زیادی در هزینه برق خود صرفه جویی کرده اید. همچنین نور ایجاد شده توسط این لامپ ها نیز بسیار مناسب و کافی می باشد.

آینه قدی لامپ دار

انواع مدل هاي آينه قدي لامپ دار

آینه قدی لامپ دار ریموتی

یکی‌ از محبوب ترین و پرطرفدار ترین محصولات تولید شده در صنایع تولیدی آینه ، نوع ریموتی می‌باشد . شما به راحتی می توانید با کمک یک دستگاه ریموت اقدام به روشن یا خاموش کردن لامپ های اطراف آینه کنید.
علاوه بر آن این ریموت قابلیت تغییر رنگ لامپ ها را دارد . همچنین شما می توانید افکت نمایش نور لامپ ها را با استفاده از ریموت به آسانی و فقط با فشردن یک دکمه تغییر دهید . دکمه Fade که روی ریموت تعبیه شده امکان اسلایدشو رنگ چراغ ها را برای شما فراهم می نماید.

قیمت آینه قدی لامپ دار


آینه قدی لامپ دار لمسی

یکی‌ دیگر از پرکاربرترین و بروزترین محصولات تولید شده آینه تاچ می‌باشد.
طرز کار آن به این صورت است که قسمتی را روی آینه معین می کنند که با لمس شدن بوسیله دست شما ، آینه ها روشن یا خاموش می شوند. این آینه طرفداران زیادی دارد. عملکرد روشن و خاموش شدن لامپ ها در این مدل کاملا مشابه تلفن های هوشمند است که به حرارت دست حساس می باشند.

آینه چراغ دار قدی


آینه قدی لامپ دار فریم لس

یکی‌از خاص ترین و بهترین محصولات تولید شده آینه فریم لس می‌باشد . از نام این آینه کاملا مشخص است که برای آینه فریمی در نظر نمی گیرند. و روی سطح آینه لامپ ها به صورت دورتا دور نصب می شوند.
برای میکاپ در خانه ها این آینه ها مورد استقبال قرار گرفتند .

آینه قدی لامپ دار


آینه قدی لامپ دار حسگر

این طرح بسیار کاربردی و جالب است . این مدل در واقع در زمره ی جدیدترین طرح های آینه قدی لامپ دار می باشد.
و تفاوت آن با آینه لمسی این است که لازم نیست حتما آینه بوسیله دست شما لمس شود و به حرارت دست هم حساس نیست.
بلکه نسبت به حرکت دست حساس است و عمل می کند. البته حرکت دست باید در قسمت مشخص شده انجام شود.
با توجه به فرایند پیچیده تولید این آینه ها طبعا زمان طولانی تری نیز صرف ساخت آن می شود .

قیمت آینه قدی لامپ دار
آینه قدی لامپ دار

راه های ارتباط گیری با صنایع تولید شیشه و آینه فرکو

همه ما یک خرید مطمئن بادوام و با کیفیت بالا میخواهیم که سال ها از آن استفاده کنیم.
شرکت فرکو انواع آینه ها را با بهترین کیفیت و مواد اولیه طراحی و تولید میکند .تمامی آینه های تولید شده دارای گارانتی مادام العمر میباشد. راه هایی که برای ارتباط برقرار کردن با تولیدی‌ فرکو وجود دارد . اولین راه تماس با ما ۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲ و یا در واتساپ ۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳ با ادمین ها ارتباط بگیرید . و یا در وبسایت :farkoo.ir اطلاعاتی جامع تر در رابطه با سفارشات خود دریافت کنید . همچنین برای دیدن نمونه کار های بیشتر به صفحه اینستاگرام: http://Instagram.com/farkoo.ir ما سر بزیند . و در مرحله آخر می توانید بصورت حضوری به آدرس زیر تشریف بیاورید.

آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶

قیمت آینه قدی لامپ دار
آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی لامپ دار
قیمت آینه قدی لامپ دار
قیمت آینه قدی لامپ دار
آینه قدی

16 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز ممنون از حسن انتخاب شما ،به دلیل نوسانات قیمت در بازار برای کسب اطلاع از قیمت ها با شماره 88068352-021 تماس بگیرید .

  1. سلام دوست عزیز ممنون از حسن انتخاب شما ، برای اطلاع از قیمت به دلیل نوسانات قیمت باید با شماره 8806835-021 تماس بگیرید .

  1. سلام دوست عزیز ممنون از حسن انتخاب شما ،بله شما می تونید به هر نحوی محصول مورد نظرتونو سفارش بدبد . در صورت تمایل میتونین حضوری از تولیدات مجموعه ما دیدن فرمایید.

  1. سلام بله برای همین به مشتریامون پیشنهاد می دیم که حتما از قاب های ام دی اف و یا چوبی برای طول عمر بیشتر آینه سفارش بدن

 1. سلام . من میخواستم آینه سفارش بدم اما تعداد چراغ هاش بیشتر و نزدیک به هم باشه امکان داره؟

  1. سلام عزیزم
   خیر عزیزم امکان تغییر در تعداد وجود نداره چون با بیشتر کردن لامپ ها نتیجه عکس خواهد داشت و باعث ایجاد سایه میشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو