آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

شیشه بین کابینتی جدید

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

آشپزخانه به‌عنوان مرکز اصلی و قلب هر خانه‌ای می‌تواند تلقی شود. پس دکوراسیون و انتخاب وسیله‌ها و طراحی آن بسیار حائز اهمیت می‌باشد. پیشرفت هرروزه در صنعت و طراحی داخلی باعث شده تا تنوع محصولات در دکوراسیون نیز پیشرفت چشمگیری داشته باشد. با انتخاب کابینت‌ها نمای کلی آشپزخانه مشخص می‌شود و درواقع کابینت از ابزار اصلی در زیبایی و طراحی آشپزخانه به‌حساب می‌آید. علاوه بر آن فضای بین کابینت‌ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار هستند. شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی مختص به این قسمت می‌باشد و برای این منظور طراحی‌شده است.

فضایی که بین کابینت‌ها وجود دارد، معمولاً با انواع کاشی‌ها و سرامیک‌ها پر می‌شود. ولی چند سالی است که شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی با توجه به مزیت‌های فوق‌العاده و زیبایی چشم‌نوازی که دارد به‌راحتی جایگزین آن‌ها شده است.

شیشه لاکوبل می‌تواند در دسته‌بندی شیشه‌های رنگی قرار بگیرد که بیشتر برای استفاده در قسمت‌های داخلی به‌کاربرده می‌شود. البته گاهی در نما و طراحی خارجی نیز استفاده می‌شود. ولی عمده کاربرد آن برای استفاده در طراحی داخلی است.

از یک سمت با استفاده از رنگ باکیفیت پوشانده می‌شود و براقی و زیبایی خاصی دارد. با نور می‌تواند بازی کند و چشم‌اندازهای جدیدی ایجاد کند.  طیف وسیعی از رنگ‌ها نیز برای آن وجود دارد. بر طبق سلیقه و متناسب با کابینت‌ها و فضای کلی می‌تواند رنگ آن انتخاب شود.

شیشه لاکوبل بین کابینتی
شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی1

می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن برخی رنگ‌ها به این سایت مراجعه فرمایید.

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی در رنگ و طرح‌های مختلف در صنایع شیشه و آینه فرکو با بهترین کیفیت تولید می‌شود. شما می‌توانید برای سفارش این محصول با شماره 021-88068352 تماس حاصل نمایید تا همکاران ما بتوانند شمارا راهنمایی نمایند.

تفاوت‌های کاشی و سرامیک با شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی مزیت‌های بسیاری در مقایسه با کاشی و سرامیکی که در فضای بین کابینت‌ها قرار می‌گیرد، دارد. ازجمله این‌که:

. وقتی کاشی‌ها و سرامیک‌ها در فضای خالی مابین کابینت‌ها استفاده می‌شوند، درزها و خطوطی بین خودشان ایجاد می‌کنند که رهایی از آن‌ها نیز اجتناب‌ناپذیر است. ولی در صورت استفاده از شیشه لاکوبل دیگر شاهد این درزها و خطوط نیستیم. درواقع بین کابینت‌ها فضای یکدستی ایجاد می‌شود. این مسئله در زیبایی کلی و یکدست بودن فضای آشپزخانه تأثیرگذار است.

. تنوع رنگ و طرح شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی بسیار زیاد است. شما می‌توانید از بین طیف گسترده‌ای که برای رنگ‌های آن وجود دارد انتخاب نمایید. همچنین برای انتخاب شیشه لاکوبل طرح دار نیز انتخاب‌های بسیاری برای شما وجود دارد. ازاین‌جهت که امکان انتخاب از بین طرح‌های آماده‌ای که وجود دارد، میسر می‌باشد. وهم اگر طرح خاصی موردنظر و سلیقه شماست را می‌توانیم با بالاترین دقت و کیفیت روی شیشه لاکوبل اجرا کنیم . درواقع محدودیتی در انتخاب طرح و رنگ وجود ندارد و شما می‌توانید از بین بی‌شمار طرح و رنگی که برای این نوع از شیشه‌ها وجود دارد قابلیت انتخاب داشته باشید و سفارش دهید.

شیشه لاکوبل طرح دار بین کابینتی
شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی2

. مزیت پراهمیت دیگر مربوط به نظافت و تمیز کردن آن می‌باشد. شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی به‌سادگی کثیف نمی‌شود و همچنین بسیار راحت‌تر از کاشی و سرامیک با استفاده از یک دستمال به‌راحتی تمیز می‌شود. بعد از تمیزی نیز لکه‌ای روی آن باقی نمی‌ماند. این موضوع می‌تواند از فاکتورهای مهم به‌خصوص برای فضای آشپزخانه باشد که شیشه لاکوبل آن را به‌سادگی حل کرده است.

. باگذشت زمان و در طول استفاده از کاشی‌ها و سرامیک‌ها ممکن است رنگ و ظاهر و کیفیت آن‌ها دستخوش تغییر شود و درواقع از کیفیت آن‌ها کاسته شود. اما در صورت استفاده از شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی دیگر چنین مشکلاتی وجود نخواهد داشت. زیرا شیشه‌های لاکوبل به‌گونه‌ای هستند که حتی باگذشت زمان و در طول استفاده و با کشیدن دستمال بر روی آن‌ها همچنان ظاهر زیبا و درخشانی خود را حفظ می‌کنند. درواقع طول عمر بسیار بالاتری در مقایسه با کاشی و سرامیک دارد.

کاربردهای شیشه لاکوبل

اصلی‌ترین کاربردی که این نوع شیشه‌ها دارند این است که در فضای بین کابینت‌ها استفاده می‌شوند که به‌عنوان شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی شناخته می‌شوند. اما از دیگر کاربردهای شیشه لاکوبل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

. به‌عنوان دیوار پوش برای استفاده در مکان‌های مختلف مثل خانه، دفاتر، رستوران‌ها و… مناسب می‌باشند. حتی با توجه به تنوع رنگی بالا و دارا بودن رنگ‌های شاد می‌توانند در مکان‌هایی که به کودکان مرتبط است استفاده شوند. علاوه بر زیبایی که دارند، اجازه رشد  باکتری را نیز به روی خود نمی‌دهند.

دیوارپوش شیشه لاکوبل
دیوارپوش با شیشه لاکوبل

. از شیشه‌های لاکوبل می‌توان به‌عنوان شیشه رومیزی نیز استفاده کرد. رنگ آن نیز متناسب با فضای کلی و دکوراسیون موجود قابل انتخاب کردن است.

. اگر برای سفارش پارتیشن تمایل دارید که قابلیت دید نداشته باشد و حریم خصوصی حفظ گردد، شیشه لاکوبل می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

پارتیشن با شیشه لاکوبل
پارتیشن شیشه لاکوبل

. برای ساخت قفسه‌های شیشه‌ای اگر انتخابتان شیشه‌رنگی است، شیشه لاکوبل از بهترین گزینه‌ها می‌تواند باشد. در این صورت یک محصول متفاوت و خاص خواهید داشت که فوق‌العاده زیبا هم خواهد بود.

قفسه شیشه ای لاکوبل
قفسه شیشه لاکوبل

. نرده‌های کنار راه‌پله‌ها می‌تواند از شیشه لاکوبل باشد. در این صورت یک فضای متفاوت نیز ایجاد می‌شود.

. شیشه میز جلومبلی و عسلی نیز می‌توانند از جنس شیشه لاکوبل بارنگ‌های بسیار متنوع انتخاب شوند.

. برای قسمتی از درب‌ها که شیشه به کار می‌رود، شیشه لاکوبل جایگزین مناسبی در مقایسه با شیشه‌های معمول دارد. همچنین برای درب شیشه‌ای به‌صورت کامل نیز با توجه به کیفیت و ظاهر زیبایی که دارد، می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

. درب کمدها و کمدهای دیواری نیز می‌توانند از جنس شیشه لاکوبل باشند. در این صورت ظاهر فوق‌العاده و زیبا خواهند داشت. در کل برای درب‌های استاندارد و کشویی به‌راحتی قابلیت استفاده دارد و همچنین زیبایی و جلوه خاصی نیز ایجاد می‌کنند.

کمد دیواری با شیشه لاکوبل
کمد دیواری شیشه لاکوبل

ویژگی شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

. شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی ظاهری صاف، یکنواخت و براق دارد. با استفاده از آن در فضای خود به‌خصوص آشپزخانه یک فضای بسیار زیبا و منحصربه‌فرد ایجاد خواهید کرد.

. در برابر خط و خش مقاومت بسیار بالایی دارد و به‌راحتی روی آن خط و خطوطی ایجاد نمی‌شود.

شیشه لاکوبل بین کابینتی
شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی3

. مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت دارد. به همین دلیل به‌راحتی می‌تواند پشت اجاق‌گاز و اطراف آن نصب شود بدون این‌که مشکلی برای آن پیش آید. درواقع با تغییر درجه حرارت، تغییری در کیفیت آن در مقایسه با دیگر قسمت‌ها به وجود نمی‌آید.

. شیشه لاکوبل در برابر رطوبت دوام بالایی دارد، پس برای استفاده در حمام و سرویس‌های بهداشتی یک انتخاب بسیار ایده آل می‌باشد. چون حمام و سرویس بهداشتی جز محیط‌های مرطوب به‌حساب می‌آیند و در آن‌ها بخار و تغییر دما صورت می‌گیرد، پس استفاده از شیشه لاکوبل بسیار مناسب می‌باشد.

شیشه لاکوبل در حمام
حمام با شیشه لاکوبل

. تنوع رنگ و طرح بسیار گسترده‌ای دارند که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب نمایید. همچنین طرح پیشنهادی خود را نیز می‌توانید سفارش دهید تا بتوانید شیشه‌رنگی لاکوبل بین کابینتی منحصربه‌فرد و فقط مختص به خود داشته باشید. درنهایت نیز بتوانید یک آشپزخانه و یا اگر در جای دیگری استفاده می‌کنید، یک فضایی برحسب سلیقه و دلخواهتان ایجاد کنید.

  . تمام‌رنگ‌هایی که برای شیشه لاکوبل استفاده می‌شوند، سازگار با محیط‌ زیست  و غیر شیمیایی می‌باشند. این مسئله می‌تواند یک فاکتور مهم به‌خصوص برای افرادی که دغدغه محیط‌ زیست دارند باشد.     

 انواع دیگر ویژگی و کاربرد شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی  

. این شیشه‌ها به‌راحتی می‌توانند با مواد دیگر مثل چوب، فلز به‌راحتی ترکیب شود. در این صورت جلوه خاصی نیز به مواد دیگر می‌دهد و باعث نمایان تر شدن آن‌ها نیز می‌شود.

. حتی برای نصب شیشه‌های لاکوبل در فضای بین کابینت‌های آشپزخانه نیز می‌تواند فقط در قسمت‌های خاص و مورد تمایل شما نصب گردند. و یا این امکان وجود دارد از چندرنگ نیز استفاده شوند.

. شیشه‌های لاکوبل دارای ضخامت‌های مختلفی هستند. این ضخامت می‌تواند با توجه به کاربرد و برخی فاکتورهای دیگر انتخاب گردد. برای این موضوع می‌توانید از همکاران ما در صنایع فرکو راهنمایی دریافت کنید.

. برای یکدست‌سازی و هماهنگی بیشتر فضای آشپزخانه و یا در صورت سلیقه، این شیشه لاکوبل ها می‌توانند برای کابینت‌های شیشه‌ای و یا درب کابینت‌ها مورداستفاده قرار گیرند. در این صورت حتی اگر برای فضای بین کابینت‌ها از شیشه لاکوبل استفاده نشود، اما می‌توان از آن برای خود کابینت‌ها استفاده کرد.

درب کابینت شیشه لاکوبل
درب کابینت با شیشه لاکوبل

. همچنین شیشه لاکوبل رنگی می‌تواند روی کابینت‌ها به‌نوعی به‌عنوان شیشه رومیزی قرار بگیرد. در این صورت علاوه بر این‌که محافظت بسیار خوبی از قسمت رویی کابینت به عمل می‌آید، تمیز کردن آن را نیز بسیار ساده می‌کند.

. شیشه لاکوبل با توجه به درخشانی و زیبایی خاصی که دارد، حس بازی فضای مورداستفاده را به حداکثر می‌رساند.

. شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی به‌عنوان تخته‌ای برای نوشتن نیز می‌تواند مورداستفاده قرار گیرد. در این صورت کاربردی دقیقاً مشابه گلاس بردها پیدا می‌کند.

تخته با شیشه لاکوبل
تخته وایت برد شیشه لاکوبل

. با توجه به خاصیت ضد باکتریایی که دارد، برای مراکز بهداشتی و پزشکی بسیار ایده آل است. همچنین زیبایی که ایجاد می‌کند باعث می‌شود تا افراد در این مراکز حس راحتی و بهتری داشته باشند.

. به دلیل مقاومت بالا در برابر گرما به‌راحتی می‌تواند در نزدیکی وسیله‌های گرمایشی مثل شومینه به کار رود. بدون این‌که تغییری در ظاهر و کیفیت آن ایجاد شود.

. همچنین دوام بالایی در برابر UV و رطوبت دارند. به همین دلیل است که استفاده از آن برای فضاهای خارجی نیز می‌تواند به‌راحتی صورت گیرد ازجمله نمای ساختمان‌ها.  

در کل شیشه‌های لاکوبل کاربردهای بی‌شماری دارد. از دیگر موارد می‌توان به تزیین هتل‌ها، مغازه‌ها، دفاتر نیز اشاره کرد.

کیفیت شیشه لاکوبل بین کابینتی

. پیش‌تر هم اشاره شد که شیشه لاکوبل بسیار بادوام است که این امکان از طریق قرار گرفتن یک فیلم ایمنی که لایه ورق PVC است، پشت شیشه لاکوبل به وجود می‌آید.

. این شیشه‌های لاکوبل تحت عملیات حرارتی قرار می‌گیرند و سرد می‌شوند که به‌اصطلاح تمپرشده میگویند. این عملیات حرارتی که روی این شیشه‌ها انجام می‌شود، باعث می‌شود تا مقاومت بیشتری در برابر ضربه و شکست پیدا کنند. درواقع باعث بهبود کلی کیفیت شیشه‌های لاکوبل می‌شود. در این صورت مقاومت بسیار بالایی در برابر شکست و تغییرات دمایی برای آن ایجاد می‌شود. همچنین اگر احیاناً شکستی نیز برای شیشه لاکوبل رخ دهد، به تکه‌های تیز و برنده تبدیل نمی‌شود و نگرانی بابت جراحت پس از شکست آن وجود ندارد. 

. شیشه‌های لاکوبل به‌راحتی قابلیت لمینت شدن دارند و می‌توانند دولایه یا سه لایه به‌کاربرده شوند. در این صورت اگر به‌عنوان پارتیشن و یا درب و دیوار شیشه‌ای مورداستفاده قرار بگیرند، می‌توانند تا حدی عایق حرارت و صدا نیز باشند. همچنین از هدررفت انرژی نیز جلوگیری می‌کنند.

درب با استفاده از شیشه لاکوبل
درب با شیشه لاکوبل

. شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی به‌راحتی قابلیت برشکاری دارد. با توجه به تجهیزات بسیار خوبی که در صنایع شیشه و آینه فرکو وجود دارد، با اندازه‌های موردنیاز به‌صورت دقیق برش داده می‌شود و نصب می‌گردد. تا یک ظاهر یکدست و بی‌نقص داشته باشد.

با انجام تمام این کارها درواقع استحکام و ایمنی شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی تا چندین برابر افزایش پیدا می‌کند.

ثبت سفارش

صنایع شیشه و آینه فرکو انواع شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی را در انواع رنگ و طرح مختلف باضخامت‌های متفاوت و متناسب با کاربرد تولید می‌نماید. کیفیت شیشه لاکوبل های رنگی تولید در صنایع فرکو فوق‌العاده بالا می‌باشد و ما تضمین‌شده محصول خود را به شما مشتریان گرامی عرضه می‌داریم. تنوع رنگی و ضخامت برای کاربردهای متفاوت نیز فوق‌العاده بالا می‌باشد.

شیشه لاکوبل رنگی
تنوع رنگ شیشه لاکوبل

مواد اولیه و محصولات و تجهیزات موردنیاز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشند. همچنین با توجه به این‌که محصولات در مجموعه فرکو تولید می‌گردند، همه این موارد باعث شده تا از قیمت‌های بسیار مناسبی در بین هم‌صنفان برخوردار باشند.

برای شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی نیاز است تا همکاران ما در محل حضور یابند تا اندازه‌گیری‌ها به دقیق‌ترین حالت انجام شود. پس‌ازآن نیز در کمترین زمان ممکن محصول سفارشی با بالاترین کیفیت ممکن تولید و آماده نصب می‌گردد.

برای نصب شیشه‌های لاکوبل نیاز به زیرسازی خاصی نیست. روی کاشی و سرامیک‌ها به‌راحتی نصب می‌گردد. و زیبایی فوق‌العاده‌ای به محیط مورداستفاده به‌خصوص آشپزخانه می‌بخشد.

شما می‌توانید انواع شیشه لاکوبل با کاربرد مدنظر خود در رنگ و طرح دلخواه خود سفارش دهید. در این صورت محصول خود را دقیقاً مشابه خواسته خود با بهترین کیفیت ممکن دریافت خواهید کرد. همچنین این اطمینان را به شما می‌دهیم که باگذشت زمان تغییری در کیفیت شیشه‌های لاکوبل تولیدی ما ایجاد نخواهد شد و تا سالیان زیادی اصلاً نیازی به تعویض نخواهد داشت.

برای ثبت سفارش و دریافت سؤالات خود می‌توانید با شماره 021-88068352 تماس بگیرید. یا از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید.

2 پاسخ

  1. سلام ببخشید چجوری باید سفارش بدیم برای شیشه بین کابینتی و تشریف بیارید برای اندازه گیری؟

    1. سلام وقت بخیر. برای سفارش می تونید با شماره دفتر مرکزی 02188068352 تماس بگیرید تا مشاوران ما اطلاعات تکمیلی رو در اختیارتون قرار بدن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو