Home

قیمت جان پناه شیشه ای

قیمت جان پناه شیشه ای با توجه به اینکه شیشه و شکلش چی باشه می‌تونه شدیدا متغیر باشه. یعنی جان پناه شیشه ای که فقط بتونه مقابل یه ضربه آروم به جان پناه بده یکی نیست با مدلی که گلوله بزنن سمتش آخ نگه! باید ببینیم کدوم مدل جان پناه به کار میاد و ارزش داره. البته بعضی وقت‌ها هم نیازی نیست به خرج الکی و یه مدل کمتر محکم هم کار رو راه می‌ندازه. این روزها دیگه کمتر ساختمان مدرنی بشه پیدا کرد که از جان پناه شیشه استفاده نکنه. یه زمانی تو شعر و شاعری زیاد از شیشه و شکننده بودنش می‌گفتن ولی می‌گن دردی که نکشه قوی می‌کنه! شیشه‌های امروزی حسابی آب دیده شدن!

حالا که شیشه‌ها محکم شدن بهترین گزینه هم هستن. جدا از جذابیت ظاهری ، جان پناه شیشه‌ای ویو رو نمی‌گیره. در حالیکه مدل‌های دیگه عملا دید قدی رو از ما می‌گیرن. از جان پناه شیشه‌ای تو بالکن ، پشت بام ، راه پله ، استخر و کلا هر جایی که نیاز به جان پناه داره استفاده می‌شه. اما یادتون نره که هر شیشه ای مناسب جان پناه نیست. مثلا می‌بینیم که خیلی‌ها به اشتباه به مدل‌های غیر نشکن شیشه می‌گن نشکن و با این اسم می‌فروشن! از طرف دیگه شیشه‌ها از نظر ظاهری هم یکی نیستن و خیلی می‌تونن متفاوت باشن. در ادامه این مقاله همراه ما باشین.

قیمت جان پناه شیشه ای

قیمت انواع جان پناه شیشه ای

نسبت به نوع و شکل قیمت انواع جان پناه شیشه ای می‌تونه خیلی فرق داشته باشه. مثلا اینکه شیشه استفاده شده سکوریت باشه یا لمینت ، شیشه شفاف باشه یا مات و رنگی و حتی اینکه نرده تمام شیشه ای باشه یا فریم دار همگی روی قیمت موثر هستن پس نمیشه یه قیمت ثابت در نظر گرفت.

قیمت جان پناه شیشه ای

حفاظ تمام شیشه ای

جان پناه شیشه ای هم می‌تونه به صورت فریم دار باشه و هم به صورت تمام شیشه. تا همین چند سال قبل با توجه به اینکه خیلی به ایمنی شیشه‌ها اعتمادی نبود معمولا از مدلی استفاده می‌کردن که فریم فلزی داشت. اما بدون شک یه جان پناه که تماما از شیشه هست خیلی مدرن‌تر به نظر می‌رسه. البته باید اشاره کنیم که قیمت جان پناه تمام شیشه ای نسبت به مدلی که از ترکیب شیشه و فلز هست یکمی گرون‌تره. حالا به جز ظاهر تفاوت دیگه ای هست؟

حفاظ تمام شیشه‌ای با اینکه قیمت گرون‌تری داره اما عوضش بعد از مدتی از قیافه نمی‌افته. خصوصا اگه جنس فلز مناسب نباشه فلز دچار زنگ زدگی می‌شه در حالی که شیشه اینطور نیست. حتی ما تغییر رنگ رو هم می‌بینیم تو فلز و استیل. پس از این نظر هم نرده تمام شیشه ای ارزش خرید بیشتری داره. از طرفی تو ساختمان‌های مدرن هم دیگه بیشتر از مدل تمام شیشه استفاده می‌شه.

قیمت جان پناه شیشه ای

تفاوت قیمت جان پناه شیشه ای شفاف و رنگی

یه مورد دیگه که تو قیمت حفاظ شیشه ای اثر داره شفاف بودن یا رنگی بودنش هست. خصوصا که این روزها استفاده از نرده شیشه ای دودی ، مشکی ، مات و … هم زیاد دیده می‌شه. باید اشاره کنیم که شیشه‌های رنگی یکمی گرون‌تر هستن نسبت به مدل شفاف ساده. اما در صورتی که نرده شیشه ای فوق شفاف باشه قضیه متفاوته. یعنی شفافیت شیشه‌ها یکی نیست و مدل‌های فوق شفاف طوری هستن که انگار پاک پاکن! از نظر ظاهری هم واقعا جذاب‌تر هستن و ناخالصی شیشه ساده رو ندارن.

قیمت جان پناه شیشه ای

قیمت جان پناه شیشه ای سکوریت و لمینت

هیچ کسی از شیشه ساده برای جان پناه استفاده نمی‌کنه. اسمش روشه ، جان پناه. مشخصه که شیشه ساده شکننده هست. برای جان پناه شیشه ای عموما از شیشه سکوریت و لمینت استفاده می‌شه. هر دو مدل گزینه‌های مناسبی هستن نسبت به شرایط. تازه باید بگیم که خود شیشه سکوریت و لمینت هم مدل‌های مختلف دارن.

حفاظ شیشه ای سکوریت

شیشه سکوریت بدون شک یکی از بهترین گزینه‌ها برای حفاظ و جان پناه هست. چرا که استحکام خیلی بهتری داره نسبت به مدل ساده شیشه. تازه ایمنیش هم عالیه. زیاد راجع‌به نحوه ساخت شیشه سکوریت توضیح نمی‌دیم که شاید خیلی علاقه مند نباشین. همینقدر اشاره می‌کنیم که شیشه سکوریت با یه عملیات ویژه حرارتی درست می‌شه. حرارت دادن تا دمای بالای 600 درجه و بعد سرد کردن از هر دو سمت. اینکار باعث می‌شه شیشه ایمن و محکم بشه. منظورمون از ایمنی فقط این نیست که شیشه سکوریت سخت‌تر می‌شکنه.

شکستن شیشه سکوریت مثل شیشه ساده خطر نداره. چون یا نمی‌شکنه یا شکستنی درست می‌شکنه و کلا پودر می‌شه! این پودر هم تیزی خاصی نداره و خیلی ریزه. برعکس شیشه ساده. حالا با همه این تعاریف شیشه سکوریت برای جان پناه خوبه؟

اگه جان پناه رو برای دو استخر یا طبقه همکف می‌خواین پاسخ بله هست. اما از اونجایی که شیشه سکوریت نشکن نیست نباید تو طبقات بالا ازش استفاده بشه.

مدل لمینتی جان پناه

شیشه سکوریت تنها شیشه ایمن بازار نیست. یه مدل دیگه شیشه که ایمنی خیلی بالایی داره شیشه لمینت هست. اگه خودتون یا اطرافیانتون دندونتون رو لمینت کرده باشین معنی لمینت کردن رو به خوبی می‌دونین. شیشه لمینت در واقع یه شیشه چند لایه هست. یه ورق شیشه لمینت حداقل 3 تا لایه که دو تا از این لایه‌ها از جنس شیشه هستن و لایه وسطی طلقی هست. با اسم طلق pvb. این لایه طلقی روی ظاهر اثری نداره اما باعث می‌شه شیشه محکم و ایمن بشه. چطوری؟ در صورتی که شیشه لمینت بشکنه ، لایه‌های شیشه‌ای از لایه طلقی کنده نمی‌شن! یعنی pvb مثل چسبه و نمی‌ذاره شیشه از جاش تکون بخوره. پس شیشه فقط ترک برمی‌داره تو ضربه اول.

شیشه لمینت مناسبه برای جان پناه؟ قطعا بله. اما در صورتی که می‌خواید تو طبقات بالا از شیشه لمینت استفاده کنین بهتره مدل نشکنش رو بخرین. مدل نشکن شیشه ، همزمان هم شیشه سکوریته و هم شیشه لمینته. گفتیم شیشه لمینت دو تا لایه شیشه داره. اگه جنس این لایه‌ها شیشه سکوریت باشه و ضخامتش مناسب ، شیشه نشکن می‌شه.

سفارش جان پناه شیشه ای

قصد داری برای خونه و ویلات جان پناه شیشه ای بخری و می‌خوای اجراش رو بسپری به یه تولیدی شیشه که الکی پول واسطه هم ندی؟ فرکو یه تولیدی شیشه هست که انواع و اقسام شیشه ، از شیشه ساده بگیرین تا شیشه‌های نشکن تولید می‌کنه. تازه فرکو محصولاتش رو با ضمانت کیفیت به فروش می‌رسونه. یعنی هر ایرادی که تو کار دیدین ، برای شما رفع یا تعویض می‌کنه. نکته دیگه اینکه هر طرحی رو دوست داشته باشین براتون اجرا می‌کنیم. کافیه که عکسش رو بفرستیم و مثلش رو تحویل بگیرین.فرقی هم نمی‌کنه که پروژه شما تو تهران باشه یا شمال و کرج و لواسان و کردان و شهریار و … انواع شیشه‌هارو هم تو پیج اینستاگرام امتحان کردیم تا از ایمینیشون اطمینان پیدا کنین.

برای سفارش محصولات فرکو هم می‌تونین تشریف بیارین محل کارگاه و هم اینکه سفارشتون رو به صورت تلفنی هم می‌تونین ثبت کنین. اطلاعات تماس فرکو:

پل ارتباطی با مجموعه فرکو

  • می‌تونین با یکی از روش‌های زیر با فرکو در ارتباط باشین.
  • آدرس کارخانه:
  • تهران ، اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن
  • شماره تماس با شرکت فرکو :  0935-701-5855 و 09101767773
  • برای دیدن جدیدترین طرح ها ، پیج اینستاگرام فرکو رو دنبال کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو