Home
آینه قدی از کجا بخریم

آینه قدی از کجا بخریم

آینه قدی گُل سَر سبد آینه‌هاست و در هر محیطی که فکرش رو کنین می‌تونیم یه دونه ازش ببینیم! می‌خواد خونه باشه یا آرایشگاه ، مغازه ، مزون ، باشگاه و … اما قبل از هر چیزی این سوال به ذهن میاد که اصلا آینه قدی رو از کجا بخریم ؟ قطعا خرید از تولیدی آینه از هر نظر بهتره تا مغازه. چرا که اینجوری پول واسطه می‌مونه تو جیب‌اتون و مهم‌تر اینکه شما می‌تونین آینه رو دقیقا طبق سلیقه‌اتون سفارش بدین.تو این مطلب یه راه معرفی می‌کنیم که چطوری بهترین مدل آینه قدی رو با تخفیف ویژه و گارانتی کیفیت بخرین. با توجه به نکاتی که تو این مطلب اشاره می‌کنیم می‌تونین جذاب‌ترین آینه رو سفارش بدین و لبخند رضایت بشینه روی صورت‌اتون! بعد از خرید هم به خودتون نگین فقط پولم هدر رفت!

آینه قدی از کجا بخریم

آینه‌های تمام قد این روزها خیلی رو بورسن. هر کسی از دیدن خودش در آینه قدی لذت می‌بره!پس وجود آینه قدی هر محیطی رو جذاب می‌کنه. چه بسا باعث می‌شه از بودن در اون محیط لذت ببرین! به جز کارایی این مدل‌ها برای دکوراسیون خیلی بهتر هستن. از زمان قدیم آینه قدی به عنوان یه وسیله دکوری مورد توجه بود ولی مثل حالا مد نبود. چرا که قیمت گرون‌تری داشت و با زندگی مردم اون زمان جور نبود. نتیجتا فقط در کاخ‌ها از زیبایی آینه قدی بهره می‌بردن و در خونه‌های مردم معمولا از آینه‌های کوچک گرد طاقچه‌ای استفاده می‌شد. اما این روزها کمتر کسی پیدا بشه که از آینه قدی استفاده نکنه! آینه قدی به بهتر دیده شدن و تکمیل دکور هم کمک می‌کنه.البته منظورمون مدل‌های جدید هستن.

آینه قدی یه نوع یا دو نوع نیست و انواع زیادی از آینه به صورت قدی موجوده که از نظر کیفیت متفاوت هستن. مدل‌های حرفه‌ای آینه قدی هم خاص محیط‌های مختلف مثل خونه ، آرایشگاه ، مغازه و مزون و … تولید می‌شه.

انواع آینه قدی

قبل از خرید آینه قدی باید به یه سری نکته توجه داشته باشین. جنس قاب آینه قدی ، شکل هندسی آینه قدی ، شفافیت آینه ، آپشن‌هایی که اضافه می‌شن از مهم‌ترین موارد هستن. قاعدتا مواردی مثل شکل هندسی و رنگ قاب به سلیقه شما مربوط هستن ولی مثلا جنس قاب اگه کیفیت لازم رو نداشته باشه ، نباید انتظار خرید خوب داشته باشین. یه نکته مهمی هم که قبل از خرید بهتره بهش توجه کنین ، نحوه استفاده هست. یعنی اینکه آینه قدی هم به دیوار نصب می‌شه و هم انواع متحرک اون موجوده. مثل آینه‌های چرخ دار و پایه دار.

آینه قدی از کجا بخریم

کاربرد آینه قدی

آینه‌های قدی انقدر کاربردی هستن که کمتر جایی رو بتونی پیدا کنین که یه دونه آینه قدی نداشته باشه! این آینه‌ها در قسمت‌های مختلف خونه ، آرایشگاه ، مزون ، مغازه ، باشگاه بدنسازی … مورد استفاده قرار می‌گیرن.

آینه قدی از کجا بخریم

جنس قاب آینه قدی

جنس قاب اولین مشخصه مهم آینه قدیه که قبل از خرید لازمه بهش توجه بشه. قیمت آینه قدی هم بیشتر به جنس قاب بستگی داره. اهمیت قاب به جز جنبه‌های ظاهری به دوام آینه هم مربوطه. آینه قدی که قاب بی‌کیفیت داشته باشه ، چندان به درد بخور نیست و احتمالا خیلی زود صاحبش رو ناامید می‌کنه! ولی اگه برای قاب از متریال‌های باکیفیت مثل استیل ، چوب یا های‌گلاس استفاده بشه ، قطعا هیچ کسی رو پشیمون نمی‌کنه و لبخند رضایت رو می‌نشونه روی لب خریدار!

آینه قدی با قاب استیل

لاکچری‌ترین نوع آینه قدی همینه ، پس اگه لاکچری باز هستی آینه قدی رو با قاب فلزی سفارش بده که پشیمون نمی‌شی! مشخصه که قیمت این مدل بالاتره ولی باید ببینیم ارزش داره اصلا یا خرج اضافیه؟ آینه‌های قاب استیل از نظر ظاهر یه سر و گردن بالاتر هستن و محیط رو کلا از این رو به اون رو می‌کنن! یعنی دکور کل محیط رو حسابی میارن تو چشم. از طرفی بهترین دوام رو هم دارن. پس اگه بودجه‌اتون یاری می‌کنه در خریدش شک نکنین.

یه نکته مهم : قبل از خرید آینه قدی قاب فلزی توجه داشته باشین که بهتره به صورت کوره‌ای رنگ آمیزی بشه. اینطوری تا 5 سال خیالتون از رنگ قاب هم راحت می‌شه.

آینه قدی با قاب های‌گلاس

دومین قاب باکیفیتی که معرفی می‌کنیم های‌گلاسه ولی دقت کنین که این مدل خیلی خوش قیمته. یعنی با وجود باکیفیت بودن اقتصادی حساب می‌شه. بدون شک بین مدل‌های اقتصادی این مدل از بقیه بهتره و قیافه‌اش قطعا بیشتر از پولی که براش خرج شده نشون می‌ده. بگذریم که دوام قاب های‌گلاسی هم خوبه و جای ایراد نداره.

آینه قدی چراغ دار رو از کجا بخریم

اگه دوست دارین که آینه قدی رو در یه طرح مدرن و امروزی سفارش بدین ، پیشنهاد ما اینه که از مدل چراغ دار استفاده کنین. آینه‌های چراغ دار قدی انصافا از نظر ظاهری مدرن هستن و کارایی بیشتری هم نسبت به آینه‌های معمولی دارن. از این آینه‌ها به عنوان آینه آرایشگاه ، آینه دکوری ، آینه مزونی ، آینه مغازه و حتی آینه بدنسازی بهره می‌برن. نیاز به توضیح نیست که در این مدل از چراغ و نورپردازی بهره گرفته می‌شه! چراغی که از نوع ال ای دی هست و بهترین نور پردازی رو فراهم می‌کنه. نوری led نه آزار دهنده چشمه و نه مصرف زیادی داره. وقتی عمر طولانی و تنوع رنگی هم به این مزیت‌ها اضافه بشه ، ارزش ال ای دی بهتر مشخص می‌شه!

شما می‌تونین آینه چراغ دار رو با هر رنگ چراغ سفارش بدین. حتی امکان نصب چراغ با چند رنگ مختلف هم وجود داره که بتونین در هر لحظه نورپردازی آینه رو عوض کنین. برای تغییر نورپرداری هم آپشن‌هایی مثل ریموت کنترل ، دکمه تاچ و سنسور تشخیص حرکت روی آینه نصب می‌شه.

آینه قدی از کجا بخریم

آینه بک لایت با نور پس زمینه

آینه بک لایت مدرن‌ترینه نوع آینه چراغ داره و خاص اون‌هایی که دنبال طرح امروزی و جدید هستن. در این مدل از یه نورپردازی جذاب استفاده می‌شه که به صورت نواری و خطی هست. انگار که آینه توسط هاله نوری احاطه و غوطه ور شده! آینه‌های بک لایت بدون شک یه گزینه عالی برای دکوراسیون و همچنین آرایشگاه ، مزون و مغازه هستن. البته مدل‌های آرایشگاهی آینه بک لایت با مدل‌هایی که تو خونه استفاده می‌شن فرق داره.

آینه قدی از کجا بخریم

آینه هالیوودی با چراغ حبابی

آینه هالیوودی هم از جذاب‌ترین انواع آینه چراغ دار هست که نسبت به آینه بک لایت نورپردازی متفاوتی داره. در آینه‌های هالیوودی ، نوع ال ای دی ، حبابی و گرده. این طرح خاص اون هایی هست که طرح‌های کلاسیک رو بیشتر دوست دارن. البته مدل‌های مدرن آینه هالیوودی هم تولید می‌شه. در انواع مدرن آینه هالیوودی معمولا از قاب استفاده نمی‌شه یا از قاب استیل استفاده می‌شه.

در پایان

آینه‌های قدی بدون شک نسبت به مدل‌های دیگه آینه خیلی بیشتر به درد می‌خورن و به عنوان یکی از مهم‌ترین وسیله‌ها شناخته می‌شن. اما یکی از مهم‌ترین سوالات اینه که اصلا آینه قدی رو از کجا بخریم؟ قطعا خرید آینه قدی از تولیدی براتون به صرفه تره و باعث می‌شه پول واسطه تو جیب‌اتون بمونه. جدا از این شما می‌تونین به تولیدی‌ها سفارش بدین آینه قدی رو دقیقا مطابق سلیقه شما بسازن. اما قبل از اینکه آینه قدی رو سفارش بدین به این موارد توجه داشته باشین:

1- از بین متریال‌های مختلف ، استیل و های‌گلاس برای قاب آینه قدی بهترین انتخاب‌ها هستن. استیل برای کسانی که دنبال آینه لاکچری هستن و های‌گلاس هم با وجود قیمت مناسب ، نه تنها بی ایراده بلکه خیلی هم باکیفیته!

آینه قدی قاب دار

2- اگه دوست دارین طرح آینه خاص‌تر باشه ، قطعا آینه بک لایت می‌تونه گزینه مطلوب شما باشه!

3- آینه قدی که تو محیط تجاری و کاری مثل آرایشگاه یا مزون ، استفاده می‌شه ، بهتره لوگو هم داشته باشه. یادتون نره به تولیدی آینه سفارش بدین آینه قدی رو به همراه لوگوی چراغ دار بسازه که این روزها خیلی مده.

4- آینه قدی فقط به مدل ساده و مستطیلی منحصر نیست و می‌تونین آینه قدی رو در هر شکلی سفارش بدین. مثلا آینه‌های قدی بیضی و گنبدی هم گزینه‌های خاصی هستن و ظاهر متفاوت‌تری دارن. در واقع هر شکلی که شما سفارش بدین ساخته میشه! برای کسب اطلاع بیشتر با شماره 09101767773 تماس بگیرین.

آینه قدی از کجا بخریم

خرید آینه قدی از تولیدی

می‌خوای آینه قدی بخری و دوست داری جدیدترین مدل رو مستقیم از تولیدکننده سفارش بدی که الکی پول اضافه برای واسطه خرج نکنی؟ پس همین الان گوشی‌ایتو بردار و به فرکو زنگ بزن که تا آخر این هفته فرصت داری از تخفیف استفاده کنی و با 1 سال گارانتی آینه قدی رو سفارش بدی! فرکو تنها تولیدکننده در کشوره که متمرکز شده روی تولید مدل‌های حرفه‌ای آینه قدی. یعنی حرفه‌ای‌ترین آینه‌های قدی ایران با آپشن‌های روز و مدرن ، در هر شکل دلخواه مشتریان عزیز و به صورت حرفه‌ای برای خونه ، آرایشگاه ، مزون ، مغازه و … توسط فرکو ساخته می‌شن.

آینه‌های قدی فرکو تماما از شفاف‌ترین مدل هستن ( سوپرکلییر ) و از نظر دوام هم به مراتب باکیفیت‌تر. از طرفی این آینه‌های قدی در گذر زمان زرد و کدر نمی‌شن. به این دلیل فرکو گارانتی یک ساله در نظر گرفته.

آینه قدی از کجا بخریم

توجه داشته باشین که گارانتی فرکو ، بی قید و شرطه و هیچ قانون اضافه‌ای وجود نداره. فقط رضایت مشتری قانون این ضمانته. در آخر خرید شما از فرکو واسطه‌ای نداره و فرآیند تولید آینه تو خود فرکو انجام می‌شه و شما می‌تونین هر طرح و شکل دلخواه رو به فرکو سفارش بدین.

لازم به ذکره که همه سفارش‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن به تمام نقاط کشور ارسال می‌شن. امکان سفارش به صورت حضوری و غیرحضوری برای مشتریان عزیز فراهمه. آدرس و اطلاعات تماس فرکو :

پل ارتباطی با مجموعه فرکو

  • می‌تونین با یکی از روش‌های زیر با فرکو در ارتباط باشین.
  • آدرس کارخانه:
  • تهران ، اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن
  • شماره تماس با شرکت فرکو :  02188068352 و 09101767773
  • برای دیدن جدیدترین طرح های آینه آرایشگاهی ، پیج اینستاگرام فرکو رو دنبال کنین.
آینه قدی رو از کجا بخریم؟

بهتره آینه قدی رو از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو