آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 13 ، 15 الی 21

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

آینه سرویس بک لایت

آینه سرویس

آینه‌ها از ابزاری هستند که در دنیای امروز مورداستفاده هر انسانی و درواقع در اغلب مکان‌ها استفاده می‌گردد. البته آینه قدمت بسیار طولانی دارد و از گذشته‌های بسیار دور به‌کاربرده می‌شده است. اما پیشرفت در صنعت نیز باعث شده تا انواع مختلفی پیدا کند. علاوه بر این کاربردهای بیشتری نیز برای آن ایجادشده است. یکی از مکان‌هایی که بسیار از آینه استفاده می‌شود سرویس‌های بهداشتی و حمام‌ها می‌باشد. آن‌قدر استفاده از آن گسترده است که به نام آینه سرویس نیز شناخته می‌شود.

با پیشرفت‌ها و بهبودهایی که در صنعت آینه ایجادشده، باعث شده تا کیفیت آن فوق‌العاده افزایش پیدا کند. درخشانی و وضوح تصویر آن نیز قابل‌مقایسه با گذشته نیست و فوق‌العاده بهبود پیداکرده است. همچنین در حوزه‌های مختلف به‌صورت تخصصی آینه‌هایی ایجادشده است. آینه سرویس نیز یکی از انواع مختلف آینه است که انواع گوناگونی دارد.

آینه سرویس یک وسیله مهم در هر سرویس بهداشتی و حمام می‌باشد. آینه سرویس در طیف گسترده‌ای از سبک‌ها، رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف موجود است که می‌توانید آینه موردنظر خود را از بین آن‌ها انتخاب نمایید.

آینه مناسب می‌تواند این توهم را ایجاد کند که فضا بزرگ‌تر به نظر برسد و نور بیشتری نیز ایجاد می‌شود که همین موضوع هم در بزرگ‌تر نشان دادن فضا کمک می‌کند. همچنین در زیبا نشان دادن سرویس و جلوه بیشتر آن کمک شایانی می‌کند.

آینه سرویس بک لایت
آینه سرویس1

انواع آینه سرویس باکیفیت فوق‌العاده بالا و قیمت مناسب در صنایع شیشه و آینه فرکو به‌طور کامل تولید می‌گردد. یعنی صفر تا صد تولید آن در مجموعه فرکو صورت می‌گیرد. برای کسب اطلاعات و سفارش محصول موردنظر می‌توانید با شماره 021-88068352 تماس حاصل نمایید.

می‌توانید نمونه‌هایی را در این سایت مشاهده فرمایید.

انواع آینه سرویس

آینه‌های مختلفی برای سرویس استفاده می‌شوند که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

آینه سرویس بک لایت

آینه‌ بک لایت از آینه‌های بسیار پرطرفدار باقابلیت‌های فوق‌العاده هست که از آن‌ها بسیار در سرویس استفاده می‌شود. در این نوع از آینه نور در پشت آینه قرار می‌گیرد و یک نور طبیعی و چشم‌نوازی ایجاد می‌شود. آینه سرویس با چراغ و نور برای افزودن بافت و عمق به فضا، همه آنچه شما برای نوسازی سرویس خود نیاز دارید را دارا می‌باشد.

آینه سرویس بک لایت
آینه سرویس2

قابلیت‌ها و ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای دارند که به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

. با استفاده از ریموت و یا به‌صورت لمسی می‌توانند باشند. می‌توان رنگ نور آن را تغییر داد و یا همزمان از چندرنگ نور استفاده کرد.

. نمایش ساعت و دمای محیط می‌تواند روی آینه انجام شود.

. از قابلیت‌های منحصربه‌فرد دیگر این نوع از آینه سرویس این است که امکان پخش موسیقی و یا پخش ویدیو برای آن وجود دارد. با استفاده از بلوتوث به گوشی همراه متصل می‌شود.

. با توجه به این‌که حمام و سرویس بهداشتی از محیط‌های مرطوب می‌باشند، با نصب پدهایی مخصوص در پشت آینه بک لایت می‌توان آن را ضد بخار نمود. یعنی دیگر بخاری روی آینه ایجاد نمی‌شود و نگرانی بابت تمیز کردن آن وجود ندارد. این مسئله می‌تواند از ویژگی‌های منحصربه‌فرد و فوق‌العاده آینه‌های بک لایت می‌باشد.

هرکدام از این امکانات می‌توانند به‌صورت انتخابی باشند. یعنی به خواست شما هرکدام از این موارد را که تمایل دارید می‌تواند بر روی آینه سرویس شما نصب شود.

آینه رنگی

نوع دیگر آینه که به‌عنوان آینه سرویس می‌تواند استفاده شود، آینه رنگی است. تنوع بسیار زیاد و زیبایی در رنگ‌های آن وجود دارد که می‌تواند متناسب باسلیقه و فضای کلی سرویس شما انتخاب گردند.

آینه سرویس رنگی
آینه سرویس3

آینه شفاف ساده

منظور همان آینه‌های معمول هستند که می‌توانند به‌عنوان آینه نوع از آینه، مورداستفاده قرار بگیرند. در اشکال و به صورت‌های گوناگونی قابل سفارش هستند.

آینه سرویس ساده
آینه سرویس4

آینه مات

آینه‌های مات و سند بلاست شده از دیگر انواع آینه‌ها هستند که می‌توانند در دسته آینه‌های مدرن نیز قرار بگیرند. شفافیت و درخشانی به‌اندازه آینه‌های معمول ندارند. اما همین موضوع باعث شده تا تبدیل به یک آینه خاص و منحصربه‌فرد شوند.

آینه سرویس مات
آینه سرویس5

آینه جورچین

آینه سرویس می‌تواند به‌صورت آینه جورچین نیز مورداستفاده قرار بگیرد. آینه‌ جورچین به صورت‌های مختلفی وجود دارد و مورداستفاده قرار می‌گیرد. آینه‌های مختلفی برای آینه جورچین می‌توانند به‌کاربرده شوند. ازجمله آینه رنگی، آینه مات و… که می‌توانند برای این نوع از آینه مناسب باشند.

آینه تزیینی

آینه‌ تزیینی برای زیباتر و خاص‌تر نشان دادن فضا می‌باشد. این سبک از آینه‌ها نوع دیگری از آینه‌ هستند که می‌توانند به‌عنوان آینه سرویس مورداستفاده قرار بگیرند.

آینه دکوراتیو

آینه‌های دکوراتیو علاوه بر کاربردی که به‌عنوان آینه دارند، همان‌طور که از نامشان نیز مشخص است برای زیبایی بیشتر به دکور فضا اضافه می‌شوند. انواع بسیار مختلفی دارند که قابلیت انتخاب از بین بی‌شمار طرح‌ها و حالت‌ها وجود دارد.

آینه سرویس خاص
آینه سرویس6

هرکدام از آینه‌ها که می‌توانند در سرویس بهداشتی و حمام به‌کاربرده شوند، امکان استفاده از قاب و یا بدون قاب برایشان وجود دارد. برحسب دلخواه می‌توانند هرگونه  که مورد رضایت شما می‌باشد تولید و استفاده گردند.

اهمیت آینه سرویس

امروزه دیگر مانند گذشته نیست و تمام قسمت‌های یک‌منزل و یا هر مکان دیگری با کاربری‌های مختلف اهمیت دارد. حمام و سرویس بهداشتی می‌تواند یکی از قسمت‌های مهم هر خانه‌ای باشد. طراحی یک حمام و سرویس بهداشتی زیبا و آرامش‌بخش می‌تواند بخش جالبی از طراحی منزل شما باشد. بنابراین مهم است که آینه مناسبی در آن نصب شود تا زیبا و کاربردی باشد. حتی با تعویض یک آینه مناسب با گزینه قبلی راهی عالی برای زیباتر و به‌روزتر کردن فضای سرویس می‌باشد.

علاوه بر منزل برای شرکت‌ها، دفاتر و… طراحی و زیبایی سرویس‌ها از موارد حائز اهمیت می‌باشد که لازم است تا موردتوجه قرار بگیرد. با انتخاب یک آینه زیبا و مناسب برای فضای موردنظر، می‌توان تا حد بسیار زیادی در زیبایی و گیرایی فضای سرویس مورد اهمیت باشد.

ویژگی آینه‌های سرویس

کلیه لوازم و وسایل سرویس بهداشتی و حمام باید از استانداردهای مشخصی تبعیت کنند.

آینه سرویس از آینه‌هایی ساخته‌شده که طی عملیات حرارتی کیفیت و ایمنی آن بسیار بهبود پیداکرده است.چون در حمام و سرویس بهداشتی تغییرات دمایی صورت می‌گیرد و این‌که امکان دارد تا برخوردی به آن‌ها انجام شود. پس ضروری است تا این آینه‌ها از کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشند. در صورت شکستن نیز به تکه‌های تیز و برنده تبدیل نشود.

آینه سرویس جادار
آینه سرویس7

همچنین علاوه بر مقاومت در برابر سرما و گرما، ایمنی بالا نیاز است تا کیفیت آن از این منظر بالا باشد که به‌راحتی بخار و لک روی آن ایجاد نشود. همچنین هنگام تمیز کردن نیز به‌راحتی لکه‌ها پاک شوند.

اگر پیشخوان و یا میزی در زیر آینه سرویس قرار داده می‌شود، می‌تواند عرض آینه برابر عرض آن باشد و یا کمی کوچک‌تر از آن و یا حتی بزرگ‌تر. مانعی برای آن وجود ندارد و مطابق سلیقه و فضا قابلیت انتخاب دارد. به‌علاوه ، هرچه سطح آینه بزرگ‌تر باشد ، نور بیشتر منعکس می‌شود ، که به‌نوبه خود ، دید بهتری می‌دهد و در بزرگ‌تر نشان دادن فضا بسیار اهمیت پیدا می‌کند.

اما ارتفاع آینه بیشتر مربوط به تنظیمات شخصی است.

ابعاد و اشکال مختلف آینه سرویس

شما می‌توانید هر ابعادی که تمایل داشته باشید برای آینه سرویس خود سفارش دهید و هیچ‌گونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. هراندازه‌ای که مدنظر شما می‌باشد را با بالاترین کیفیت در مجموعه فرکو تولید می‌نماییم.

آینه سرویس با قاب
آینه سرویس8

اغلب آینه‌های سرویس بر روی دیوار نصب می‌گردند اما می‌تواند با استفاده از پایه نیز استفاده شوند. در این صورت امکان جابه‌جایی آن به‌راحتی انجام می‌پذیرد.  حتی اگر فضای شما کوچک است و فکر می‌کنید که فضایی برای نصب و قرار دادن آینه ندارید، این امکان وجود دارد تا آینه بر روی درب نصب گردد. که این حالت نیز زیبایی خاص خود را خواهد داشت و باعث بزرگ‌تر به نظر رسیدن فضا می‌شود

اشکال آینه سرویس نیز می‌تواند هر شکل دلخواهی داشته باشد. ازجمله گرد، مربع، مستطیل، بیضی و حتی اشکال پیچیده و نامنظم هندسی که تمام این‌ها به درخواست مشتریان گرامی صورت می‌پذیرد و دقیقاً مطابق خواسته‌شان عمل می‌شود.

همچنین آینه سرویس به ‌صورت‌های مختلفی می‌تواند مورداستفاده قرار بگیرد و به شکل‌های مختلفی به دیوار نصب می‌گردند. با استفاده از قاب‌های مختلف و با امکانات متفاوت می‌توانند مورداستفاده قرار بگیرند. یا حتی با استفاده از آویزهای مختلفی مثل بندهای چرمی می‌توانند بر روی دیوار نصب گردند و زیبایی فضا را چندین برابر نمایند

. قاب‌های مختلفی با جنس و رنگ‌های بسیار گوناگونی وجود دارند که می‌توانند برای آینه سرویس مورداستفاده قرار بگیرند. با توجه به سبک فضا و رنگ آن نیز می‌تواند قاب موردنظر انتخاب گردد. اغلب آینه‌ها، بدون قاب نیز می‌توانند استفاده شوند که در این صورت یک آینه مینیمال و شیک ایجاد می‌شود.

آینه سرویس جادار گرد
آینه سرویس9

. آینه سرویس می‌تواند به‌گونه‌ای باشد که پشت آن فضایی برای قرارگیری وسیله‌های موردنظر باشد. این مدل از آینه‌های سرویس به‌خصوص برای فضاهای کوچک و یا جایی که این تمایل وجود دارد تا وسیله‌ها مشخص و دردید نباشند، بسیار مناسب می‌باشند.

ثبت سفارش

انواع آینه سرویس باکیفیت فوق‌العاده بالا و قیمت بسیار مناسب در صنایع شیشه و آینه فرکو تولید می‌شود. تمام مراحل ساخت این نوع از آینه‌ها در صنایع فرکو صورت می‌گیرد. در صورت سفارش، شما یک آینه ایرانی باکیفیت بالا خواهید داشت.

امکان تولید هر نوع از آینه سرویس با ابعاد و اشکال مختلف به سلیقه شما مشتریان عزیز وجود دارد. هرآنچه که از آینه سرویس مورد انتظار شماست و مدنظر شما می‌باشد را دقیقاً با بهترین کیفیت در کمترین زمان ممکن تولید خواهیم کرد.

آینه سرویس قدی
آینه سرویس10

برای ارتباط با ما و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 02188068352 تماس حاصل نمایید. و یا از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

صنایع شیشه و آینه فرکو کیفیت تمام محصولات تولیدی خود را به شما تضمین می‌دهد. همچنین برای اطمینان خاطر بیشتر شما عزیزان این امکان را در نظر گرفتیم تا در صورت نارضایتی بتوانید محصول سفارشی خود را مرجوع داشته باشید.

ما در این مجموعه تمام تلاش خود را می‌کنیم تا علاوه بر عرضه کیفیت بالا از محصولات، بتوانیم بهترین خدمات را برای شما مشتریان گرامی داشته باشیم. زیرا که رضایت و خرسندی مشتریان برای در اولویت است تا خاطره خوشی از خرید خود در ذهن داشته باشند.

2 پاسخ

    1. سلام وقت بخیر. آینه بک لایت علاوه بر اندازه قابلیت های دیگری هم می توانند داشته باشند ازجمله ویزگی ضدبخار که شما می توانید انتخاب کنید آینه بک لایتتون دقیقا چه ویژگی هایی داشته باشند. برای ریز جزییات با شماره 02188068352 می توانید تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیارتون قرار بدن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو