آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

مطالب پر بازدید

آینه نوری

آینه

یک وسیله‌ای که بسیار در زندگی ما پر کاربرده آینه‌اس.آینه ،نور و تصاویر مقابل که روی آن می‌تابه رو می‌تونه بازتاب کنه که همین امر باعث می‌شه تا بتوان عکس تصاویر که روبه روی اون هستن رو در آینه تماشا کرد. سطح آینه بسیار صافه از این رو موجب شده تا تصاویر رو به همان صورتی که هست منعکس کنه. پشت شیشه رو نقره اندود می‌کنن یا با جیوه و رنگ می‌پوشونن که نور از اون عبور نکنه و همین دلیل باعث می‌شه تا بتوان خود رو در اون مشاهده کرد. اهمیت آینه‌ها موجب شده تا تنوع بالایی نیز داشته باشن، که آینه نوری یکی از پرکابردی‌ترین آینه‌هاست.

آینه نوری

همانطور که از نام آینه نوری مشخصه، این آینه دارای نورپردازیه که این نور توسط چراغ های LED ایجاد می‌شه. آینه با نوری که ایجاد می‌کنه، عملکرد خود رو به عنوان آینه بهبود میده. علاوه بر این در زیبایی فضایی که در آن قرار گرفته نیز تاثیرگذاره. در واقع آینه نوری می‌تونه خود به عنوان یک منبع نوری نیز محسوب بشه.

همچنین شما مشتریان عزیز مجموعه فرکو میتونین برای اطلاعات بیشتر درباره ی آینه‌های نوری با ضربه زدن روی کلیک از سایت‌های خارجی نیز کمک بگیرین.

کاربرد آینه نوری چیه؟

آینه در اغلب مکان‌ها از نیازهای مهم اون محل هست و محدودیت خاصی نیز در محل استفاده خود نداره. با این تفاسیر آینه نوری نیز می‌تونه در هر جایی کاربرد داشته باشه. در واقع هر جایی که از آینه استفاده بشه، می توان به سادگی آینه نوری رو جایگزین آن نمود. اما برای معرفی بیشتر به مواردی اشاره می‌شه.

خانه

وجود آینه در هر خانه‌ای از الزاماته. به عنوان مثال در اتاق خواب و سرویس بهداشتی به طور حتم از آینه استفاده میشه. آینه نوری در هر بخشی از خانه که مورد استفاده قرار بگیره، می‌تونه علاوه بر عملکرد خاص خود به عنوان آینه در زیبایی و بهبود عملکرد خود مؤثر باشه. این آینه‌ها به سبب نوری که ایجاد می‌کنن، دید بهتری از مقابل خود میدن. و برای انجام کارهای ظریف‌تر مثل آرایشی و اصلاح بهترین گزینه در بین آینه‌های موجود هستن.

آینه نوری

آرایشگاه

آینه تقریبا می‌توان گفت که در آرایشگاه مهم‌ترین ابزاره و در بدو ورود به فضای سالن توجه زیادی رو به خود جلب میکنه. از این رو علاوه بر توجه به عملکرد و کیفیت اون، توجه به ظاهر و زیبایی آینه نیز اهمیت خیلی بالایی برخورداره.

آینه نوری از نظر عملکردی برای آرایشگاه ایده آله. چرا که نور و روشنایی نیز در این فضا مهمه و نیازه تا روشنایی زیاد و مطلوبی باشه. چرا که برای انجام اموری مثل میکاپ و مو روشنایی خوب، دید خیلی خوبی نیز ایجاد می‌کنه. پس آینه نوری به دلیل روشنایی که از خود ایجاد می‌کنه، در بهبود و افزایش روشنایی مؤثره. علاوه بر این موارد، زیبایی این آینه ها به گونه ایست که می‌تونه بسیار خیره کننده و جذاب باشه. چرا که توجه به ظاهر و دکوراسیون، امروزه بسیار مهمه. به خصوص در مواردی این‌چنینی که نیازه تا با ایجاد فضای زیبا و آرامش‌بخش بتوان افراد زیادی رو جذب کرد.

باشگاه

در سالن‌ها و باشگاه‌های ورزشی نیز از آینه‌هایی با ابعاد بزرگ و قدی استفاده می‌شه. آینه نوری می‌تونه فضا رو متحول و زیبایی اونو بهبود بده.

بیشتر بخونین : آشنایی با مدل های جدید آینه قدی

آینه نوری
آینه نوری

آینه نوری با لامپ های ال ای دی درست شده اس. چند نکته مثبت در استفاده از آن

  • حس خوب و تمیزی و دلباز بودن به ما می‌ده
  •  زیبایی فضا رو دو چندان میکنه
  • می توان از آن به عنوان چراغ خواب استفاده کرد
  •  باعث زیبایی دکوراسیون و مدرن‌تر شدن اون میشه  
آینه نوری

مزیت استفاده از لامپ ال ای دی در آینه نوری

طول عمر

یکی از مزیت های بسیار مهم ، طول عمر زیاد این لامپ هاست. عمر لامپ های ال ای دی حدوداً 60000 ساعته. طول عمر این مدل لامپ ها باعث می‌شه در هزینه‌های آتی نیز صرفه جویی بشه.

تنوع بالا

یکی از بهترین خصوصیات این لامپ ها تنوع بالا در شکل و رنگه. که می‌تونه برای تولید آینه نوری بسیار پرکاربرد باشه و موجب تنوع بیشتر اون نیز بشه.

آینه نوری

نبودن مادون قرمز و پرتوی فرابنفش

یکی از مهم‌ترین مسئله که بر سلامت می‌تونه تاثیر بذاره مادون قرمز و پرتو فرابنفشه.  خوشبختانه لامپ های ال ای دی که در آینه نوری استفاده می‌شه از خود، پرتو فرابنفش و مادون قرمز  تولید نمی‌کنن.این امر باعث می‌شه که دیگر نور این لامپ‌ها برای سلامتی ضرری نداشته باشه.

کاهش نور نداره

نور اونا به مرور استفاده کم نمی‌شه و کاهش نور نداره. در صورتی که لامپ های رشته‌ای بعد از مدتی از استفاده از اونا شدت نور کم می‌شه که این اتفاق رو در چراغ های LED نمی‌بینیم.

آینه نوری

 قابل تنظیم بودن درجه نور لامپ

این مدل لامپ‌ها رو که روی آینه نوری  نصب می‌شه رو می‌توان با کمک یک ریموت درجه نور رو کم و زیاد کرد. حتی می‌توان از این مدل آینه به عنوان چراغ خواب هم استفاده کرد.

عمر اونا به تعداد دفعات خاموش روشن شدن نیس

عمر همه لامپ‌ها به تعداد دفعات روشن خاموش شدن اوناست. ولی لامپ های ال ای دی تعداد روشن خاموش شدن در اونا مهم نیست. فقط ساعت‌هایی که روشن بوده دلیل کم شدن طول عمر این لامپ هاست.

آینه نوری

از خود گرما تولید نمی‌کنه

لامپ های ال ای دی بر عکس لامپ های رشته‌ای از خود گرما تولید نمی‌کنن. ولی لامپ‌های رشته‌ای مقداری از انرژی مصرفی خود رو حرارت تبدیل می‌کنن. 

روشن شدن سریع و به موقع

نکات مثبتی که این لامپ داره می‌توان به پاسخ به موقع اون اشاره کرد. وقتی این لامپ به برق متصل می‌شه و یا کلید پریز رو می‌زنیم تا لامپ روشن بشه بدون هیچ معطلی به اکثر نور خود می‌رسه و روشن می‌‌شه .

آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری

 

آینه نوری

 

آینه نوری

مواردی که باید در نور پردازی رعایت بشه:

  • محل قرار گیری لامپ و نحوه نصب
  • میزان نور
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری

انواع آینه نوری 

آینه گرد بک لایت
آینه نوری

حال به بررسی برخی از این موارد در زیر پرداخته می‌شه.

 آینه نوری پتینه

این نوع آینه بسیار موردتوجه افرادی که دوست دارن یک آینه خاص‌تر داشته باشن و حالت مدرن و قدیمی درهم‌آمیخته باشه، داره. با پتینه کردن ظاهر آینه نوری به حالت کهنه‌کاری دیده می‌شه. این نوع از آینه نوری مطابق سلیقه بسیاری از افراد که طرح های قدیمی می پسندن هست. می‌توان فقط یک قسمت یا فقط اطراف آینه خود رو به‌صورت پتینه سفارش داد.هر نوع و هر طرحی که سفارش بدین باقیمت مناسب و جنس درجه‌یک در کمترین زمان تحویل شما داده میشه.

 آینه نوری سندبلاست

سند بلاست کردن آینه زیبایی اونو دوچندان می‌کنه. این آینه با یک دستگاه به نام سند بلاست تولید می‌شه. قسمت دلخواه از قبل طراحی‌شده به دستگاه داده می‌شه و اون قسمت به‌صورت مات در آورده می‌شه. وقتی نور از پشت آینه روشن می‌شه قسمتی که سند بلاست شده نور رو از خود عبور می‌ده. این کار آینه رو زیباتر و حالت یک قاب زیبا دور آینه ایجاد می‌کنه.

آینه نوری

 آینه نوری دو طرفه

تفاوت این آینه با بقیه آینه نوری‌ها در این است که می‌شه از دو طرف آن استفاده کرد. دو آینه با فاصله از هم و پشت به هم وصل می‌شه و بین اونا لامپ ال ای دی متری تعبیه می‌شه.

آینه نوری

 آینه نوری حسگر

در این آینه یک سنسور حسگر وجود داره که با  حرکت دست لامپ این آینه خاموش و روشن می‌شه.

 آینه نوری ریموتی

ریموت این آینه کار رو بسیار آسون کرده که می‌توان با یک کنترل، نور آینه رو کم و زیاد یا روشن و خاموش کرد. حتی می توان رنگ نور رو نیز تغییر داد.

اینه نوری

 آینه ضد بخار

آینه ضد بخار از آینه های مدرنیست که امروزه نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته اس. چرا که با قرار گرفتن در محیط مرطوب مثل حمام، اجازه تشکیل بخار رو روی صفحه خود نمی‌ده. یک قابلیت فوق‌العاده‌اس که به واسطه اون بسیار پرکاربرد و عملیه.

 آینه فلش خور

در این نوع آینه نوری می‌توان با استفاده از فلش امکان پخش موسیقی رو داشت. یک امکان جذابه که امروزه در آینه‌ها ایجاد شده تا بتونه قابلیت‌های اونو افزایش بده.

آینه نوری
آینه نوری

 آینه نوری رنگی

آینه رنگی باعث می‌شه تا فضا یکنواختی نداشته باشه و به اون روح تازه‌ای میده. از این رو برای ایجاد فضایی زیبا می‌توان رنگی مورد دلخواه و متناسب با فضا انتخاب نمود تا به این وسیله بتوان زیبایی رو چندین برابر کرد.

آینه نوری
آینه آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری
آینه نوری

برای دیدن مدل ها و خوندن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنین.

طریقه ی سفارش

تولید آینه نوری در کارگاه تولیدی فرکو طراحی و عرضه می‌شه . طراحان ما مدل موردنظر شما رو با جدیدترین سیستم‌ها طراحی می‌کنن و با به‌روزترین دستگاه‌ها تولید می‌کنن . برای ثبت سفارش محصول مورد نظر خود می‌تونین با شماره 09101767773 تماس حاصل نمایید. آدرس:

تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

از لحاظ جابجایی آینه نوری رو به چه صورت میتوان تولید کرد؟

آینه‌ها رو می‌توانیم به صورت متحرک و ثابت تولید کنیم. آینه های متحرک رو به صورت چرخ دار و بدون چرخ و پایه‌دار تولید می‌کنیم.اگر سایز آینه شما بزرگ باشه برای جابجایی …

از آینه نوری برای چه کارهایی می‌توان استفاده نمود؟

آینه نور مخفی فقط برای تزیین نیست و کارایی زیادی دارن . این آینه به دلیل داشتن نوربرای کار گریم و…آینه قدی بک لایت دیواری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو