آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

کارگاه تولیدی فَرکو

farkoo.Blog

طلق یو وی ارزان

طلق یو وی ارزان

طلق یو وی ارزان ، پیشرفت صنایع پلاستیکی و از جمله طلق ها به حدی رسیده است که امروز انواع و اقسام طلق ها برای مرتفع کردن نیاز های مختلف ساخته میشوند. برای نمونه برخی از طلق ها از نظر ویژگی های فیزیکی یا نوری بهبود یافته شده اند. نور خورشید که از جمله ضروری ترین عناصر برای حیات بر روی زمین است نیز میتواند سبب ایجاد ضررهای گوناگون شود. در این طملب قصد داریم به محصول طلق یو وی فرکو که در برابر آثار منفی نور خورشید مقاوم است بپردازیم.

چرا طلق یو وی

اشعه یو وی که با نام اشعه فرابنفش نیز شناخته میشود بخشی از نور خورشید است که در محدوده طول موج بین 10 تا 400 نانومتری قرار دارد. در حدود 8 درصد از نور خورشید که به زمین میتابد همین اشعه یو وی است. اشعه یو وی از جنبه های مختلف میتواند مضر باشد. از جمله اینکه اشعه یو وی سبب انواع بیماری های پوست مثل سرطان پوست است. البته اشعه یو وی به خصوص در پزشکی و صنایع غذایی به منظور ضد عفونی استفاده میشود. اما اگر برای مدت زمان زیاد طولانی در معرض اشعه یو وی باشیم در خطر آسیب دیدن قرار میگیریم. نکته مهم دیگر اینکه اشعه یو وی سبب کوتاه شدن عمر طلق میشود. طلق های معمولی اگر در محیط خارجی و تحت تابش مستقیم خورشید باشند بعد از مدتی زرد رنگ میشوند در حالی که طلق یو وی دوام زیادی دارد.

طلق یو وی ارزان

طلق چیست

طلق یو وی ارزان ، طلق ها دسته ای از پلیمرهای ترموپلاستیک هستند . با پیشرفت های عظیم علمی که از اوایل قرن بیستم رخ داد صنعت پلاستیک سازی رشد شگرفی را تجربه کرد. در واقع امروزه همه جهان در تصرف پلاستیک ها قرار دارد! با اینکه نسبت به پلاستیک کلیشه های منفی وجود دارد اما واقعیت اینجاست که کاربردها و ویژگی های جذاب برخی پلاستیک ها محل تردید نیست. مخصوصا طلق ها یکی از پرکاربردترین مواد پلاستیکی هستند که یک جایزگین عالی برای شیشه محسوب میشوند. طلق ها از جنبه های مختلف حتی نسبت به شیشه برتری دارند. به خصوص در سال های اخیر تلاش شده است که معایب محدود طلق ها نیز برطرف شود و این کار تا حدود زیادی موفقیت آمیز بوده است. یکی از طلق هایی که بهینه شده اند طلق های یو وی هستند.

انواع طلق های ضد یو وی

  • طلق یو وی پلی کربناتی
  • طلق یو وی اکریلیک

طلق یو وی اکریلیک

طلق یو وی ارزان ، طلق های یو وی اکریلیک یا پلکسی گلاس با ویژگی های بسیار مناسب مثل شفافیت بالا و مقاومت خوب از جمله طلق هایی هستند که در برابر اشعه یو وی مقاوم هستند. طلق های اکریلیک شفاف و درخشان هستند و وضوح بالایی دارند. طلق های اکریلیک نسبت به شیشه 20 برابر قوی تر هستند. طلق های اکریلیک با همین ویژگی ها تبدیل به یکی از پرفروش ترین طلق ها شده اند. طلق های اکریلیک یو وی برای ساخت پنجره ، ساخت انواع سقف و سایه بان ، به منظور پوشیده کردن بالکن و … استفاده میشوند.

طلق یو وی ارزان

طلق یو وی پلی کربناتی

طلق یو وی ارزان ، طلق یو وی پلی کربناتی دسته دیگری از طلق های ضد یو وی هستند که به دلیل مقاومت عالی در برابر عوامل فیزیکی شناخته شده هستند. طلق پلی کربنات را اگر از نظر مقاومت فیزیکی با شیشه معمولی مقایسه کنیم این طلق ها 200 برابر بهتر هستند! این رقم به واقع نشان از ارزش بسیار بالای این طلق ها دارد. به جز این مورد طلق های پلی کربناتی دارای خصوصیات و ویژگی های مطلوب دیگری نیز هستند. از جمله اینکه این طلق ها از نظر شفافیت نیز تقریبا هم سطح با شیشه هستند.

مقایسه انواع طلق یو وی

طلق یو وی ارزان ، هر دو طلق معرفی شده برای کاربردهای مختلف عالی هستند. از نظر مقاومت فیزیکی طلق های پلی کربنات نسبت به طلق های اکریلیک برتری نسبتا چشمگیری دارند. در عوض طلق های اکریلیک از منظر خصوصیات دیداری و نوری کمی بهتر هستند و شفافیت بالاتری دارند. توجه داشته باشید که قیمت طلق پلی کربنات در مقایسه با طلق اکریلیک گران تر است.

طلق یو وی ارزان

طلق شفاف

طلق یو وی ارزان ، در صورتی که نیازمند به بهره گیری از نور خورشید داشته باشید طلق یو وی شفاف بهترین گزینه هستند. نکته مهم این است که بر خلاف طلق های معمولی طلق های یو وی شفاف دوام بسیار خوبی دارند. میتوانید بدون ترس از زرد شدن طلق از این طلق ها در قسمت هایی که حتی تحت نور مستقیم خورشید هستند استفاده کنید. با استفاده از این طلق ها میتوانید از حداکثر نور خورشید بهره بگیرید بدون اینکه نگران آسیب های آن باشید. طلق های یو وی شفاف به خصوص برای ساخت پنجره های نورگیر مناسب هستند.

طلق مات

طلق یو وی ارزان ، طلق یو وی مات برای حفظ و بهبود حریم خصوصی بهترین گزینه هستند. طلق یو وی مات سبب حفظ محیط از دید بیرونی میشود. حتی بسیاری از قسمت ها به دلیل مقررات ساختمانی الزاما باید توسط پوشش های مات پوشیده شوند. پنجره های حیاط خلوت و پاسیو یکی از این موارد است. برخی قسمت ها مثل حمام یا پارتشین ها نیز بهتر است توسط طلق های مات پوشیده شوند. به جز این مورد با استفاده از این طلق ها میتوانیم شدت نور خورشید را نیز کاهش دهیم. برای نمونه اگر بخواهیم در قسمت وسیعی طلق کاری کنیم در صورتی که از طلق مات استفاده کنیم آلودگی نوری به حداقل میرسد. طلق های مات از منظر زیبایی نیز در سطح مطلوبی قرار دارند و نماهایی که با استفاده از این طلق ها ساخته میشوند بسیار زیبا هستند.

طلق رنگی

طلق یو وی ارزان ، طلق های وی از نظر تنوع رنگی نیز بسیار غنی هستند. شما میتوانید با سلیقه خود نسبت به دکوراتیو ساختمان خود با طلق های رنگی اقدام کنید و نگرانی از بابت پیدا نکردن رنگ دلخواه خود نداشته باشید.

قیمت

طلق یو وی ارزان ، قیمت طلق های یو وی تابع مشخصات طلق است. قیمت طلق یو وی پلی کربناتی به دلیل استفاده از متریال گرانقیمت برای ساخت این طلق ها بالاتر است. طلق های یو وی اکریلیک نیز با وجود ویژگی های خوب قیمت با صرفه ای دارند. توجه داشته باشید که موارد دیگری مثل ضخامت بر قیمت طلق موثر هستند. برای اطلاع از قیمت انواع طلق یو وی میتوانید از اطلاعات تماس که در قسمت پایین صفحه درج شده است استفاده کنید .

طلق یو وی ارزان

سفارش طلق یو وی

طلق یو وی ارزان ، فرکو به عنوان یکی از برندهای ایرانی موفق به تولید طلق های یو وی با کیفیت شده است که توان رقابت بالایی با طلق های وارداتی دارند. فرکو برای تولید طلق به ریزترین و فنی ترین نکات توجه دارد و کسب رضایت مشتری از مهمترین اهداف مجموعه محسوب میشود. برای ثبت سفارش محصولات فرکو میتوانید هم به صورت حضوری و هم به شیوه غیر حضوری اقدام کنید. برای ثبت سفارش به صورت غیر حضوری با شماره های تماس که در قسمت پایین صفحه درج شده است تماس حاصل کنید. میتوانید ابتدا از کارشناسان فرکو برای یافتن طلق مناسب استفاده شما مشاوره بگیرید. همچنین میتوانید با حضور در محل کارگاه فرکو ضمن مشاهده محصولات در صورتی که مورد پسند واقع شد برای ثبت سفارش اقدام کنید.

پل ارتباطی با فرکو

شما متیوانید برای تماس و ارتباط با شرکت فرکو از اطلاعات زیر استفاده کنید .

شماره تماس با شرکت فرکو : 02188068352

شما میتوانید با شماره مقابل برای ارتباط با کارشناسان شرکت فرکو در واتساپ استفاده کنید : 09101767773

پیج اینستاگرام فرکو را از طریق این لینک دنبال کنید و جدیدترین طرح هارا تماشا کنید.

آدرس سفارش حضوری : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک 106

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو