آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

مرکز فروش پنجره آلومینیومی

با وجود بسیاری از پنجره‌های غیرقابل مقاومت در بازار ، صاحبان خانه از انتخاب‌های خود غافل میشن. مهم نیست به کجا نگاه می‌کنین یا به کجا میرین ، هیچ مانعی برای نوآوری وجود نداره. بازار روز به روز رقابتی‌تر میشه که برای مشتریان لذت بخشه. از میان همه اونا ، پنجره‌های آلومینیومی برجسته هستن.

مرکز فروش پنجره آلومینیومی

در این مقاله ، توجه شما رو به پنجره‌های آلومینیومی جلب می‌کنیم ، به شما می‌گوییم که چه هستن ، ویژگی‌های اون رو مورد بحث قرار میدیم و در ادامه به بحث در مورد انواع مختلفی از پنجره‌های آلومینیومی می‌پردازیم که می‌تونین انتخاب کنین.

پنجره آلومینیومی چیه

پنجره‌های دارای قاب یا ارسی ساخته شده از آلومینیوم رو پنجره آلومینیومی می‌نامن. مانند هر پنجره چوبی معمولی دیگری ، پنجره‌های آلومینیومی دارای یک شیشه معمولی هستن. چیزی که یک پنجره آلومینیومی رو تبدیل به پنجره‌ای می‌کنه که ارزش سرمایه گذاری شما رو داشته باشه دوام اونه. اونا می‌تونن ماه‌ها و سال‌ها بدون زنگ زدن به دلیل ترکیب فوق العاده‌ای که دارن زنده بمونن.

مرکز فروش پنجره آلومینیومی

انواع پنجره‌های آلومینیومی

اگر به دنبال پنجره آلومینیومی برای خانه خود هستین ، گزینه‌های زیادی وجود داره. شرکت‌های مختلف به طور مداوم در حال نوآوری و ارائه طرح‌های بی عیب و نقص پنجره هستن .

در این مرحله ، پنج نوع اصلی سیستم پنجره آلومینیومی رو مورد بحث قرار خواهیم داد:

  1. پنجره دو تاشو آلومینیومی
  2. پنجره‌های انباشته آلومینیومی
  3. پنجره‌های شیب دار آلومینیومی
  4. پنجره‌های کشویی آلومینیومی
  5. پنجره‌های آلومینیومی
مرکز فروش پنجره آلومینیومی

پنجره دو تاشو آلومینیومی

پنجره‌های دو تاشو آلومینیومی از رایج‌ترین انواع پنجره‌هایی هستن که در خانه افراد پیدا می‌کنین. این می‌تونه به داخل و خارج تاب بخوره ، به یک طرف یا هر دو طرف باز بشه و حتی بر اساس نوع پنجره دوتایی که خریداری می‌کنین ، یک گوشه 90 درجه رو دور بزنه.

چیزی که ما رو به تبلیغ پنجره‌های آلومینیومی دو تا شده واداشته ، گزینه های تمیز کردن و نگهداری آسون اوناست. جذابیت متعارف اونا هم جذاب و هم دیدنیه.

مرکز فروش پنجره آلومینیومی
مرکز فروش پنجره آلومینیومی

پنجره‌های انباشته آلومینیومی

این پنجره‌ها همچنین به عنوان پنجره‌های تاشو ، پنجره‌های تاشو کشویی یا پنجره‌های کنسرتینا شناخته میشن ، این پنجره‌ها کل دیوار رو از بالا به پایین اشغال می‌کنن و دید کامل و بدون مانعی از محیط اطراف شما ارائه میدن. این پنجره‌ها از چندین پانل (معمولاً 3-10) ساخته شدن که هنگام باز شدن روی یکدیگر جمع میشن.

اونا یک اختراع مدرن و گزینه‌ای ایده‌آل برای افرادی هستن که خانه‌های بزرگ با فضای زیادی برای رفت و آمد دارن. اگر می‌خواین در لذت ظرافت لذت ببرین و خانه ساده خود رو به پناهگاهی از پیچیدگی ناب و ظرافت مدرن تبدیل کنین ، پنجره‌های انباشته آلومینیومی پنجره‌هایی برای شما هستن.

مرکز فروش پنجره آلومینیومی
مرکز فروش پنجره آلومینیومی

پنجره‌های شیب دار آلومینیومی

یک پنجره شیبدار آلومینیومی معمولاً با زاویه‌ای از قسمت بالایی خود باز میشه یا درست مانند یک درب کاملاً باز میشه. از اونجایی که این پنجره‌ها حرکت افقی و عمودی رو امکان پذیر می‌کنن ، برای خانه‌هایی با فضاهای کوچک و بالکن‌های کوچک ایده‌آل هستن زیرا تهویه مطبوع رو ارائه میدن.

اگر می‌خواین اتاق‌های خود رو با پنجره‌های شیک تکمیل کنین ، دوست دارین پنجره‌های شیب‌دار آلومینیومی در خانه خود داشته باشین.

مرکز فروش پنجره آلومینیومی

پنجره‌های کشویی آلومینیومی

پنجره‌های کشویی آلومینیومی معمولاً هنگامی که اونا رو از یک طرف به سمت دیگر می‌کشین به صورت افقی باز میشن. این پنجره‌ها با طراحی مینیمال برای هر محیط خانه مناسب هستن و برای کسانی از شما که فضای بالکن یا حیاط خلوت بزرگی برای قرار دادن شیشه‌های پنجره خود ندارن ایده آل هستن.

به عنوان یکی از شیک‌ترین پنجره‌ها ، تطبیق پذیری زیبایی شناختی و طرح‌های تازه رو به خانه شما ارائه میدن. شیشه‌کاری این پنجره‌ها می‌تونه عایق‌کاری و بهره‌وری انرژی خانه شما رو بهبود ببخشه و به شما در کاهش هزینه‌های برق کمک کنه.

برای کسانی که به اون علاقه مند هستن ، انواع مختلفی از پنجره‌های کشویی آلومینیومی وجود داره که می‌تونین به راحتی در بازار لوازم خانگی پیدا کنین.

مرکز فروش پنجره آلومینیومی
مرکز فروش پنجره آلومینیومی

پنجره‌های آلومینیومی

پنجره آلومینیومی پنجره‌ایه با قاب و لولاهای آلومینیومی. این نوع پنجره‌ها توسط یک یا چند لولا در کنار به چارچوب اون متصل میشن. اونا به سمت بیرون باز میشن و اون رو برای دعوت نسیم صبح یا عصر به خانه شما یک لذت مطلق می‌کنن.

امروزه افراد بیشتری شروع به پذیرش پنجره‌های آلومینیومی با آغوش باز کردن. اونا شروع کردن به این پنجره‌ها به‌عنوان چیزی که نه‌تنها برای تمیز کردن راحت و زیباست ، بلکه به منزله‌ای زیبا و جذاب برای خانه‌هایشان نگاه می‌کنن.

مرکز فروش پنجره آلومینیومی

مزایای خرید پنجره آلومینیومی

اگر هنوز مطمئن نیستین که آیا باید یک پنجره آلومینیومی برای خانه خود تهیه کنین ، نگران نباشینن. ما لیستی از مزایای سرمایه گذاری در پنجره آلومینیومی رو گردآوری کردیم.

برای یادگیری همه چیز در مورد اونا به ادامه مطلب برین.

  • این پنجره‌ها در طیف گسترده‌ای از اندازه‌ها و سبک‌ها ، همراه با لولاها ، دستگیره‌ها و غیره بادوام موجود هستن. هر طرحی که ممکنه به اون علاقه مند باشین ، یک پنجره آلومینیومی برای شما وجود داره.
  • اونا دارای یک سبک کلاسیک معمولی هستن که به طور بی عیب و نقص با هر چیدمان معماری مطابقت داره. بنابراین چه در خانه‌های چوبی زندگی کنین یا در خانه‌های آجر و ملات ، مطمئن باشین که پنجره‌های آلومینیومی شما متناسب با هر چیدمان خانه هستن.
  • پنجره‌های آلومینیومی بسیار بادوام ، مقاوم در برابر خوردگی و مقاوم در برابر گرد و غبار ، خشکسالی و نفوذ آب هستن. این به معنای حداقل هزینه برای نگهداری و تعمیره.
  • پس از نصب ، لازم نیست پول خود رو برای رنگ آمیزی مکرر پنجره‌های آلومینیومی خود سرمایه گذاری کنین زیرا اونا پوشش رنگ رو برای مدت طولانی حفظ می‌کنن.
مرکز فروش پنجره آلومینیومی
مرکز فروش پنجره آلومینیومی

معایب پنجره‌های آلومینیومی چیه

مسائل عملی کمی وجود داره که باید در مورد پنجره‌های آلومینیومی در نظر بگیرین. 

این شامل اینه که پنجره‌های آلومینیومی به دلیل نمک موجود در آب هنگام استفاده برای خانه‌های کنار دریا می‌تونن خورده بشن. با این حال ، می‌تونین یک پوشش پودری درجه یک برای حل این مشکل مشخص کنین. 

همچنین در نظر داشته باشین که تعمیر پنجره در مقایسه با پنجره‌های چوبی چندان گزینه‌ای برای پنجره‌های آلومینیومی نیست. شما نمی‌تونین پنجره‌های آلومینیومی رو رنگ کنین ، بنابراین خراش‌ها ، فرورفتگی‌ها و آسیب‌ها باید به صورت حرفه‌ای تعمیر بشن. 

با این حال ، اشکال اصلی پنجره‌های آلومینیومی هزینه اونه. ساخت اونا بسیار گرانتر از پنجره های یو پی وی سی است. با این حال ، شما باید این رو با ملاحظات دیگری ، مانند دوام و طول عمر ، متعادل کنین. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو