آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 13 ، 15 الی 21

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

خرید آینه هالیوودی

قیمت آینه قدی چراغ دار

قیمت آینه قدی چراغ دار به عوامل گوناگونی چون درجه مرغوبیت آینه ، نوع قاب استفاده شده ، ابعاد ، شکل آینه و … وابسته است. تیم فرکو مفتخر است تا اطلاعاتی جامع را در رابطه با قیمت آینه قدی چراغ دار برای شما مشتریان عزیز شرح دهد. آینه قدی چراغ دار در واقع آینه ای با ارتفاعی برابر با قد انسان و یا کمی بلندتر است که در اطرافش لامپ‌های LED قرار میگیرند. البته در صورت تمایل برای لامپ‌های کنار آینه از چراغ های کم مصرف نیز استفاده شود. آینه های چراغ دار علاوه بر اینکه ظاهر زیبایی دارند بهترین نوع آینه برای آرایش و میکاپ هستند. در سال‌های اخیر استفاده از این آینه‌ها در بخش های مختلف منازل مسکونی رونق گرفته است. ضمن اینکه این نوع آینه برای آرایشگاه‌ها ، هتل‌ها و ساختمان‌های تجاری نیز مناسب است.

آینه قدی چراغ دار در مدل های قاب دار و بدون قاب عرضه میشوند و از متریال‌هایی مختلف چون چوب و فلز برای ساخت قاب آینه استفاده میشود.

قیمت آینه قدی چراغ دار


نام دیگر آینه قدی چراغ دار ، آینه هالیوودی است. آینه قدی چراغ دار برای استفاده در محیط‌های تاریک و یا حتی با نور کم بسیار عالی است . از نکات بسیار مهم در اصلاح سر و صورت آقایان و آرایش بانوان و پروو لباس در مزون‌های خیاطی و فروشگاه‌های لباس ، سالن های آرایشی ، این است که افراد با کمبود نور کافی روبرو نشوند . به دلیل همین ضرورت است ، که متخصصان صنعت آینه به فکر تعبیه لامپ هایی اطراف آینه افتادند . تا بدین وسیله نور کافی و مناسب در اختیار افراد قرار بگیرد . با توجه به اینکه لامپ‌های اطراف آینه قدی چراغ دار از نوع LED هستند مصرف برق کمتی دارند. در ادامه به بررسی جدیدترین انواع آینه های چراغ دار و قیمت آن ها خواهیم پرداخت.

قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار

عوامل تاثیرگذار در قیمت آینه قدی چراغ دار

با توجه به گستردگی قابل توجه در طرح و شکل آینه‌های قدی ، این آینه‌ها در قیمت‌های متنوعی عرضه میشوند. به ویژه مواردی چون کیفیت شیشه به کار رفته در ساخت ، نوع و جنس قاب ، ابعاد آینه ، شکل ظاهری آینه بر قیمت آن اثرگذارند. از جمله عوامل موثر در تعیین قیمت آینه های چراغ‌ دار میتوان به این موارد اشاره کرد:

ابعاد سفارشی برای آینه

برای انتخاب آینه دلخواه ، در ابتدا باید محل قرارگیری آن مشخص و تعیین شود . با توجه به فضای خالی و در درسترس و همچنین نوع کارکرد ابعاد آینه تعیین می‍شود . بدیهی است که هر چه ابعاد درخواستی مشتری بزرگ‌تر باشد در قیمت تمام شده آن هم تاثیر مستقیم دارد . و طبیعتا آینه‌هایی که ابعاد بزرگتری دارند گرانتر هستند. بنابراین آینه‌های قدی به طور کلی قیمت بالاتری نسبت به آینه‌های رومیزی و کوچکتر دارند.

آینه چراغ دار

جنس آینه انتخابی

آینه‌ها در سطوح مختلف کیفی تولید و عرضه میشوند . شیشه استفاده شده برای ساخت آینه از عوامل مهم در تعیین قیمت آینه است. تولید محصول با کیفیت بالاتر در قیمت آینه قدی چراغ دار تاثیر خواهد گذاشت . کیفیت شیشه به کار رفته تاثیری کلیدی بر روی کیفیت آینه میگذارد. شیشه‌ها از نظر میزان شفافیت و وضوح با هم تفاوت دارند. چنانچه شیشه‌ای که برای ساخت آینه به کار میگیرند بی‌کیفیت باشد ، درجه مرغوبیت آینه نیز کمتر میشود. به عنوان نمونه شیشه‌هایی که در درصد آهن کمتری دارند و به شیشه کریستالی مشهور هستند شفافیت بیشتری نسبت به نمونه‌های معمولی دارند. قیمت آینه قدی چراغ دار کریستالی نسبت به نمونه معمولی گرانتر است. همچنین آینه‌ها به دو دسته شفاف و مات تقسیم می‌شوند .

آینه قدی چراغ دار

اشکال برش آینه مورد نظر

آینه های چراغ دار در اشکال هندسی متنوعی تولید میشوند . در بین اشکال هندسی آینه های گرد پرطرفدارتر هستند . اما معمولا برای آینه قدی ، شکل مستطیل رایج‌تر است. چرا که دید مناسبی را ایجاد می‌نماید. در مجموعه فرکو آینه در هر شکل دلخواه مشتری تولید میشود. اما شکل مرسوم برای آینه قدی اغلب به شکل مستطیل می‌باشد هر چند که از اشکالی چون بیضی نیز استفاده میشود. دیگر مدلی که محبوبیت فراوانی دارد آینه‌هایی هستند که بدنه مستطیلی دارند و قسمت بالایی آن‌ها به شکل نیم‌دایره است.

آینه قدی چراغ دار

امکاناتی که بر روی آینه تعبیه میشود

بر روی آینه های چراغ دار امکانات مختلفی چون صفحه نمایش ، حسگرهای لمسی و حرکتی ، تایمر ، دماسنج و … تعبیه میشود که هر کدام بر قیمت آینه اضافه میکنند. در بخش‌های بعدی به معرفی آپشن‌هایی که در مجموعه فرکو با سفارش مشتری بر روی آینه اضافه میشوند میپردازیم.

برخی از آپشن های افزوده شده به آینه در صورت درخواست مشتری

آینه تاچ نوعی از آینه قدی چراغ دار یا لامپ دار است که به حسگر لمسی مجهز میباشد. برای ایجاد تغییرات بر رنگ و یا شدت نور آن از راه های مختلفی صورت می‌گیرد . یکی از آن افزودن دکمه OFF و یا دکمه ای برای افزایش یا کاهش شدت نور می‌باشد . که عملکرد این دکمه‌ها از طریق لمس آن امکان پذیر است . یعنی با لمس قسمت مشخص شده روی آینه ، می توان از قابلیت‌های آینه بهره مند شد. در این آینه‌ها با لمس قسمت مشخصی بر روی آینه ، میتوان آینه را خاموش و روشن کرد یا رنگ و شدت چراغ را تغییر داد. قیمت آینه قدی چراغ دار لمسی در مقایسه با آینه های ریموتی گرانتر است.

قیمت آینه قدی چراغ دار

یکی از مشکلاتی که در محیط‌های مرطوب با آینه ها مواجه می شویم ، نشستن بخار بر روی آن‌هاست . برای رفع این مشکل آینه‌هایی هوشمند تولید شده‌اند که با تبدیل انرژی الکتریسیته به حرارتی در آینه از بخار آن جلوگیری می‌شود . علت ایجاد بخار بر روی آینه سطح سردتر آن نسبت به هوای اطراف است. بخار آب تمایل درد به سمت سطح سرد حرکت کند و زمانی که به سطح سردتر اصابت میکند به مایع تبدیل و آینه کدر میشود. در آینه ضدبخار المنت‌هایی طراحی شده است که دمای آینه را به دمای اطراف میرساند و از تشکیل بخار بر روی آینه جلوگیری میکند. بدیهی است که افزودن این آپشن در افزایش قیمت آینه قدی چراغ دار موثر خواهد بود . اما از طرفی در طولانی مدت باعث می شود طول عمر آینه افزوده شود . این نوع آینه ها معمولا در باشگاه‌ها و سرویس بهداشتی کاربرد دارند.

قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
 • آینه ریموتی
 • آینه حسگری
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار

نصب حسگر تشخیص حرکت بر روی آینه

یکی از آپشن هایی که در فرکو به دلخواه مشتری بر روی آینه افزوده میشود ، حسگر تشخیص حرکت است. با اضافه شدن این حسگر فرامینی چون روشن و خاموش کردن ، تغییر شدت چراغ ، تغییر رنگ چراغ و … با تکان دادن دست اجرا میشوند! این آینه‌ها از مدرن ترین انواع آینه هستند.

کاربرد و استفاده از آینه قدی چراغ دار

با توجه به اینکه پروو لباس و آرایش صورت در اتاق خواب انجام می شود. به ضرورت استفاده از آینه قدی لامپ دار پی می‌بریم.
البته با توجه به متراژ اتاق باید آینه قدی لامپ دار با ابعاد و‌مدل مناسب با آن انتخاب شود. به همین دلیل است که آینه قدی چراغ دار هم بین آقایان جهت پرو لباس و جهت اصلاح و هم بین دختران دارای طرفداران زیادی است . چرا که با مزیت هایی که در مقایسه با دیگر آینه ها دارد ، موجب شده تا به عنوان آینه ای بسیار پرکاربرد و زیبا مورد توجه باشد. و برای بسیاری از فضاها مورد استفاده قرار بگیرد.

آینه قدی چراغ دار

ایجاد زاویه ی بسیار مناسب دید توسط آینه قدی چراغ دار باعث شده از کاربردی‌ترین و ضروری ترین وسایل در اتاق گریم و سالن‌های آرایشی و مزون‌های خیاطی و فروشگاه های لباس محسوب گردد. لامپ‌های تعبیه شده در اطراف آینه قدی چراغ دار موجب می گردد . تمام زاوایای صورت برای گریمور و آرایش گر و همچنین معایب و محاسن لباس در فروشگاه ها به وضوح دیده شوند. از این رو در میان آینه های موجود ، آینه قدی چراغ دار انتخاب ایده آلی می باشد. لازم به ذکر است که این آینه نیز در نوع خود انواع گوناگونی دارد تا بتوان آینه مورد نظر خود را به راحتی از میان آن ها متناسب با محیط مورد استفاده و سلیقه خود انتخاب نمود.

آینه قدی چراغ دار

البته آینه قدی چراغ دار محدودیت خاصی برای استفاده ندارد و در بخش های مختلف از این آینه‌های زیبا بهره میگیرند. اصلی ترین کاربرد آن به دلیل خصوصیاتی که دارا می باشد، عنوان شد. اما در هر فضایی می توان این آینه را به کار برد و از زیبایی و قابلیت های خاصی که داراست، بهره مند شد. و از کاربرد و عملکردهای فوق العاده آن علاوه بر زیبایی بهره مند شد.

قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار

انواع لامپ های استفاده شده در دور قاب آینه قدی چراغ دار

در تعبیه این نوع از لامپ‌ها در ساخت این آینه ها اطراف و دور تا دور قاب آینه قدی چراغ دار تیم متخصص صنایع فرکو به فاصله ی استاندارد می باشد . که در هنگام خرید باید به تعداد لامپ ها توجه و دقت کامل می نماید . همچنین به نحوه ی قرار گرفتن لامپ ها دور تا دور قاب آینه قدی دقت کافی باید کرد . البته انتخاب نوع لامپ در قیمت آینه قدی چراغ دار موثر خواهد بود .

 • لامپ های مات
 • لامپ های رنگی
 • لامپ های شفاف
 • لامپ های حباب دار
 • لامپ های طرح قدیم ادیسونی
قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه چراغ دار مناسب آرایش و دکور
قیمت آینه قدی چراغ دار

انواع مختلف مدل های آینه قدی لامپ دار و قیمت تمام شده


آینه بک لایت

برای طراحی و تولید آینه بک لایت نور مخفی با شدت ضعیفتر استفاده می‌شود . نحوه‌ی تولید آینه بک لایت قدی به این شکل است که ابعاد و اندازه های طرح مدنظر را برش می‌دهند . سپس با استفاده از دستگاهی به نام دیاموند لبه‌ی آینه را تراش می‌دهند .
تا لبه‌های آینه صاف و صیقلی شود و تیز و برنده نباشد . در مرحله دوم ورق pvc را پشت آینه می‌چسبانند . نوارهای led را هم پشت آینه نصب می‌کنند . این کار موجب نور پردازی پشت آینه می‌شود . در صورت درخواست می‌توان از نوارهای led رنگی و چندرنگ نیز برای نورپردازی استفاده کرد . آینه قدی بک لایت را با نام های : آینه نوری و آینه نورپردازی نیز می شناسند. آینه های بک لایت از جدیدترین مدل های آیینه محسوب میشوند.

قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه بک لایت از جدید ترین مدل های آینه قدی

آینه گریم یا هالیوودی

در این آینه هم می‌توان طبق تعداد استاندارد از لامپ ها در اطراف آینه استفاده کرد .در آینه های هالیوودی بیشتر آسانتر شدن آرایش مدنظر است و برای همین بهتر است شدت نور نسبت به نوع بک لایت بیشتر باشد. بدین منظور در این آینه‌ها از لامپ حبابی بهره میگیرند. این لامپ ها همگی از لامپ های کم مصرف می‌باشند .
نحوه ی تولید و طراحی این مدل آینه قدی به این صورت است که ابتدا یک آینه در اندازه و ابعاد مورد نظر برش داده می شود .
در مرحله ی بعدی یک فریم از جنس چوب (و دیگر متریال ها چون فلز) را به ابعاد ده سانتی متر ساخته و روی آن به فاصله های ده سانتی متری سوراخ ایجاد می‌کنند . این سوراخ ها محل قرار گرفتن لامپ ها می باشند . این آینه قدی گریم با نام های دیگری چون : آینه هالیوودی ، آینه آرایشی و آینه چراغ دار نیز شناخته می شوند .

قیمت آینه قدی چراغ دار

آینه ریموتی

در طراحی این آینه قدی جهت خاموش و روشن شدن آسان و بدون زحمت لامپ‌ها ، یک دستگاه ریموت در نظر گرفته شده است . علاوه بر سهولت در خاموش و روشن کردن چراغ ها با استفاده از ریموت ، به شما این امکان داده شده که بتوانید افکت های نمایش نور را تغییر دهید . سومین مزیت این آینه ها این است که شما حتی می توانید با استفاده از ریموت رنگ لامپ ها را عوض کنید. تغییر رنگ لامپ های اطراف آینه با استفاده از دکمه ی FADE که روی ریموت قرار دارد انجام می شود.
در صورت تمایل میتوانید از مدل چند رنگ و تایمر دار استفاده کنید. به این صورت که رنگ چراغ در فواصل زمانی مختلف تغییر میکند.

قیمت آینه قدی چراغ دار

آینه تاچ

این مدل آینه هم در زمره ی آینه های بسیار پرطرفدار است . دلیل استقبال از این آینه ها ، این است که به راحتی و فقط با لمس کردن قسمت مشخصی ، لامپ های اطراف آینه خاموش و روشن می شوند . نحوه عملکرد این آینه ها بسیار شبیه تلفن همراه هوشمند است.
به این شکل که قسمت خاصی روی آینه مشخص شده است و شما فقط با تاچ کردن آن قسمت می توانید به راحتی چراغ های مخصوص نورپردازی را در دورتا دور آینه روشن کنید. و هر زمانی که مایل بودید با لمس مجدد همان قسمت می توانید اقدام به خاموش کردن لامپ ها نمایید.

قیمت آینه قدی چراغ دار

آینه کودک 

یکی از رایج ترین نوع آینه های چراغ دار است . موارد کاربرد و استفاده آن ها در فضاهای بسیاری مشاهده می شود . این چراغ ها به صورت لامپ های برجسته یا بک لایت هم قابل سفارش هستند . یکی از موارد استفاده آن می تواند اتاق خواب کودکان باشد . که به نوعی می تواند به عنوان چراغ خواب هم از آن استفاده کرد .

آینه ها با اشکال مورد نظر شما قابل برش هستند . که می توان برای اتاق خواب کودک از طرح های کودکانه استفاده نمود . و یا از اشکال شخصیت های کارتونی مورد علاقه آن ها مثل تام و جری ، بن تن ، لاک پشت های نینجا و … را برای برش آینه انتخاب کنید . برش اشکال خاص با ابزار های مخصوصی انجام می گیرد که این کار نیازمند وقت بیشتر است . در نتیجه به قیمت آینه قدی چراغ دار افزوده خواهد شد . همچنین در صورت درخواست سفارش برای استفاده از قاب می توانید از قاب هایی با رنگ های شاد و کودکانه استفاده کنید .

قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه لمسی مناسب اتاق کودکان


آینه فریم لس

برخلاف سایر انواع آینه قدی ها در طراحی و تولید این مدل از هیچ فریمی استفاده نمی‌شود. بلکه لامپ‌ها روی خود آینه تعبیه و نصب می‌شوند . کاربرد اصلی این آینه قدی چراغ دار ، مزون های لباس می باشد. این روز ها آینه های بدون فریم بسیار ترند شده است . و بیشتر مورد پسند افرادی که سادگی را دوست دارند قرار گرفته است . البته که لبه این نوع آینه ها با ابزار های مخصوصی تراشیده و عملیاتی روی آن صورت می گیرد . که از تیز و برنده بودن آن جلوگیری شود و خطری برای مشتریان ایجاد نشود .

قیمت آینه قدی چراغ دار


آینه قدی چراغ دار حسگر

تفاوت این آینه با آینه ی تاچ این است که لازم نیست شما کاملا نزدیک آینه باشید . و جهت روشن یا خاموش کردن چراغ ها دست خود را روی آینه قرار دهید . بلکه با تکان دادن دست از فاصله ی معینی ، می توانید اقدام به روشن و خاموش کردن لامپ ها کنید. که یک ویژگی شگفت انگیز برای آینه خواهد بود .

قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار

آینه پایه دار

در طراحی این آینه ها پایه هایی از جنس فلزات رنگی استفاده شده است. برای جابه جایی آسان است . کاربرد این آینه ها در فضاهایی است که نمی توان آینه را روی دیوار نصب کرد و باید از آینه پایه دار استفاده نمود.

قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار

در آینه های قدی چراغ دار از چه نوع لامپی معمولا استفاده می شود

 • لامپ های کم مصرف
 • لامپ های رشته ای
 • لامپ های ال ای دی


لامپ کم مصرف

لامپ کم مصرف برای استفاده در آینه چراغ دار مناسب نمی‌باشد . تولیدی فرکو از لحاظ ظاهری این لامپ را برای آینه چراغ دار تأیید نمی‌کند . و همین طور در آینه های خود از این لامپ استفاده نمی کند .شما می توانید در قسمت های دیگر منزل و یا محیط کاری خود از این لامپ کم مصرف استفاده کنید. این لامپ کم مصرف در مصرف انرژی مناسب باشد . ولی از لحاظ ظاهر مناسب نمی باشد . لامپ های مناسب تری برای این آینه وجود دارد که می تواند بسیار برای شما کاربردی و به صرفه باشد .

قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه هالیوودی با فریم چوبی
قیمت آینه قدی چراغ دار

جهت سفارش آینه قدی چراغ دار به صنایع شیشه و آینه فرکو از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی چراغ دار و نحوه سفارش آن می توانید با شماره ی  ۰۲۱۸۸068352- تماس حاصل نمایید . و یا از طریق مراجعه حضوری به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه فرکو ثبت سفارش کنید. شایان ذکر است تمامی مراحل تولید آینه ها در صنایع شیشه و آینه فرکو در کارگاه خود انجام می شود . به همین دلیل با اطمینان کامل تمامی تولیدات خود را از لحاظ کیفیت و قیمت ضمانت می کند . همچنین سفارشات مشتریان را در کمترین زمان تحویل خواهیم داد . محصولات مجموعه بدون واسطه و به صورت مستقیم از محل کارگاه خدمت مشتریان عزیز عرضه میشوند.

آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶ – قیمت آینه قدی چراغ دار

قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه قدی چراغ دار مخصوص آرایش و دکوراتیو
قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه هالیوودی قدی سفید
قیمت آینه قدی چراغ دار
آینه قدی چراغ دار در آرایشگاه
آینه چراغ دار قدی
آینه لامپ دار
آینه قدی هالیوودی برای مزون ها نیز مناسب است
آینه قدی لامپی
آینه قدی لامپی

18 پاسخ

  1. سلام. چراغ ها از کیفیت بالایی برخوردارند و به راحتی نمی سوزند ولی در هر صورت امکان نصب دوباره لامپ وجود داره

  1. سلام دوست عزیز ممنون از حسن انتخاب شما ، بله در صورت تمایل می تونین حضوری از تولیدات مجموعه ما دیدن فرمایید.

  1. سلام دوست عزیز ممنون از حسن انتخاب شما ،به دلیل نوسانات قیمت در بازار برای کسب اطلاع از قیمت ها با شماره 88068352-021 تماس بگیرید .

  1. سلام روز شما هم بخیر
   به دلیل نوسانات قیمت امکان پاسخگویی وجود ندارد . لطفا با شماره ۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲ تماس بگیرید .

  1. سلام دوست عزیز وقتتون بخیر. عذرخواهی می کنیم به دلیل نوساناتی که وجود داره فعلا امکان درج قیمت مقدور نیست. شما می تونین با شماره 02188068352 تماس بگیرین همکاران ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

  1. سلام دوست عزیز با توجه به نوساناتی که در بازار وجود داره، این امکان برامون فراهم نیست در حال حاضر. عذر ما رو بپذیرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو