Home

میز جلومبلی شیشه‌ای فرکو

پس از مشغله‌ی کاری زیاد روزانه همه تو خونه‌های خود به دنبال آرامش می‌گردن. قسمت‌های مختلف هر خونه می‌تونه یکی از آرامش بخش‌ترین مکان‌ها برای هر فردی باشه. این آرامش و راحتی تو هر خونه به عوامل بسیار و متعددی بستگی داره. یه کنج دنج با مبلمانی راحت و آسوده این حس راحتی و آرامشی رو چندین برابر می‌کنه که ، میشه با المان‌های خیلی زیادی اون رو تکمیل‌تر هم کرد. تو این مقاله از سایت صنایع فرکو می‌خوایم نگاهی به میز جلومبلی شیشه‌ای فرکو داشته باشیم. و تاثیرگذاری اون‌ها رو با هم مورد صحبت قرار بدیم.

میز جلومبلی شیشه‌ای فرکو
با کیفیت‌ترین و شیک‌ترین میز جلو مبلی شیشه‌ای تولیدات صنایع فرکو

دکوراسیون خاص با میز جلومبلی شیشه‌ای فرکو

موقع‌ای که وارد هر خونه‌ای میشیم ، اولین چیزی که ممکنه نگاه‌مون رو به خودش جلب کنه ، میز جلو مبلی و میز عسلی شیشه‌‌ای هست. این نوع میز‌ها با طراحی‌های متفاوت و خاص ، خوش سلیقه بودن صاحب خونه رو نشون میده. پس با انتخاب و خرید میز جلو مبلی شیشه‌‌ای می‌تونیم دکوراسیون خاص و عالی داشته باشیم.

میز‌های جلو مبلی شیشه‌دار تولیدات صنایع فرکو با ظاهر ساده و مدرنی که دارن جذابیت و زیبایی خیلی زیادی به دکوراسیون و فضای داخلی خونه میدن. و موقع‌ای که این جذابیت بیشتر و زیبا میشه که از لوازم دکوری و اکسسوزی برای تزیین میز جلو مبلی شیشه‌ای استفاده کنیم. برای مثال: می‌تونیم از کتاب ، گلدان ، مجسمه و لوازم دیگه هم استفاده کنیم.

قبل از این که میز‌ عسلی شیشه‌ای و میز جلو مبلی شیشه‌ای طراحی و تولید بشن. میز‌های چوبی پر مخاطب و پرطرفدار بودن که تو بیشتر این مدل‌ها ، شیشه‌ روی اون قرار می‌گرفت. ولی با گذشت زمان با تحولات دکوراسیون و فضای داخلی خونه‌ها و تغییر سبک‌های زندگی ، انواع میز‌های جلو مبلی شیشه‌ای مد شدن. و تو کشور‌های اروپایی هوادار و طرف‌دار خیلی زیادی پیدا کرد.

میز جلومبلی شیشه‌ای فرکو
با کیفیت‌ترین و شیک‌ترین میز جلو مبلی شیشه‌ای تولیدات صنایع فرکو

میزهای عسلی و میزهای جلو مبلی تمام شیشه‌ای تغییرات چشم‌گیری به خونه‌ی شما هدیه میدن

 معمولا بعد از مدتی خونه‌ها نیاز به تغییرات دارن. تغییراتی زیبا و قشنگ و در عین حال چشم‌گیر که تفاوت رو به صاحب خونه القا کنه. پس اگه به دنبال تفاوت‌های چشم‌گیری تو خونه‌ی خود هستین ، دیگه نیازی نیست نگران هزینه‌های هنگفت برای ایجاد این تغییرات باشین. اگه به گوشه کنارهای خونه‌ی خود دقت زیادی داشته باشین با کوچک‌ترین تغییرات شاهد بیشترین تغییرات خواهین شد.

میز جلومبلی شیشه‌ای فرکو
با کیفیت‌ترین و شیک‌ترین میز جلو مبلی شیشه‌ای تولیدات صنایع فرکو

برای انتخاب میز جلو مبلی خوش سلیقه‌تر از هر زمان باشین!

تصور کنین روی مبلمانی راحت نشستین و لیوان چای خودتون رو به روی میز جلو مبلی تمام شیشه‌ای قرار میدین. میزی که جلوه‌ی خونه‌‌تون رو چندین برابر کرده هست. با قراردادن چندین شاخه گل رز رنگی به روی این میزهای جلو مبلی تمام شیشه‌ای سفید این حس آرامش رو چندین برابر نیز خواهید کرد. این میزهای جلو مبلی و میزهای عسلی شیشه‌ای فقط به میزهای مدرن و امروزی خونه خلاصه نمیشن. و تو فضاهای مختلف و گوناگون براتون مزیت و کاربرد دارن.

میز جلومبلی شیشه‌ای فرکو
با کیفیت‌ترین و شیک‌ترین میز جلو مبلی شیشه‌ای تولیدات صنایع فرکو

جذابیت محل کار یا محل زندگی با میزهای جلو مبلی شیشه‌ای فرکو

تصور کنین تو محل کار یا محل زندگی خود مبلمان چرمی مشکی دارین. یه میز عسلی شیشه‌ای و یا یه میز جلو مبلی تمام شیشه‌ای دودی و یا مشکی چقدر می‌تونه فضای محل کارتون و یا محل زندگی‌تون رو زیبا و جذاب‌تر کنه. این هارمونی رنگی نشون از یه طراحی داخلی خوش ذوق رو به ببیننده منتقل خواهد کرد. و یا اگه از مبلمان رنگ شاد و پرانرژی تو محل کار خود به کار بردین می‌تونین از رنگ سفیده این میزها تو اون فضا استفاده کنین. که ترکیب رنگ‌های گرم در کنار این میزهای بی‌رنگ هارمونی عالی و خوبی رو برای فضای کارتون به همراه خواهد داشت.

با کیفیت‌ترین و شیک‌ترین میز جلو مبلی شیشه‌ای تولیدات صنایع فرکو

خونه‌ای به سبک مدرن با میز جلو مبلی تمام شیشه‌ای مدرن صنایع فرکو 

برای داشتن خونه‌ای به سبک مدرن و امروزی به تمومی وسایل خونه و همچنین جزئیات خونه خود بیشترین دقت رو داشته باشین.
اگه مبلمانی به سبک مدرن تو خونه‌ی خود دارین. این مبلمان با قرار گیری میزهای جلو مبلی و عسلی تموم شیشه‌ای مدرن در کنار خود جذابیت خونه‌ی شما رو بیشتر می‌کنن. میزهای جلو مبلی تموم شیشه‌ای صنایع فرکو این روزها تو خونه‌های امروزی و مدرن بیشتر از هر زمانی به چشم میان. چون که مدرنیته بودن رو با خود به همراه دارن. این نوع میزها تو رنگ‌های مشکی و دودی با رنگ‌های خنثی تو خونه و ابعاد مربعی شکلی که دارن مدرن بودن رو بیش از وسایل دیگه به خونه‌ی شما هدیه میدن.

میزهای عسلی تموم شیشه‌ای و میزهای جلو مبلی تموم شیشه‌ای علاوه بر مزیت و کارایی قابل استفاده‌ای که براتون دارن می‌تونن به عنوان دکوراتیوهای جذاب و شیک خونه‌تون هم خودنمایی خیلی زیادی کنن. قراردادن این میزهای جلو مبلی شیشه‌ای تو گوشه‌ای از خونه که یه اکسسوری جذاب به روی اون قرارگرفته هست می‌تونه به عنوان گوشه‌ای زیبا و متفاوت از خونه بدرخشه. همچنین شکل هندسی و متفاوت این میزهای جلو مبلی می‌تونه نظر هر بیننده‌ای رو به خود جلب کنه. گوشه‌های متفاوت و طراحی خاص این نوع میزها گویای خاص پسند بودن صاحب خونه خواهد بود. میزهای جلو مبلی شیشه‌ای فرکو در عین سادگی و مدرنیته بودن می‌تونن ترکیب زیبایی به خونه‌‌تون بیارن. به عنوان مثال: قراردادن یه شیء دکوراتیو قشنگ زیر این میز شیشه‌ای جذابیت این میز رو چندین برابر می‌کنه.

با کیفیت‌ترین و شیک‌ترین میز جلو مبلی شیشه‌ای تولیدات صنایع فرکو

استفاده از رنگ‌های گوناگون تو گوشه کنار خونه 

به کاربردن رنگ‌ها به درستی و صحیح در کنار هم یکی از اصول خیلی مهم طراحی به حساب میاد. که تو خونه‌های هر ایرانی این تنوع رنگی به کاررفته بیش از هر خونه‌ای به چشم میاد. 
اگه مبلمان خونه‌تون با رنگ‌های گرم و شیرین تو گوشه و کنار منزل‌تون ناز و دلبری می‌کنن. یه میز عسلی شیشه‌ای و میز جلومبلی شیشه‌ای فرکو بی‌رنگ این ترکیب رنگی رو کامل تکمیل‌تر خواهد کرد. ولی به یاد داشته باشین که این میزهای جلو مبلی شیشه‌ای تولیدات صنایع فرکو به دلیل سادگیه خاصی که دارن در کنار وسایل رنگی خود نمایی می‌کنن. پس با قراردادن اکسسوری‌های گوناگون به روی اون‌ها زیبایی و جذابیت میزها رو از بین نبرین.

 قرارگیری این میزهای جلو مبلی شیشه‌ای تولیدات صنایع فرکو در کنار وسایل و لوازم دیگه خونه مخصوصا وسایل طرح‌دار بیشتر از قالی گلدار زیبای و قشنگی خونه‌های ایرانی که جز اصلی‌ترین لوازم خونه هست در کنار میزهای شیشه‌ای ساده چه ترکیب منحصر به فردی رو به فضای خونه‌تون می‌بخشه. ایرانی بودن در کنار مدرنیته و سادگی سبکی هست که خونه‌های هر ایرانی رو تو دل خود جای داده‌هست.

با کیفیت‌ترین و شیک‌ترین میز جلو مبلی شیشه‌ای تولیدات صنایع فرکو

برای سفارش و خرید میز جلومبلی شیشه‌ای فرکو از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنین

برای انتخاب و سفارش زیباترین و با کیفیت‌ترین محصولات شیشه‌ای و بروزترین مدل‌های میز جلومبلی شیشه‌ای فرکو با تولیدات صنایع فرکو ارتباط داشته باشین. و برای مشاوره ، پاسخ به‌ سوالات شما و ثبت سفارش با شماره‌های : 09101767773 _ 02188068352 به صورت غیرحضوری تماس بگیرین.

با پیج اینستاگرام فرکو نیز همه روزه در ارتباط باشین.

اگه می‌خواین یه انتخاب فوق‌العاده ، زیبا و بروزی داشته باشین و از خرید و انتخاب‌تون نهایت لذت رو ببرین . می‌تونین با مشاهده مطالب بیشتر درباره میز جلو مبلی شیشه‌ای فرکو و همچنین به صورت حضوری نیز به آدرس زیر مراجعه کنین.
آدرس کارخونه: تهران ، اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو