Home
آینه لوزی

آینه لوزی

آینه از زمان قدیم تا به امروز وسیله ای جذاب و پرکاربرد بوده است. آینه به دلیل سطح صاف و شفافی که دارد، تمامی تصاویر را به صورت واضح نمایش می دهد. به همین دلیل می توان تصاویر خود را به راحتی درون آینه مشاهده کرد. آینه نه تنها تصاویر بلکه نور را هم بازتاب می کند . که این عمل باعث روشنایی بیشتر فضای داخلی می شود.این ویژگی بازتابی آینه موجب بزرگتر به نظر رسیدن فضا نیز می گردد. تنوع بالای آینه نیز موجب شده تا به راحتی بتوان آینه مورد نظر خود را برای فضا و کاربرد خود انتخاب نمود. اما از این میان آینه لوزی از نظر زیبایی جایگاه ویژه ای دارد.

آینه لوزی از اشکال ساده می باشد و پیچیدگی خاصی ندارد. اما در عین ساده بودن فضای متفاوتی را ایجاد می نماید. آینه لوزی نیز در نوع خود از تنوع برخوردار می باشد. و می تواند به شکل های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد.

آینه لوزی
آینه لوزی
آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی یکی از آینه های پرکاربرد و زیبا در دنیای امروزی می تواند باشد. وجود آینه ها در خانه و یا محل کار نه تنها باعث زیبایی آن مکان شده بلکه کاربرد های زیادی هم دارند . استفاده هرچه بیشتر از آینه ها باعث زیبایی بیشتر محیط خواهد شد . آینه لوزی همان آینه مربعی است که با تغییر زاویه ها و طریقه ی نصب تبدیل به آینه لوزی شده است . استفاده از آینه لوزی باعث مدرن شدن فضا و زیبایی محیط می شود.

آینه لوزی
آینه لوزی
آینه لوزی

آینه لوزی در چه مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد

 • منازل
 • فروشگاه ها
 • اتاق های خواب
 • مطب های دکتر
 • تالار های پذیرایی
 • سالن های آرایشی
 • مزون ها و خیاطی ها
 • کافه ها و رستوران های مدرن
 • تمامی محل های کار و ادارات
آینه لوزی

انواع آینه لوزی

 • آینه لمسی
 • آینه آویزی
 • آینه ریموتی
 • آینه موزیکال
 • آینه طرح دار
 • آینه تایمر دار
 • آینه هالیوودی
 • آینه بدون قاب
 • آینه دماسنج دار
 • آینه لوزی حکاکی شده
آینه لوزی

ضد بخار

آینه ضد بخار یکی از آینه های مهم و ضروری برای برخی فضاها از جمله سرویس و حمام می باشد. آینه ضد بخار از ایجاد بخار و هرگونه لکه بعد از بخار جلوگیری می کند. در این نوع آینه یک المنتی پشت آینه قرار داده می شود . هنگامی که فضا شروع به بخار کردن می کند المنت آینه را گرم می کند . به طوری که اگر تمامی فضا را بخار فرا بگیرد، کوچک ترین بخاری بر روی آینه نمی نشیند.

بک لایت

آینه های بک لایت آینه های به روز و زیبا در دنیای امروزی هستند. این آینه به دلیل داشتن نور مخفی، زیبایی بسیاری نسبت به آینه های دیگر داشته است. که این نور مخفی به دلیل قرارگیری چراغ هایی که به صورت نواری هستند، در قسمت پشت آینه حاصل می شود.

این نور موجب شده تا هنگام قرارگیری در مقابل آینه، نوری مناسب روی چهره ایجاد شود. تا از این طریق دید خوبی به شخص بدهد. این نور باعث شده تا آینه بک لایت برای اموری مثل اصلاح و میکاپ از مناسب ترین آینه ها باشد.

قاب دار

وجود یک قاب در اطراف آینه نه تنها باعث زیبایی می شود، بلکه موجب محافظت از آینه هنگام ضربه و دیگر صدمات نیز می شود. انواع قاب ها نیز موجب شده تا آینه لوزی بتواند تنوع بیشتری را دارا باشد.

آینه دکوراتیو

آینه‌ لوزی به جهت زیبایی که دارد می تواند به عنوان آینه‌ دکوراتیو در محیط خود استفاده گردد. آینه لوزی را می توان به صورت های مختلفی به کار برد از جمله جورچین. که در این صورت آینه به شکل جورچین یا پازل برش داده می شود و سپس نصب می گردد. آینه های چندتایی لوزی نیز می توانند به عنوان وسیله دکوراتیو مورد استفاده قرار بگیرند.

نمونه ای از آن را می توانید در این سایت بیابید.

آینه لوزی

لمسی

آینه لوزی لمسی یکی از آینه های مدرنی است که می توان با لمس قسمت مشخص شده روی آینه آن را خاموش و روشن کرد. از این رو موجب شده تا بسیار مورد توجه قرار بگیرد. در صورتی که قابلیت هایی نیز روی آینه نصب گردد، از طریق لمس یا تاچ آینه می توان از آن ها بهره مند شد.

آویزی

آینه لوزی آویزی به صورتی است که نصب آن به شکل آویزی خواهد بود. برای آویز کردن آینه از ابزارهایی نظیر بند چرمی، کنف، زنجیره های مختلف مثل زنجیره فلزی می توان استفاده نمود. آینه آویزی یکی از زیباترین آینه ها می باشد. که با همراه شدن با شکل لوزی جلوه چندین برابری پیدا می کند.

ریموتی

آینه لوزی ریموتی نیز به این صورت است که برای روشن و خاموش کردن نور و آینه می توان از ریموت و با فاصله از آن استفاده نمود. در واقع کنترل از راه دور خواهد داشت که نیازی به طی کردن مسافتی نمی باشد.

موزیکال

آینه لوزی موزیکال یکی از آینه هایی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. چرا که این قابلیت را دارد که بتوان از طریق آینه موسیقی مورد علاقه خود را گوش داد. با اتصال آینه به تلفن همراه و یا وای فای می توان از این قابلیت بهره مند شد. در واقع یک امکان فوق العاده می باشد که از طریق آینه فراهم شده و می توان حین انجام کار خود همزمان از موسیقی نیز لذت برد.

طرح دار

آینه لوزی طرح دار به دلیل داشتن تنوع زیاد و امکان انتخاب هر طرح دلخواهی برای اجرا، توجه ویژه ای به آن شده است. هر طرحی که مدنظر باشد با دستگاه های به روز و با کیفیت در صنایع شیشه و آینه فرکو روی آینه انجام می گیرد. در صورت استفاده از نور برای آینه نیز توسط چراغ های LED جلوه و زیبایی بسیاری برای آینه و فضا ایجاد خواهد شد.

تایمر دار

روی صفحه نمایش آینه لوزی می توان زمان را درج نمود. در این صورت هنگام انجام امور خود مقابل آینه می توان از زمان نیز مطلع شد. که به نوعی در مدیریت زمان و غافل نشدن از آن می تواند مفید واقع شود.

هالیوودی

آینه هالیوودی نیز به این صورت است که روی آن از چراغ های LED استفاده می گردد. از این رو این آینه نیز روشنایی خواهد داشت که برای اموری مثل میکاپ آینه ای ایده آل خواهد بود. آینه هالیوودی را می توان به شکل های مختلفی از جمله لوزی ساخت. آینه لوزی هالیوودی در نوع خود می تواند بسیار خاص و متفاوت باشد.

چراغ های قرار گرفته روی آینه به ایجاد نور نور مطلوب و کافی کمک شایانی می کند. چرا که با روشن کردن مقابل و اطراف خود دید خیلی خوبی را می دهد. همچنین چراغ های استفاده شده برای آینه از بهترین نوع موجود می باشند. که موجب می شود تا نور ایجاد شده تا حد خوبی کافی باشد.

بدون قاب

اغلب آینه ها از جمله آینه لوزی می توانند بدون قاب هم مورد استفاده قرار بگیرند. در این صورت ظرافت و زیبایی خاصی را به آینه مورد نظر خواهد بخشید. لازم به ذکر است که کیفیت آینه ها امروزه به قدری بهبود پیدا کرده که به سادگی آسیب نمی بیند و همانند گذشته شکننده نمی باشد.

دماسنج دار

آینه لوزی را می توان به گونه ای ساخت که در سطح آینه دماسنج داشت. تا از طریق آینه بتوان دمای هوای محیط خود را دانست. عددهایی که روی آینه برای نمایش زمان و یا دمای محیط نشان داده می شوند، می تواند به اعداد فارسی و یا انگلیسی باشد. که به انتخاب روی آینه مورد نظر اجرا می گردد.

حکاکی شده

آینه لوزی حکاکی شده به دلیل حکاکی یک شکل هنری را به خود می گیرد و می تواند به نوعی آینه دکوراتیو نیز تلقی گردد. برای حکاکی می توان شعر مورد دلخواه یا نام عزیزان خود و… را انتخاب نمود.این آینه نیز در نوع خود بسیار زیبا و گیرایی خاصی را خواهد داشت. و موجب ایجاد یک آینه کاملا اختصاص برای شما خواهد شد.

چرا آینه لوزی

یکی از جذاب ترین و زیبا ترین دسته ساخته های انسان که وجودش در یک خانه یا در برخی محل ها امری ضروری شده است، آینه می باشد. این محصول پرکاربرد که از زمان گذشته تاکنون در روزمره مورد استفاده قرار می‌گرفته است. از این جهت زیبایی و شکل آینه‌های هندسی اهمیت خاصی دارد. در میان اشکال گوناگون شکل لوزی یکی از اشکال زیبا برای آینه‌ می باشد. زیبایی که آینه لوزی دارد موجب شده تا بتواند فضایی که در آن قرار گرفته را زیباتر نماید. همچنین این شکل در عین ساده بودن بسیار خاص می باشد. و همانطور که می بینیم کمتر از این شکل استفاده می گردد. که بدر نهایت با انتخاب شکل لوزی برای آینه خود می توان آینه ای خاص را دارا بود.

چگونه سفارش دهیم

شما می توانید هر مدل و طرحی که از آینه لوزی می‌خواهید و در ذهن دارید را به ما سفارش بدهید. برای تولید و طراحی از افراد مجرب در کارگاه فرکو و از جدیدترین دستگاه های موجود در ایران استفاده می کنیم. برای سفارش و مشاوره با شماره 02188068352 تماس بگیرید. این شرکت با سابقه طولانی توانسته همیشه بیشترین کیفیت را به همراه باصرفه ترین قیمت را به شما هدیه دهد. این نوع آینه ها به تمام نقاط کشور ارسال می شود. برای دیدن محصولات فرکو و همچنین اطلاع از دیگر انواع محصولات تولیدی می توانید پیج اینستاگرام مجموعه فرکو را دنبال کنید.

آینه لوزی
آینه لوزی
آینه لوزی
آینه لوزی

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو