آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

قیمت آینه لامپ دار

قیمت آینه لامپ دار به عوامل مختلفی چون کیفیت ماده اولیه استفاده شده ، متریال قاب ، شکل آینه و … بستگی دارد. در سال‌های اخیر مدل‌های متنوعی از آینه لامپ دار تولید شده است و به همین ترتیب تنوع گسترده‌ای در قیمت این نوع آینه مشاهده می‌شود. برای ساخت آینه های لامپ دار از لامپ‌های LED ( حبابی و نواری ) بهره می‌گیرند. بر روی این آینه‌ها از قابلیت‌هایی مانند سنسور تاچ و تشخیص حرکت اپتیکی ، ریموت کنترل و … نیز نصب می‌نمایند. به جز این موارد کیفیت شیشه و قاب به کار رفته در ساخت آینه لامپ دار اهمیت فراوانی دارد. در ادامه مطلب به معرفی انواع آینه لامپ دار و آپشن‌های مختلفی که بر روی این مدل آینه نصب می‌شود می‌پردازیم.

قیمت آینه لامپ دار

قابلیت های آینه لامپ دار

همانطور که در قسمت بالا نیز اشاره شد، آینه لامپ دار در بزرگتر و روشن‌تر جلوه دادن فضا نسبت به دیگر انواع آینه برتر است. اما در این آینه از قابلیت‌های منحصربه‌فرد دیگری نیز استفاده می‌شود. که البته استفاده از هر کدام سبب افزایش قیمت آینه لامپ دار می‌گردد.

  • چراغ های به کار رفته در آینه لامپ دار دارای تنوع گسترده از نظر رنگ و حتی طرح هستند. و می‌توان متناسب با فضا و علاقه شخصی خود مدل‌های مختلف آن را از نظر رنگ نور و… انتخاب نمود.
  • ممکن است در طول شبانه روز به یک میزان شدت نور نیاز نباشد. از این رو این امکان می تواند برای آینه لامپ دار فراهم گردد که بتوان شدت نور لامپ های به کار رفته روی آینه را افزایش یا کاهش داد.
  • ضد بخار بودن نیز امکان دیگری است که آینه لامپ دار می تواند داشته باشد. این قابلیت به این صورت عمل می کند که وقتی آینه در معرض بخار آب قرار بگیرد، قابلیت ایجاد شده مانع از تشکیل بخار روی آینه می گردد.
  • زمان و دمای محیط روی آینه قابلیت نمایش دارد. و نمایش آن نیز می تواند به عددهای فارسی یا انگلیسی نیز نمایش داده شود.

هر کدام از قابلیت هایی که عنوان شدند روی آینه به صورت خودکار نصب نیستند. و برای داشتن هر کدام بر حسب نیاز و دلخواه خود می توان انتخاب کرد. تا در ساخت آینه مدنظر قرار گرفته شود. و هر کدام از این ها می توانند بر قیمت آینه لامپ دار تاثیر داشته باشند.

قیمت آینه لامپ دار هالیوودی

آینه هالیوودی از جمله انواع آینه لامپ دار است که برای ساخت آن از لامپ LED استفاده می‌شود. لامپ‌های به کار رفته در ساخت آینه هالیوودی ، شدت مناسبی دارند و از این رو این نوع آینه برای انجام گریم و آرایش مورد استفاده قرار می‌گیرد و به ویژه برای آرایشگاه مناسب است. به همین جهت به این آینه‌ها آینه “هالیوودی” گفته می‌شود.

مکان های مناسب برای استفاده از آینه لامپ دار

در مورد مکان قرارگیری آینه لامپ دار لازم به ذکر است که محدودیتی در آن وجود ندارد. و در واقع هر فضایی که آینه قرار بگیرد و مورد نیاز باشد، امکان استفاده از آینه لامپ دار وجود دارد. بلکه استفاده از این نوع آینه می تواند انتخاب بهتری نیز باشد. چرا که با قابلیت ها و عملکردهایی که دارد، کاربردی تر می باشد. علاوه بر این ها از نظر ظاهر نیز از زیبایی قابل توجهی برخوردار می باشد. اما مهمترین موارد استفاده آن در زیر اشاره شده است.

قیمت آینه لامپ دار
قیمت آینه لامپ دار

کاربرد آینه لامپ دار در آرایشگاه ها

آینه لامپ دار برای فضاهای آرایشگاهی و سالن های زیبایی چه مردانه و چه زنانه می تواند بسیار آینه پرکاربردی باشد. زیرا در این فضاها وضوح تصویر در آینه و داشتن نور کافی بسیار اهمیت بالایی دارد. که آینه های امروزی به طور کل شفافیت و کیفیت بالایی را دارا هستند. که آینه لامپ دار نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. در مورد نور نیز چون لامپ هایی روی آینه به کار رفته، مقابل آینه لامپ دار روشن و به دید کاملی برای مشاهده در آینه می رسد. امروزه در اکثر آرایشگاه و سالن‌های زیبایی از آینه‌های لامپ دار بهره می‌گیرند.

قیمت آینه لامپ دار

کاربرد آینه لامپ دار در خانه

آینه در هر خانه ای حداقل چندین عدد در بخش های مختلف وجود دارد. در میان قسمت های مختلف در خانه قسمت پذیرایی و اتاق خواب از مواردی هستند که آینه لامپ دار در آن ها می تواند انتخاب مناسبی باشد. در واقع کاربرد آینه لامپ دار می تواند جلوه خیلی خاصی به این فضاها ببخشد و زیبایی آن ها را چندین برابر نماید.

کاربرد آینه لامپ دار در مزون و فروشگاه لباس

در فضاهایی مثل مزون و فروشگاه به خصوص لباس وجود آینه الزامی می باشد. و افراد نیازمند این می باشند که بتوانند خود را به طور کامل و واضح و با نور کافی در آینه مشاهده نمایند. که آینه لامپ دار می تواند تمام این نیازها را به طور کامل رفع نماید. علاوه بر رفع این موارد توسط آینه لامپ دار، زیبایی آینه لامپ دار نیز به گونه ایست که می تواند فضای خود را متحول و زیباتر نماید.

کاربرد آینه لامپ دار در هتل ها

فضای هتل ها و اقامتگاه های مختلف اولین فاکتوری می باشد که توجه همگان را به خود جلب می نماید. از این توجه به ظاهر و دکوراسیون آن از اهمیت خیلی خاصی برخوردار می باشد. و قرار دادن آینه در این فضاها نیز می تواند از الزامات باشد. از این رو آینه لامپ دار در میان انواع آینه گزینه ایده آلی خواهد بود.

میزان استاندارد لامپ های مورد استفاده در این آینه

از نکات بسیار مهم در مورد استفاده از آینه لامپ دار می توانیم به تعداد و فاصله لامپ هایی که دورتا دور آینه هستند اشاره کرد.

  • ۱ در وهله ی اول تعیین تعداد لامپ های اطراف آینه می باشد.این تعداد می تواند در بازه محدودی تعیین شود. یعنی برای ایجاد روشنایی مطلوب بهتر است که تعداد لامپ ها از تعداد استانداردی پیروی کند.
  • ۲ نکته بعدی در مورد فاصله قرارگیری لامپ ها روی آینه و یا قاب آن می باشد. این فاصله نیز می تواند به گونه ای باشدکه لامپ ها در فاصله مشخصی نصب گردد. و تغییر در آن به مقدار کمی مجاز می باشد. چرا که با استانداردسازی در تعداد و فاصله لامپ ها روشنایی واضح و کاملی ایجاد می گردد.

بهتر است از چه نوع لامپ هایی برای آینه خود استفاده کنیم

در این آینه ها از لامپ های LED استفاده می گردد. با جایگزین شدن لامپ های LED به جای لامپ های رشته ای پر مصرف ، مصرف انرژی برق به طور قابل توجهی کاهش پیدا کرده است . طول عمر این نوع لامپ ها نیز بسیار بالاتر می باشد. و روشنایی که ایجاد می گردد بسیار طبیعی است. این موارد موجب شده اند که لامپ های LED بسیار مورد توجه قرار بگیرند. و از آن ها در موارد مختلفی استفاده گردند. همچنین اغلب جایگزین دیگر لامپ های موجود شوند.

مقاومت لامپ ها نیز بسیار بالا می باشد. و به سادگی آسیب نمی بینند. و از این رو به راحتی می تواند روی آینه نصب و مورد استفاده قرار بگیرد.

سفارش آینه لامپی

آینه لامپ دار نیز مثل دیگر آینه ها انواع مختلفی دارد. و می توان هرموردی که مورد سلیقه واقع شده را انتخاب و سفارش داد . صنایع شیشه و آینه فرکو انواع محصولات شیشه ای و آینه ای را به دلخواه و دقیقا مطابق سفارش با کیفیت بالا و کوتاه ترین زمان تولید می کند.در این صورت تیم سفارش شما را درست مطابق با سلیقه و خواسته شما تحویل می دهد .حتی این امکان وجود دارد که بتوان محصول خود را در صورت نداشتن رضایت مرجوع نمود.

برای سفارش هر گونه آینه و شیشه از جمله آینه لامپ دار و گرفتن قیمت آینه لامپ دار می توانید با مشاورین ما 02188068352 تماس بگیرید .

.برای دیدن نمونه کار های بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو