Home
نمای اسپایدر

نمای اسپایدری

نام دیگر نمای اسپایدری(curtain wall) است.در این مدل از محصولات شیشه به طور اتصالات نقطه ای به یکدیگر متصل می‌گردند.
نمای اسپایدری بیشترین کاربرد را در نمای ساختمان های تجاری و اداری داشته است.
نمای اسپایدری دارای سیستم های متنوع فلزی،کابلی و شیشه ای می باشد که با توجه به محیط مورد استفاده از این نوع شیشه و ابعاد های متفاوت آن هزینه های پرداختی آن نیز متنفاوت می گردد.

نمای اسپایدری

مزایای نمای اسپایدری

  • وزن بسیار پایین
  • نصب آسان
  • شفافیت و یکدستی شیشه
  • سادگی زیبا و بروز
  • تنوع بسیار
  • ضخامت کافی در برابر هرگونه اتفاق(زلزنه)
  • مقاومت بسیار بالا در برابر هرگونه ضربه

معایت نمای اسپایدر

  • دیتیل پیچیده بازشو
  • برای مراقبت از آب بندی این نوع شیشه نیاز به کنترل مداوم دارد.

نمای شیشه ای!


نمای شیشه ای یا همان نمای اسپایدری نه تنها نقش محافظ دیواری را دارد بلکه باعث ایجاد ظاهری زیبا برای محیط هایی که نمای شیشه را مورد استفاده قرار می دهند می بخشد.
یکی از محصولاتی که برای ساخت نمای شیشه ای استفاده می شود یراق الات اسپایدری است.
زمانی که شما برای نمای ساختمان هایتان از نمای شیشه ای استفاده می کنید شفافیت،زیبایی،بروزی و لاکچری بودن را به محیط خود می بخشید.
نمای شیشه ای از تنوع رنگی بسیاری در صنایع فرکو تولید می شود که این امر باعث می شود شما بتوانید نمای زیباتری را به تمامی محیط های دلخواه خود ببخشید.

نمای اسپایدری

شیشه اسپایدری

صنایع تولید شیشه و آینه فرکو یکی از صنایع هایی است که طی چندین سال یکی‌از بهترین شیشه اسپایدری را در تمامی نقاط ایران ارسال می‌نماید که این ارسالی نه تنها در نقاط ایران بوده بلکه برای کشور های همسایه نیز با بهترین کیفیت تولید و ارسال گردیده است.

در شیشه های اسپایدری نقاط اتصالی وجود دارد که این نقاط از فولاد ضد زنگ اتصال شده است.

این نقاط اتصالی نه تنها از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. بلکه در برابر رطوبت و ضربه مقاومت بسیار بالایی را دارد.

این شیشه در ضخامت های ۱۰ الی ۲۰ میلی متری تولید می‌شود.در ساختمان های معماری تمامی افراد به این نوع محصول روی اوردند زیرا که نه تنها باعث زیبایی و نمای لاکچری می‌شود. بلکه این نما از هیچ گونه قطعات اضافی بجز خود قطعات اتصالی تولید نشده است .

نمای اسپایدری

ویژگی‌ نمای اسپایدری چیست؟

یکی از ویژگی‌های شیشه اسپایدری نشکن بودن شیشه است که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و در برابر طوفان و زلزله مقاومت بسیار بالایی را دارد. و عایق صدا و حرارت است.
که این ویژگی‌های شیشه اسپایدری افراد زیادی را جذب خود کرده است.

این محصول دارای پانل هایی هستند که توسط اتصالات فولادی ضد زنگ تولید در ۴ یا ۶ نقطه در شیشه به یکدیگر متصل می شوند.

برای ثبت سفارشات خود به شماره زیر تماس بگیرید.

02188068352

صنایع تولید شیشه و آینه فرکو به مدت ۴۸ ساعت می تواند هرگونه شیشه و آینه در هرگونه سایز و در هر تنوع رنگی که به سلیقه شما عزیزان را در تمامی نقاط ایران برای شما ارسال نماید.

نمای اسپایدری


پانل به چند دسته تقسیم می شود؟

پانل ها به دو دسته ثابت و کشویی تقسیم می‌شوند.

اتصالات اسپایدر

1_دسته های اسپایدر

مهم ترین و اصلی ترین قطعه در اسپایدر همان قطعه ای است که نگهدارنده شیشه است.که تمامی مدل های اسپایدر بر اساس نوع و مدل شیشه گذاشته می شود. انواع اسپایدر ها عبارتند از:تک شاخ،دو شاخ،سه شاخ و یا چهار شاخ است. دسته های اسپایدر متناسب با محیط مورد نظر انتخاب می شود.برای مثال برخی از دسته های اسپایدر مخصوص اب و هوای مرطوب است.

2_اتصال دهنده

نام دیگر‌اتصال دهنده ها همان ادامپتور است.این نوع قطعه وظیفه وصل کردن اسپایدر به سازه را دارد.یکی دیگر ‌از وظیفه اتصال دهنده ها انتقال نیرو از مفصل به سازه اصلی‌نما است.

شیشه

مهم ترین وظیفه شیشه ها در‌نمای اسپایدر پوشش نما است.در ساخت نمای اسپایدر شما می توانید از انواع مختلف شیشه استفاده کنید زیرا که هر نوع شیشه استفاده شده در نمای اسپایدر می تواند برای محیط های مخصوص خود باشد.
اکثرا افراد برای بیشتر محیط ها از شیشه های لمینت برای نمای اسپایدری خود استفاده می کنند .زیرا هنگام تولید این محصول از لایه های بیشتر شیشه برای ساخت تشکیل شده و مقاومت بالایی در برابر ضربه و شرایط اب و هوایی گوناگونی را دارد.

نمای اسپایدری

اسکلت اصلی

یکی‌از از این قطعه های نمای اسپایدری وظیفه تحمل‌تمامی فشار و سنگینی های نما و شیشه ها را دارد که آن هم اسکلت اصلی نمای اسپایدری است.اسکلت اصلی از وارد شدن فشار و یا ضربه بر شیشه جلوگیری می‌کند که این امر سبب جلوگیری از شکستن شیشه ها می شود.


بست شیشه اسپایدرها


هنگامی‌که برای درست کردن نمای شیشه اسپایدر، از شیشه هایی که از مقاومت زیادی برخوردارند . یا شیشه هایی که از ضخامت زیاد برخوردارند یا همان شیشه لمینت استفاده می کنید. می توان از بست های تثبیت کننده برای نگه داشتن شیشه ها استفاده کرد. بست که نام دیگر آن روتیل است دارای انواع مختلفی است که عبارتند از (مفصلی، تک جداره و دوجداره.)می باشند.

مزیت استفاده از شیشه لمینت چیست؟

این شیشه از تنوع رنگی برخوردار است.
لایه میانی ک برای وصل کردن دو شیشه استفاده می شود مقاومت آن در برابر هر گونه ضربه ایی بالا می برد.
شیشه لمینت از برخورد با گلوله و یا در حرارت بالا برای مثال انفجار بسیار مقاومت بالایی دارد.
باعث حفظ حریم خصوصی افراد می شود.
مقاومت شیشه لمینت را با افزودن قطعات متعدد بالا برده می شود.
و زمانی ک از لایه های نشکن در بین این شیشه استفاده می شود مقاومت آن را در برابر هرگونه حرارتی بالا می بریم.

ساخت شیشه لمینت چگونه است؟

برای تولید این شیشه دو لایه شیشه را در درجه بسیار بالا حرارت می دهند و بعد از حرارت دادن این شیشه ها با استفاده از لایه میانی کنار یکدیگر قرار می دهند زیرا این عمل . به این علت است که شیشه لمینت ها هنگام برخورد ضربه ای که باعث شکستن شیشه می شود تمام تکه های خورده شیشه را به یکدیگر وصل می کند.میتوان گفت این شیشه امن ترین شیشه موجود است چرا که در صورت شکستن به خورده شیشه های بی‌خطر پودری تبدیل می‌شود که دیگر خطری افراد را تحدید نمیکند.
همانطور که گفته شد ایمنی بسیار بالای این محصول باعث شده سالانه فروش بسیار بالایی در کاربرد های متفاوتی داشته باشد برای مثال درب ها،پنجره ها نمای ساختمان ها و تمامی محیط های دیگر.

نمای اسپایدری

چگونه از معتبر بودن صنایع فرکو اطمینان حاصل کنیم!!!!!

در حال حاضر با به وجود اومدن موقعیت های شغلی اینترنتی کلاهبرداران سعی دارند از این مشکل وبه وجود امده نهایت سواستفاده را ببرند، شما خیلی راحت می توانید سایت های نامعتبر و صف کلاهبردارن را از تمامی صنایع ها جدا کنید. اکثرا افراد کلاهبردار فضای کاری برای تولید سفارشات شما ندارند پس سعی بر این دارند ک تجمعی را ایجاد نکنند. اما صنایع تولید شیشه فرکو این امکان را به شما می دهد شما بتوانید از تمامی محصولات شیشه و آینه خود بازدید فرمایید.


یکی دیگر از راه های شناخت شرکت و یا کارگاه های کلاهبردار نداشتن اساس نامه،روزنامه رسمی،کد های اقتصادی،و برگه ارزش افزوده است.اما صنایع تولید شیشه و آینه فرکو با برخورداری از اساس نامه،روزنامه رسمی،کد های اقتصادی و برگه ارزش افزوده است.


شما عزیزان می توانید با اظهار نامه مالیاتی کلاهبردار بودن آن سایت را متوجه بشوید زیرا افراد کلاهبردار در هیچ مرکز های مالیاتی پرونده ندارند.


تمامی مواردی که گفته شده است شما با ورود به سایت صنایع تولید شیشه و آینه فرکو از هر یک از این موارد با خبر بشوید و ما با افتخار تمامی موارد خواسته شده را در خدمت شما عزیزان خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو