Home
آینه طلایی

آینه طلایی

آینه طلایی یک جزء اصلی ، تزئین هست. آینه ها برای بزرگ‌نمایی فضاهای کوچک با انعکاس نور و گسترش میدان دید عالی هستن. و در هر سبک دکوراسیون از سنتی تا مدرن به خوبی کار می‌کنن . 

تزئین و تذهیب فضا با آینه طلایی به روشی اطلاق می‌شه که ‌، انگار یک لایه نازک از برگ طلا رو روی یک شی معین قرار بدین . این نوع از آینه ها جلوه‌ی خاصی به دکوراسیون داخلی میدن . طبق چیدمان و وسعت مکانی که در اختیار دارین می‌تونین از یک آینه طلایی با ترکیبی از نورپردازی برای زیبایی بیشتر ، استفاده کنین.

آینه طلایی سخت آبکاری شده دارای انعکاس پذیری عالی و سازگار در مادون قرمز و بازتابش خوبی در سطح مرئی هست. که امکان استفاده آسون از لیزرهای هم ردیف قابل مشاهده رو میده. بر خلاف پوشش‌های طلای سخت رسوب داده شده در خلا ، طلای آبکاری شده فرکو هرگز پوست ، پوسته پوسته یا لایه لایه نمی‌شه.

آینه طلایی
آینه طلایی

برای مشاهده نمونه کارهای بیش تر و سفارش ، با گروه فرکو در ارتباط باشین . تلفن تماس : 02188068352

تعریف تخصصی

تغییرات قطب‌بندی در اشعه لیزر هنگام انعکاس تقریباً صفر هست. بنابراین برای برش فلزات و سایر کاربردهای حساس به تغییرات قطب بندی ، آینه های طلایی قابل اطمینان ترین راه برای حفظ قطب بندی هستن. از آنجا که بازتابندگی تقریباً از زاویه بروز مستقل هست. طلا گزینه ای عالی. برای پوشش آینه های اسکنر یا آینه هایی اس .که در زوایای مختلف به روز استفاده می‌شن. به عنوان مثال آینه های کولیماتور.

روکش طلای سخت یا آبکاری در تماس حرارتی به راحتی مطابق با بستر آینه اس ،. بنابراین سوختگی‌های موضعی ، گرد و غبار و خراش ها تأثیر کمی بر عملکرد آینه دارن . همچنین ایده آل برای برش لیزر دی اکسید کربن با قدرت بالاست .

طلای آبکاری شده به طور گسترده ای با لیزرهای Er: YAG ، لیزرهای CO 2 ، QCL ها ، OPO ها . و بسیاری از کاربردهای دیگر در طول موج 1-300 میکرون مادون قرمز ، از جمله تصویربرداری تراهرتز استفاده می‌شه .

آینه طلایی گرد
آینه طلایی گرد

تزیین خونه با آینه طلایی

با به دار آویختن یکی از آینه های طلایی ، یک لایه جذاب و مفید جدید به دیوار خود اضافه کنین. این واحدهای زیبا سطوح انعکاسی بزرگی رو ارائه میدن که در اونا می‌تونین ظاهر خود رو بررسی کنین. آنها همچنین از قاب های چشم نواز تمام شده طلایی برخوردار هستن. که زیبایی خاص خود رو به دکوراسیون اتاق شما می‌بخشن .  اونا رو در اشکال و اندازه‌های مختلفی حمل می‌کنن. ، بنابراین مطمئناً یکی از اونا رو پیدامی‌کنین که در اون دیوار خالی عالی به نظر می‌رسه . این آینه ها انواع مختلفی دارن. همه چیز بستگی به این داره که قصد دارین از اونا استفاده کنین. آینه های زیادی داره که شما اونا رو دوست خواهین داشت .

یک آینه بزرگ طلایی به دیوار اتاق نشیمن خود آویزان کنین . و ببینین که چگونه اتاق ناگهان بزرگ‌تر به نظر می‌رسه . آینه های بزرگ طلایی همچنین می‌تونن اندازه اتاق شما رو دو برابر کنن.

آینه طلایی مستطیلی
آینه طلایی مستطیلی

انتخاب قاب

شما باید تصمیم بگیرین که چه نوع مواد قاب با فضای شما به خوبیست میشه. آینه های طلایی دارای انواع گزینه‌های قاب مانند چوب ، فلز ، شیشه و رزین هستن. نگران نباشین ، هر کدوم از مواد رو انتخاب کنین ، همچنان دارای ویژگی های دوست داشتنی اس که به دنبال اون هستین .

آینه های طلایی به هر اتاقی که در اون قرار بدین عملکرد و زیبایی می بخشن. تمام طلای زیبای اونا به شما فضای شهری عالی و درجه یک می بخشه. در حالی که سطوح آینه ای آنها کاربرد مهم روزمره رو فراهم می‌کنه. اونا می‌تونن یک اتاق رو روشن کنن و در همان زمان فضای بیشتری رو ایجاد کنن.  اونا رو به شکل‌هایی مانند بیضی ، گرد ، مربع و آفتاب گیر حمل می‌کنن. موردی رو پیدا کنین که زیبایی اتاق شما رو چند برابر کنه.

آینه قاب دار
آینه قاب دار

شیشه در بالای جیوه قرار داده شد . و واکنش بین جیوه و قلع باعث چسبیدن ماده آینه مانند به لیوان شد . آینه های جیوه قدیمی پیر میشن تا حدودی جلوه ای براق ایجاد کنن . اگر در آینه ، ظاهر کریستالی درخشان در پشت شیشه آن است ، به احتمال زیاد عتیقه اس.

آینه طلایی
آینه طلایی

چگونه می توان فهمید که آینه های طلای قدیمی چقدر ارزش دارن

قبل از بیرون انداختن آینه قدیمی ، نگاهی دوباره به اون بیندازین. در واقع ممکنه ارزشمند باشه . می‌تونین آینه رو خودتون بازرسی کنید . تا انواع نشانه های گویایی مانند تزیینات غیرمعمول ، امضای صنعتگر و نعناع را کشف کنین. که به سمت یک قطعه نادره . اگر فکر می‌کنین آینه قدیمی یا عتیقه شما بسیار ارزشمند هست ، برای تأیید ارزش اونو توسط یک متخصص حرفه ای ارزیابی کنین.

یک ارزیاب حرفه ای که به طور منظم عتیقه و قطعات قدیمی رو ارزیابی می‌کنه ، می‌تونه به شما کمک کنه ارزش بازار آینه های قدیمی خود رو تعیین کنین. در صورت نیاز به ارجاع ، از یک مدیر در بانک یا وکیل املاک خود نام و اطلاعات تماس با یک ارزیاب معتبر و قابل اعتماد رو بخواید. اعتبار اسناد ارزیاب رو بررسی کنین تا ببینین آیا او عضوی از انجمن ارزیابان آمریکاست. این نشون میده وی حداقل 5 سال تجربه حرفه ای ارزیابی داره. اگر ارزیاب عضوی از انجمن ارزیابان آمریکا باشه ، وی موظف به گذراندن امتحان ارزش گذاری املاک و معیارهای اخلاقی بود. اعضای ارشد باید حداقل پنج سال تجربه ارزیابی حرفه ای و همچنین چهار کلاس مرتبط با ارزیابی داشته باشن.

آینه طلایی گرد
آینه طلایی گرد

آینه های طلایی بازتابنده

وقتی روی طلا یک لایه نقره اضافه می‌کنین ، آینه مات و کاملا بازتابنده اس . تمام نور به بیننده بازمی‌گرده. آینه به اندازه حلقه ازدواج ، طلایی اس . طی سال‌ها طراحان داخلی از ترفند ثابت کننده آینه روی دیوار استفاده کردن . تا فضای اتاق بزرگ‌تر جلوه کنه. این ترفند همیشه بر اساس تعادل دقیق در قرار دادن نوع مناسب مبلمان برای کمک به اون هست. آینه طلایی بازتابنده یک مورد بسیار خوب هست و در طراحی داخلی باعث گستردگی فضا و افزایش نور میشه.

 وقتی آینه در اتاق تاریک تری نصب میشه ، آینه با انعکاس نور خورشید منطقه رو روشن می‌کنه، به همین دلیل جایگذاری اون بسیار مهمه. مشابه جلوه‌های ایجاد شده با استفاده از این محصول ، حتی دیوار آینه ای نیز توانایی بزرگ‌تر نشون دادن فضای اتاق رو داره . لبه مورب در آینه طلایی یک سطح بازتابنده ایجاد می‌کنه. لبه آینه با ایجاد انعکاسی شدید از رنگ‌های مختلف نور مانند منشوری عمل می‌کنه. تمیز کردن اون روی دیوار برای پر کردن فضای زندگی مهمه . آینه رو با استفاده از یک پارچه خشک که در آب گرم سیراب شده یا در ماده تمیز کننده آغشته شده تمیز کنین. 

آینه طلایی
آینه طلایی

آینه های شفاف

وقتی یک لایه طلا روی شیشه قرار می‌دین . و از اون با لاک شفاف محافظت می‌کنین، طلای شفافه.  پرش نور از طلا ، درخشش طلایی به شیشه می‌بخشه. نور عبوری از شیشه به رنگ سبز دریاست . طلاکاری شیشه دشوار نیست ، اما به سرعت نقره نیست .

آینه بیضی طلایی

آینه بیضی طلایی بزرگ یک انتخاب آینه دیواری ایده آل برای کسانی هست . که دکوراسیون طلا و طراحی مینیمالیستی رو دوست دارن.  این آینه از فلز و شیشه ساخته شده اس ، بیضی شکل و مستطیل هست و می توان اونو به صورت دیواری نصب کرد .

این آینه بزرگ بیضی شکل که برای حمام ، اتاق خواب یا راهرو ایده آل هست ،. می‌تونه در فضاهای مدرن ، یکپارچه سازی با سیستم عامل ترکیب بشه. ، ایده آل برای کسانی که رنگ های طلایی و اشکال معاصر رو ترجیح میدن .

آینه طلایی بیضی
آینه طلایی بیضی

آینه دیواری

یک آینه دیواری طلایی شیک که می‌تونه در انواع اتاق ها و مضامین داخلی ترکیب بشه .  این آینه در رنگ مشکی نیز موجود هست . بخشی از مجموعه گسترده ای از آینه ها .در مجموعه ای گسترده از رنگ ها ، اندازه ها و شکل ها موجود هست . آیا می خواید موارد بیشتری از این قبیل رو ببینین؟ برای گزینه های بیشتر ، در دسته آینه های کامل ما جستجو کنین . این آینه به صورت عمودی قابل نصب هست . در کنار متخصصان فرکو محبوب ترین آینه های دیواری طلا رو بررسی کنین . و خونه خود رو با یکی از آینه های طلای ما تزئین کنین . خواه آینه ای با نکات فلزی یا قاب کاملاً طلایی باشین، ما این محصول رو برای شما آماده می‌کنیم .

آینه دیواری طلایی
آینه دیواری طلایی

آینه های طلایی ما با رنگ های گرم و غنی تضمین شده اس . برای جلب توجه شما ، کاملاً متناسب با دکوراسیون طرح ها رو ارائه میدیم . و در عین حال باعث ایجاد حس مجلل در هر اتاق شما هستن . مفتخریم که مجموعه آینه های طلائی فرکو ، آینه هایی با طرح های کلاسیک رو ارائه میده. ما مجموعه ای چشمگیر از آینه طلایی رو ارائه می‌دیم تا کاملاً مناسب مرکز بینایی در هر فضای داخلی منزل شما باشن. آنچه رو که در مجموعه آینه های قاب طلایی دنبال آن هستین کشف کنین. و با سفارش خود تحویل رایگان دریافت کنین . شماره تماس 02188068352

آینه تمام طول

می‌تونین نگاهی به آینه تمام طول بیندازین تا ظاهر خود رو قبل از خارج شدن از خونه بررسی کنین. یا از یکی از آینه های دیواری ظریف فرکو رو در سالن یا اتاق نشیمن خود استفاده کنین . تا به هر گوشه ای نور بپردازین و کل منطقه رو روشن کنین . آینه ها همچنین می‌تونن توهم فضا ایجاد کنن . بنابراین ، اگر هر اتاق از خونه شما در سمت کوچک‌تر هست ، با کاوش در انتخاب خیره کننده آینه های بزرگ ،اونو بزرگ‌تر جلوه بدین.

با آینه های طلایی افسانه ای اتاق خواب خود رو برای رسیدن به دکوراسیون ایده آل آماده کنین. با یک آینه تمام طول بیان کننده ، به یک ظاهر تمیز و مجلل برین. یا به میز آرایش خود جذابیت اضافه کنین با یکی از آینه های پوچ چاپلوس ما. طراحی مستقل اونا به شما امکان میده تا اونا رو به راحتی جابجا کنین.پس از آویزان کردن یا قرار دادن آینه اتاق خواب انتخاب شده ، با یک ساعت عجیب یا یک اثر هنری الهام بخش ، ظاهر رو کامل کنین. سپس روی تخت خود استراحت کنین و به محیط شیک خود تأمل کنین.

آینه تمام طول
آینه تمام طول

برای راهنمایی و مشاوره با متخصصان صنایع شیشه و آینه فرکو در تماس باشین. ما همواره آماده پاسخ گویی هستیم . شماره تماس 02188068352

آدرس : تهران ، اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

8 پاسخ

  1. سلام من صاحب تالار پذیرایی هستم و برای سرویس های بهداشتی امکان سفارش در تعداد بالا امکان دارد ؟

    1. بله امکان بازدید حضوری از محصولات وجود دارد . برای راهنمایی بیشتر با ما در تماس باشید . آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجیدپور ، نبش بن بست آرمین پلاک 106 _ شماره تماس 02188068352

  2. آینه طلایی برای محیط های کوچک باعث میشه فضا کوچکتر نشان داده بشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. سلام
      خیر . آینه ها بدلیل انعکاس نور و روشنایی بخشی به فضا باعث بزرگ تر نشان دادن محیط می شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو