Home

پنجره UPVC ثابت

اصل و اساس ساختار پنجره این است که نور و روشنایی روز را در مقادیر قابل قبول به داخل خانه یا محل کار شما سوق دهد ، در حالی که دمای اتاق را نیز در دمای ثابتی نگه دارد و از اطلاف انرژی جلوگیری کند. این بهترین میزان درخواست شما از پنجره ی ثابت است.
پنجره های ثابت با توجه به ویژگی هایی که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم ، میتوانند مقدار دید شما را افزایش داده و مقدار زیادی نور را به داخل خانه تان برسانند.
پنجره های ثابت به طور مفید و موثری و در حالی که کمترین هزینه را نیز برای شما دارند ، نور طبیعت را به قسمت های راکد و ساکت خانه به ارمغان می آورند ، مانند انتهای راه رو ها و یا انتها و یا ورودی پله ها

در پنجره های UPVC ثابت چون به هیچ طرفی باز نمی شوند ، پس تبادل هوایی نیز با خارج برقرار نمیشود و اتلاف انرژی نیز صورت نمیگیرد.

یکی دیگر از مزیت های پنجره های upvc ثابت این است که به دلیل این که باز و بسته نمی شوند و لازم نیست محدودیت وزنی آنها را در نظر گرفت ، پس می توان در ابعاد بزرگتر و زیبا تر در نظر گرفت.
ابعاد بزرگ تر پنجره ها باعث هدایت نور بیشتر و بهتری ببه خانه و محل کار می شود.

میزان پروفیل های مصرفی پنجره های دوجداره یو پی وی سی ثابت نسبت به پنجره های دیگر کمتر میباشد پس در نتیجه هزینه ی مصرفی نیز به مراتب کمتر خواهد شد.

از این نوع پنجره ها در دیزاین اتاق ها و خانه های مختلفی استفاده می شود.این نوع پنجره ها هیچنوع ورود و خروج هوا ندارد پس در نتیجه هیچ نوع اتلاف انرژی ندارد و دمای اتاق را ثابت نگه می دارد. این نوع پنجره ها زیبایی ظاهری همراه با مصرف بهینه ی انرژی به ارمغان می آورند ، طرفداران بسیاری دارند.

محل های استفاده از پنجره upvc دوجداره ثابت

طراحان داخلی و مصرف کننده ها استفاده های فراوانی از این پنجره ها دارند و بسیار محبوب می باشند.از این نوع پنجره ها می توان به صورت تکی یا ترکیبی از انواع دیگر پنجره ها استفاده کرد. همچنین میتوان داخل خانه برای جداسازی فضای اتاق ها در کنار در هم استفاده نمود. در موارد کلی از این نوع پنجره برای ورود نور به داخل خانه استفاده می شود.

مزایای کلی و خلاصه وار پنجره upvc دوجداره ثابت

  1. قیمت مناسب
  2. عایق گرد و غبار
  3. عایق گرما
  4. عایق بسیار عالی صدا
  5. امکان استفاده از شیشه های بسیار بزرگ
  6. طراحی بسیار زیبا و شیک
  7. نور دهی به فضای داخل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو