آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

خرید آینه قدی چراغ دار

خرید آینه قدی چراغ دار

اگر برای خرید آینه قدی چراغ دار دنبال یک تولیدی می باشید که بتواند جنس را مستقیم بدون هیچ واسطه ای برای شما ارسال کند.می توانید برای خرید آینه قدی چراغ دار خود به تولیدی فرکو اطمینان کنید.

تمامی آینه های موجود در تولیدی فرکو در مدل های مختلفی به فروش می رسد . برای مثال هر آینه ای که به صورت قدی تولید شود.قابلیت این را دارد که به صورت رومیزی و یا حتی دکوری استفاده کنیم.آینه رومیزی با ست آینه قدی می تواند یک نمای زیبایی را برای محیط شما فراهم سازد. تولیدی فرکو از لحاظ کیفیت بسیار بالا می باشد.کیفیت آینه قدی چراغ دار تضمین شده برای منزل و یا محل های اداری شما ارسال می شود.قیمت آینه قدی چراغ دار از لحاظ سایزی نسبت به آینه های رومیزی بیشتر می باشد.

از آینه های قدی چراغ دار می توانید در مکان های مختلفی استفاده کنید.که در متن های زیر در مورد آن بیشتر صحبت می شود.شما می توانید تمامی مواردی که برای خرید آینه قدی چراغ دار در نظر گرفته اید را در این تولیدی مشاهده کنید.این آینه قدی چراغ دار در تمامی سایز و الگوها قابل برش می باشد. برای مثال شما می توانید آینه قدی گرد به سایز دو متر را سفارش دهید. که تقریبا یک دیوار را کنترل می کند. همچنین می تواند از نشان داده شدن عیب های دیوار شما جلوگیری کند.

خرید آینه قدی چراغ دار
خرید آینه قدی چراغ دار
خرید آینه قدی چراغ دار
خرید آینه قدی چراغ دار
خرید آینه قدی چراغ دار
خرید آینه قدی چراغ دار

آیا در ایران اسم های دیگری این آینه را می شناسند؟

بله.

 1. آینه هالیوودی
 2. آینه لامپی
 3. آینه چراغ دار
 4. آینه میکاپ
 5. آینه گریم
خرید آینه قدی چراغ دار
خرید آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار چیست؟

آینه چراغ دار یکی از آینه های پرکاربرد و پرفروش تولیدی فرکو می باشد و بسیار در همین سال های اخیر بازدید زیادی داشته است.از این آینه ها در تمامی نقاط می توان استفاده کرد. شما می توانید حتی با خرید آینه قدی چراغ دار محیط مرده و بی استفاده خود را تبدیل به یک محیط بدرد بخور و محیطی دکوری و قابل استفاده تبدیل کنید.از این آینه ها در محیط هایی که کار گریم انجام می دهند قابل استفاده می باشد.زیرا این محیط ها نیازمند نور و دقت بالا می باشد.و اگر برای گریموری از این آینه های چراغ دار استفاده کنید.

خرید آینه قدی چراغ دار
خرید آینه قدی چراغ دار

مطمئن باشید که می توانید در دنیای تلویزیون.تئاتر و سینما یکی از موفق ترین افراد باشید.این آینه های قدی با توجه به ظاهری که دارند سنگین به نظر می رسد . اما اصلا این ظور نمی باشد. با توجه به ظاهر وزنی سبک دارند.و خیلی راحت می توانید آینه خود را جابه جا کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید.و با کارشاسان ما مستقیم ارتباط برقرار کنید.

آینه چراغ دار چگونه ساختاری دارد؟و از لحاظ ظاهری دارای چه نوع مزیت هایی می باشد؟

آینه چراغ دار آینه ای می باشد که دور تا دور آینه شما را لامپ کم مصرف با ظاهری زیبا تشکیل داده شده است.این آینه با داشتن نور های مناسبی می توانند یک محیط دلباز و روشن را برای شما فراهم کنند. در دنیای مدرن و امروزی شاهد می باشید که آینه چراغ دار در هر زمینه ای شغلی و زیبایی و دکوری کارایی دارد. و جزء مصارف حرفه ای در دنیای گریم و آرایش می باشد.

خرید آینه قدی چراغ دار
خرید آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار در زمینه های مد و آرایش جزء یک ترند شناخته شده است.اگر دقت کرده باشید در خانه های لوکس از این آینه ها در طراحی و دکوراسیون داخلی بسیار استفاده می شود.این آینه از قاب های رنگی برخوردار می باشد . که رنگ های مشکی و سفید از پرفروش ترین ها دیده شده است. همچنین امکان این که کلا آینه باشد و هیچ قابی وجود نداشته باشد . یعنی چراغ روی قسمت خود آینه قرار گیرد.وجود دارد.

در آینه قدی چراغ دار از چه لامپ هایی استفاده می شود؟

اگر برای خرید آینه قدی چراغ دار به دنبال یک لامپ کم مصرف هستید .می توانید از مطالب زیر کمک بگیرید. و یک لامپ با ولتاژ کم خریداری کنید.این لامپ ها شامل موارد :

 • لامپ های رشته ای
 • لامپ های کم مصرف
 • لامپ های ال ای دی
خرید آینه قدی چراغ دار
خرید آینه قدی چراغ دار

لامپ های رشته ای:

لامپ های رشته ای جزء لامپ های قدیمی می باشد .که در گذشته استفاده بسیاری از این لامپ ها میشد. و جزء پرفروش ترین لامپ ها به شما می آمد.اما در امروزه دیگر این لامپ ها به فروش نمی رسد.زیرا که انرژی برق زیادی را مصرف می کرد.همچنین گرمای بسیار بالایی را تولید می کرد . و باعث گرمای محیط میشد.روشنایی خیلی کمتری نسبت به لامپ های امروزی و مدرن داشت.

به همین دلایلی که گفته شد دیگر نمی توانستیم از این لامپ ها در آینه های جدید وچراغ دار استفاده کرد. زیرا ضرر بسیاری به مشتریان عزیز وارد می کرد. همچنین طول عمر کمتری داشت و شما دائما باید در حال خرید لامپ بودید.اما برخی از افراد اصلا هیچ کدام از این مسائل برایشان مهم نیست و علاقه زیادی به لامپ های سنتی و قدیمی دارند. ومی خواهند به عنوان دکور از این لامپ رشته ای استفاده کنند. ما بر اساس سلیقه شما لامپ های آینه شما رادر هر مدلی که شما تعیین کنید.تنظیم می کنیم.

خرید آینه قدی چراغ دار
خرید آینه قدی چراغ دار

لامپ های کم مصرف:

بعد از کم فروش شدن لامپ های رشته ای لامپ هایی به نام لامپ های کم مصرف تولید شد. که نسبت به لامپ های رشته ای انرژی کمتری مصرف می کردند.به همین دلیل در یک تایمی مورد استقبال خیلی از افراد قرار گرفت.بعد از این موضوع شرایط ایجاب کرد که لامپ های کم مصرف جای لامپ های رشته ای را بگیرند.لا های کم مصرف نیمی از انرژی خود را تبدیل به نور و نیم دیگر را تبدیل به حرارت می کنند.این لامپ ها شامل دو رنگ آفتابی و مهتابی می باشد. یعنی زرد و سفید.

لامپ های کم مصرف و لامپ های ال ای دی از نظر مصرف انرژی برق یکسان می باشند.اما تفاوت هایی که بین لامپ ای کم مصرف و لامپ های ال ای دی دارند.این است که از این لامپ های کم مصرف در لامپ های هالیوودی استفاده می شود .واز لامپ های ال ای دی در آینه های بک لایت استفاده می شود. فرق آن در نحوه استفاده از لامپ در آینه های مختلف می باشد.

خرید آینه قدی چراغ دار
خرید آینه قدی چراغ دار

لامپ های LED :

لامپ های ال ای دی 80 درصد مصرف انرژی خود را تبدیل به روشنایی و نور می کند.پس لامپ ال ای دی از همه ی لامپ ها به صرفه تر می باشد.لامپ ال ای دی جزء پرفروش ترین و مدرن ترین لامپ موجود در ایران می باشدکه در چندسال اخر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.لامپ های ال ای دی دارای ولتاژ کم می باشد.همچنین دارای طول عمر بالایی می باشد . و نیازی نیست دائما در حال خرید لامپ باشید. از این لامپ ها برای آینه های هوشمند استفاده می شوند. و دارای هفت رنگ می باشد. با روشن کردن دو رنگ همزمان می توانید یک رنگ جدید به رنگ های آینه خود اضافه کنید.این لامپ 75 درصد انژری الکتریکی وارد شده را دریافت می کند.

خرید آینه قدی چراغ دار
خرید آینه قدی چراغ دار

مزیت های لامپ LED:

 1. در چندین سال های طولانی می توانید از این لامپ استفاده کنید.هرچه قدر لامپ این آینه را خاموش و یا روشن کنید موجب سوختگی این لامپ نمی شود .
 2. لامپ های ال ای دی از خود اشعه های مادون قرمز و پرتوی فرا بنفش خارج نمی کند.
 3. دارای مصرف انرژی کم و نور بالا و شفاف
 4. قابلیت بازیافت شدن در محیط را دارد.
 5. نسبت به کارایی که دارد بسیار به صرقه و قیمت مناسبی دارد.
 6. نسبت به دما کار نمی کند. و در هر دمایی که قرار گیرد تحت تاثیر محیط قرار می گیرد.
 7. دارای جیوه نمی باشند .مخالف لامپ های رشته ای و قدیمی
 8. نور این لامپ ها چشم را اذیت نمی کند . کاملا حاوی یک نور طبیعی می باشد.
 9. رنگ و شدت نور لامپ شما قابل کنترل به صورت ریموتی.حسگری و لمسی می باشد.
 10. مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد. به گونه ای ضد ضربه می باشد
خرید آینه قدی چراغ دار
خرید آینه قدی چراغ دار

از این آینه های قدی چراغ دار در چه محیط های استفاده می شود؟

 1. سالن های آرایشی
 2. سالن های گریموری
 3. سالن های مزون
 4. پیراش گاه ها
 5. بوتیک ها
 6. کفش فروشی ها
 7. تالار های مجلل
 8. اتاق های پروو آقایان و بانوان
 9. فروشگاه ها
 10. پاساژ ها
 11. خیاطی ها
 12. طلافروشی ها
 13. دندان پزشکی ها
 14. اتاق های گریم تئاتر
 15. اتاق های گریم سینما
 16. اتاق های گریم تلویزیون
 17. سالن پذیرایی
 18. اتاق خواب
 19. راهرو ها و یا فضاهای مرده
 20. به صورت دکوری
 21. کافی شاپ
 22. رستوران ها

آینه چراغ دار رومیزی

برای دیده شدن زیاد آینه قدی چراغ دار تصمیم گرفته شد که این آینه های چراغ دار به صورت رومیزی هم ساخته و به فروش برسد . این آینه بیشتر برای آرایش و میکاپ کردن به درد می خورد.شما می توانید به تولیدی فرکو سفارش دهید تا همراه آینه شما یک میز آرایش تمام شیشه را برای شما تولید کند . تا با آینه شما ست شود.

به دلیل مدرن بودن این آینه روز به روز فروش این آینه در حال افزایش می باشد.این آینه چراغ دار رومیزی بین تمامی آینه های رومیزی برترین آینه به حساب می آید . و بیشتر از بقیه آینه های رومیزی دیده شده و به فروش می رسد.همچنین بیشتر از این آینه ها در سالن های آرایشی و گریموری استفاده می شود.این آینه با رنگ قاب های مختلف به فروش می رسد. آینه رومیزی در شکل های مختلفی همچنین رنگ های متفاوتی به فروش می رسد که شامل:

آینه رومیزی با لامپ ال ای دی

خرید آینه قدی چراغ دار
خرید آینه قدی چراغ دار

یکی از هوشمند ترین آینه.آینه ال ای دی می باشد . این آینه دارای یک قابلیت های چشم گیری می باشد. برای مثال این آینه دارای یک اسپیکر پشت آینه می باشد. که شما هنگام علاقه می توانید با قابلیت های آی یو ایکس و یو اس بی و بلوتوث گوشی همراه خود را به اسپیکر وصل کنید . و آهنگ مورد علاقه خود را گوش کنید.دیگر قابلیت های این آینه هوشمند داشتن دماسنج می باشد. شما می توانید دائما دمای محیط خود را چک کنید . شما با حالت سنسور و یا همان حسگری و ریموتی و لمسی می توانید آینه خود را خاموش و یا روشن کنید که در متن زیر در مورد نحوه استفاده این آینه توضیح داده شده است.

ریموتی:با کنترل می توانید از راه دور آینه خود را خاموش و یا روشن کنید.همچنین می توانید شدت رنگ و روشن خاموش کردن هر کدام از این رنگ ها را با کمک ریموت از راه دور انجام دهید.

حسگری:تنها با حرکت دست شما آینه عکس العمل نشان می دهد.

لمسی:با لمس انگشت روی قسمت تاچ می توانید آینه را خاموش و یا روشن همچنین رنگ لامپ ال ای دی را تغییر دهید.

چرا از تولیدی فرکو آینه قدی چراغ دار را خرید کنیم؟


1_شما هنگام تماس با متخصصان و کارشناسان آینه وشیشه صحبت می کنید و به شما بیشترین کمک را هنگام انتخاب در نوع شیشه و آینه می کنند. شما در مورد سایز شیشه و ابعاد شیشه نسبت به مکان خود اگر سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید. تا با خیال راحت یک خرید مناسب داشته باشید. کارشناسان ما بهترین پیشنهاد را به شما عزیزان معرفی می کنند.
2_محصولات ما از تولید به مصرف می باشند.و مسئولیت تمام ایرادات شیشه و آینه شما به عهده تولیدی فرکو می باشد.

همچنین تولیدی فرکو بارها فروش آینه و شیشه به کشورهایی اروپایی همچنین آمریکا داشته است. یعنی از لحاظ کیفیت جزء برترین ها می باشد.. پس شما از لحاظ کیفیتی خیال خود را راحت کنید.
3_با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما عرضه می گردد.نسبت به کیفیت قیمت بسیار مناسبی دارد. و این موضوع بسیار مهم و فوق العاده برای خریداران می باشد.
4_در صورت نیاز کارشناسان ما برای اندازه گیری به محل نصب برای شما فرستاده می شوند.و از متر لیزی هنگام اندازه گیری استفاده می شود.امکان برش در تمامی ابعاد امکان دارد. و هیچ محدودیتی در اشکال هندسی برای شما به وجود نمی آورد.

خرید آینه قدی چراغ دار
خرید آینه قدی چراغ دار

صنایع تولید شیشه و آینه فرکو برای خرید آینه قدی چراغ دار دارای چه قابلیت هایی می باشد؟


5_تمامی سوالات خود را می توانید از کارشناسان ما بپرسید و با ما در واتس آپ درتماس باشید. به صورت مستقیم سوالات مکرر خود را مثل قیمت از کارشناسان ما بپرسید و در عرض کمتر از 12 ساعت جواب خود را بگیرید.به دلیل تعداد پیامک های بالا امکان این که جواب شما دیر داده شود وجود دارد . با کمی صبر و شکیبایی منتظر پاسخگویی ما باشید.مسئولین ما با کمی تاخیر به تمامی شما عزیزان خدمات رسانی می کند.پس با دقت سایز و ابعاد آینه مدنظر خود را مثل آینه قدی چراغ دار انتخاب کنید. تا بتوانید در اسرع وقت سفارش خود را بعد از پاسخ گویی پرسنل ما ثبت کنید.


6_محصولات ما همه از تولید به مصرف می باشند. و تمامی لوازم های لازم برای ساخت آینه چراغ دار تولید خود تولیدی فرکو می باشد. محصول شما بعد از تولید درب منزل برای شما ارسال می گردد.حین سفارش به این مسئله دقت کنید که از چه مدل آینه چراغ دار می خواهید . برای مثال می خواهید ریموتی. تاچ دار و یا حسگری باشد. این مسئله را بازگو کنید.و یا در چه رنگی باشد . آفتابی یا مهتابی

(برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید آینه قدی چراغ دار بادقت بخوانید)

همچنین درصورت خواست شما برای شما توسط تکنسین های تولیدی فرکو نصب می گردد.پس از ارسال محصول طرز نصب آینه چراغ دار برای شما در واتساپ توضیح داده می شود.همچنین در پیج اینستای ما می توانید ویدیو های آموزشی ما را دیدن کنید . و برای نصب کمک بگیرید.پیج اینستا(Instagram.com/farkoo.ir)در پیج ما تمامی مراحل نصب و توضیح روشن کردن آینه ها به صورت کلیپ برای شما درست شده است.
7_در هر گونه خرابی می توانید با ما تماس بگیرید.تا به شما کمک کنیم.در کمترین زمان آماده خدمات رسانی به شما می باشیم.اگر در هنگام تحویل آینه دچار مشکل شدید می توانید با ما تماس بگیرید . یا تکنسین های ما به محل نصب آینه ارسال می شوند . و یا آینه تحویل گرفته می شود. و بدون ایراد برای شما ارسال می شود. احتمال این موضوع خیلی کم می باشد. اما باز محض اطمینان به شما اطلاع رسانی می شود.برای اطلاعات بیشتر می توانیدبا شماره ی 02188068352 تماس بگیرید.

8_به دلیل وجود نداشتن هیچ واسطه ای می توانید با قیمت کمتر محصول خود را خریداری کنید.مستقیم با خرید راحت از تولیدی محصول خود را خریداری کنید.با موبایل و یا سیستم می توانید در سایت ما دنبال آینه مدنظر خود را پیدا کنید. و کمتر از 48 ساعت آینه خود را تحویل بگیرید. این یک شیوه راحت برای خرید و صرفه جویی در زمان می باشد.امیدوایم که از این اطلاعات قابل استفاده‌ ای جمع آوری کرده باشید.و یک خرید مناسب و با کیفیت خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو