آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

کارگاه تولیدی فَرکو

farkoo.Blog

قیمت آینه مسی

آشنایی بیشتر با آینه مسی

آینه مسی از زمان های گذشته تا به امروز طرفداران خاص خود را دارد . در گذشته بیشتر به دلیل خواصی که جنس مس دارد توجه بسیاری به آن می شد .در عصر امروز نگاه ویژه ای به طراحی و دکوراسیون داخلی منازل و مکان های عمومی شده است . این آینه ها مخاطبان خاصی را متوجه خود کرده است و کاربردهای بسیاری دارد . قیمت آینه مسی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به برخی از آنها می پردازیم .

قیمت آینه مسی

عوامل تاثیر گذار بر قیمت آینه مسی

ابعاد درخواستی برای آینه مسی

بدیهی است که هرچه ابعاد آینه مسی درخواستی مشتری بزرگتر باشد افزایش قیمت خواهد داشت . چون هرچه ابعاد آینه های مسی بزرگتر باشد متریال و آینه بیشتری برای تولید آن مورد استفاده قرار میگیرد . به قیمت آینه هم به میزان افزایش ابعاد اضافه خواهد شد .

ضخامت انتخاب شده آینه مسی

ضخامت آینه های مسی مختلف هستند :

آینه مسی با ضخامت 8 میل ، 10 میل ، 12 میل و 14 میل قابل تولید و عرضه به مشتری هستند . طبق نوع سفارش و محل نصب آینه مورد نظر انتخاب می شود . همانطور که میدانید هرچه ضخامت این نوع از آینه ها افزایش یابد قطعا در قیمت آنها تاثیر متقابل میگذارد . با افزایش ضخامت آینه مسی ، متریال مورد استفاده در تولید به همان مقدار افزایش می یابد . افزایش ضخامت انتخابی باعث بالا رفتن قیمت آینه سفارشی شما خواهد شد .

انتخاب ضخامت آینه مسی به محل قرارگیری آن هم وابسته است . برای مثال آینه های قدی و ایستاده باید ضخامت بیشتری داشته باشد تا مقاومت بیشتری داشته باشند . با این کار تحمل وزن آن هم بیشتر خواهد شد .

قابلیت های اضافه شده به آینه مسی

برخی از قابلیت های جذاب که میتواند به آینه مسی افزوده شود تا آینه شما را زیباتر کند . آینه مسی بک لایت یا نوری با امکان تغییر رنگ نور ، لمسی ، قابلیت پخش موسیقی و ویدئو ، نمایش دمای محیط و زمان و …

نوع برش آینه مسی

آینه مسی به اشکال گوناگونی طبق سلیقه دلخواه شما مشتریان عزیز قابل برش و طراحی هستند . اشکال خاص در بعضی موارد به دلیل به کار بردن ابزار های خاص و برش نسبتا سخت قیمت آن را افزایش می دهد . اشکال انتخابی برای برش آینه و شیشه در قیمت آنها موثر هستند .

برخی از اشکال قابل برش آینه مسی

آینه مسی مستطیل یا مربع

آینه مسی لوزی

آینه مسی گرد یا بیضی

قیمت آینه مسی

آینه مسی تراش خورده

آینه مسی پازلی یا جورچین

قیمت آینه مسی به صورت پازلی یا جورچین علاوه بر نوع برش آینه ها و ابعاد و ضخامت آن به تعداد آینه سفارشی مشتری هم وابسته می باشد .

قیمت آینه مسی

و آینه به صورت اشکال خاص طبق درخواست مشتری

قیمت آینه مسی
قیمت آینه مسی

نوع قاب انتخاب شده برای آینه مسی

طبق سلیقه و نظر مشتری در بعضی موارد درخواست به انتخاب قاب آینه می باشد . هزینه قاب بصورت جداگانه محاسبه و به قیمت تمام شده آینه مسی درخواستی مشتری افزوده خواهد شد . نوع قاب انتخابی شما در قیمت گذاری تاثیر خواهد داشت . برای مثال قاب های گرد معمولا قیمت بالاتری نسبت به قاب مربع یا مستطیل دارند چون برش این نوع قاب ها سخت تر هستند .

قیمت آینه مسی

جنس قاب انتخابی مشتری برای آینه مسی

جنس قاب های آینه می تواند از چوب ، فلز ، گچ بری ، شیشه شکسته ، آینه کاری و موارد دیگر باشد . قیمت قاب آینه مسی جداگانه محاسبه میشود و بسته به سلیقه و انتخاب مشتری جنس آن را تعیین میکند . هرچه قاب انتخابی ما قیمت بالاتری داشته باشد قطعا قیمت تمام شده آینه هم افزایش خواهد یافت .

متریال استفاده شده برای تولید آینه مسی

کاملا روشن است که هرچه متریال استفاده شده در تولید آینه مسی با کیفیت بالاتر و بهتر باشد افزایش قیمت خواهیم داشت . ما در تولیدی شیشه و آینه فرکو فرکو با تضمین استفاده از بهترین متریال برای تولید تمامی سفارشات مشتریان تلاش می کنیم . در این صورت محصولی مرغوب رادر اختیار شما قرار می دهیم . البته همانطور که در بالا اشاره کردیم ابعاد آینه های دلخواه شما هم در مقدار مصرف متریال تاثیر میگذارد .

کیفیت تولید آینه مسی

آینه مسی با کیفیت های گوناگون تولید میشوند که تاثیر متقابل در قیمت گذاری انواع آینه ها از جمله آینه مسی دارد . صنایع شیشه و آینه فرکو با تضمین کیفیت و قیمت تمامی آینه های خود را به مشتری ها عرضه می دارد . تیم تولید فرکو تلاش خود را در جهت تولید باکیفیت آینه مسی با قیمت مناسب میکند تا رضایت مشتریان خود را جذب کند .

موارد استفاده آینه مسی

آینه های مسی در فضاهای مختلفی مثل منازل ، تالارها ، سالن های زیبایی و آرایشگاه ، هتل ها ، رستوران ها ، پاساژ ها و موارد دیگر مورد استفاده قرار میگیرد که به برخی از مهم ترین ها اشاره خواهیم کرد .

نصب بر روی درب کمد ها

از آینه مسی بر روی درب کمدها می توان استفاده کرد . در طراحی دکور منزل تاثیر مثبت و چشمگیری خواهد داشت ، اگر از آینه مسی بر روی درب کمد به صورت کامل استفاده کنیم به دلیل اینکه ابعاد بیشتری را در بر میگیرد در قیمت آن هم تاثیر گذار است . در بعضی موارد به درخواست مشتریان فقط قسمتی از درب کمد را آینه کار میکنند ، آن هم بسته به سلیقه و درخواست مشتری قابل اجراست .

اگر زیبایی و دکوراسیون منزلتان برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است بهتر است درب کمد به صورت کامل آینه کاری شود . به خصوص در محیط های کوچک باعث بزرگ تر دیده شدن فضا خواهد شد . همچنین با انعکاس نور در آینه به روشن تر و دلباز تر شدن فضای مورد نظر کمک خواهد کرد . استفاده از آینه مسی بر روی درب کمد علاوه بر تمام مزیت ها که بالاتر اشاره شد به صرفه جویی در استفاده از فضا کمک شایانی خواهد کرد .

قیمت آینه مسی

نصب به عنوان دیوارپوش

از این نوع آینه ها در برخی موارد به عنوان دیوارپوش استفاده میگردد . دیوارپو ش آینه ای امروزه بسیار ترند شده است . در تالار ها از این نوع دیوارپوشها استفاده بیشتری می شود . البته در فضای منزل ، رستوران ها و … اگر با دکور فضای مورد نظر تطابق داشته باشد می تواند زیبایی و جلوه بهتری به فضا ببخشد . همچنین به مدرن تر دیده شدن فضا کمک خواهد کرد .

قیمت آینه مسی

سرویس بهداشتی

امروزه به دلیل توجه مردم به دکوراسیون داخلی از آینه ها به عنوان ابزار زیبایی در محل کار یا منزل اعم از اتاق خواب ، پذیرایی ، آشپزخانه و حتی سرویس های بهداشتی استفاده میکنند . این توجه باعث شده تا رقابت برای ارائه محصول بهتر صورت گیرد .

استفاده از یک آینه مسی گرد در سرویس بهداشتی منزل یا حتی سرویس های عمومی می تواند انتخاب ساده تر و بهتر و مدرن تری باشد .

قیمت آینه مسی
قیمت آینه مسی

آینه مسی به عنوان جداکننده

از برخی آینه ها به عنوان جداکننده برخی قسمت های مختلف منزل یا محیط اداری استفاده می شود . بسته به سلیقه مشتری نوع آینه های جدا کننده مشخص خواهد شد . که یکی از انتخاب های شما می تواند آینه مسی باشد .

نحوه استعلام قیمت

جهت اطلاع از قیمت آینه مسی و دیگر محصولات میتوانید به صنایع شیشه و آینه فرکو به صورت حضوری یا تلفنی مراجعه نمایید. همچنین برای سفارش و خرید با خاطری آسوده و مطمئن با تضمین کیفیت میتوانید سفارش خود را به کارگاه تولیدی فرکو بسپارید .

در صورت تمایل به استفاده از خدمات صنایع شیشه و آینه فرکو به صورت غیر حضوری میتوانید با شماره 88068352-021 تماس حاصل فرمایید . برای استفاده از خدمات حضوری کارگاه تولیدی فرکو به آدرس تهران – ونک – خیابان شیخ بهایی شمالی – انتهای کوچه کولیوند – خیابان مجید پور – نبش بن بست آرمین – پلاک 106 با هماهنگی قبلی مراجعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو