آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

شیشه کابینت

شیشه طرح دار کابینت

استفاده از شیشه طرح دار برای کابینت در دنیای امروزه و مدرن .یکی از راه هایی برای زیبا سازی و بزرگ تر نشان داده شدن نمای خانه استفاده می شود.

شیشه بین کابینت چیست؟

شیشه بین کابینت در وسط کابینت ها استفاده می شود ومی تواند تاثیر زیادی روی احساسات افراد خانواده ،مخصوص خانم ها که وقت زیادی را در آشپزخانه صرف می کنند بگذارند ،حتی قابلیت این را دارد .که مناسب به سلیقه شما در هر رنگی سفارش داده شود ،یعنی به یک یا دو رنگ بسنده نمی کند. و دارای رنگ بندی بالا،در رنگ های براق و مات هستند.

شیشه بین کابینت درچه سایزهای تولید می شوند؟

شیشه بین کابینت از ضخامت ۶ میلی متر و عرض ۶۰ سانتی متر در فضای بین کابینت استفاده می‌شود، این شیشه ها در مجاورت اجاق گاز کاملاً سکرت شده هستند ،یعنی مقاومت آن ها در برابر گرما و ضربه بالا برده شده است ،اگر شیشه ها به هر دلیل شکستند برخلاف شیشه های معمولی به شکلی خرد می شوند. که لبه های آن صاف باشد و آسیبی برای افراد نداشته باشند.

خاصیت های شیشه در استفاده از کابینت چیست؟

خش ناپذیری و شست وشوی آسان و مقاومت بالا در برابر ضربه و حرارت ،قابلیت‌های شیشه در برابر رنگ پذیری و تحریک ‌پذیری ،باعث شده است .که از شیشه در هر جایی که بخواهیم بتوانیم استفاده کنیم.

به دلیل رفلکس نور فضا بزرگ تر و نورگیر تر نشان داده می‌شود، استفاده از شیشه در دنیای امروز روز به روز در حال افزایش است.و به عنوان کابینت و چه به عنوان دیوارپوش ،می توانید قابلیت های زیادی را در استفاده از شیشه کابینت مشاهده کنید.

مزایای شیشه کابینت چیست؟

 • اولین مزیتی که شیشه کابینتی دارد .این است که محدودیتی در انتخاب رنگ برای شما وجود ندارد ،یعنی هر رنگی که مد نظر شماست .برای شما عزیزان فراهم می شود.
 • دومین مزیت این شیشه ها این است .که مقاومت آن ۴ تا ۱۰ برابر نسبت به شیشه های معمولی ساخته شده است ،یعنی خیلی نسبت به شیشه های معمولی هم در ضربه هم در گرما مقاومت تر هستند.
 • سومین مزیت‌های این شیشه ها این است. که برای تمیز کردن آن راحت هستید یعنی خیلی راحت و آسان تر از کاشی و سرامیک تمیز می شود.
 • چهارمین مزیت های آن باعث دلباز روشن کردن فضای آشپزخانه و بزرگ تر نشان داده شدن آن است. و فضای خانه شما را خیلی شیک و مدرن نشان می‌دهد.

یکی از پیشنهادهایی که این صنایع به شما می دهد. این است که از شیشه رنگی لمینت برای درب کابینت خود استفاده کنید.که جذابیت چشم گیری به آشپزخانه شما می دهد ،جذابیتی که سال های زیادی برای شما دوام دارد. و به هیچ وجه از آن خسته و برای شما تکراری نخواهد شد.

این شیشه ها برای کابینت انواع زیادی دارد ،مثل شیشه بین کابینتی ساده، رنگی، طرح دار ،چاپی است.

قابلیت های شیشه کابینت چیست؟

شیشه بین کابینت قابلیت این را هم دارد .که بر روی سرامیک هم نصب شود، اگر شما عزیزان دنبال یک تغییر بزرگ در آشپزخانه خود هستید .می توانید این روش را انتخاب کنید و جلوه زیبایی خانه خود بدهید ،بین کابینت شما بسیار راحت تمیز می شود. و با یک دستمال مثل روز اول درخشان خواهد شد ،یکی دیگر از قابلیت این شیشه ها این است که می توانید. شیشه های زیبا را روی سطح کابینت ها نیز نصب کنید.

قیمت شیشه کابینت چگونه است؟

شما عزیزان مطمئن باشید که قیمت‌ها منصفانه و بر اساس تعرفه‌های رسمی ارائه داده می‌شود،و همچنین از تجهیزات پیشرفته برای خدمات برش و نصب شما استفاده می شود ،از گروه‌های متخصص و باتجربه در کمترین مدت زمان برای شما فرستاده می شود.

رضایت شما عزیزان بعد ازاتمام کار به شما تضمین داده می‌شود .و توسط تیم پشتیبانی خدمت ازشما سنجیده می‌شود.

انواع شیشه های رنگی چیست؟

 • شیشه چاپی
 • شیشه سندبلاست
 • شیشه طرح شکسته
 • شیشه فتو لمینت
 • شیشه لمینت رنگی

شیشه طرح دارآشپزخانه مورد نظر خود را از کجا خریداری کنیم؟

روش های مختلفی وجود دارد .که از طریق آن ها می توانید .از یک فروشگاه شیشه قابل اعتماد خریداری کنید. همچنین می توانید با فروشندگان تولید شیشه و آینه فرکو تماس بگیرید. به شماره(02188068352) تا نظرات آن ها را ارزیابی کنید و پس از آن باید یکی را انتخاب کنید .که هزینه های مقرون به صرفه و خدمات سفارش سازی را ارائه دهد.

شما می توانید شیشه طرح دار مد نظرتان را سفارش دهید با این حال توصیه می‌شود از کارشناسان فرکو که در امتیازدهی شیشه به ابعاد دقیق کابینت شما کمک می کند کمک بگیرید.

در آشپزخانه کابینت هایی که ازقفسه های شیشه ای استفاده می شود. به دلیل شفافیت و این که آن ها وسایل آشپزخانه را به زیبایی قاب می گیرند. بسیار شیک هستند ،البته اگربه شفافیت در دکوراسیون علاقه‌ای ندارید. شیشه های دیگری نیز برای انتخاب وجود دارد.

شیشه کابینت سربی چیست؟

همانطور که از نامش پیداست، شیشه ازاستفاده از سرب بسیار غنی است ،محتوای بالای این فلز سنگین عامل شکل ظاهری منحصر به فرد این شیشه، و رنگی است که باعث خاصیت و استقبال از کیفیت تزیینی آن می‌شود ،شیشه سرب ظریف به نظر می‌رسد و از این ظاهر هنری بسیار جذاب برخوردار است اما یافتن آن بسیار دشواراست.

درمتن پایین راجب شیشه کابینت طرح دار توضیح بیشتری خواهیم داد!

شیشه های کابینت شما ،کلاس را به هر طراحی آشپزخانه اضافه می‌کند ،از سبک آشپزخانه سنتی قدیمی گرفته تا سبک آشپز خانه فوق مدرن و هر نوع سلیقه ای رابه خود جذب می کند.

شیشه از نظر ضخامت و وزن بافت و شکل ظاهری و رنگ متفاوت است، کابینت شیشه که در قسمت جلوی کابینت شما نمایش داده می شود تاثیر قابل توجهی در کل نمایشگر آشپزخانه شما دارد، در متن پایین انواع مختلفی از کابینت های شیشه ای آورده شده است که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید.

شیشه شفاف به چه نوع شیشه ای گفته می شود؟

شیشه شفاف یک انتخاب محکم و قوی است، شیشه براق از آن جا که مقرون به صرفه است واریانس های مختلفی دارد و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ،این نوع شیشه ها تزیینی و ظریف هستند و متناسب با انواع سبک آشپزخانه است، زیرا روی نمایش محتوا تمرکز دارد در کابینت شیشه های آشپزخانه های شفاف بیشتر در معرض چرب شدن روغن هستند ،بنابراین شما مرتب آن ها را پاک کنید تا مثل روز اول براق باشد.

شیشه کابینت طرح دار

شیشه مات به چه نوع شیشه ای گفته می شود؟

شیشه مات ماده تعریف شده‌ای دارد، که به شما امکان این را می‌دهد. که رنگ و اشکال را از طریق آن مشاهده کنید ، به آن کیفیت شفاف از سند بلاست یا ماسه سنگ می دهد. که به آن طراحی براق و تمیز می دهد که با ظرافت فولاد ضد رنگ براق یک کابینت مدرن مطابقت دارد.

شیشه طرح دار به چه نوع شیشه ای گفته می شود؟

شیشه طرح دار شیشه بافت دارای طرح ها و الگوهای مختلف است. می تواندبه شکل گل ،موج دار ،سنگریزه‌ای، آبزی، قطب شمال، باران، گیاه ،یاس، است

 • با توجه به انواع شیشه کابینت آشپزخانه بهترین نوع کابینت شیشه برای انتخاب شیشه کابینت مات است.

شیشه کابیت چوبی چیست؟

شیشه های کابینت های چوبی به شیشه‌ای گفته می شود کابینت آشپزخانه ظاهری بسیار قدیمی است زیرا از آن در طراحی شیشه های کابینت آشپزخانه سنتی استفاده می‌شود الگوهای شیشه در کابینت بافتی ظاهری در آشپزخانه شما می بخشد. شیشه کابینت آشپزخانه با بافت را می‌توان به هر سبک طراحی تزئینی که می‌خواهید سفارش دهید.

برخلاف شیشه های دیگر شاید فضای آشپزخانه شما را کوچک تر نشان می دهد.

 • با توجه به انواع شیشه کابینت آشپزخانه بهترین نوع کابینت شیشه برای انتخاب شیشه کابینت. مات است.
شیشه کابینت چوبی چیست؟

شیشه های کابینت های چوبی به شیشه‌ای گفته می شود کابینت آشپزخانه ظاهری بسیار قدیمی است زیرا…

شیشه طرح دار به چه نوع شیشه ای گفته می شود؟

شیشه طرح دار شیشه بافت دارای طرح ها و الگوهای مختلف است. می تواندبه شکل گل و…

شیشه شفاف به چه نوع شیشه ای گفته می شود؟

شیشه شفاف یک انتخاب محکم و قوی است، شیشه براق از آن جا که مقرون به صرفه است واریانس های مختلفی دارد و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ،این نوع شیشه ها…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو