Home
خرید آینه هالیوودی

قیمت آینه قدی چراغ دار

قیمت آینه قدی چراغ دار به عوامل مختلفی بستگی داره که بعضی از اون‌هارو اگه درست نشناسین نمی‌تونین آینه خوبی بخرین و چه بسا فقط پولتون هدر می‌ره. مثل درجه مرغوبیت آینه ، نوع قاب استفاده شده ، ابعاد ، شکل آینه و … آینه قدی چراغ دار آینه ای با ارتفاعی برابر با قد انسان و یا کمی بلندتره که در اطرافش لامپ‌های LED تعبیه می‌شه. آینه‌های چراغ دار هم به خاطر ظاهر زیبا مورد توجهن و هم اینکه بسیار کاربردی هستن . آینه برای همه بشریت یه وسیله مهمه. هر کسی از نگاه کردن به آینه لذت می‌بره. یعنی همه دوست دارن به آینه نگاه کنن! تاثیر آینه روی دکوراسیون مدرن هم به قدی واضحه که نیازی به گفتن نداره. اما واقعا همه آینه‌ها هم خوب نیستن. آینه‌های بی‌کیفیت لذت نگاه کردن رو می‌گیرن و دکور رو هم دمده می‌کنن. آینه چراغ دار خاص‌ترین مدل آینه‌ست که واقعا همه نگاه‌هارو خیره می‌کنه!

آینه قدی چراغ دار در مدل‌های متنوع مثل قاب دار ، تاچ ، بک لایت ، هالیوودی و … تولید می‌شن و از متریال‌هایی مختلف چون چوب و فلز برای ساخت قاب آینه بهره می‌برن.


اسم دیگه آینه قدی چراغ دار ، آینه هالیوودیه . آینه قدی چراغ دار برای استفاده در محیط‌های با نور کم عالیه. از نکات بسیار مهم در اصلاح سر و صورت آقایان و آرایش بانوان و پروو لباس در مزون‌ها و فروشگاه‌های لباس ، سالن های آرایشی ، اینه که افراد با کمبود نور مواجه نشن . به همین دلیل متخصصان صنعت آینه به فکر تعبیه لامپ‌هایی در اطراف آینه افتادن. لامپ‌های اطراف آینه LED هستن که مصرف برق کمتری داره و نور طبیعی‌تری می‌تابونه.در ادامه به بررسی جدیدترین انواع آینه‌های چراغ دار و قیمت اون‌ها می‌پردازیم.

اما چطوری بهترین مدل آینه چراغ دار رو بخریم؟ تو ادامه مطلب یه سری نکته جدید می‌گیم که بتونین بهترین آینه چراغ دار رو بخرین.

آینه چراغ دار قدی با نور زرد

عوامل تاثیرگذار در قیمت آینه قدی چراغ دار

با توجه به گستردگی قابل توجه در طرح و شکل آینه‌های قدی ، این آینه‌ها با قیمت‌های متنوعی به فروش می‌شن. به ویژه مواردی مثل کیفیت شیشه به کار رفته در ساخت ، نوع و جنس قاب ، ابعاد آینه ، شکل ظاهری آینه به قیم اثر می‌ذاره. از جمله عوامل موثر در تعیین قیمت آینه های چراغ‌ دار می‌شه به این موارد اشاره کرد:

قیمت آینه قدی چراغ دار

ابعاد سفارشی برای آینه

برای انتخاب آینه دلخواه ، در ابتدا باید محل قرارگیری آن مشخص و تعیین بشه . ابعاد آینه با توجه به فضای خالی و در در دسترس و نوع کارکرد تعیین می‍‌شه . بدیهیه که هر چه ابعاد درخواستی مشتری بزرگ‌تر باشه در قیمت تمام شده تاثیر مستقیم داره و طبیعتا آینه‌هایی که ابعاد بزرگتری دارن گرونترن. پس آینه‌های قدی در حالت کلی قیمت بالاتری نسبت به آینه‌های رومیزی و کوچکتر دارن.

جنس آینه انتخابی

آینه‌ها در سطوح مختلف کیفی تولید و عرضه می‌شن . شیشه استفاده شده برای ساخت آینه از عوامل مهم در تعیین قیمت آینست. تولید محصول با کیفیت بالاتر در قیمت آینه قدی چراغ دار تاثیر داره . کیفیت شیشه به کار رفته تاثیری کلیدی بر روی کیفیت آینه می‌ذاره. شیشه‌ها از نظر میزان شفافیت و وضوح با هم تفاوت دارن. طوری‌که شیشه‌ای که برای ساخت آینه استفاده می‌شه اگه بی‌کیفیت باشه ، درجه مرغوبیت آینه هم کمتر می‌شه. به عنوان مثال شیشه‌هایی که درصد آهن کمتری دارن و به شیشه کریستالی مشهورن شفافیت بیشتری نسبت به نمونه‌های معمولی دارن. قیمت آینه قدی چراغ دار کریستالی نسبت به نمونه معمولی گرونتره.

قیمت آینه قدی چراغ دار هالیوودی

اشکال برش آینه مورد نظر

آینه‌های چراغ دار در اشکال هندسی متنوعی تولید می‌شن . در بین آینه‌های کوچک آینه های گرد پرطرفدارتر هستن . اما معمولا برای آینه قدی ، شکل‌های مستطیل ، گنبدی و بیضی رایج‌تره. چرا که دید مناسبی رو ایجاد می‌کنن. در مجموعه فرکو آینه در هر شکل دلخواه مشتری تولید می‌شه. اما شکل مرسوم برای آینه قدی معمولا مستطیله هر چند که از اشکالی مثل بیضی هم استفاده می‌شه. مدل دیگه‌ای که محبوبیت زیادی داره آینه‌هایی هستن که بدنه مستطیلی دارن و قسمت بالایی اون‌ها به شکل نیم‌دایرست. در صورتی که تمایل داشته باشین از آینه‌ای خاص استفاده کنی ، آینه‌های قدی لوزی و گنبدی شکل بهترین گزینه هستن.

خرید محصول آینه قدی چراغ دار ایستاده (قدی)

آینه قدی چراغ دار

امکاناتی که بر روی آینه تعبیه می‌شود

روی آینه های چراغ دار امکانات مختلفی مثل صفحه نمایش ، حسگرهای لمسی و حرکتی ، تایمر ، دماسنج و … تعبیه می‌شه که استفاده از هر کدوم قیمت آینه رو گرونتر می‌کنه. در بخش‌های بعدی آپشن‌هایی که در مجموعه فرکو با سفارش مشتری به آینه اضافه می‌شن رو معرفی می‌کنیم.

برخی از آپشن های افزوده شده به آینه در صورت درخواست مشتری

آینه تاچ نوعی آینه قدی چراغ دار یا لامپ داره که به حسگر لمسی مجهز می‌شه. ایجاد تغییرات در رنگ و یا شدت نور اون از راه‌های مختلفی انجام می‌شه . یکی از راه‌ها افزودن دکمه ON و یا دکمه‌ای برای افزایش یا کاهش شدت نوره . که عملکرد این دکمه‌ها از طریق لمس دکمه تاچ تعبیه شده در آینه امکان پذیره . یعنی با لمس قسمت مشخص شده روی آینه ، می‌شه از قابلیت‌های آینه بهره مند شد. قابلیت های مختلف مثل روشن و خاموش کردن آینه یا تغییر شدت چراغ‌ها به وسیله این دکمه لمسی امکان پذیر میشه. قیمت آینه قدی چراغ دار لمسی در مقایسه با آینه های ساده گرونتره اما نسبت به دیگر مدل‌های هوشمند ارزونتره.

قیمت آینه قدی چراغ دار

یکی از مشکلاتی که در محیط‌های مرطوب با آینه ها مواجه می‌شیم ، نشستن بخار بر روی اوناست . برای رفع این مشکل آینه‌هایی هوشمند تولید شدن که با تبدیل انرژی الکتریسیته به حرارتی در آینه از تشکیل بخار روی اون جلوگیری میشه . علت ایجاد بخار بر روی آینه سطح سردتر آینه نسبت به هوای اطرافه. بخار آب تمایل داره به سمت سطح سرد حرکت کنه و زمانی که به سطح سردتر اصابت میکنه به مایع تبدیل و آینه کدر می‌شه. در آینه ضدبخار المنت‌هایی طراحی شده که دمای آینه رو به دمای اطراف میرسونه و از تشکیل بخار بر روی آینه ممانعت به عمل می‌آره. بدیهیه که افزودن این آپشن در افزایش قیمت آینه قدی چراغ دار موثر خواهد بود . اما از طرفی در طولانی مدت باعث می‌شه آینه طول عمر بیشتری داشته باشه . این نوع آینه‌ها معمولا در باشگاه‌ها و سرویس بهداشتی کاربرد دارن.

قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
 • آینه ریموتی
 • آینه حسگری
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار

نصب حسگر تشخیص حرکت بر روی آینه

یکی از آپشن‌هایی که در فرکو به دلخواه مشتری به آینه اضافه می‌شه ، حسگر تشخیص حرکت هست. با اضافه شدن این حسگر دستورات مختلف مثل روشن و خاموش کردن ، تغییر شدت چراغ ، تغییر رنگ چراغ و … با اشاره دست اجرا می‌شن! به این معنی که با اشاره دست در مقابل سنسور اپتیکی تعبیه شده روی آینه ، می‌شه آینه رو روشن کرد و چراغ رو به رنگ دلخواه تنظیم کرد. این آینه‌ها از مدرن ترین انواع آینه هستن.

کاربرد و استفاده از آینه قدی چراغ دار

با توجه به اینکه پروو لباس و آرایش صورت در اتاق خواب انجام می‌شه. استفاده از آینه قدی لامپ دار می‌تونه گزینه بسیار مناسبی باشه.
البته ابعاد و‌ مدل آینه قدی لامپ دار باید متناسب با فضای اتاق انتخاب بشه. به همین دلیله که آینه قدی چراغ دار هم بین آقایان جهت پروو لباس و اصلاح و هم بین دختران طرفداران زیادی داره . مزیت‌های فراوانی در مقایسه با آینه های دیگه داره ، موجب شده تا به عنوان آینه‌ای بسیار پرکاربرد و زیبا مورد توجه باشه. و در خیلی از فضاها مورد استفاده قرار بگیرن.

آینه قدی چراغ دار

ایجاد دید بسیار مناسب توسط آینه قدی چراغ دار باعث شده از کاربردی‌ترین و ضروری ترین وسایل در اتاق گریم و سالن‌های آرایشی و مزون‌های خیاطی و فروشگاه های لباس محسوب میشه. لامپ‌های تعبیه شده در اطراف آینه قدی چراغ دار باعث میشه تمام زاوایای صورت برای گریمور و آرایش گر و همچنین معایب و محاسن لباس در فروشگاه‌ها به وضوح دیده بشن. از این رو در میان آینه های موجود ، آینه قدی چراغ دار انتخاب ایده آلیه. لازم به ذکره که این آینه هم در نوع خودشون انواع گوناگونی داره و می‌تونیم آینه مورد نظر خودمونو به راحتی از میان مدل‌های مختلف متناسب با محیط مورد استفاده ، انتخاب کنیم.

آینه قدی چراغ دار

البته آینه قدی چراغ دار محدودیت خاصی برای استفاده نداره و در بخش‌های مختلف از این آینه‌های زیبا می‌شه استفاده کرد. اصلی‌ترین کاربرد این آینه‌ها در قسمت‌های قبلی عنوان شد. اما در هر فضایی می‌شه زیبایی این آینه‌ها بهره گرفت.

قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار

انواع لامپ های استفاده شده در دور قاب آینه قدی چراغ دار

در ساخت این آینه ها تیم متخصص صنایع فرکو لامپ رو بر اساس فاصله ی استانداردی نصب می‌کنه . در هنگام خرید باید به تعداد لامپ ها توجه و دقت کامل داشته باشین که استاندارد باشه و نور ضعیف یا خیلی قوی نداشته باشه . همچنین به نحوه ی قرار گرفتن لامپ ها دور تا دور قاب آینه قدی باید دقت کرد . البته نوع لامپ هم در قیمت آینه قدی چراغ دار موثره . از این لامپ‌ها در ساخت آینه چراغ دار استفاده می‌شه:

 • لامپ های مات
 • لامپ های رنگی
 • لامپ های شفاف
 • لامپ های حباب دار
 • لامپ های طرح قدیم ادیسونی
قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه چراغ دار مناسب آرایش و دکور
قیمت آینه قدی چراغ دار


آینه بک لایت

برای طراحی و تولید آینه بک لایت نور مخفی با شدت ضعیف‌تر استفاده می‌شه . همین چراغ‌های ضعیف تاثیر زیادی بر زیبایی آینه می‌ذارن. طراحی این آینه‌ها به نحویه که هاله نورانی در کناره‌های آینه تشکیل بشه. طوری که انگار حلقه‌ای نورانی آینه رو احاطه کرده. نحوه‌ی تولید آینه بک لایت قدی به این شکله که ابعاد و اندازه های طرح مدنظر رو برش می‌دن . سپس با استفاده از دستگاهی به نام دیاموند لبه‌ی آینه رو تراش می‌دن .
تا لبه‌های آینه صاف و صیقلی بشه و تیز و برنده نباشه . در مرحله دوم ورق pvc رو پشت آینه می‌چسبونن . نوارهای led رو هم پشت آینه نصب می‌کنن. این کار باعث نور پردازی پشت آینه می‌شه . در صورت درخواست می‌شه از نوارهای led رنگی و چندرنگ هم برای نورپردازی استفاده کرد . آینه قدی بک لایت رو با نام‌های : آینه نوری و آینه نورپردازی هم می شناسن. آینه های بک لایت از جدیدترین مدل های آیینه محسوب میشن که با ظاهر خاص و مدرن مشهور هستن.

با وجود اینکه آینه‌های بک لایت معمولی ظاهر جذابی دارن اما به دلیل نور ملایم‌تر برای آرایشگاه مناسب نیستن. مجموعه فرکو برای رفع این مشکل محصولی جدید تولید کرده. در محصول جدید فرکو علاوه بر لامپ‌های ملایم ، چراغ های حبابی با نور قوی‌تر در قسمت بالایی آینه نصب میشن. به این ترتیب نور لازم برای آرایش فراهم می‌شه. نکته دیگه اینکه در این محصول لامپ به صورت متحرک و بر روی ریل قرار می‌گیره. با این حساب می‌شه با جابجا کردن لامپ ، نور مورد نظر رو تنظیم کرد.

قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه بک لایت از جدید ترین مدل های آینه قدی

انواع مختلف مدل های آینه قدی لامپ دار و قیمت تمام شده

آینه گریم یا هالیوودی

در این آینه هم می‌شه طبق تعداد استاندارد از لامپ ها در اطراف آینه استفاده کرد .در آینه های هالیوودی بیشتر آسونتر شدن آرایش مدنظره و برای همین بهتره شدت نور نسبت به نوع بک لایت بیشتر باشه. برای این در این آینه‌ها از لامپ حبابی بهره میگیرن. این لامپ ها همگی از لامپ های led هستن .
نحوه ی تولید و طراحی این مدل آینه قدی به این صورته که ابتدا یک آینه در اندازه و ابعاد مورد نظر برش داده می شه .
در مرحله ی بعدی یک فریم از جنس چوب (و دیگر متریال ها مثل فلز) رو به ابعاد ده سانتی متر ساخته و روی اون به فاصله های ده سانتی متری سوراخ ایجاد می‌شه . این سوراخ ها محل قرار گرفتن لامپ ها هستن . این آینه قدی گریم با نام‌های دیگه مثل : آینه هالیوودی ، آینه آرایشی و آینه چراغ دار هم شناخته می‌شن .

قیمت آینه قدی چراغ دار

آینه ریموتی

در طراحی این آینه قدی برای خاموش و روشن شدن آسان و بدون زحمت لامپ‌ها ، یک ریموت تعبیه میشخ . علاوه بر سهولت در خاموش و روشن کردن چراغ ها با استفاده از ریموت ، به شما این امکان داده میشه که بتونید افکت های نمایش نور رو تغییر بدید . سومین مزیت این آینه ها اینه که شما حتی می‌تونید با استفاده از ریموت رنگ لامپ‌ها رو عوض کنید. تغییر رنگ لامپ های اطراف آینه با استفاده از دکمه ی FADE که روی ریموت قرار داره انجام می‌شه.

خرید محصول آینه قدی چراغ دار ریموتی

در صورت تمایل میتونید از مدل چند رنگ و تایمر دار استفاده کنید. به این صورت که رنگ چراغ در فواصل زمانی مختلف تغییر میکنه.

قیمت آینه قدی چراغ دار

آینه تاچ یا لمسی

این مدل آینه هم یکی از آینه های بسیار پرطرفداره . دلیل استقبال از این آینه ها ، اینه که به راحتی و فقط با لمس کردن قسمت مشخص ، لامپ‌های اطراف آینه خاموش و روشن می‌شن یا تنظیمات دیگه اعمال میشن . نحوه عملکرد این آینه ها شبیه تلفن همراه هوشمنده.

بیشتر بخوانید : خرید محصول آینه قدی لمسی


به این شکل که قسمت خاصی روی آینه مشخص شده و شما فقط با تاچ کردن اون قسمت می‌تونید به راحتی چراغ های مخصوص نورپردازی رو دورتا دور آینه روشن کنید. و هر زمانی که مایل بودید با لمس مجدد همان قسمت می‌تونید اقدام به خاموش کردن لامپ ها کنید یا رنگ چراغ آینه را تغییر بدید.

قیمت آینه قدی چراغ دار

آینه کودک 

یکی از جدیدترین انواع آینه های چراغ دار مدل کودک اونه که مخصوص آرایشگاه یا اتاق خواب کودکان هست . در این مدل طرح‌های کارتونی که مورد پسند کودکان هستن به صورت دلخواه مشتری ، رو آینه به صورت چراغ و نوری نصب می‌شن. این آینه‌ها برای آرایشگاه بسیار مناسبن و با سرگرم کردن کودک باعث می‌شن آرایش بهتری داشته باشین! از نظر برند هم میتونه گزینه خوبی باشه. یکی از موارد استفاده اونا میتونه اتاق خواب کودکان باشه .

آینه ها با اشکال مورد نظر شما قابل برش هستن . که می‌شه برای اتاق خواب کودک از طرح های کودکانه استفاده کرد . و یا از اشکال شخصیت های کارتونی مورد علاقه اونا مثل تام و جری ، بن تن ، لاک پشت های نینجا و … رو برای برش آینه انتخاب کنید . برش اشکال خاص با ابزار های مخصوصی انجام می‌گیره که این کار نیازمند وقت بیشتریه. در نتیجه به قیمت آینه قدی چراغ دار اضافه میشه . همچنین در صورت درخواست سفارش برای استفاده از قاب می‌تونید از قاب هایی با رنگ های شاد و کودکانه استفاده کنید .

قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه لمسی مناسب اتاق کودکان


آینه فریم لس

برخلاف سایر انواع آینه قدی ها در طراحی و تولید این مدل از هیچ فریمی استفاده نمی‌شه. بلکه لامپ‌ها روی خود آینه تعبیه و نصب می‌شن . کاربرد اصلی این آینه قدی چراغ دار در آرایشگاه‌ها و مزون های لباس هست. این روزا آینه های بدون فریم بسیار ترند شدن . و بیشتر مورد پسند افرادی که سادگی و مدرن بودن رو دوست دارن قرار گرفته . البته که لبه این نوع آینه‌ها با ابزار های مخصوصی تراشیده و عملیاتی روی آن صورت می‌گیره . که از تیز و برنده بودن اون جلوگیری بشه و خطری برای مشتریان ایجاد نشه .

قیمت آینه قدی چراغ دار


آینه قدی چراغ دار حسگر

تفاوت این آینه با آینه ی تاچ اینه که لازم نیست شما کاملا نزدیک آینه باشید . و جهت روشن یا خاموش کردن چراغ ها دست خودتون رو روی آینه قرار بدید . بلکه با تکان دادن دست از فاصله ی معینی ، می‌تونید اقدام به روشن و خاموش کردن لامپ‌ها کنید. که یه ویژگی شگفت انگیز برای آینه محسوب میشه .

قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار

آینه چراغ دار مخصوص آرایشگاه

استفاده از یه آینه با ظاهر زیبا و در عین حال حرفه‌ای و کاربردی به جز کمک به آسون شدن آرایش ، در بهبود و ارتقای برند آرایشگاه هم موثرن. به همین دلیل در سال‌های گذشته مدل‌هایی از آینه ویژه آرایشگاه به تولید رسیده و در مجموعه فرکو هم مدل‌های متعددی از آینه آرایشگاهی با جدیدترین و کاربردی‌ترین آپشن‌ها تولید و عرضه می‌شن.

آینه پایه دار

برای جابه جایی آسان ، در طراحی این آینه ها پایه‌هایی از جنس فلزات رنگی استفاده شده. کاربرد این آینه ها در فضاهایی هست که نمی‌شه آینه رو روی دیوار نصب کرد و باید از آینه پایه دار استفاده کرد. این آینه‌ها همچنین برای کسانی که آینه رو به طور مکرر جابجا می‌کنن مناسبه. در صورت تمایل مشتری در پایه های آینه چرخ هم نصب می‌شه که باعث می‌شه جابجایی آینه ساده‌تر بشه.

بیشتر بخوانید : خرید محصول آینه قدی پایه دار

قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه قدی لامپ دار بدون قاب
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه قدی چراغ دار با قاب چوبی

آینه دوطرفه

آینه‌های دو طرفه از کاربردی‌ترین‌ مدل‌های آینه هستن که در آرایشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرن. در این آینه‌ها هر دو سمت حالت آینه‌ای داره. به این ترتیب با استفاده از این مدل آینه می‌شه از حداکثر فضای آرایشگاه بهره گرفت. بهتره در آرایشگاه ، به جز مدل دیواری از آینه‌های دو طرفه آرایشگاهی هم در فضای میانی استفاده بشه. آینه‌های دو طرفه در انواع قدی و رومیزی تولید می‌شن. مدل آینه آویز دو طرفه هم محبوبیت فراوانی داره.

قیمت آینه قدی چراغ دار هوشمند

بین مدل‌های مختلف آینه قدی چراغ دار ، قیمت مدل هوشمند نسبت به مدل‌های دیگه گرونتره. به این دلیل که در آینه‌های قدی هوشمند از آپشن‌های مختلف مثل صفحه نمایش ، تایمر ، اسپیکر مخصوص پخش صدا ، تایمر و زمان سنج ، دماسنج و … استفاده می‌شه

در آینه های قدی چراغ دار از چه نوع لامپی معمولا استفاده می شود

 • لامپ های کم مصرف
 • لامپ های رشته ای
 • لامپ های ال ای دی


لامپ کم مصرف

لامپ کم مصرف برای استفاده در آینه چراغ دار مناسب نیستن. تولیدی فرکو از لحاظ ظاهری این لامپ رو برای آینه چراغ دار تأیید نمی‌کنه . و به خاطر همین در آینه های خودش از این لامپ استفاده نمی‌کنه. شما می‌تونید در قسمت های دیگه منزل و یا محیط کاری از این لامپ کم مصرف استفاده کنید. این لامپ کم مصرف از نظر مصرف انرژی مناسبه . ولی از لحاظ ظاهر مناسب نیست. لامپ های مناسب تری برای این آینه وجود داره که به جز ظاهر زیبا کاربردی و به صرفه هستن.

قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه هالیوودی با فریم چوبی
قیمت آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار هالیوودی با نور بک لایت

فرکو در جدیدترین محصول تولیدی خودش که مخصوص آرایشگاهه ضمن استفاده از چراغ حبابی ، چراغ بک لایت یا نور پس زمینه هم در آینه تعبیه کرده. در این مدل از آینه بک لایت به جز نور مخفی یا پس زمینه ، دو لامپ حبابی led به شکل ریلی و متحرک در قسمت بالایی آینه تعبیه می‌شن. با توجه به این مورد آرایشگر کنترل مناسبی بر نور روی سوژه داره و از طرفی نور بک لایت زیبایی قابل توجهی به آینه می‌بخشه.

پیش از خرید آینه قدی چراغ دار بخوانید

امروزه انواع مختلفی از آینه قدی متناسب سبک‌های مختلف معماری تولید می‌شه. این وسط آینه قدی چراغ دار نسبت به مدل‌های دیگه جلوه خاص‌تری به محیط می‌بخشه و از انواع جدید آینه قدی هست. نصب چراغ به آینه ضمن زیباسازی ظاهری توجه بیشتری جلب می‌کنه. از طرفی جنبه تزیینی آینه چراغ دار به جز منازل مسکونی ‌، در محیط‌هایی مثل آرایشگاه و مزون هم در جذب مشتری و بهبود برند موثر واقع می‌شه. آینه‌های قدی چراغ دار فرکو به جز اینکه با شیشه‌های مرغوب مثل شیشه سوپر کلییر و شیشه کریستالی تولید می‌شن با توجه به سفارش مشتریان عزیز به آپشن‌های مدرن و هوشمند گوناگونی تجهیز می‌شن.

سفارش آینه قدی چراغ دار فرکو

جهت کسب اطلاع از قیمت آینه قدی چراغ دار و نحوه سفارش اون می‌تونید با شماره‌ی  ۰۲۱۸۸068352- تماس بگیرید . و یا با مراجعه حضوری به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه فرکو ثبت سفارش کنید. شایان ذکره تمامی مراحل تولید آینه ها در صنایع شیشه و آینه فرکو در کارگاه خودش انجام می شه . به همین دلیل با اطمینان کامل تمامی تولیدات خودش رو از لحاظ کیفیت و قیمت ضمانت می‌کنه . همچنین سفارشات مشتریان را در کمترین زمان تحویل خواهیم داد . محصولات مجموعه بدون واسطه و به صورت مستقیم از محل کارگاه خدمت مشتریان عزیز عرضه می‌شن. کلیه سفارشات ظرف مدت 3 الی 4 روز کاری آماده عرضه به مشتریان عزیزه. برای مراجعه حضوری میتونید از ساعت 8 صبح الی 14 و از 16 الی 20 به محل مجموعه فرکو مراجعه کنید.

همچنین قابل توجه که محصولات فرکو به همراه ضمانت کیفی عرضه می‌شن و در صورتی که آینه مورد پسند مشتریان عزیز واقع نشه به انتخاب مشتری آینه تعویض یا وجه پرداختی مرجوع می‌شه.

پل ارتباطی با مجموعه فرکو

 • می‌تونید برای تماس و ارتباط با مجموعه فرکو از اطلاعات زیر استفاده نمایید .
 • شماره تماس با شرکت فرکو : 09101767773
 • آدرس سفارش حضوری : تهران ، اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن
خرید آینه قدی
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه قدی پایه دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه قدی چراغ دار مخصوص آرایش و دکوراتیو
قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه هالیوودی قدی سفید
قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه قدی چراغ دار در آرایشگاه
آینه چراغ دار قدی
آینه لامپ دار
آینه قدی هالیوودی برای مزون ها نیز مناسب است
آینه قدی لامپی
آینه قدی لامپی

18 پاسخ

  1. سلام. چراغ ها از کیفیت بالایی برخوردارند و به راحتی نمی سوزند ولی در هر صورت امکان نصب دوباره لامپ وجود داره

  1. سلام دوست عزیز ممنون از حسن انتخاب شما ، بله در صورت تمایل می تونین حضوری از تولیدات مجموعه ما دیدن فرمایید.

  1. سلام دوست عزیز ممنون از حسن انتخاب شما ،به دلیل نوسانات قیمت در بازار برای کسب اطلاع از قیمت ها با شماره 88068352-021 تماس بگیرید .

  1. سلام روز شما هم بخیر
   به دلیل نوسانات قیمت امکان پاسخگویی وجود ندارد . لطفا با شماره ۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲ تماس بگیرید .

  1. سلام دوست عزیز وقتتون بخیر. عذرخواهی می کنیم به دلیل نوساناتی که وجود داره فعلا امکان درج قیمت مقدور نیست. شما می تونین با شماره 02188068352 تماس بگیرین همکاران ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

  1. سلام دوست عزیز با توجه به نوساناتی که در بازار وجود داره، این امکان برامون فراهم نیست در حال حاضر. عذر ما رو بپذیرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو