آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

شیشه رنگی جدید

شیشه رنگی جدید

شیشه رنگی جدید

شیشه های رنگی همیشه از پرطرفدار ترین مدل های شیشه ها بوده اند . این شیشه های رنگی جذاب همیشه توانسته اند . که با توجه به دارا بودن قدمت بالا جذابیت خود را حفظ کنند . با توجه به استقبال بالای عموم مردم از این مدل شیشه ها طراحان دنیا همیشه به فکر و به دنبال شیشه رنگی جدید بوده اند . تا بتوانند مدل های جدیدی را به بازار عرضه بکنند . شیشه رنگی ها قدمت بسیار بالایی دارند. که این موضوع را می توان در عکس های قدیمی و یا اثار بسیار قدیمی مشاهده کرد .

شیشه رمگی

شیشه رنگی در قدیم

در قدیم استفاده از شیشه رنگی به صورت امروزه رواج و گسترش نداشته است . بیشتر این شیشه ها در مکان های مهم استفاده و نصب می شدند . شرکت فرکو با تجربه بالا سعی میکند که بهترین شیشه های رنگی را با بهترین قیمت ها به شما هدیه دهد . شماره تماس : ۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲

شیشه های رنگی

ادامه مطلب

مکان های مورد استفاده این شیشه های رنگی در گذشته درساختمان های مذهبی و مشهور بوده است . مانند : مساجد بزرگ و مشهور که جز مکان های مهم در تاریخ ایران بوده است . و یا مکان های مهم که بزرگان کشور در آنجا زندگی یا رفت و آمد داشتند. مانند قصر ها و کاخ های مهم شهر و کشور که مکان های پر رفت و آمدی محسوب می شدند .این محصول را در شیشه های رنگی پنجره بکار میبردند . اما امروزه استفاده از شیشه رنگی بسیار بیشتر رواج پیدا کرده است . در این مطلب با انواع و محبوب ترین مدل های شیشه رنگی و عوامل موثر بر قیمت شیشه رنگی و همچنین طرز ساخت این شیشه ها آشنا می شوید .

برای دیدن نمونه کار ها و شرکت در مسابقه هیجان انگیز هفتگی ما وارد اینستاگرام farkoo.irشوید و یا اینجا کلیک کنید.

شیشه رنگی جدید

تنوع شیشه

شیشه رنگی جدید دارای انواعی از مدل ها و طرح ها و همچنین رنگ ها است . بصورتی که دیگر می توان تمامی رنگ ها را در این شیشه رنگی های جدید پیدا و استفاده کرد . با گذشت زمان همچنین طرح های نو و زیبا برای این شیشه های رنگی طراحی میشود . که مورد استقبال مردم و طراحان دکوراسیون داخلی و خارجی قرار گرفته است. .شیشه های لاکوبل رنگی -شیشه های بین کابینتی – دیوارپوش های شیشه ای – شیشه های رنگی مات از محبوب ترین شیشه های رنگی جدید هستند .

در ادامه مطلب به انواع شیشه رنگی جدید و همچنین مزیت های استفاده از آنها و قیمت شیشه رنگی جدید می پردازیم .

شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید

انواع شیشه رنگی

شیشه های رنگی جدید در کل، جز پر تنوع ترین شیشه ها هستند . و این موضوع به دلیل علاقه زیاد مردم برای استفاده از آنها و نیز کارایی و مزیت های بالای این شیشه های رنگی است . اگر یک نگاه به دور اطراف خود بیاندازیم به وضوح می توانیم ببینیم که شیشه های رنگی در هر مدل و طرحی وجود دارند و جایگزین شیشه های ساده و معمولی می شوند . با اینکه شیشه های رنگی جدید مدل های بسیار زیادی دارند . ولی دلیل نمی شود که بتوانند جای شیشه های رنگی ساده را بگیرند و شیشه های ساده رنگی همیشه کارایی زیاد دارند .

شیشه رنگی مات
شیشه رنگی

ادامه مطلب

با توجه به انواع محیط ها و دکوراسیون ها و همچنین انواع بافت ها و معماری های شهر انواع ای از شیشه های رنگی جدید تولید و نصب شده است .از محبوب ترین و پر استفاده ترین شیشه های رنگی جدید می توان به شیشه های رنگی زیر اشاره کرد .

شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید

شیشه لاکوبل

این نوع شیشه ها جذاب و مدرن هستند و نسبت به نوع های دیگر شیشه های رنگی جدید میباشند. این شیشه ها از یک طرف با رنگ بسیار باکیفیت پوشیده شده اند . طرح خاص این شیشه لاکوبل رنگی باعث شده که استفاده از آنها هر روزه بیشتر شود . این نوع شیشه های رنگی با رنگ بسیار جذاب خود تنوانسته اند نقش زیادی را در دکوراسیون ها ایفا کنند . با دارا بودن جلوه ی بسیار زیبا می توان از آنها در جاهای مختلف منزل و اتاق ها استفاده کرد . شیشه لاکوبل رنگی می توان محیط بی روح اتاق شما را به فضایی زیبا و رنگین تبدیل کند .

شیشه رنگی لاکوبل

البته از شیشه لاکوبل رنگی فقط در محیط منزل استفاده نمی شود . از این شیشه ها می توان با مجهز کردن به لایه ای ضد باکتری به عنوان شیشه هایی با کیفیت در محیط های حساس مانند بیمارستان ها و دندان پزشکی ها استفاده کرد . علاوه بر آن می توان از آنها به عنوان شیشه رنگی تزئینی هم استفاده کرد . مانند تزیین انواع میز های شیشه ای و دیوار های اتاق ها و همچنین برای استفاده در مغازه ها و فروشگاه ها و در دفتر های اداری و کاری استفاده کرد .

شیشه رنگی جدید

ادامه مطلب

شیشه های لاکوبل در روند تولیدشان در کوره هایی با دما های بالای 600 درجه قرار می گیرند . از این رو شیشه های رنگی در برابر حرارت های بالا و ضربه های سنگین مقاوم می شوند . همچنین این شیشه رنگی جدید در صورت شکسته شدن به پودر های بی ضرر تبدیل می شوند . به همین دلیل از این شیشه های رنگی جدید در جا های شلوغ و پر تردد استفاده می شود . همچنین می شود از این شیشه های رنگی جدید با ضخامت های بالا در نما های بیرونی ساختمان ها استفاده کرد . برای مقاومت بیشتر باید شیشه ها را سکوریت و لمینت کرد.

شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید

شیشه رنگی مدرن

این نوع شیشه ها با توجه به طراحی خاصشان در تمامی محیط ها و دکوراسیون ها استفاده نمی شوند . تولید این شیشه ها امروزه بسیار زیاد تر شده است . و علاوه بر کاربرد شیشه ،کارایی به عنوان شیشه تزئینی دارند . این شیشه ها بیشتر به عنوان دکور روی دیوار ها به کار برده می شوند .یا به عنوان دیوار پوش ها و یاپارتیشن ها از انها استفاده میشوند.همچنین این شیشه ها دارای مقاومت بالایی هستند . و در برابر حرارت و خوردگی دوام بالایی دارند .

رنگ استفاده شده در این شیشه ها مانند شیشه های رنگی دیگر نیست . رنگ استفاده شده در شیشه رنگی مدرن از نوع شیمیایی نیست و به همین دلیل اسیب کمتری به محیط زیست اطراف خود می زنند .

شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید

شیشه رنگی پنجره

شیشه های رنگی پنجره جز شیشه های قدیمی هستند . که می توانید مدل های قدیمی و ساده آن را در خانه های قدیمی و همچنین اثار قدیمی مشاهده کنید . البته امروزه با توجه به استقبال بالا از این شیشه های رنگی و همچنین علاقه طراحان به آنها شاهد مدل های جدیدی از این شیشه های رنگی هستیم . شیشه هایی که با نصب و استفاده آنها در پنجره های منزل می توانند . که پرتو های رنگی زیبایی را به شما هدیه دهد . این باعث می شود که فضای اتاق یا هر جای دیگر از حالت بی روحی به فضای دلنشین و شاد تبدیل شود . که قطعا در روحیه افراد تاثیر بسیار مثبتی دارد .

شیشه رنگی

رنگ و نور دو ابزار ضد افسرگی هستند . که با استفاده از این شیشه های رنگی پنجره می توان آنها را به دست آورد .از این شیشه رنگی ها میتوان به عنوان تزیین استفاده شود.

شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید

شیشه رنگی مات

امروزه استفاده از شیشه های مات نسبت به گذشته بیشتر شده . به طوری که از آنها در مکان ها و دکوراسیون های بیشتری نسبت به قبل استفاده می شود . این شیشه ها با طرح و مدل خاص خود باعث می شوند که نور به خوبی شیشه های شفاف از آن ها عبور کند . و علاوه بر آن حریم شخصی و نداشتن دید کافی از مزیت های استفاده از این شیشه های مات هست . علاوه بر آن در صورت رنگی بودن ,شیشه مات می تواند زیبایی را به فضای شما بیفزاید . از این رو استفاده از این شیشه ها بسیار رواج داشته است .

شیشه رنگی تزیینی

شیشه رنگی قدیمی

شیشه رنگی قدیمی در گذشته و ابتدای استفاده شدنشان توسط انسان ها به گستردگی امروزه طرح ها و مدل های مختلفی نداشته اند . همچنین مانند امروزه طیف زیادی از رنگ ها را پوشش نمی دادند . و فقط دارای چند رنگ محدود و اصلی بوده اند . اما امروزه اتفاقی که در شیشه های رنگی جدید می بینیم . بر خلاف آن است . و هر روزه شاهد طرح های جدیدی از طراحان و تولید کنندگان شیشه رنگی بوده ایم .

شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی مات

دیوار پوش شیشه ای رنگی

از شیشه های نسبتا جدید که طرفداران زیادی بین عموم مردم و همچنین طراحان دکوراسیون های داخلی و خارجی پیدا کرده است دیوار پوش های شیشه ای می باشد . در تولید این دیوار پوش های شیشه ای از شیشه های رنگی مختلفی با انواع طرح ها و مدل ها استفاده می شود . مانند شیشه رنگی های لاکوبل، شیشه سکوریت ، شیشه های لمینت که بسیار مقاوم به شکستگی هستند . و در صورت شکستگی به پودر های کوچک بی ضرر تبدیل می شوند .

شیشه رنگی

از این دیوار پوش ها برای تزئین دیوار های محیط داخلی مانند دیوار های خانه ها و یا ساختمان های مسکونی یا مکان های مثل درب ها و آسانسور ها استفاده می شود .

شیشه رنگی جدید
شیشه مات رنگی

تاثیر شیشه رنگی در دکوراسیون

 اگر شما از شیشه های رنگی در محیط خود استفاده کنید تاثیر بسیاری زیادی را مشاهده خواهید کرد. یکی‌ از مهم ترین تاثیر های این محصول جلوگیری آن از ورود نور های مضر خورشید به داخل می‌باشد . و یا حتی از انرژی که در محدوده مرئی می باشد جلوگیری می کند . علاوه بر این تاثیر نور رنگی برای روحیه دهی به افراد بسیار مفید است. رنگ شاد و گرم باعث میشود تا افراد از افسردگی دور باشند.

شیشه رنگی جدید
شیشه های تیره ومات

کاربرد شیشه رنگی

شیشه رنگی در دنیای امروزی مزیت و کاربردهای فراوانی دارد . شما می توانید با استفاده از این محصول محیطی باشکوه و شیکی را بوجود بیاورید . به طور کلی می توان گفت از این محصول میتوان در محیط های گوناگونی استفاده کرد و محیط را نیز زیباتر ساخت . پس اگر شما جزو افرادی هستید که در محیط خود علاقه بسیاری به استفاده از محصولات هنری در طرح های گوناگون هستید . این محصول تولید شده در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو بهترین گزینه برای شما خواهد بود .

شیشه رنگی در بعضی مواقع برای پوشاندن عیب های یک محیط استفاده می شود .شما میتوانید برا زیباتر کردن منزل و یا دفتر خود از این شیشه های رنگی و متنوع استفاده کنید.

شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید

روش ساخت شیشه رنگی

در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو روش های مختلفی برای ساخت شیشه رنگی وجود دارد اما . مهمترین روش ساخت این محصول اینگونه می‌باشد که ..

 • اکسید فلز قلیایی و  اینکه فلز واسطه به درون شیشه های ساده قرار داده می شود . هنگام انجام این عملکرد یون های فلزی قدرت جذب نور در طول موج های گوناگونی‌را دارند . اما ناگفته نماند که جنس فلز در ایجاد رنگ های مختلف نقش بسیاری را دارد .
 • یکی‌دیگر از روش های تولید بورس شیشه رنگی در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو اینگونه می‌باشد . که ذرات کلوئیدی به درون شیشه های ساده نفوذ داده می شوند . اما زمانی که تغییر دما در این محصولات صورت بگیرد . توانایی این را می دهند که نور های تاییده شده بر شیشه در فرکانس های مختلف پخش شود .
شیشه رنگی
 • در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو برای ساخت شیشه رنگی روش های بسیار و گوناگونی وجود دارد. که این دو روش جزو مهم ترین و اصلی ترین روش های ساخت این محصول بودند .
 • همچنین شیشه های لمینت شیشه رنگی در صورت شکستگی بدلیل اینکه پودر میشوند از خطر بریدگی جلوگیری میکند .
 • همچنین با اضافه کردن موادی از قبل رنگ شده این شیشه های رنگی را رنگین می کنند .

برای آشنایی بیشتر با شیشه لاکوبل اینجا کلیک کنید

شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید

ضخامت شیشه رنگی

این شیشه های رنگی با توجه به کارایی ها و مزیت هایشان علاوه بر داشتن انواعی از طرح ها و رنگ ها دارای انواعی از ضخامت ها هم هستند . این ضخامت ها با توجه به کارایی شیشه رنگی انتخاب می شوند . ضخامت های شیشه رنگی جدید را می توان به ضخامت های 2میل-4میل-6میل-8میل تا 20میل هم تقسیم کرد .

محبوب ترین و پر استفاده ترین این ضخامت ها معمولا ضخامت های 8میل – 10 میل – 12میل هستند .برای انتخاب ضخامت مناسب محصولی که انتخاب میکنید باید از متخصص این کار کمک بگیرید . استفاده از هر کدام از این ضخامت ها کاملا به محیط و مکان نصب شیشه رنگی بستگی دارد . به طوری که هر چه محیط و مکان نصب شیشه بزرگ تر و دارای ابعاد بیشتری باشد . معمولا با بیشتر کردن ضخامت شیشه همراه است . برای مثال ضخامت یک شیشه رنگی در یک محیط بزرگ از ضخامت شیشه ای که در یک محیط کوچک استفاده می شود، بیشتر و قطور تر هست .

شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید

عوامل موثر بر قیمت شیشه رنگی

عوامل مختلفی با توجه به دارا بودن انواعی از مدل ها و طرح ها شیشه های رنگی و همچنین پوشش طیف وسیعی از رنگ ها بر قیمت شیشه های رنگی تاثیر می گذارند . که معمولا این عوامل در تمامی این شیشه ها یکسان هستند . این عوامل را می توان به عامل های زیر تقسیم بندی کرد .

 • جنس و کیفیت شیشه : مهمترین و اصلی ترین عامل موثر بر قیمت شیشه رنگی ها جنس و مرغوبیت شیشه است . هر چه جنس و کیفیت شیشه کیفیت بالاتر و بهتری داشته باشد . شیشه هم قیمت بالا تری خواهد داشت . تاثیر این عامل بالاتر از عوامل دیگر است . به طوری که قیمت یک شیشه رنگی با کیفیت بالا ولی با ابعاد کوچک معمولا قیمت بالا تر از یک شیشه رنگی بدون کیفیت ولی نسبتا بزرگ است .
 • ابعاد شیشه : از عوامل مهم دیگر موثر بر قیمت این نوع شیشه ها ابعاد و اندازه شیشه است . به طوری که با افزایش ابعاد و بزرگ تر کردن شیشه قیمت شیشه هم افزایش پیدا خواهد کرد .
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
 شیشه رنگی جدید

طرح شیشه

 • طرح شیشه : طرح دار بودن شیشه هم به تنهایی می تواند بر قیمت شیشه بیافزاید . به طوری که دو نوع شیشه با ابعاد و کیفیت یکسان ولی یکی با داشتن طرح و دیگر فاقد طرح روی شیشه با هم اختلاف قیمت دارند . موضوع دیگر نوع طرح هست . مشخص هست که هر چه نوع طرح خاص تر و با ظرافت بیشتری طراحی شده باشد . قیمت بالاتری نسبت به یک طرح ساده و معمولی دارد .
 • ضد باکتری : از عامل های دیگر موثر بر قیمت شیشه رنگی ضد باکتری بودن شیشه است . این موضوع اهمیت بیشتری دارد . زمانی که شیشه در مکان های حساس نصب و استفاده می شود . مانند شیشه لاکوبل رنگی که می توان با ضد باکتری کردن یک طرف آن در مکان های مانند بیمارستان و آشپزخانه نصب و استفاده شوند .
 • جنس رنگ : از مهمترین عوامل دیگر خصوصا در این مدل شیشه ها یعنی شیشه های رنگی جنس رنگ و طریقه پوشاندن رنگ بر شیشه است . قطعا داشتن یک رنگ با کیفیت و مداوم برای یک شیشه رنگی یک مزیت و ویژگی مهم است . قطعا هر چه رنگ به کار رفته شده با کیفیت تر و مقاومت بیشتری به زدگی توسط نور و هوا داشته باشد . قیمت بالا تری و همچنین ارزش خرید بیشتری دارد . و همچنین طرز و روش رنگ آمیزی شیشه هم حرفه ای تر باشد . بر قیمت نهایی شیشه رنگی جدید تاثیر مستقیم می گذارد .
شیشه رنگی جدید
 شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید

حمل و نقل

موضوع دیگر در مورد قیمت شیشه رنگی ها بحث حمل و نقل شیشه رنگی های جدید است . به طوری که هر چه حمل و نقل این شیشه ها سخت تر و نیاز به امکانات و وسایل بیشتری داشته باشد . هزینه حمل و نقل بالاتر خواهد رفت . به طوری که در قیمت نهایی این شیشه های رنگی تاثیر بیشتری خواهد گذاشت .

شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی

سفارش شیشه

شما می توانید با توجه به نیازتان و البته متناسب به دکوراسیون محل مورد نظرتان انواع شیشه های رنگی را از صنایع فرکو سفارش دهید . در مقالات سایت می توانید با انواع شیشه ها و آینه ها آشنا شوید. همچنین شما می توانید با شماره زیر با ما در تماس باشید .

شماره تماس با شرکت فرکو : 02188068352

همچنین می توانید برای ارتباط با مشاورین ما با شماره ی 9101767773 در واتساپ در تماسی باشید . و کارشناسان ما با حوصله به سوالات شما جواب خواهند داد .

برای دیدن محصولات بیشتر فرکو و آشنایی بیشتر می توانید پیج اینستاگرام ما را فالو و دنبال کنید .

شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
 شیشه رنگی جدید
انواع شیشه رنگی جدید

شیشه های رنگی جدید در کل جز پر تنوع ترین شیشه ها هستند که….

آیا از شیشه های رنگی جدید فقط به عنوان شیشه تزئینی استفاده می شود ؟

خیر امروزه با توجه به وجود آمدن انواع طرح ها و مدل های شیشه رنگی جدید از آنها در مکان های ….

آیا از شیشه های لاکوبل فقط برای تزئین و زیبایی استفاده می شود ؟

خیر امروزه با به کار آومدن طرح های جدیدی از این شیشه شاهد استفاده از آنها در انواع دکوراسیون و …

آیا شیشه رنگی گزینه مناسبی برای صادرات هست ؟

قطعا بله با توجه به حجم بزرگ این بازار و استقبال مردم تمامی سراسر جهان می توان با صادرات درست درآمد…

شیشه رنگی جدید
 شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید
شیشه رنگی جدید

24 پاسخ

    1. سلام محمد جان ما تمومی رنگ های اصلی را از جمله رنگ های قرمز آبی زرد و غیره را داریم .

  1. سلام خدمت شما ممنون از انتخاب شما برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما و اطلاع از قیمت محصولات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تلفن تماس : 02188068352

  1. بله شرکت فرکو محصولات خود را به تمامی نقاط ایران ارسال می کند . .برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما و اطلاع از قیمت محصولات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تلفن تماس : 02188068352

  1. سلام بله این شیشه های رنگی ما درجه بندی کیفیت دارند . برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما و اطلاع از قیمت محصولات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تلفن تماس : 02188068352

  1. سلام بله ما انواع شیشه هارا با انواع ضخامت هارا موجود داریم . برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما و اطلاع از قیمت محصولات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تلفن تماس : 02188068352

  1. سلام بله ما دیوارپوش هایی با شیشه های مات هم موجود داریم . برای اینکه متخصصین ما بهتر کمکتون کنن ما یه مشاوره رایگان در نظر گرفتیم براتون که برای بهره مندی ازش میتونید با شماره ی رو به رو تماس بگیرید. tel:+982188068352

  1. سلام خدمت شما بله تمامی شیشه های ما ضمانت و خدمات پس از قروش داره . برای اینکه متخصصین ما بهتر کمکتون کنن ما یه مشاوره رایگان در نظر گرفتیم براتون که برای بهره مندی ازش میتونید با شماره ی رو به رو تماس بگیرید. tel:+982188068352

  1. سلام خدمت شما بله ما به تمامی نقاط ایران ارسال داریم . برای اینکه متخصصین ما بهتر کمکتون کنن ما یه مشاوره رایگان در نظر گرفتیم براتون که برای بهره مندی ازش میتونید با شماره ی رو به رو تماس بگیرید. tel:+982188068352

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو