Home
شیشه بین کابینتی رنگی

شیشه بین کابینتی رنگی

ما در تیم فرکو قصد داریم که در این مقاله شیشه بین کابینتی رنگی را بطور جامع برای شما مشتریان عزیز شرح دهیم. شیشه بین کابینت شیشه های رنگی هستند که روی دیوار یعنی فواصل بین کابینت ها برای پوشش مورد استفاده قرار میگیرد.که این شیشه های بین کابینتی دارای رنگ های بسیار متعدد است مثل رنگ کابینت و سبک کابینت ها انتخاب می شوند.

شیشه بین کابینتی رنگی

ایده ای بی نظیر جهت زیبایی خیره کننده در آشپزخانه های لوکس


استفاده از آینه کاری بین کابینت های آشپزخانه


در ذیل توضیحات مشروحی پیرامون آینه کاری بین کابینی ارائه میگردد.
با توجه به اینکه آشپزخانه کانون خانه و خانواده محسوب میشود. و تمام اعضای خانواده به آنجا تردد دارند ، لزوم زیباسازی آنجا در جهت بهبود روحیه اعضای خانواده بیشتر بچشم میخورد و بیش از هر جای دیگر منزل دارای اهمیت است. برای این منظور میتوان از تایل آینه ای استفاده کرد.

شیشه لاکوبل


جهت انتخاب بهتر تایل آینه ای توجه به نکات زیر ضروری می باشد:

 • اگر فضای آشپزخانه کوچک باشد بهتراست از تایل هایی با قطعات کوچکتر و ظریف تر استفاده شود.
 • اگر فضای آشپزخانه بزرگ باشد استفاده از تایل هایی با قطعات بزرگ تر و درشت تر مناسب است.
 • در صورتی که رنگ آشپزخانه روشن یا سفید است ، بهتر است از کاشی های آینه ای با رنگ های ترکیبی از تیره و روشن یا فقط تیره رنگ استفاده کرد.
شیشه بین کابینتی رنگی

استفاده از تایل آینه ای دارای ویژگی های زیر است

 • با استفاده از چسب به راحتی نصب میشوند.
 • آنها را روی تمامی سطوح میتوان نصب و اجرا نمود.
 • موجب بازتاب نور و در نتیجه روشن تر شدن محیط آشپزخانه میشود.
 • به راحتی و فقط با استفاده یک دستمال نم دار تمییز و درخشان میشوند.
شیشه بین کابینتی رنگی

ویژگی های شیشه بین کابینتی رنگی


زیبایی چشمگیر شیشه بین کابینتی


مهمترین ویژگی شیشه بین کابینتی رنگی بی شک زیبایی بی نظیر آن است. امروزه تمام فضاهای موجود در خانه ها با طراحی داخلی هماهنگ و هم سو هستند. آشپزخانه که قلب هر خانه اییست ، که همیشه برای طراحان داخلی دارای اهمیت زیادی بوده است. از این رو شیشه بین کابینتی رنگی برای جذابیت هر چه بیشتر در آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین شیشه های رنگی قابلیت انعکاس زیاد نور را داشته و سبب می شوند تا آشپزخانه دلباز تر وبزرگتر به نظر برسد.

شیشه لاکوبل


 ضد رطوبت بودن شیشه بین کابینتی

فواصل بین کابینت به خاطر پخت و پز و حرارت و بخار آب معمولا رطوبت زیادی دارند. پس باید برای پوشش این بین متریالی استفاده شود. که ضد رطوبت باشد. که شیشه یکی از انتخاب های مناسب است. به این دلیل که ساختار شیشه به نحوی ایست که ضد رطوبت و حرارت است. اگر تجربه استفاده از کاشی و سرامیک را در فضای بین کابینت داشته اید به خوبی می دانید که بعد از مدتی دچار تورم می شدند. آب و رطوبت به آنها نفوذ می کردند و سبب خرابی می شدند. پس با خیال راحت شیشه را انتخاب کنید و نگران این معضل نباشید.

شیشه لاکوبل


ضد خش بودن شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی رنگی اگر از متریال با کیفیت ساخته شده باشند. خاصیت ضد خش بودن بالایی را دارند. البته این فاصله بین کابینت ها ، فضایی نیست که امکان خش دار شدن را داشته باشد. اما این ویژگی می تواند بر طول عمر دوچندان آن بی افزاید.

شیشه لاکوبل


ضد باکتری بودن شیشه بین کابینتی


شیشه ها طوری طراحی شده اند که مایعات و هیچ باکتری به داخل آن نفوذ نکند. پس شیشه میتواند بهترین انتخاب و گزینه برای استفاده هر روزه برای داشتن آشپزخانه ایی همیشه تمیز باشد.

شیشه لاکوبل


روشنایی شیشه بین کابینتی

گفتیم که شیشه ها اجسامی هستند که نور را از خود عبور می دهند. پس موجب انعکاس هر چه بیشتر نور می شوند. انتخاب شیشه برای فضای بین کابینتی سبب می شود تا فضا روشن تر از آن چه که هست به نظر بیاید. البته انعکاس نور به بزرگتر شدن فضا نیز کمک می کند. آشپزخانه ها معمولا فضای کوچکتری نسبت به سایر اتاق های خانه دارند. با این انتخاب می توانید این فضا را بزرگتر کنید و از بودن در این فضا لذت ببرید.

شیشه لاکوبل


سکوریت بودن شیشه بین کابینتی


سکوریت بودن شیشه بین کابینتی یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع شیشه است که قابلیت سکوریت شدن را دارند. سکوریت به معنی لغوی نشکن معنی میشود . یکی از نگرانی هایی که در انتخاب شیشه بین کابینت برای مشتریان وجود دارد شکنندگی آن است. که با وجود نشکن شدن شیشه بین کابینتی دیگر این نگرانی برای انتخاب شیشه از بین میرود.

شیشه بین کابینتی رنگی


مقاومت بالا شیشه بین کابینتی در برابر حرارت


اجاق گاز درست در فاصله بین کابینت ها قرار دارد. که این فضا به خاطر پخت غذا بطور دائم گرم و داغ است. پس لازم است بدانید این شیشه ها طوری باحساسیت ساخته شده اند که در برابر حرارت بالا ، مقاومت بالایی داشته باشند. شیشه ها حتی حرارت شعله مستقیم را تحمل می نمایند.

شیشه بین کابینتی رنگی


نظافت آسان شیشه بین کابینتی


شیشه ها بدلیل صیقلی بودن سطح آن به راحتی قابل نظافت هستند. کافی است با دستمالی مرطوب سطح آن را تمیز کنید. از آن جایی که سطح شیشه صاف و صیقلی است. ومثل کاشی و سرامیک فضای خالی ندارد. که با ملات پر شود و بالطبع نظافت آن بسیار آسان و راحت خواهد بود. در گذشته یکی از دغدغه های مهم خانم های خانه دار نظافت و تمیزی پشت گاز بود .که با آمدن شیشه های بین کابینت بهبازار و عرضه آن این دغدغه کاملا از بین رفت.

شیشه بین کابینتی رنگی

صنایع تولیدی فرکو تلاش می کند تا اطلاعات دقیقی را ارائه دهد . نیاز است که شما همیشه با یک فروشگاه شیشه ای دارای مجوز ، بیمه و معتبر کار کنید. که بتواند نیازهای خاص شما و را ارزیابی کرده و خدمات حرفه ای را ارائه دهد.

برای اطلاع از قیمت انواع آینه ها و شیشه های رنگی و سفارش آن می توانید. با شماره های ۰۲۱۸۸068352-۰90101767773 تماس حاصل نمایید.

شیشه لاکوبل

تیم فرکو موارد ذيل را در سفارشات آنلاين به شما عزيزان ارائه ميكنيم

 • نصب، تعویض و برش انواع شیشه رومیزی سفید
 • برش و نصب شیشه آینه، میز شیشه ای در اندازه دلخواه و در شکل های مختلف
 • برش، تعویض و نصب شیشه رومیزی میز عسلی میز ناهار خوری میز کنفرانس
 • نصب شیشه های دو جداره و معمولی در و پنجره
 • تعویض شیشه های در و پنجره دوجداره، شیشه سکوریت در ویترین مغازه ها
 • تعویض و یا نصب شیشه‌های درب و پنجره‌ها، لمینت، آینه کاری و شیشه‌های رومیزی و شیشه‌های دکوراتیو
 • اندازه گیری دقیق و تهیه ی شیشه ها برای میز عسلی، میز ناهار خوری، میز کار در اداره ها، کتابخانه ها و سایر انواع میز ها…
شیشه لاکوبل

مزايای استفاده از خدمات اينترنتی جهت سفارش :


رفتن به مرکز شیشه بری و ساعت‌ها ماندن در ترافیک‌های طولانی بخصوص با توجه به شرايط فعلی جامعه، راه حل مناسبی برای دریافت خدمات شیشه بری نیست. بنابراين عاقلانه ترين وبهترین گزینه، دریافت خدمت از مرکز شیشه بری آنلاین مي باشدکه همه خدمات مورد نیاز شما را در محل با سرعت و بهترين كيفيت و قيمت بسيار مناسب تامين ميكند.
شغل شیشه بری به دلیل سر و کار داشتن با شیشه، خیلی حساس است و فردی که در این زمینه فعالیت می‌کند باید فردی با تجربه باشد و در حین کار آرامش داشته باشد. پس در انتخاب شركت ارائه دهنده ي شیشه دقت فراوان به خرج دهید.

جالب است بدانید با افزایش استقبال از خدمات شیشه بری این روزها درخواست‌ها در كليه مناطق رو به افزایش است.

در ادامه مطلب به بررسی انواع شیشه و کاربرد آن و معرفی خدمات شیشه بری و آینه کاری و معرفی بهترین مرکز شیشه بري همراه با بررسی هزینه شیشه بری می‌پردازیم.

چگونه به ما سفارش دهید

شما عزیزان می‌توانید برای تهیه و سفارش هر نوع و شکل از شیشه رومیزی با ابعاد مورد دلخواه و موردنیاز خود، از طریق واتس اپ 09101767773یا با شماره تلفن 02188068352 ما در ارتباط باشید تا بتوانید سفارش خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو