Home
شیشه ۸ میل

شیشه 10 میل

یکی از کاربردی ترین محصولات صنایع تولید شیشه و آینه فرکو شیشه های 10 میل است.از این شیشه برای ساخت شیشه های لمینت،شیشه سکوریت،شیشه رنگی و شیشه لاکوبل استفاده می شود. شیشه 10 میل به دلیل طراحی های متفاوت می تواند در تمامی محیط ها مورد استفاده قرار بگیرد.یکی از بهترین و با کیفیت ترین سازنده های این شیشه در ایران می توان به صنایع تولید شیشه فرکواشاره کرد که ارسال به تمامی نقاط کشور را دارد .

این شیشه در دو محصول اولیه کریستال فلوت تولید می شود و تمامی شیشه های رنگی ،سکوریت و رفلکس در ضخامت 10 میل تولید می شود.این شیشه دارای انواع مختلف کیفیت می باشد که بهترین کیفیت این شیشه با حروف mq و پایین ترین کیفیت آن با c نشان داده می شود.

صنایع تولید شیشه و آینه فرکو به دلیل کیفیت بسیار بالا نه تنها در تمامی نقاط ایران محصولات را ارسال می نماید بلکه به تمامی کشور های همسایه نیر صادر می کند .تمامی کیفیت های بسیار بالای محصولات فرکو به طور ناگهانی نیست بلکه نتیجه چندین سال کار و تجربه بروز است که باعث این پسشرفت اقتصادی و صادراتی شده است.

اهمیت شیشه 10 میل در دنیای امروزی


این شیشه در دنیای امروزی از اهمیت بسیاری برخوردار است.به طوری که شیشه های 10 میل جزو یکی از مهمترین محصولات در کارخانه ها ،منازل ها،اداره ها،سالن های ارایشی و تمامی محیط ها شده است.این شیشه در زمان های قدیم دارای تنوع بسیار کم و اهمیت بسیاری پایینی برخوردار بود و تنها با ضخامت 4 میل ساخته و مورد استفاده قرار می گرفتند.اما در حال حاضر شیشه در ضخامت،رنگ و ابعاد متفاوتی ساخته و در بازار عرضه می گردد.اما با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی در تمامی رشته ها به خصوص در ساخت شیشه و آینه افراد توانستند این محصول زیبا را تولید و در تمامی نقاط ارسال نمایند.

خرید شیشه های 10 میل از سایت های مجاز

می توانیم برای خرید شیشه های 10 میل از سایت هایی که با قیمت مناسب و یا با شرایط بسیار مناسب مبادرت می ورزند اقدام کنیم.

یکی از بهترین روش های خرید از سایت های معتبر خرید عمده این محصولات از سایت هایی است که شیشه را به صورت عمده تولید می کنند. محصولات شما هرچه سریعتر در کارگاه تولید و در کمترین مدت زمان به دست مشتری برسد.

مزیت شیشه های 10 میل

اکثرا افراد برای کیفیت و زیبایی و بروزی در پروژه های ساختمانی خود از این نوع شیشه استفاده می کنند.این شیشه نه تنها دارای زیبایی و بروزی است بلکه از ضخامت و استحکام بالا و وزن متعادل برای جابه جایی این محصول در تمامی محیط ها استفاده می شود.

یکی دیگر از مزیت های بسیار مهم شیشه 10 میل این است که برای تولید شیشه های 20 میل به صورت لمینت استفاده می شود. به گونه ای که دو شیشه برای تبدیل به لمینت بر روی یک طلق مخصوص قرار داده می شود وبا انجام فرایندی شیشه ما به شیشه های 20 میل و یا لمینت تبدیل می شود. و قیمت هر یک از این لمینت کاری ها نسبت به تعداد شیشه های به کار رفته متفاوت است.

تمامی شیشه های ۱۰ میل دارای قیمت های متفاوتی می باشد برای مثال قیمت شیشه ۱۰ میل سکوریت با شیشه ۱۰ میل لمینت کاری شده متفاوت است .و این روش در تمامی نقاط جهان و در تمامی زمان ها متناسب با روش ساخت شیشه، تغییر قیمت خواهد یافت.

کاربرد شیشه های 10 میل

این شیشه مصارف بسیار مختلفی دارد از فضای منازل گرفته تا محیط های اداری ما دارد. این شیشه نه تنها جزو مهمترین محصولات درو کشوراست بلکه تمامی کشور ها برای تمامی محیط های مورد نظر خود از این شیشه برای نمای ساختمان هایشان و یا محصولات درون منازلشان و یا خودرو هایشان استفاده می نمایند.

یکی دیگر از کاربردهای این شیشه در تمامی نقاط جهان برای درب ها و پنجره ها است.زیرا یکی از مقاوم ترین محصول دربرابر سرما و گرما شیشه های 10 میل است.

چرا شیشه 10 میل؟

یکی از مهمترین قابلیت های این شیشه این است که نسبت به شیشه های 8 میل و 4 میل از مقاومت،ضخامت و طول عمر بیشتری برخوردار است. بیشترین استفاده از این شیشه در شیشه های رومیزی است زیرا به دلیل قابلیت هایی که گفته شد بیشترین افراد را به خود جذب کرده است.

این شیشه نه تنها از دارای مقاومت و طول عمر بالا است بلکه ازشفافیتی بسیار زیبا و چشمگیر برخوردار است که با وجود خود در تمامی محیط ها زیبایی را به تمام فضا می بخشد.شیشه های که دارای لکه و یا همان خال هستند شیشه های درجه 2 ویا 3 می گویند ولی شیشه هایی که از شفافیت کامل و بدون ایراد برخوردارند شیشه های 10 میل گفته می شود.

انواع شیشه های 10 میل

 • سقف شیشه ای 10 میل
 • شیشه های لمینت 10 میل
 • درب های شیشه ای 10 میل
 • باکس شیشه ای
 • نرده و پله های شیشه ای 10 میل
 • پله های شیشه ای 10 میل
 • شیشه 10 میل سوپر کلیر ، کلیر به صورت لمینت شده
 • شیشه 10 میل رومیزی
 • شیشه 10 میل مات
 • شیشه 10 میل دودی برنز
 • شیشه 10 میل کریستال
 • شیشه 10 میل سکوریت
 • شیشه 10 میل رنگی
 • شیشه 10 میل حکاکی شده
 • شیشه 10 میل ساتینا
 • شیشه 10 میل دوجداره
 • شیشه 10 میل حم

انواع رنگ شیشه های 10 میل

 • مات
 • شفاف
 • دودی
 • برنز
 • مسی

ابزارهایی که برای ساخت این شیشه استفاده می شود چیست؟

 • لول تخت
 • دیاموند
 • تراش
 • تراش دو پله
 • تراش سه پله
 • انگشتی
 • لول یا براق

سقف شیشه ای

شیشه های که جنس دور قاب آن ها از چوب ،فولاد و یا آلومینیوم باشد و از آن به عنوان سقف محیط های مورد نظر به عنوان مثال منازل،محیط های اداری،مزون ها و گلخانه ها استفاده شود را سقف شیشه ای می گویند.سقف شیشه ای یکی از بروز و شیک ترین محصولی است که برای تمامی محیط های مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی سقف های شیشه ای از کیفیت بسیار خوب،شفافیت،انواع رنگ ها و نشکن تولید و به فروش می رسد. یکی از محصولاتی که با وجود خود در یک محیط به تمامی افراد حس هیجان و زیبایی و بروزی را ایجاد می کند سقف های شیشه ای است.

این شیشه دارای تنوع بسیاری است که شما عزیزان متناسب با مقدار هزینه که صرف این محصول می کنید می توانید آن را در محیط های دلخواه خود داشته باشید.

مزیت های سقف شیشه ای چیست؟

1_باعث می شود نور خورشید در تمام طول روز به درون محیط بتابد.

2_عایق صوتی است.

3-در زمستان و تابستان باعث مصرف انرژی کمتری می شود.

4- با استفاده از آن در تمامی محیط های مورد نظر شما به دلیل بروزی و شکیبایی ارزش کاری شما را افزایش می دهد.

شیشه لمینت

شیشه لمینت ،شیشه ای از شاخه سکوریت است که برای برقراری امنیت محیط استفاده بسیاری می شود.برای مثال در صرافی ها،موزه ها و طلا فروشی ها استفاده می شود. که ایجد امنیت در این محیط ها امری ضروری است که باید مورد توجه بسیاری قرار بگیرد.

هنگام ساخت شیشه لمینت در لایه میانی آن طلقی قرار می گیرد که نه تنها باعث افزایش مقاومت آن می شود بلکه زمانی که این شیشه بشکند وجود این طلق تمامی ذرات را به هم می چسباند و باعث می شود که این ذرات ادر محیط پخش نشود.
به همین دلیل در اکثرا ساختمان ها که از ارتفاع بالایی برخوردار هستند از این نوع شیشه ها استفاده می شود. که هم باعث زیبایی نمای ساختمان و از به وجود امدن خطرات جلوگیری کنند.

درب شیشه ای

وجود درب برای تمامی محیط ها در زمان قدیم و در زمان حال بوده است.اما به مرور زمان جنس،رنگ،ابعاد و بروزی درب ها تغییر نموده است. برای مثال در زمان گذشته اغلب در ها به صورت فازی،چوبی که در شکل های هندسی مستطیل مربع و دایره بود.

درب ها در حال حاضر از نظر عرضی و ارتفاعی دارای محدودیتی نیستند برای مثال بین 80 تا 200 سانتی متر تولید می شوند.

درب های شیشه ای در صنایع تولید فرکو یکی از متنوع ترین و پرفروش ترین در های سکوریت است که با گرفتن کمترین کمترین فضا زیبایی را به محیط می بخشد. گروه معماران و طراحی های داخلی در محیط های کاری خود از این درب ها استفاده می کنند.

اکثرا درب ها تا به الان از چوب و آهن ساخته شده بودند که هدف اصلی آن ها ایجاد امنیت و مقاومت بلا بوده است. اما درب های شیشه ای نه تنها باعث امنیت می شوند بلکه زیبایی را به محیط می بخشد.

باکس شیشه ای

در کارگاه فرکو باکس های شیشه ای در انواع مختلف سایز،رنگ و انواع مختلف اشکال هندسی ساخته می شود.این باکس در مدل درب دار در بازار به فروش می رسد. باکس شیشه ای دارای کاربرد های بسیاری است که هم به عنوان کادو و هم یک باکس برای گذاشتن وسایل خود در آن می توان استفاده کرد.

باکس های شیشه ای چگونه ساخته می شوند؟

یکی از روش های ساخت این باکس استفاده از دستگاه برش لیزری است.زمانی که برای برش این شیشه از دستگاه برش لیزری استفاه می کنیم . نه تنها باعث تمیزی لبه های باکس می شود بلکه به زیبایی این شیشه کمک بسیاری می کند. البته نا گفته نماند این برشکاری تمام کار برای ساخت این باکس نیست. بلکه برای زیبایی بیشتر این باکس کارکنان موظف اند. که لبه های شیشه را فارسی کنند.زیرا که فارسی کردن لبه های باکس شیشه ای باعث ایجاد کیفیت کر و زیبایی بیشتر می شود.

قیمت باکس های شیشه ای

قیمت باکس شیشه مانند تمامی محصولات دیگر نسبت به سایز،ابعاد و کیفیت کار بستگی دارد. در فرکو این باکس دارای انواع متنوعی می باشد.شما عزیزان متناسب با سلیقه خود سایز باکس را انتخواب کرده و بعد از سفارش، این باکس زیبا را در تمامی نقاط ایران دریافت خواهید کرد.

نرده و پله های شیشه ای

شیشه دارای قدمت بسیاری بوده است .و دارای کاربرد های بسیاری از زمان گذشته تا به حال داشته است. اما نسبت به پیشرفت علم و تکنولوژی ،شیشه در حال حاضر دارای کاربرد های بیار و مهم تری باشد.یکی دیگر از کاربرد های شیشه که بسیار تغییر پیدا کرد. میزان ضخامت و مقاومت آن در برابر ضربه ها بوده است.

این شیشه به دلیل داشتن مقاومت بالا نسبت به ضربه و ایجاد فضایی امن و زیبا و مدرن برای افراد توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون را به خود جلب کرده است. این مدل از شیشه نه تنها باعث ایجاد فضایی مدرن در محیط مورد نظر ما شده است. بلکه روح تازه ایی نیز به محیط می بخشد. و این امر باعث می شود این مدل از محصول در بازار فروش بسیار بالایی داشته باشد.

مزیت های نرده شیشه ای چیست؟

 • نمای شفاف
 • امنیت
 • نصب آسان
 • جابه جایی آسان

از نرده شیشه ای در چه محیط هایی استفاده می شود؟

بالکن

استفاده از شیشه برای بالکن ها نه تنها باعث داشتن نور کافی و دید کافی از منظره دارد. بلکه باعث ایجاد امنیت بسیار بالا می شود.در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو برای ایمنی کامل افراد ارتفاع این نرده ها را 110 و 140 سانتی متر و ضخامت آن هارا بین 12 الی 16 میلی تولید می کنند.

راه پله

در راه پله ها شیشه ها به صورت لوزی ساخته و برای ایجاد امنیت بالا ارتفاع آن را بیش از 90 سانتی مترمی سازند. وجود این شیشه در راه پله ها باعث ایجاد زیبایی و شکیبایی و هم باعث امنیت می شود.

انواع نرده های شیشه ای

 • فیکس پوینت
 • اکسپوز
 • اسپیگت
 • پایه ای
 • تراس
 • بالکن

پله های شیشه ای

  همانطور که در مطالب بالا گفته شده برای ضخامت و مقاومت شیشه ها در برابر وزن باید لمینت بشوند. .پس با پرس کردن چندین لایه شیشه روی هم پله را طوری می سازند. که تمامی وزن را به راحتی بتواند تحمل کند. این شیشه ها دارای انواع رنگ و سایزاست. که بتواند در محیط های مختلف نظر بننده را به راحتی به خود جلب کند.

با گذر زمان راه پله های شیشه ای جایگزین راه پله های قدیمی شده اند.به طوری که دیگر از فضای دلگیر و تاریک و کوچک خبری نیست. زیرا استفاده از شیشه در تمامی محیط های مورد نظر این قابلیت را دارد. ک نور را از خود عبور و یا حتی انعکاس نور را در تمام فضای محیط بازتاب کند. این مزیت شیشه باعث شده است . محیط هایی که از آن برای دکوراسیون استفاده شده است بسیار زیباتر،دلباز تر،مدرن و بزرگ تر به چشم بیاید. این شیشه در تمامی محیط های خصوصی و عمومی قابل استفاده است.

بهترین گزینه برای سفارش؟


بیشتر افراد این نوع از محصول را در محیط های مورد استفاده قرار می دهند. ک دکوراسیون آنجا بسیار مهم است. وجود آن ها در یک محیط باعث ایجاد حس بزرگنمایی در محیط و استفاده از آن ها در طول روز باعث ایجاد حس خوب در تمامی افراد می شود. فرکو برای اسکلت این شیشه از چارچوبی فلزی استفاده کرده است. به این دلیل است که این شیشه دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی است.

زیرا که شیشه های ۱۰ میل برای ایجاد امنیت و محیط های که از این نوع شیشه برای حفاظت استفاده شده است . مسئله مهم و بسیار چشم گیری می باشد.
تمامی افراد برای محیط های مورد نظر خود یکی‌از بهترین کارگاه هایی که هم از کیفیت بالایی در محصولات خود برخوردار هستند. را می خواهند و هم محصولاتشان از زیبایی تمام و تمیزی کار به شامل شده باشد.

به لطف پروردگار تولیدی فرکو با سابقه چندین ساله خود توانسته است تا به امروز پرفروش ترین و پرطرفدار ترین کارگاه های موجود در ایران باشد.که نه تنها محصولات خود را به تمامی نقاط ایران ارسال می نماید بلکه طی چندین سال محصولات خود را به کشور های دیگر صادر کرده است.
شما می توانید شیشه ۱۰ میل را از صنایع تولید شیشه و آینه فرکو با کیفیتی بسیار مناسب و هزیته بسیار پایین تهیه کرده.
فقط کافی است سفارش خود را ثبت کنید تا تمامی محصول مورد نظرتان را طی ۴۸ ساعت در تمامی نقاط ایران که باشید داشته باشید.02188068352

فرکو!

صنایع فرکو با پیشرفته ترین و بروز ترین دستگاه های موجود. در ایران در حال ساخت با کیفیت ترین شیشه های ۱۰ میل می باشد.
شما عزیزان برای داشتن این شیشه ها کافی است . سفارشات خود را ثبت کنید و پس از ثبت همکاران ما برای اندازه گیری محیط های مورد نظر شما امده. و در طی ۴۸ ساعت محصول شما را نصب و به شما عزیزان تحویل خواهند داد.شما این شیشه های ۱۰ میل را در تمامی ابعاد و سایز های مورد نظر خود می توانید. داشته باشید. به طوری که شما با خرید این محصول نه تنها مقاومت و امنیت محیط خود را افزایش داده اید . بلکه باعث بروزی و شکیبایی فضای خود نیز شده اید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو