Home
آینه سرویس بک لایت

آینه سرویس

آینه‌ سرویس امروزه خیلی نسبت به گذشته تغییر کرده . قدیما آینه‌های سرویس ساده و بی‌هیچ امکاناتی بودن. تا میومدی تو آینهد خودتو ببینی تا آریش و یا پیرایشی انجام بدی ، بخار می‌گرفتن و دید محدود میشد.

هی مدام باید با یه دستت بخار رو تمیز می‌کردی با یه دستت پیرایش. که این خیلی آزار دهنده بود . اما الان قضیه خیلی فرق کرده. یه آینه ضدبخار نوری می‌گیری و دیگه تمام !!!

با خیال راحت در سرویس‌های بهداشتی حموم و دستشویی از آینه استفاده می‌کنی هم نور داره و هم اینکه بخاری رو سطحش نشست نمی‌کنه.

با پیشرفت‌ها و بهبودهایی که در صنعت آینه ایجادشده، باعث شده تا کیفیت آن فوق‌العاده افزایش پیدا کنه. درخشانی و وضوح تصویر آن نیز قابل‌مقایسه با گذشته نیست و فوق‌العاده بهبود پیداکرده اس. همچنین در حوزه‌های مختلف به‌صورت تخصصی آینه‌هایی ایجادشده اس. آینه سرویس نیز یکی از انواع مختلف آینه اس که انواع گوناگونی داره.

آینه سرویس یک وسیله مهم در هر سرویس بهداشتی و حمامه. آینه سرویس در طیف گسترده‌ای از سبک‌ها، رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف موجوده که می‌تونین آینه موردنظر خود رو از بین اونا انتخاب نمایین.

آینه مناسب می‌تونه این توهم رو ایجاد کنه که فضا بزرگ‌تر به نظر برسه و نور بیشتری نیز ایجاد می‌شه که همین موضوع هم در بزرگ‌تر نشون دادن فضا کمک می‌کنه. همچنین در زیبا نشون دادن سرویس و جلوه بیشتر اون کمک شایانی می‌کنه.

آینه سرویس بک لایت
آینه سرویس1

انواع آینه سرویس باکیفیت فوق‌العاده بالا و قیمت مناسب در صنایع شیشه و آینه فرکو به‌طور کامل تولید می‌شه. یعنی صفر تا صد تولید آن در مجموعه فرکو صورت می‌گیره. برای کسب اطلاعات و سفارش محصول موردنظر می‌تونین با شماره 021-88068352 تماس حاصل فرمایین.

می‌تونین نمونه‌هایی رو در این سایت مشاهده فرمایین.

انواع آینه سرویس

آینه‌های مختلفی برای سرویس استفاده می‌شن که در زیر به اونا اشاره می‌کنیم:

آینه سرویس بک لایت

آینه‌ بک لایت از آینه‌های بسیار پرطرفدار باقابلیت‌های فوق‌العاده هست که از اونا بسیار در سرویس استفاده می‌شه. در این نوع از آینه نور در پشت آینه قرار می‌گیره و یک نور طبیعی و چشم‌نوازی ایجاد می‌شه. آینه سرویس با چراغ و نور برای افزودن بافت و عمق به فضا، همه آنچه شما برای نوسازی سرویس خود نیاز دارین رو داراست.

آینه سرویس بک لایت
آینه سرویس2

قابلیت‌ها و ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای دارن که به اونا اشاره می‌کنیم:

. با استفاده از ریموت و یا به‌صورت لمسی می‌تونن باشن. می‌توان رنگ نور اونو تغییر داد و یا همزمان از چندرنگ نور استفاده کرد.

. نمایش ساعت و دمای محیط می‌تونه روی آینه انجام بشه.

. از قابلیت‌های منحصربه‌فرد دیگر این نوع از آینه سرویس اینه که امکان پخش موسیقی و یا پخش ویدیو برای اون وجود داره. با استفاده از بلوتوث به گوشی همراه متصل می‌شه.

. با توجه به این‌که حمام و سرویس بهداشتی از محیط‌های مرطوبه، با نصب پدهایی مخصوص در پشت آینه بک لایت می‌توان اونو ضد بخار نمود. یعنی دیگر بخاری روی آینه ایجاد نمی‌شه و نگرانی بابت تمیز کردن اون وجود نداره. این مسئله می‌تونه از ویژگی‌های منحصربه‌فرد و فوق‌العاده آینه‌های بک لایت باشه.

هرکدام از این امکانات می‌تونن به‌صورت انتخابی باشن. یعنی به خواست شما هرکدام از این موارد رو که تمایل دارین می‌تونه بر روی آینه سرویس شما نصب بشه.

آینه رنگی

نوع دیگر آینه که به‌عنوان آینه سرویس می‌تونه استفاده بشه، آینه رنگی اس. تنوع بسیار زیاد و زیبایی در رنگ‌های اون وجود داره که می‌تونه متناسب باسلیقه و فضای کلی سرویس شما انتخاب بشن.

آینه سرویس رنگی
آینه سرویس3

آینه شفاف ساده

منظور همان آینه‌های معمول هستن که می‌تونن به‌عنوان آینه نوع از آینه، مورداستفاده قرار بگیرن. در اشکال و به صورت‌های گوناگونی قابل سفارش هستن.

آینه سرویس ساده
آینه سرویس4

آینه مات

آینه‌های مات و سند بلاست شده از دیگر انواع آینه‌ها هستن که می‌تونن در دسته آینه‌های مدرن نیز قرار بگیرن. شفافیت و درخشانی به‌اندازه آینه‌های معمول ندارن. اما همین موضوع باعث شده تا تبدیل به یک آینه خاص و منحصربه‌فرد بشن.

آینه سرویس مات
آینه سرویس5

آینه جورچین

آینه سرویس می‌تونه به‌صورت آینه جورچین نیز مورداستفاده قرار بگیره. آینه‌ جورچین به صورت‌های مختلفی وجود داره و مورداستفاده قرار می‌گیره. آینه‌های مختلفی برای آینه جورچین می‌تونن به‌کاربرده بشن. ازجمله آینه رنگی، آینه مات و… که می‌تونن برای این نوع از آینه مناسب باشن.

آینه تزیینی

آینه‌ تزیینی برای زیباتر و خاص‌تر نشون دادن فضاست. این سبک از آینه‌ها نوع دیگری از آینه‌ هستن که می‌تونن به‌عنوان آینه سرویس مورداستفاده قرار بگیرن.

آینه دکوراتیو

آینه‌های دکوراتیو علاوه بر کاربردی که به‌عنوان آینه دارن، همان‌طور که از نامشون نیز مشخصه برای زیبایی بیشتر به دکور فضا اضافه می‌شن. انواع بسیار مختلفی دارن که قابلیت انتخاب از بین بی‌شمار طرح‌ها و حالت‌ها وجود داره.

آینه سرویس خاص
آینه سرویس6

هرکدام از آینه‌ها که می‌تونن در سرویس بهداشتی و حمام به‌کاربرده بشن، امکان استفاده از قاب و یا بدون قاب براشون وجود داره برحسب دلخواه می‌تونن هرگونه که مورد رضایت شماست تولید و استفاده بشن.

اهمیت آینه سرویس

امروزه دیگر مانند گذشته نیست و تمام قسمت‌های یک‌منزل و یا هر مکان دیگری با کاربری‌های مختلف اهمیت داره. حمام و سرویس بهداشتی می‌تونه یکی از قسمت‌های مهم هر خانه‌ای باشه. طراحی یک حمام و سرویس بهداشتی زیبا و آرامش‌بخش می‌تونه بخش جالبی از طراحی منزل شما باشه. بنابراین مهمه که آینه مناسبی در اون نصب بشه تا زیبا و کاربردی باشه. حتی با تعویض یک آینه مناسب با گزینه قبلی راهی عالی برای زیباتر و به‌روزتر کردن فضای سرویسه.

علاوه بر منزل برای شرکت‌ها، دفاتر و… طراحی و زیبایی سرویس‌ها از موارد حائز اهمیته که لازمه تا موردتوجه قرار بگیره. با انتخاب یک آینه زیبا و مناسب برای فضای موردنظر، می‌توان تا حد بسیار زیادی در زیبایی و گیرایی فضای سرویس مورد اهمیت باشه.

ویژگی آینه‌های سرویس

کلیه لوازم و وسایل سرویس بهداشتی و حمام باید از استانداردهای مشخصی تبعیت کنن.

آینه سرویس از آینه‌هایی ساخته‌شده که طی عملیات حرارتی کیفیت و ایمنی آن بسیار بهبود پیداکرده اس.چون در حمام و سرویس بهداشتی تغییرات دمایی صورت می‌گیره و این‌که امکان داره تا برخوردی به آن‌ها انجام بشه. پس ضروریه تا این آینه‌ها از کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشن. در صورت شکستن نیز به تکه‌های تیز و برنده تبدیل نشه.

آینه سرویس جادار
آینه سرویس7

همچنین علاوه بر مقاومت در برابر سرما و گرما، ایمنی بالا نیازه تا کیفیت اون از این منظر بالا باشه که به‌راحتی بخار و لک روی آن ایجاد نشه. همچنین هنگام تمیز کردن نیز به‌راحتی لکه‌ها پاک بشن.

اگر پیشخوان و یا میزی در زیر آینه سرویس قرار داده می‌شه، می‌تونه عرض آینه برابر عرض اون باشه و یا کمی کوچک‌تر از آن و یا حتی بزرگ‌تر. مانعی برای آن وجود نداره و مطابق سلیقه و فضا قابلیت انتخاب داره. به‌علاوه ، هرچه سطح آینه بزرگ‌تر باشه ، نور بیشتر منعکس می‌شه ، که به‌نوبه خود ، دید بهتری می‌ده و در بزرگ‌تر نشون دادن فضا بسیار اهمیت پیدا می‌کنه.

اما ارتفاع آینه بیشتر مربوط به تنظیمات شخصی اس.

ابعاد و اشکال مختلف آینه سرویس

شما می‌تونین هر ابعادی که تمایل داشته باشین برای آینه سرویس خود سفارش بدین و هیچ‌گونه محدودیتی در این زمینه وجود نداره. هراندازه‌ای که مدنظر شماست رو با بالاترین کیفیت در مجموعه فرکو تولید می‌نماییم.

آینه سرویس با قاب
آینه سرویس8

اغلب آینه‌های سرویس بر روی دیوار نصب می‌گردن اما می‌تونه با استفاده از پایه نیز استفاده بشن. در این صورت امکان جابه‌جایی اون به‌راحتی انجام می‌گیره.  حتی اگر فضای شما کوچکه و فکر می‌کنین که فضایی برای نصب و قرار دادن آینه ندارین، این امکان وجود داره تا آینه بر روی در نصب بشه. که این حالت نیز زیبایی خاص خود رو خواهد داشت و باعث بزرگ‌تر به نظر رسیدن فضا می‌شه.

اشکال آینه سرویس نیز می‌تونه هر شکل دلخواهی داشته باشه. ازجمله گرد، مربع، مستطیل، بیضی و حتی اشکال پیچیده و نامنظم هندسی که تمام این‌ها به درخواست مشتریان گرامی صورت می‌پذیره و دقیقاً مطابق خواسته‌شان عمل می‌شه.

همچنین آینه سرویس به ‌صورت‌های مختلفی می‌تونه مورداستفاده قرار بگیره و به شکل‌های مختلفی به دیوار نصب میشن. با استفاده از قاب‌های مختلف و با امکانات متفاوت می‌تونن مورداستفاده قرار بگیرن. یا حتی با استفاده از آویزهای مختلفی مثل بندهای چرمی می‌تونن بر روی دیوار نصب بشن و زیبایی فضا رو چندین برابر کنن.

. قاب‌های مختلفی با جنس و رنگ‌های بسیار گوناگونی وجود دارن که می‌تونن برای آینه سرویس مورداستفاده قرار بگیرن. با توجه به سبک فضا و رنگ اون نیز می‌تونه قاب موردنظر انتخاب بشه. اغلب آینه‌ها، بدون قاب نیز می‌تونن استفاده بشن که در این صورت یک آینه مینیمال و شیک ایجاد می‌شه.

آینه سرویس جادار گرد
آینه سرویس9

. آینه سرویس می‌تواند به‌گونه‌ای باشه که پشت اون فضایی برای قرارگیری وسیله‌های موردنظر باشه. این مدل از آینه‌های سرویس به‌خصوص برای فضاهای کوچک و یا جایی که این تمایل وجود داره تا وسیله‌ها مشخص و دردید نباشن، بسیار مناسبه.

ثبت سفارش

انواع آینه سرویس باکیفیت فوق‌العاده بالا و قیمت بسیار مناسب در صنایع شیشه و آینه فرکو تولید می‌شه. تمام مراحل ساخت این نوع از آینه‌ها در صنایع فرکو صورت می‌گیره. در صورت سفارش، شما یک آینه ایرانی باکیفیت بالا دارین.

امکان تولید هر نوع از آینه سرویس با ابعاد و اشکال مختلف به سلیقه شما مشتریان عزیز وجود داره. هرآنچه که از آینه سرویس مورد انتظار شماست و مدنظر شماست رو دقیقاً با بهترین کیفیت در کمترین زمان ممکن تولیدمی‌کنیم.

آینه سرویس قدی
آینه سرویس10

برای ارتباط با ما و کسب اطلاعات بیشتر می‌تونین با شماره 02188068352 تماس حاصل نمایین. و یا از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشین تا بتونیم بهترین خدمات رو به شما ارائه دهیم.

صنایع شیشه و آینه فرکو کیفیت تمام محصولات تولیدی خود ر, به شما تضمین می‌ده. همچنین برای اطمینان خاطر بیشتر شما عزیزان این امکان رو در نظر گرفتیم تا در صورت نارضایتی بتونین محصول سفارشی خود رومرجوع داشته باشین.

ما در این مجموعه تمام تلاش خود رو می‌کنیم تا علاوه بر عرضه کیفیت بالا از محصولات، بتونیم بهترین خدمات رو برای شما مشتریان گرامی داشته باشیم. زیرا که رضایت و خرسندی مشتریان برای در اولویته تا خاطره خوشی از خرید خود در ذهن داشته باشن.

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

2 پاسخ

    1. سلام وقت بخیر. آینه بک لایت علاوه بر اندازه قابلیت های دیگری هم می توانند داشته باشند ازجمله ویزگی ضدبخار که شما می توانید انتخاب کنید آینه بک لایتتون دقیقا چه ویژگی هایی داشته باشند. برای ریز جزییات با شماره 02188068352 می توانید تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیارتون قرار بدن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو