آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

بازار شیشه رنگی

بازار شیشه رنگی

شیشه رنگی

برای خرید مستقیم از تولیدی و بازار شیشه رنگی فرکو و مشاوره رایگان با شماره 02188068352تماس بگیرید.تمامی محصولات خریداری شده از کارگاه فرکو گارانتی مادام العمر دارد.با خیال راحت یک خرید با کیفیت درجه یک داشته باشید.افتخار ما رضایت شماست.

شیشه رنگی

شیشه های رنگی با توجه به قدیمی و طول عمر زیادشان همیشه جز پرطرفدار ترین شیشه ها بوده اند . این موضوع در گذشت زمان هم بیشتر می شود . و علاقه عموم مردم به این شیشه های رنگی بیشتر می شود . این موضوع را می توان با یک نگاه ساده به دور اطرافمان بفهمیم . که شیشه های رنگی توانسته اند . نقش پر رنگی را در انواع بافت های شهر و دکوراسیون های داخلی پیدا کنند .

شیشه رنگی مات

با توجه به تنوع بسیار گسترده مدل های شیشه رنگی و رنگی های آن بزرگی و گستردگی بازار شیشه رنگی را شاهد هستیم . شرکت فرکو تولید کننده انواع شیشه های رنگی با بالاترین کیفیت ها و بهترین خدمات . شماره تماس : ۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲

شیشه رنگی

بازاری که هر روز هم به بزرگی و حجم آن زیاد می شود . به طوری که هر روزه شاهد طرح های جدیدی از شیشه های رنگی هستیم . از این رو هم شاهد استفاده های جدید و نوع از شیشه های رنگی هستیم . که همین دلیل اضافه شدن مدل ها و طرح های جدید شیشه رنگی است . هر چه جلو میرویم شاهد بزرگ تر شدن بازار شیشه رنگی هستیم . به طوری که در گذشته از شیشه های رنگی قدیمی استفاده های آنچنان زیادی نمی شد .

شیشه رنگی

برای دیدن نمونه کار ها و شرکت در مسابقه هیجان انگیز هفتگی ما وارد اینستاگرام farkoo.irشوید و یا اینجا کلیک کنید.

شیشه رنگی

به طوری که از آنها فقط در بعضی مکان های خاص که در ادامه مطلب به آن می پردازیم استفاده و نصب می شد . همچنین در قدیم مانند امروزه آنچان تنوع در طرح و رنگ نبود . به صورتی که در قدیم شیشه ها ساده و بدون طرح خاصی و فقط در چند رنگی اصلی مانند رنگ قرمز تولید و استفاده می شدند . در ادامه مطلب با انواع شیشه های رنگی و عوامل موثر بر قیمت شیشه رنگی و طرز ساخت این شیشه ها و نقش آنها در دکوراسیون ها آشنا می شوید .

شیشه رنگی

برای آشنایی با شیشه لاکوبل رنگی اینجا کلیک کنید

 شیشه رنگی
شیشه رنگی

خصوصیات شیشه های رنگی

 • زیبایی
 • کاربرد زیاد
 • طرح ها و رنگی های بسیار متنوع
 • ایجاد فضای زیبا
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی

شیشه های رنگی به خاطر دلایل با و چند دلیل دیگر طرفداران بسیار زیادی دارد . و این محبوبیت را هنوز از چند قرن پیش حفظ کرده است . همین باعث شده بازار شیشه رنگی بسیار گسترده و بزرگ باشد . و دارای متنوع ترین مدل ها و پوشش اکثر رنگ ها باشد . که باعث کاربرد بالای این شیشه ها و استفاده شدنشان در اکثر قسمت های شهر و همچنین در دکوراسیون های داخلی مانند فضای داخل اتاق ها و اتاق های ادارات .

شیشه رنگی مات

مهمترین ویژگی این شیشه ها زیبایی خودشان است . که همیشه دلیلی بر برتری از شیشه های دیگر بوده است . و همین هم باعث بزرگ تر شدن بازار شیشه رنگی می شود . این دلیل هم باعث زیباتر شدن اطرافشان می شود . و این شیشه های رنگی می توانند با عبور نور خورشید فضای زیبایی را به وجود آورند .

بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی

آیا از شیشه های رنگی فقط به خاطر ویژگی زیبایی و تزئینی شان استفاده می شود ؟

خیر امروزه علاوه بر استفاده به عنوان شیشه رنگی تزئینی از آنها برای کار های دیگر هم استفاده می کنند . از دلایل دیگر بزرگی بازار شیشه رنگی و محبوبیت این شیشه های رنگی بین مردم و طراحان سادگی و همین طور کارایی زیاد آنها است . که همین دلیل هم باعث پوشانده شدن بیشتر فضای شهر ها به دست همین شیشه های رنگی است .

شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی

شیشه رنگی سنتی

همان طور که گفته شد شیشه های رنگی قدیمی بسیار زیادی دارند . استفاده از این شیشه های رنگی قدیمی در گرشته مانند امروزه نبوده. بیشتر استفاده از این شیشه ها بیشتر در چند مکان مشخص بوده است . یکی از آنها مکان های مذهبی بوده است . مانند مساجد و کلیسا های بزرگ و پر اهمیت . یکی دیگر از مکان هایی که در گذشته از این شیشه ها بسیار استفاده شده . مکان های مهم و مشهور کشور و شهر بوده است . مکان هایی که بزرگان شهر در آن رفت و آمد داشته اند . مکان هایی مثل قصر ها و کاخ ها . همچنین از این شیشه های رنگی در ساخت شیشه رنگی پنجره هم استفاده می شد .

شیشه رنگی
شیشه رنگی

شیشه پنجره هایی که در انواع بافت شهر های قدیمی دیده می شد . همچنین از آنها در ساخت مکان های مهم هم استفاده می کرد . بیشتر این شیشه پنجره ها را در کنار بافت های قدیمی قرار می دادند . مانند دیوار های آجری قدیمی . گر چه در گذشته هم بازار شیشه رنگی وجود داشته است . ولی قطعا حجم و بزرگی آن در برابر آنچه که امروزه وجود دارد . نا چیز و بسیار کوچک تر است .

شیشه رنگی پنجره

اما در دنیای امروزی و در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو به دلیل برخورداری این محصول از طیف های رنگی متنوع می‌توان طیف های بسیار‌گوناگونی را در محیط خود بکار ببرید اما به طوری که با حساسیت چشم افراد مطابقت داشته باشد . و یا حتی از تاریک کردن و تاریک بودن محیط بسیار دور باشد .

شیشه رنگی
شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی

ساخت شیشه های رنگی

اولین بار در قرن 8ام یک شیمیدان به صورت تصادفی این شیشه های رنگی را تولید کرد . او ناخواسته اکسیدی به شیشه اضاف کرد . و همین باعث رنگین شدن آن شد . رنگین کردن شیشه راه های مختلفی دارد . راهی که در قدیم استفاده می شد . یک ایراد بزرگ داشت . آن هم این بود که شیشه ی رنگی در طول زمان دوام بالایی نداشت و رنگی خود را از دست میداد . با آزمون خطاهایی که انجام دادند . متوجه شدند که می توانند با اضافه کردن مقداری طلا به آن باعث دوام بیشتر رنگی بشوند . اما باز هم یک مشکل وجود داشت . آن هم افزایش قیمت شیشه بعد این کار بود . امروزه با توجه به حجم بازار شیشه رنگی انواعی از راه ها برای رنگی کردن شیشه وجو دارد .

شیشه رنگی

برای رنگی کردن شیشه می توان از راه اضافه کردن مقداری اکسید فلز به شیشه استفاده کرد . این اکسید ها معمولا سرب – آهن _مس _منگنز و غیره … هستند . این عمل که امروزه هم از آن استفاده می شود . باعث رنگی شدن شیشه مورد نظر می شود .

راه دیگری هم وجود دارد . آن هم اضافه کردن موادی که از قبل رنگی شدن به شیشه مورد نظرمان مانند بعضی پودر های خاص

شیشه رنگی

همچنین امروزه برای مقاوم کردن شیشه رنگی لاکوبل و شیشه رنگی جدید آنها را در کوره هایی با دما های بالای 600 700 درجه قرار می دهند . تا مقاوم در برابر حرارت و ضربه شوند . با سکوریت کردن این شیشه های رنگی و استفاده از آنها در محیط های مختلف کمک زیادی به بازار شیشه رنگی می شود . و از این شیشه های رنگی با ضخامت های بالا در نما های بیرونی و جا های پر ترد استفاده می شود .

شیه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی

ضخامت شیشه رنگی

شیشه های رنگی علاوه بر داشتن طرح ها و مدل های زیاد و متنوع بودن در رنگ ها . ضخامت های متفاوتی هم دارند . و این عامل می تواند در انتخاب یک شیشه رنگی خوب و متناسب با نیاز و دکوراسیون ما به ما کمک کند . به طوری که استفاده از همه این ضخامت ها در یک شیشه در یک مکان مشخص کار درستی نیست . ضخامت های این شیشه ها را می توان به 2میل-4میل-6میل-8میل و تا 20 هم حتی تقسیم کرد . که تنوع در ضخامت هم دست مشتری را برای خرید یک شیشه خوب باز تر می کند .

شیشه لاکوبل

ضخامت این شیشه های رنگی کاملا به محیط نصب شیشه بستگی دارد . به طوری که همیشه با افزایش ابعاد محیط افزایش ضخامت شیشه هم به همراه داریم . به صورتی که ضخامت یک شیشه که در یک مکان بزرگ استفاده می شود . از ضخامت شیشه ای که در محیطی کوچک قرار دارد بیشتر است . معمولا شیشه هایی که در نما های بیرونی استفاده می شود . شیشه هایی با ضخامت های بالا هستند .

شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی

انواع شیشه های رنگی

با توجه به عظمت و بزرگی بازار شیشه رنگی انواع مختلفی از شیشه های رنگی وجود دارند . که در گذشت زمان هم به آنها استفاده می شود . با این بازار شیشه های رنگی بزرگ انتخاب درست شیشه رنگی نیاز به دقت بیشتری دارد . می خواهیم به شما محبوب ترین و پر استفاده ترین آنها را معرفی کنیم .

شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل جز شیشه های بسیار محبوب امروزی است . این شیشه رنگ و کیفیت بالایی دارد . و همین موضوع هم شاید بر قیمت آن نسبت به دیگر شیشه ها بیافزاید . محبوبیت این شیشه به خاطر رنگ جذاب و با کیفیت آن است . رنگی که در ساخت این شیشه رنگی استفاده می شود . با شیشه های دیگر فرق دارد . رنگی با دوام بالا ضد خراش و براق . و همین موضوع باعث شده است . که از شیشه ها در دکوراسیون های داخلی بسیار استفاده شود . البته از این شیشه می توان در تمامی قسمت های خانه استفاده کرد حتی در شیشه بین کابینتی

شیشه لاکوبل

همچنین این شیشه های لاکوبل در بازار شیشه رنگی در صورت شکستگی به پودر های بی ضرر تبدیل می شوند . به خاطر همین ویژگی ها هست که این شیشه های لاکوبل از شیشه های معمولی قیمت بالاتری دارند .

شیشه سنتی رنگی

امروزه هم با استفاده از لایه ای ضد باکتری به طرف رنگین آن از این شیشه در مکان های حساس هم استفاده می کنند . مانند بیمارستان ها و انواع مکان های درمانی .همچنین از این شیشه رنگی در ساخت انواع دیوار های شیشه ای استفاده می شود . که به خاطر کیفیت و زیبایی آن مورد توجه طراحان قرار گرفته است . با توجه به جدید بودن هنوز بازار شیشه رنگی لاکوبل به بزرگی زیاد نرسیده و این هم به دلیل نو و جدید بودن این شیشه است . که قطعا با این محبوبیت شاهد رشد زیاد این بازار شیشه رنگی خواهیم بود .

شیشه رنگی تزیینی

شیشه رنگی پنجره

از این شیشه های رنگی پنجره در گذشته بسیار استفاده می شد . به طوری که می توان آنها را در خانه های قدیمی و همچنین مکان هایی مثل مساجد مشاهده کرد . امروزه هم از این شیشه ها در طرح ها و مدل های جدید استفاده میشود . به طوری که می توانند محیطی زیبا و دلنشین را برای ما فراهم کنند . و همین طور افسردگی را از انسان های اطراف دور کنند .

شیشه رنگی
شیشه رنگی پنجره

شیشه رنگی مات

شیشه های رنگی مات در انواع مختلفی تولید میشوند ،یک مدل محبوب آن سندبلاست می‌باشد که آن را با دستگاه مخصوص درست میکنند.از شیشه رنگی مات در مکان های مختلفی استفاده میشود.شما میتوانید شیشه مغازه و فروشگاه خود را شیشه مات انتخاب کنید و با کمک دستگاه سندبلاست لوگو و اسم فروشگاه خود را روی شیشه حکاکی و طراحی کنید.

بازار شیشه رنگی

اهمیت شیشه های رنگی

 زمانی که شما از شیشه های رنگی در محیط مورد نظر خود استفاده می کنید تاثیر بسیاری را درهم در اثر شیشه های رنگی خواهید دید . یکی‌از مهم ترین تاثیر های این محصول هنگام استفاده از آن در یک محیط جلوگیری آن از امواج های گسیل شده به درون می باشد . و یا حتی از انرژی که در محدوده دید می باشد جلوگیری می کند . در تولید بورس شیشه های رنگی در زمان های قدیم به این مورد توجه ای نداشتند که تمامی طیف هایی مانند.فرابنفش و فروسرخ که در ساخت این محصول بکار‌می‌رود با بینایی انسان ها سازگار نبود .

بورس شیشه رنگی

کاربرد شیشه رنگی

بورس شیشه رنگی در دنیای امروزی مزیت و کاربردهای فراوانی دارد . شما می توانید بعد از استفاده از این محصول یک محیط باشکوه و شیکی برای خود نیز بوجود بیاورید . به طور کلی می توان گفت استفاده از این محصول ، هر محیط و هر مکانی‌را زیبا و باشکوه می توانید بسازد . پس اگر شما جزو افرادی هستید که در محیط خود علاقه بسیاری به استفاده از محصولات هنری در طرح های گوناگون هستید . این محصول تولید شده در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو بهترین گزینه برای شما عزیزان خواهد بود .

شیشه لاکوبل

شیشه رنگی در بیشتر مواقع برای پوشاندن عیب های یک محیط استفاده می شود تمامی این محصول که در انواع گوناگونی از رنگ تولید می شود . شما می توانید برای زینت بخشیدن به محیط خود استفاده کنیم خیلی از افراد این محصول را برای آشپزخانه و اتاق های نشیمن خود در طرح های گوناگونی سفارش می دهند .

شیشه لاکوبل

یکی دیگر از نمونه کاربردهای این محصول استفاده از آن در سخت می تواند باشد . در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو این نمونه محصول در طرحهای بسیار مورد و سنتی نیز مدنظر قرار می گیرد . به کلی می توان گفت که شما عزیزان می توانید این محصول را در طرح های سنتی و مدرن نیز برای تمامی محیط های موردنظر خود نیست داشته باشیم .و صنایع فرکو و محصولات شما را در تمامی نقاط ایران برای شما عزیزان نیز ارسال خواهد کرد .

قیمت شیشه رنگی

با توجه به بزرگی بازار شیشه رنگی و وجود انواعی از شیشه های رنگی و تنوع زیاد در رنگ های آن اما عواملی مشخص و تقریبا یکسان در تعیین قیمت های شیشه رنگی وجود دارد . شناخت درست این عوامل می تواند به ما در کمک یک خرید درست با توجه به بودجه مان .

 • کیفیت شیشه رنگی
 • ابعاد شیشه رنگی
 • طرح روی شیشه رنگی
 • ضد باکتری بودن
 • مقاومت در برابر ضربه
 • حمل و نقل شیشه
شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی

کیفیت شیشه

مهمترین و اصلی ترین عامل تعیین کننده شیشه رنگی کیفیت شیشه است . تاثیر این عامل از عوامل دیگر بیشتر است . به طوری که یک شیشه با کیفیت ولی با ابعاد کوچک از یک شیشه بی کیفیت ولی بزرگ قیمت بالایی دارد . پس شناخت این عامل می توان در انتخاب درست و متناسب با شرایط ما کمک کند . هر چه کیفیت شیشه رنگی بالاتر برود . با افزایش قیمت هم رو به رو خواهیم شد . با بزرگی بازار شیشه رنگی و داشتن انواعی از کیفیت ها دست مشتری برای خرید هم باز تر است .

ابعاد شیشه

یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین قیمت شیشه رنگی اندازه و ابعاد شیشه ی رنگی مورد نظر است . به طوری که هر چه اندازه و ابعاد بیشتر باشند . قیمت هم بیشتر خواهد شد . پس باید در انتخاب اندازه شیشه رنگی بسیار دقت کرد . به طوری که ابعاد متناسب با محل نصب شیشه رنگی باشد . در غیر این صورت کل هزینه و کار خراب خواهد شد .

طرح شیشه

طرح دار بودن شیشه رنگی خودش به تنها افزایش قیمت شیشه رنگی را به همراه خواهد داشت .به طوری که دو نوع شیشه یکسان در کیفیت و ابعاد ممکن است که موضوع طرح دار بودن باعث اختلاف قیمت آنها باشد . موضوع دیگر هم نوع طرح هست قطعا هر چه طرح با ظرافت بیشتری کار و طرح شده باشد و زیبایی بیشتری داشته باشد . قیمت آن نیز بالاتر می رود . قطعا قیمت یک شیشه با طرح ساده و معمولی از قیمت یک شیشه با طرح زیبا و با ظرافت قیمت پایین تری خواهد داشت .

مقاومت در برابر ضربه

قطعا مقاوم بودن در برابر ضربه های سنگین برای یک شیشه رنگی یک مزیت بسیار خوب و مهم است . مخصوصا اینکه از این شیشه ها در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد استفاده شود . مانند درب نمایشگاه ها و ساختمان های بزرگ و شلوغ . برای مقاوم کردن این شیشه های رنگی آنهارا در کوره هایی با دما های بسیار بالا قرار می دهند .

حمل و نقل

و در آخر موضوعی که در اخر سر بر قیمت نهایی تاثیر می گذارد بحث حمل و نقل آن است . البته این عامل در همه شرایط یکسان نیست . ولی هرچه حمل و نقل سخت تر و نیاز به امکانات بیشتر باشد هزینه بالاتر خواهد داشت

شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی

برای دیدن نمونه کار ها و شرکت در مسابقه هیجان انگیز هفتگی ما وارد اینستاگرام farkoo.irشوید و یا اینجا کلیک کنید.

شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
آیا از شیشه های رنگی فقط به خاطر ویژگی زیبایی و تزئینیشان استفاده می شود ؟

خیر امروزه علاوه بر استفاده به عنوان شیشه رنگی تزئینی از آنها برای کار های دیگر هم استفاده می کنند . از دلایل دیگر بزرگی بازار شیشه رنگی و محبوبیت این شیشه های رنگی بین مردم و طراحان سادگی و همین طور ….

امروزه رنگ آمیزی شیشه ها به چه صورت بوده است ؟

امروزه با توجه به پیشرفت دانش روش های مختلفی برای اینکار وجود دارد . که با گذشت زمان هم روش های جدیدی با مزایا و معایب گوناگون پدید می آیند .

در ساخت شیشه های رنگی فقط از یک نوع جنس رنگی استفاده می شود ؟

خیر امروزه برای ساخت شیشه های رنگی از رنگ های گوناگونی با انواع کیفیت ها استفاده می شود . برای مثال بعضی رنگ ها براق هستند . و بعضی دیگر حالت مات دارند .

آیا صادرات شیشه های رنگی می تواند راه مناسبی برای ارز آوری برای کشور شود ؟

قطعا بله . با توجه به استفاده گوناگون و بسیار زیاد از این شیشه ها در سراسر دنیا و حجم بسیار زیاد این شیشه ها قطعا می توان با صادرات این شیشه ها درآمد بسیار مناسبی کسب کرد .کارخانه شیشه رنگی

آیا خود جنس رنگی استفاده شده در این شیشه های رنگی میتواند بر قیمت شیشه رنگی تاثیر بگذارد ؟

بله معمولا با افزایش کیفیت و مرغوبیت جنس رنگی در بازار های شیشه رنگی قیمت خود شیشه هم افزایش پیدا خواهد کرد .

تنوع رنگی در شیشه های رنگی لاکوبل به چه صورت است ؟

معمولا تنوع رنگی در این شیشه های رنگی به صورت 16 رنگی اصلی می باشد ؟

شیشه جدید رنگی
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی
شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
یازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
بازار شیشه رنگی
شیشه رنگی

23 پاسخ

  1. سلام می توانید با شماره ی 02188068352 در تماس باشد . مشاوران ما راهنمایی تان خواهند کرد .

  1. بله تمامی محصولات ما مانند شیشه های رنگی مات مان درجه بندی کیفیت دارند . .برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما و اطلاع از قیمت محصولات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تلفن تماس : 02188068352

  1. سلام بله شیشه های ما در انواع ضخامت ها تولید می شوند . برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما و اطلاع از قیمت محصولات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تلفن تماس : 02188068352

  1. سلام بله شیشه های ما درجه بندی کیفیت دارند . برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما و اطلاع از قیمت محصولات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تلفن تماس : 02188068352

  1. سلام بله ما به تمامی نقاط ایران ارسال می کنیم . برای اینکه متخصصین ما بهتر کمکتون کنن ما یه مشاوره رایگان در نظر گرفتیم براتون که برای بهره مندی ازش میتونید با شماره ی رو به رو تماس بگیرید. tel:+982188068352

  1. سلام بله ما انواع شیشه های لاکوبل را با طیف گسترده ای از رنگ هارا موجود داریم . برای اینکه متخصصین ما بهتر کمکتون کنن ما یه مشاوره رایگان در نظر گرفتیم براتون که برای بهره مندی ازش میتونید با شماره ی رو به رو تماس بگیرید. tel:+982188068352

  1. سلام بله این شیشه ها در انواع ضخامت ها موجود می باشند . برای اینکه متخصصین ما بهتر کمکتون کنن ما یه مشاوره رایگان در نظر گرفتیم براتون که برای بهره مندی ازش میتونید با شماره ی رو به رو تماس بگیرید. tel:+982188068352

  1. با سلام بله ادرس صنایع فرکو در پایان مقاله های سایت نوشته شده است . برای اینکه متخصصین ما بهتر کمکتون کنن ما یه مشاوره رایگان در نظر گرفتیم براتون که برای بهره مندی ازش میتونید با شماره ی رو به رو تماس بگیرید. tel:+982188068352

  1. سلام خانوم لادن وقتتون بخیر برای بزدید حضوری باید از قبل هماهنگ کنید باهامون برای هماهنگی به این شماره تماس بگیرید.02188068352

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو