آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 13 ، 15 الی 21

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

انواع شیشه میز

انواع شیشه میز در اصل میز عنصر مهمی است که وارد دکوراسیون خانه می شود. می توان از آن برای اهداف مختلف استفاده کرد. اتاق و کاربری که می خواهید از آن استفاده کنید انواع مختلفی از شیشه رومیزی، میزها را خواهید یافت.

میز شیشه ای زیبا
میز شیشه ای زیبا

هر یک از ما رویای محیطی را می بینیم که برای شادی، شوخ طبعی و دستیابی به اهدافمان مساعد باشد. با در نظر گرفتن این موضوع بعضی اوقات اتفاق می افتد. که ما خود را از شر چیزهای قدیمی خلاص می کنیم تا دکوراسیون خانه خود را به طور کامل بازسازی کنیم. اغلب اوقات، تزیین یا بازسازی فضای داخلی شما یک کار دلهره آور به نظر می رسد. با این حال، ما با هم چند عنصر ساده را کشف خواهیم کرد که به شما امکان می دهد دکوراسیون داخلی خود را بسازید. شما عزیزان می توانید با مجموعه فرکو در ارتباط باشید تا با انواع شیشه میز بهتر آشنا شوید.

میز شیشه ای با پایه چوبی
میز شیشه ای با پایه چوبی

انواع شیشه میز چیست؟

شیشه یک ماده زیبا شناختی است که امکان ساخت انواع شیشه میز را فراهم می کند. اگه از آن استفاده کنید اتاق تان روشن تر و بزرگ خواهد شد. از شیشه می توان برای شیشه میز نـاهارخوری ، مـیز شیشه ای تلویزیون ، میـز شیشه ای جلومبلی یا همون میز عسلی و… استفاده کرد.

شیشه شفاف و فوق العاده شفاف
شیشه شفاف و فوق العاده شفاف

حفاظت مـیز شیشه ای نیز می تواند مفید باشد. اگر شما می خواهید به طور دائم از میز چوبی خود محافظت کنید می توانید شیشه روی میز چوبی بگذارید. در ضمن انواع شیشه میز تولیدات فرکو با بهترین کیفیت ارائه می شود.

میز شیشه ای پذیرایی
میز شیشه ای پذیرایی

چه نوع شیشه ای و چه ضخامتی برای انواع شیشه میز انتخاب کنیم؟

برای ایجاد حفاظ یا رویه میز شیـشه ای باید از شیشه ایمنی استفاده کنیم.

شیشه ایمنی روی میز
شیشه ایمنی روی میز

شیشه ایمنی به عنوان یک شیشه بسیار مقاوم شناخته شده است. این شیشه از مقاومت بیشتری نسبت به شیشه شفاف معمولی است. در صورت شکستگی شیشه ایمنی به قطعات کوچک غیر تیز تبدیل می شود و در نتیجه روی انواع شیشه میز شما را محکم می کند.

شیشه های ایمنی اجازه می دهند وعده های غذایی گرم بر روی آن قرار گیرند. و مقاوم در برابر شوک های حرارتی است.

میز پذیرایی با ضخامت بالا
میز پذیرایی با ضخامت بالا

در مورد ضخامت توصیه می کنیم برای ابعاد انواع شیشه میزهای بزرگ یک شیشه خم سکوریت با ضخامت 10 میلی متر و ضخامت 12 میلی متر انتخاب کنید.

میز ناهارخوری شیشه سکوریت
میز ناهارخوری شیشه سکوریت

در مورد محافظ میـز شیشه ای، استفاده از شیشه سکوریت با ضخامت 6 میلی متر توصیه می شود. برای محافظت از میزهای بزرگ، به جای آن از شیشه سکوریت با ضخامت 8 میلی متر استفاده کنید. مجموعه تولیدات فرکو از انواع شیشه میز برای مشتریان ارائه میدهد. در تولیدات فرکو انواع شیشه میز با ضخامت مناسب موجود است.

شیشه رومیزی سکوریت
شیشه رومیزی سکوریت

مزایای انواع شیشه میز

مزایای استفاده از رومیزی شیشه ای بسیار زیاد است. در واقع، صفحه میز شـیشه ای یک راه حل زیبایی شناختی است که حتی به شما امکان می دهد نور بیشتری را به اتاق خود بیاورید. به علاوه دیگر حتی سفره روی آن هم اجباری نیست. در واقع شیشه به عنوان یک ماده بسیار زیبا، فضای داخلی شما را مدرن تر می کند و در عین حال اتاق شما را مطبوع تر می کند. در تولیدات فرکو انواع شیشه میز با کیفیت عالی موجود است.

میز شیشه ای مدرن
میز شیشه ای مدرن

در نهایت، صفحه میز شیشـه ای نیز بسیار آسان تمیز می شود. در واقع، سطح صاف آن تمیز کردن را تسهیل می کند، استفاده از یک پارچه مرطوب برای تمیز کردن شیشه کافی است. انواع شیشه میز فرکو به بهترین حالت ممکن تمیز می شود.

میز شیشه ای شفاف
میز شیشه ای شفاف

چگونه مـیز ناهارخوری خود را انتخاب کنیم؟

اتاق غذاخوری شما مرکز خانه است. در مرکز خانه باید شیشه میز بسیار با ارزشمندی انتخاب بشه در اطراف این میز خانواده شما مرتباً همدیگر را ملاقات می کنند و لحظات خوشی را با هم به اشتراک می گذارند. بله، این میـز شیشه ای ناهارخوری است. از آنجایی که وجود ساده آن به طور خودکار فضای داخلی شما را زیبا می کند، مهم است که متریال میز خود را طوری انتخاب کنید که ظاهری جذاب و تزئینی داشته باشد. بنابرین می توانید برای شناخت بهتر، از انواع شیشه میز با مجموعه فرکو ارتباط برقرار کنید.

میز پذیرایی با مدل قارچی
میز پذیرایی با مدل قارچی

انواع میز ناهار خوری

میز لمینت

میز شیشه ای

میز چوب جامد

میز ناهارخوری
میز ناهارخوری

انتخاب انواع شیشه میـز ناهارخوری به طور کلی حول سه معیار مهم می چرخد. این در مورد دوام مواد ساخت، سهولت نگهداری از مبلمان و البته قیمت آن است. از سبک لمینت گرفته تا ساختار چوب جامد، از جمله شیشه، مواد مختلف می توانند یک میز را تشکیل دهند. اینجا چندتایی هستند.

میز پذیرایی شیشه ای با پایه چوبی
میز پذیرایی شیشه ای با پایه چوبی

میز لـمینت

نسبت کیفیت و قیمت عالی میزهای لمینت و ملامینه تنها با راحتی آنها به فضای داخلی شما و همچنین سهولت نگهداری آنها مطابقت دارد. با این حال، اگر می‌خواهید طول عمر بیشتری به آنها بدهید، نیاز به توجه و نگهداری منظم دارند. در ضمن انواع شیشه میز در مجموعه تولیدات فرکو موجود است.

میز جلو مبلی لمینت

میز شیشـه ای

میزهای شیشه ای که به سازه های فلزی یا چوبی متصل می شوند، بسیار، بسیار زیبا هستند. اینها میزهایی هستند که حس خاصی از مدرنیته را به اتاق غذاخوری شما می آورند. انواع شیشه میز علاوه بر زیبایی فوق العاده این مزیت را دارد که نگهداری آن را تسهیل می کند. با این حال، باید توجه داشت که این یک ماده نسبتا شکننده است. صدای ایجاد شده توسط ظروف و ظروف قرار داده شده بر روی آنها نیز می تواند ناخوشایند به نظر برسد.

میز شیشه ای جلو مبلی
میز شیشه ای جلو مبلی

شیشه میز شیشه‌ای که دارای زیبایی فوق‌العاده است، یک ماده محبوب برای بهبود فضای داخلی ما است. میز شیـشه ای یا صفحه میز با طراحی و روشن، جایگزینی جسورانه است که پتانسیل تزئینی خانه شما را افزایش می دهد. فرقی نمی‌کند از انواع شیشه میز برای آرایش مبلمان مختلف خانه یا باغ استفاده کنید، اتاق را سبک‌تر و جادارتر می‌کند.

میز شیشه ای جلو مبلی
میز شیشه ای جلو مبلی

میز چـوب جامد

شکی نیست که بزرگترین مزیت این نوع میزها استحکام آن است. با این حال، مقاومت آن به هیچ وجه مانع از نگهداری آن نمی شود، در غیر این صورت، رنگ آن ممکن است تغییر کند. علاوه بر این، انواع شیشه میز شما در برابر خراش، گرما و آب آسیب‌پذیرتر می‌شوند. با قرار دادن شیشه به رویه میز چوبی به زیبایی آن افزایش می دهید.

میز چوبی با رویه شیشه ای
میز چوبی با رویه شیشه ای

چرا صفحه رومیزی شیشه ای انتخاب کنیم؟

بالای میز شیشـه ای به راحتی می تواند با فضای داخلی سازگار شود. یک میز شـیشه ای می تواند یک میز ناهار خوری، یک میز جلو مبلی یا حتی یک مـیز شیشه ای اداری را بپوشاند. فراتر از جنبه زیبایی، نورانی و هوای رویه میز، نیاز به رومیزی را نیز از بین می برد زیرا نگهداری از آن آسان است. در کل انواع شیشه میز نیاز به رومیزی پارچه ای یا موارد دیگر ندارد.

میز عسلی شیشه ای
میز عسلی شیشه ای

در واقع، سطح صاف آن امکان استفاده از یک پارچه مرطوب برای تمیز کردن لعاب را فراهم می کند. بنابراین اگر می خواهید ناهار یا شام را روی انواع شیشه میز خود داشته باشید، زیراندازهای ساده کافی است. رویایی که زندگی فعال و خانوادگی بیشتر اوقات ما را در انحصار خود درآورد!

میز شیشه ای جلو مبلی
میز شیشه ای جلو مبلی

مفاهیم برای نشان دادن منحصر به فرد بودن انواع شیشه میز

  1. محلول شیشه سخت شده
  2. یک شیشه محافظ برای پوشاندن رومیزی از قبل موجود
  3. رویه شیشه ای روی پاها
  4. شیشه داخل قاب
  5. شکل دادن به مـیز شیشه ای
میز شیشه ای ناهارخوری

محلول شیشه سخت شده

صفحه مـیز شیشه ای می تواند به سادگی از رویه میز موجود مانند چوب، مرمر … محافظت کند یا زمانی که مستقیماً روی پاها قرار می گیرد عنصر اصلی میز باشد. پیش از این، باید چندین مقررات را در نظر گرفت.

میز جلو مبلی با رویه شیشه سکوریت

ما همیشه طرفدار شیشه سکوریت هستیم. زیرا اگر مجبور باشیم اشیاء داغ مانند: فنجان چای یا غذاهای بسیار داغ را روی شیشه بگذاریم خطر شکستن آن وجود ندارد. در واقع، شیشه سکوریت می تواند تغییرات دمایی تا 200 درجه را تحمل کند. همچنین در برابر ضربه مقاوم تر خواهد بود. بر روی میز ناهارخـوری، تهیه این نوع شیشه سکوریت برای انواع شیشه میز ضروری است.

میز جلو مبلی با شیشه سکوریت

یک شیشه محافظ برای پوشاندن رومیزی از قبل موجود

اگر می‌خواهید از یک میز یا رویه میز موجود محافظت کنید به عنوان مثال رویه چوبی زیبا می‌توانید شیشه‌ای با ضخامت 4 یا 6 میلی‌متر شفاف و حتی شفاف‌تر انتخاب کنید تا نتیجه‌ای هماهنگ‌تر به دست آورید. . توجه داشته باشید که هر چه میز یا میز شما بزرگتر باشد، شیشه ضخیم تر خواهد بود. اما لازم نیست ضخامت شیشه ای خیلی بزرگ را انتخاب کنید. که در معرض خطر بیش از حد جذاب باشد. و اصالت میز شما را مخدوش کند. ایده اصلی این است که انواع شیشه میز خود را با ظرافت و کلاس محافظت کرده و آن را بپوشانید.

شیشه روی میز جلو مبلی
شیشه روی میز جلو مبلی

رویه شیشه ای روی پاها

اگر می خواهید شیشه را مستقیماً روی پایه میز قرار دهید باید روی ضخامت بیشتر حداقل 6 میلی متر، به خصوص در حضور یک میز کوچک، جهت دهید. اگر انواع شیشه میز شما بزرگ است، شیشه ای با ضخامت 8، 10، 12 یا حتی 15 میلی متر را انتخاب کنید!

رویه شیشه ای روی پایه چوبی

شیشه داخل قاب

اگر شیشه باید داخل یک قاب روی انواع شیشه میز قرار گیرد، در این حالت ضخامت تخفیف قاب است که ضخامت شیشه را تعیین می کند. نسبت به قاب میز نباید زیاد یا خیلی کم باشد.

رویه شیشه ای داخل میز

شکل دادن به میز شیشه ای

شـکل دادن به لبه های انواع شیشه میز برای به دست آوردن. رویه شیشه ای با روکشی که هم زیبا و هم ظریف باشد ضروری است. اما این امکان که یک اریب ساخته شود وجود دارد. این شکل دهی سطح بالا بارزتر است و بلافاصله خودنمایی می کند. بسته به سبک میز، شکل اریب می تواند. هویت دکوراسیون مورد نظر شما را تایید کند.

میز شیشه ای با پایه شکل داده شده

برای نرم کردن زوایای رویه شیشه ای می توان گوشه های گرد کوچکی در 4 زاویه شیشه ایجاد کرد. اگر مجبور شوید کمی به شیشه نزدیک شوید و به گوشه میز ضربه بزنید، زاویه گرد شیشه برخلاف زوایای 90 درجه، احساس درد را بسیار کاهش می دهد.

میز شیشه ای شکل داده شده

مجموعه فرکو را دنبال کنید.

برای برقراری ارتباط با فرکو و اطلاع از قیمت ها با شماره مورد نظر تماس بگیرید: 02188068352

آدرس دفتر: تهران، ونک، ده ونک، خیابان شیخ بهایی، کوچه کولیوند، خیابان شهید مجیدپور، نبش بن بست آرمین، پلاک 106

1: از چه نوع ضخامت شیشه برای میز ناهارخوری انتخاب کنیم؟

برای انواع میز ناهارخوری بستگی به بزرگ و کوچک بودن میز ضخامت شیشه هم تغییر می کند شما عزیزان می توانید با تماس با مجموعه فرکو از این اطلاعات برخوردار باشید. تلفن تماس: 02188068352

2: چه نوع شیشه ای در تولیدات فرکو موجود است؟

انواع شیشه های با کیفیت بسیار بالا و گرما دیده از جمله شیشه سکوریت و… موجود است برای اطلاع بیشتر با مجموعه فرکو در ارتباط باشید. شماره تماس: 02188068352

4 پاسخ

    1. بله همه محصولات فرکو با ضمانت است شما با خوانده مقاله پی به کیفیت محصولات می برید.

    1. بله میز شیشه ای با پایه شیشه ای موجود است شما با خوانده مقاله و با یکی از راه های ارتباطی می توانید اطلاعات کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو