Home
شیشه میز گلس برد

شیشه میز گلس برد

شیشه‌ها انواع مختلف با کاربردهای بسیار فراوان دارند. یکی از انواع شیشه‌ها، شیشه گلس برد می‌باشد. این شیشه نیز می‌تواند کاربردهای متفاوتی داشته باشد. مثلاً به‌عنوان شیشه میز گلس برد می‌توان به آن اشاره کرد.

گلس بردها در دسته شیشه‌های رنگی قرار می‌گیرند. تنوع رنگی بسیار بالایی دارند و تقریباً هر طیف رنگی را نیز پوشش می‌دهند. طیف گسترده رنگی باعث می‌شود تا گزینه‌های بیشتری برای انتخاب وجود داشته باشد.

زیبایی که با استفاده از این نوع شیشه برای میز به وجود می‌آید قابل‌مقایسه با انواع دیگر شیشه‌ها نیست. همچنین مزایایی که دارند باعث می‌شود تا برای شیشه میز گلس برد از بهترین انتخاب‌ها باشند.

انواع شیشه میز گلس برد در رنگ‌های بسیار متنوع در صنایع شیشه و آینه فرکو تولید می‌شود. کیفیت این شیشه‌ها بسیار بالا و همچنین با توجه به کیفیت فوق‌العاده‌شان از قیمت مناسبی نیز برخوردار می‌باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 021-88068352 تماس حاصل نمایید.

برای دریافت برخی اطلاعات نیز می‌توانید به این سایت مراجعه فرمایید.

کاربردهای دیگر شیشه گلس برد

به‌عنوان تخته وایت برد که بیشتر هم به همین منظور از آن استفاده می‌شود و مزایای فراوانی در مقایسه با تخته‌های معمول دارد، برای پارتیشن، دیوار پوش، یا حتی در اندازه‌های کوچک می‌توانند برای یادداشت‌های روزانه بر روی دیوار اتاق نصب شوند و…

دیوارپوش گلس برد
دیوارپوش گلس برد
تخته گلس برد
گلس برد

این شیشه‌ها می‌توانند حالت مگنتی داشته باشند تا به‌عنوان‌مثال تخته‌پاک‌کن به‌راحتی روی آن قرار بگیرد.

شیشه میز گلس برد می‌تواند از دسته شیشه‌ رنگی ‌باشد. تنوع رنگی بسیار بالایی نیز دارد که می‌توان با توجه به سلیقه و فضایی که قرار است در آنجا استفاده شود، انتخاب گردد. تا بتواند زیبایی خیره‌کننده و گیرایی بیشتری برای فضای موردنظر ایجاد کند. حتی حالت بی‌رنگ آن نیز وجود دارد که در صورت تمایل قابلیت انتخاب دارد.

شیشه گلس برد شفافیت و زیبایی فوق‌العاده‌ای دارد. با استفاده از شیشه میز گلس برد، می‌توان یک میز جذاب و چشم‌نوازی داشت. یک میز زیبا در کیفیت و زیبایی فضای کلی نیز بسیار تأثیرگذار است.پس با انتخاب شیشه میز گلس برد با رنگ و شکل مناسب می‌توان زیبایی بیشتری را به ارمغان آورد.

این شیشه‌ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و مقاوم ‌به‌ گرما نیز می‌باشند. همچنین برای تمیز کردن آن‌ها هیچ نگرانی وجود ندارد. چون به‌راحتی با یک دستمال هر لکه‌ای که باشد پاک می‌شود، بدون این‌که ردی از خود برجای گذارد. به دلیل همین ویژگی است که از گلس بردها به‌عنوان تخته وایت برد بسیار استفاده می‌شود و موردتوجه است.

تخته گلس برد
تخته گلس برد

انواع شیشه میز گلس برد

شیشه میز گلس برد برای چند هدف می‌تواند استفاده شود که یکی از آن‌ها برای محافظت از میز موردنظر است. در این صورت میز هر جنسی می‌تواند داشته باشد مثل چوب. شیشه روی میز موردنظر قرار می‌گیرد تا از میز در برابر خطرات احتمالی که وجود دارد، محافظت به عمل آید.

شیشه میز گلس برد مستطیل
شیشه رومیزی گلس برد

هدف دیگر استفاده از آن  به‌عنوان خود شیشه رومیزی است. یعنی شیشه میز گلس برد بر روی پایه‌هایی از جنس‌های مختلف مثل چوب، فلز و یا سنگ قرار می‌گیرد. یا حتی پایه‌های میز این امکان را دارند تا شیشه‌ای باشند. 

شیشه میز گلس برد گرد
شیشه میز گلس برد1

طول عمر این نوع از شیشه بسیار بالاست و با سادگی نمی‌شکند. از دیگر ویژگی‌های قابل‌توجه آن این است که باگذشت زمان و استفاده از آن تغییری در رنگ و کیفیت آن ایجاد نمی‌شود. همچنان با گذر زمان زیبایی و درخشانی خود را حفظ می‌کند.

با توجه به این نکته شاید در ابتدا هزینه بیشتری در مقایسه با شیشه‌های معمول داشته باشد. اما زیبایی و همچنین دوام و طول عمر بالای آن باعث می‌شود تا دیگر تا سالیان بسیار زیادی نیاز به تعویض شیشه میز وجود نداشته باشد.

برای دیدن موارد بیشتر میتوانید به این سایت مراجعه نمایید.

موارد کاربرد شیشه میز گلس برد

این شیشه‌های میزگلس برد برای میزهایی با مصارف بسیار مختلفی به‌کاربرده می‌شوند. درواقع می‌توانند جایگزین هر شیشه میزی شوند. اما در اینجا به چند نمونه از این موارد اشاره می‌کنیم:

. از مهم‌ترین کاربردهای شیشه میز گلس برد، استفاده برای محیط‌های کاری و اداری است. به‌راحتی می‌توان روی این شیشه‌های میز یادداشت کرد و سپس به‌سادگی بدون باقی ماندن ردی از آن‌ها پاک شوند. این مسئله به‌خصوص در جلسات و گفتگو بین همکاران برای درک بهتر راه‌حل‌ها و صحبت‌ها بسیار حائز اهمیت می‌باشد. افراد درجایی که نشستند به‌راحتی می‌توانند روی میز موارد لازم را یادداشت کنند. در آخر نیز یک شمای کلی از جلسه با یادداشت‌های مختلف از افراد وجود دارد که می‌تواند در نتیجه‌گیری و دادن دید کلی از جلسه کمک کند.

شیشه میز گلس برد اداری
شیشه میز گلس برد2

. شیشه میز گلس برد برای میزهای کار و طراحی و تحریر بسیار مناسب می‌باشد. در این صورت هم می‌تواند در منزل، اتاق‌خواب، محیط کار به‌راحتی استفاده شود.

. برای میز ناهار خوری و یا در آشپزخانه برای روی کابینت اگر برای صرف غذا استفاده می‌شود، انتخاب ایده آلی است.

درواقع شیشه میز گلس برد برای هر میزی با هر کاربردی می‌تواند استفاده شود و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

انتخاب شکل شیشه‌ها نیز بدون محدودیت است. امکان ساخت اشکال مختلف مثل گرد، مربع، مستطیل، بیضی و یا حتی دیگر اشکال خاص هندسی نیز وجود دارد. شما می‌توانید با توجه به کاربرد و فضایی که دارید شکل موردنظر خود را برای شیشه میز انتخاب کنید.

در مورد ابعاد نیز مانعی وجود ندارد. این شیشه‌ها در هر ابعاد و اندازه‌ای با شکل موردنظر قابلیت تولید را دارد. ضخامت‌های مختلفی نیز برای آن وجود دارد که با توجه به کاربرد و ابعاد می‌تواند انتخاب شود تا بالاترین ایمنی را داشته باشد.

 ثبت سفارش

در صنایع شیشه و آینه فرکو امکان تولید شیشه میز گلس برد در اشکال و ابعاد مختلف با رنگ‌های بسیار زیبا و متنوع وجود دارد. کیفیت شیشه‌های گلس برد نیز بسیار بالا می‌باشد. با توجه به تولید محصولات در محل صنایع فرکو و کیفیت فوق‌العاده‌شان قیمت بسیار مناسبی نیز دارند. شیشه‌های تولیدی ما صادراتی هستند و از کیفیت و زیبایی بسیار بالایی برخوردار می‌باشند.

برای شما مشتریان گرامی خدمات پس از فروش نیز در نظر گرفتیم. این اطمینان را به شما می‌دهیم تا پس از گذشت زمان تغییری در کیفیت محصول سفارشی شما ایجاد نمی‌شود. همچنین در صورت نارضایتی می‌توانید محصول خود را مرجوع کنید

درنهایت برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش می‌توانید با شماره 021-88068352 تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ ارتباط برقرار نمایید تا همکاران ما بتوانند به بهترین شکل راهنمایی نمایند. همچنین بعد از ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن محصول شما آماده تحویل می‌شود.

آدرس : تهران ، اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

2 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر من میز کوچک با شیشه رومیزی گلس برد می خواستم برای دخترم سفارش بدم که نقاشی کنه چند روزه آماده میشه؟

    1. سلام وقتتون بخیر. شما هر اندازه و شکلی که بخواین با شیشه موردنظرتون تولید میکنیم.برای دریافت جزییات می تونید باشماره۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲تماس بگیرید تا دقیقا راهنماییتون کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو