آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

شیشه رنگی

شیشه رنگی پنجره _ شیشه پنجره رنگی _ قیمت شیشه رنگی پنجره

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

شیشه رنگی همیشه جز پرطرفدار ترین شیشه ها بوده و هست . و امروزه استفاد از آن ها بیش تر رواج پیدا کرده است . شیشه رنگی سنتی همیشه از قدیم مورد توجه طراحان و مخصوصا طراحان داخلی کشورمان بوده و هست . اگر کمی با دقت به اطراف خود نگاه کنید مشاهده می کنید . که چقدر شیشه رنگی امروزه مورد توجه قرار گرفته است مانند شیشه رنگی پنجره . برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی پنجره با شماره 02188068352 تماس بگیرید.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

برای اطلاعات بیشتر درباره شیشه لاکوبل اینجا کلیک کنید.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

شیشه رنگی پنجره که ما ایرانی ها با آنها آشنایی کامل داریم . از مدل شیشه های پر استفاده در معماری بوده هست . که می توان آنها را به فراوانی در سازه های قدیمی – منازل قدیمی و مساجد و مکان های مذهبی مشاهده کرد . از آن موقع بود که توجه طراحان به تولید و طراحی مدل های شیشه رنگی جذب شد . طراحانی که در قدیم با استفاده از مدل های زیبا و متنوع در رنگ و اندازه شیشه رنگی ها را کنار هم قرار می دادند . و شیشه رنگی پنجره های جذابی را طراحی و استفاده می کردند .

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی

این کار آنقدر جذاب بود که به یکی از هنر های ایرانیان در قدیم تبدیل شد . مکمل این شیشه های رنگی جذاب نور بود و همین باعث شده بود . که این شیشه ها در مناطق کویری ایران راه پیدا کنند . و با عبور نور از خود محیطی زیبا و شاد را ایجاد می کردنند .

شیشه رنگی

ادامه مقاله

در کویر به دلیل اینکه شدت گرما ونور خورشید زیاد است استفاده کردن ازاین شیشه های رنگی پنجره کمک میکرده تا فضای داخل خنکتر شود و از شدت نورو گرما کاسته شود.یک خاصیت دیکر شیشه رنگی ها این بوده که باعث میشده حشرات موزی را دور کند و حتی آن ها را گج کند به همین دلیل از شیشه رنگی در معماری قدیمی مناطق گرم و خشک استفاده شود.دلیل دیگر این بوده ،به خاطر اینکه طبیعت مناطق کویری رنگ و لعاب خاصی ندارد و اکثرا به رنگ خاک است این شیشه ها باعث میشده زیبایی شهر و خانه ها بیشتر شود و از حالت دلگیری و خاکی بیرون رود.

شیشه رنگی پنجره

برای دیدن نمونه کار ها و شرکت در مسابقه هیجان انگیز هفتگی ما وارد اینستاگرام farkoo.irشوید و یا اینجا کلیک کنید.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع قیمت شیشه رنگی اینجا کلیک کنید.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

شیشه رنگی

شیشه های رنگی از محبوب ترین شیشه های مورد استفاده طراحان و عموم مردم هستند . این شیشه ها در فرآیند تولیدشان در کوره هایی با دما های بسیار بالا قرار می گیرند . این کار باعث مقاوم شدن شیشه های رنگی در برابر حرارت های بالا و ضربه های سنگین در طول زمان می شود . برای رنگی کردن این شیشه ها می توان از انواع ناخالصی ها مانند اکسید ها استفاده کرد .

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

تولید شیشه رنگی

در قدیم تولید این نوع شیشه ها از موارد پر چالش بوده است . اولین این شیشه های رنگی را در قرن هشتم تولید کردند . در آن زمان با استفاده از اکسید آن هم به صورت اتفاقی توانستند شیشه هایی رنگی قدیمی تولید کنند . ولی چالش و مشکل این موضوع آن بود که این رنگ ها دوام بالایی را نداشته اند . و در طول زمان رنگ های آنها نا پدید می شد . با تلاش های زیاد های زیاد و آزمون خطا کردن فراوان متوجه شدن که با اضافه کردن مقداری طلا می توانند مداوم بودن آنها را در برابر نور خورشید زیاد تر کنند . البته همین امر باعث افزایش قیمت شیشه های رنگی و تزئینی بود .

شیشه رنگی پنجره

البته امروزه با گسترش علم دیگر از این روش قدیمی استفاده نمی شود . امروزه با اکسید های خاص و فلزی مانند مس-کبالت-منگنز-نقره و آهن برای ساخت این شیشه ها استفاده می شود . مثلا می توان با اضافه کردن مقداری مشخص مس به یک شیشه خام رنگ آن را تغییر داد . مثلا با اضاف کردن مقداری آهن می توان رنگ سبز را در شیشه به وجود آورد . همچنین علاوه بر این را از ذره های که قبلا رنگ شده اند نیز استفاده می شود . برای ساخت شیشه رنگی سفید و شیشه رنگی مات و همچنین شیشه رنگی لاکوبل هم می توان از این راه استفاده کرد .

شیشه رنگی

روش استفاده امروزی علاوه بر داشتن تنوع زیادی از رنگ ها و همچین داشتن کیفیت بالا یک مزیت مهم دیگر نیز دارند . این رنگ ها بر خلاف رنگ ها و روش های قدیمی بسیار مداوم تر در برابر نور خورشید در طول زمان هستند . و این ویژگی یک موضوع بسیار مهم برای شیشه های رنگی امروزی محسوب می شود .

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

کاربردهای شیشه رنگی پنجره

همانطور که گفته شد . استفاده و طراحی این شیشه رنگی پنجره ها در معماری ایران باستان بسیار رواج پیدا کرده بود . و مردم به ساخت آن به چشم یک هنر نگاه می کردند .

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه رنگی مدرن اینجا کلیک کنید.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

استفاده از این شیشه های رنگی در قدیم بیشتر در مکان های مذهبی مانند مساجد و مکان هایی که بزرگان کشور در آن جا زندگی یا رفت و آمد می کردند . مانند قصر ها استفاده می شد . ولی امروه با گسترش تنوع و طراحی مدل های گوناگون این شیشه رنگی پنجره ها استفاده از آنها به منازل و معماری شهر هم وارد شده است .

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

امروزه می توان در مناطق گوناگون ایران در شهر ها این شیشه رنگی پنجره هارا مشاهده کرد. و همچنین آنها را در منازل و ویلا ها دید . این شیشه رنگی پنجره ها با عبور نو از بدنه رنگین خود نوری زیبا را ایجاد و وارد محیط خواسته شده مانند داخل اتاق ها می کنند . این نور زیبا باعث ایجاد شور و نشاط و همچنین زیبایی دکوراسیون و محیط اطراف می شود . البته با ورود این شیشه ها به مکان های اداری و ساختمان ها از آن ها به علاوه ایجاد زیبایی به عنوان جدا کننده فضا و یجاد پارتیشن‌های متفاوت استفاده کرد .

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه رنگی اینجا کلیک کنید.

شیشه رنگی قیمت شیشه رنگی

در کل از این شیشه رنگی پنجره ها برای ایجاد فضایی زیبا و دلنشین برای ایجاد آرامش و ایجاد حس بهتر در دکوراسیون های مختلف و مکان هایی با ابعاد متفاوت و معمولا با عملکرد تنظیم نور محیط مورد نظر استفاده و تولید می شود .پس استفاده از این محصول نه تنها زبایی را به شما عزیزان هدیه می بخشدبلکه در کنار خود نیز باعث ایجاد حسن هایی در محیط می شود.

شیشه رنگی پنجره

تاریخچه ی شیشه رنگی

شیشه های رنگی در معماری خانه های قدیمی کاربرد بسیاری داشت. جهانیان این پنجره ها را به نام ارسی یا اورسی می شناسند.

در زمان های قدیم برای جذاب کردن نمای داخلی و خارجی مساجد و بازارها ،از شیشه های رنگی برای پنجره هااستفاده می کردند.

در قرن دهم میلادی کلیساهای فرانسوی، آلمانی و انگلیسی از شیشه های رنگی برای پنجره های خود استفاده می کردند. امروزه برای شیشه های ارسی از رنگ‌های متنوعی مانند قرمز، نارنجی، زرد، سبز ،آبی، فیروزه ای و زرد استفاده می‌شود. که بسیار زیبا و شفاف هستند و در برابر خراشیدگی و عوامل محیطی مقاومت بالایی دارند.

امروزه با پیشرفت جوامع در صنایع شیشه سازی، شیشه های رنگی از عنصر های متفاوتی با درصدهای مختلف تشکیل می‌شود.

از عنصر هایی مانند نقره ،آهن، اکسید آهن، اکسید کروم، کبالت ، منگنز در ساخت این نوع شیشه ها استفاده می شود.

از عنصر هایی که در وسط جدول تناوبی قرار دارد؛ مانند اکسید فلزات قلیایی و یون های فعال همراه با ذرات رنگ شده ای که به خمیر شیشه اضافه می کنند، شیشه های رنگی متنوعی را تولید می کنند.

شیشه رنگی پنجره مدرن

شیشه های رنگی مدرن با توجه به قیمت بالایشان نیاز بودجه خوبی هستند . ولی قطعا گزینه مناسبی برای استفاده در شیشه های پنجره ها هستند . این شیشه ها معمولا با برق کار می کنند و می توانند به شیشه های شفاف و مات سوییچ شوند . این ویژگی باعث ارزش خرید بالای آنها می شوند . این نوع شیشه منزل و محیط شما را بسیار زیبا و مدرن میکند.و حس زنده بودن و شادابی به محیط می دهد.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

برای اطلاعات بیشتر راجع به موضوع شیشه لاکوبل سفید اینجا کلیک کنید.

قیمت شیشه رنگی لاکوبل یک شیشه رنگی مدرن

قیمت شیشه رنگی لاکوبل به دلیل برخورداری از بهروزی و مدرنی از شیشه های ساده بیشتر میباشد حتی ساخت این نمونه محصول هم نسبت به شیشه های معمولی و ساده دیگر بسیار پیچیده تر و زمان‌بر است به همین دلیل قیمت این محصول در بازار بیشتر از شیشه های دیگر نیز می‌باشد.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

شیشه رنگی پنجره سنتی

شیشه های رنگی سنتی از قدیمی ترین شیشه های رنگی هستند . که در ساخت پنجره ها استفاده می شوند . این موضوع را می توان در پنجره های مکان های مهم شهر مانند قصر ها و کاخ ها فهمید . همچنین آنها را می توان در مکان های مذهبی مانند مساجد و کلیسا ها مشاهده کرد .

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه لاکوبل رنگی اینجا کلیک کنید.

قیمت شیشه رنگی پنجره سنتی

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

یشه های رنگی سنتی همانند شیشه های امروزی مانند شیشه لاکوبل تنوع زیادی در رنگ ها و مدل ها ندارند . همچنین به دلیل طرح ساده شان معمولا دارای قیمت کمتری هستند . از شیشه های رنگی سنتی در ساخت پنجره های محیط های قدیمی مانند خانه های قدیمی و سازه های قدیمی استفاده می شود .

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

فروش شیشه رنگی پنجره

شرکت فرکو با تجربه ای بالا و همچنین فروش محصولات خود با بهترین خدمات و نازل ترین قیمت ها به فروش می گذارد . شیشه های رنگی پنجره با بهترین کیفیت شیشه و بهترین رنگ و روش رنگ آمیزی شیشه های پنجره به فروش گذاشته می شوند . شیشه هایی که با استفاده درست از آن می توان بهترین بهره را از آن برد .

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی

قیمت شیشه رنگی پنجره

شیشه رنگی در قیمت های متفاوتی وجود دارد .این تغییر قیمت به عوامل مختفی بستگی دارد.اما به صورت کلی چندعامل اصلی وجود دارد که باعث بالا و پایین شدن شیشه رنگی های شما میشوند.که عواملی که باعث تغییر میشوند را نام میبریم:ابعاد شیشه،رنگ شیشه،ضخامت و جنسکه یک عامل مهم میباشد و تاثیر مستقیم بر روی شیشه رنگی شما دارد.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

برای اطلاعات بیشتر درباره شیشه بین کابینتی اینجا کلیک کنید.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

ضخامت شیشه رنگی پنجره

در صنایع فرکو شیشه رنگی ها را با توجه یبه محیط مورد نیاز در ضخامت های گوناگون تولید و نصب می کند . این ضخامت ها شامل 2میل تا 20 میل می شود . البته پر کاربرد ترین این ضخامت ها 8 میل -10میل -12میل هستند که تولید و نصب می شوند . البته باید توجه داشت که ضخامت شیشه رنگی پنجره به ابعاد محیط مورد نظر و دکوراسیون در نظر گرفته شده بستگی دارد . معمولا هر چه ابعاد محیط بزرگ تر و محیط باز تر باشد . از ضخامت های بالاتری برای ساخت شیشه رنگی مورد نظر استفاده و در نهایت نصب می شوند .

روش های طراحی شیشه های رنگی پنجره

با استفاده از نقره کوبی یا طلاکوبی شیشه، اسید کاری، اسید شوری، رنگ آمیزی یا ویترای شیشه، فیوز گلاس، سندبلاست، طراحی انگرونیگ، حکاکی شیشه و یا روش های دیگر می توان طراحی روی شیشه انجام داد.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع دیوار پوش شیشه ای اینجا کلیک کنید.

شیشه رنگی پنجره سنتی

شیشه رنگی سنتی در ایرانیان بسیار محبوب است . این شیشه رنگی های معمولا با پنجره های با تکه هایی کوچک و ارسی همراه است . در این پنجره ها از تکه های ریز شیشه رنگی ولی در تعداد زیاد و رنگ های متنوع استفاده می شود . از این شیشه های رنگی پنجره برای تامین نور و ایجاد فضای زیبا استفاده می شود . از این شیشه ها در کنار معماری قدیمی با پنجره های چوبی شکل و در کنار بافت آجری مانند استفاده می شد . این نوع شیشه رنگی را بیشتر در مناطق گرم استفاده میکردند.زیرا این شیشه ها جلوی تابش شدید نور را میگیرند . از شدت ورود گرما به داخل جلوگیری میکنند.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

همچنین رنگ های موجود در این پنجره باعث میشود حشرات موذی از آن مکان دور شوند و گاهی آن ها را گیج کنند.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

شیشه رنگی پنجره دودی

معماران و طراحان استقبال زیادی از این شیشه پنجره دودی کرده‌اند. یکی از پرطرفدار ترین نوع شیشه محسوب می شود؛ زیرا هم از دید داشتن داخل خانه و هم از ورود مستقیم اشعه ی خورشید به خانه جلوگیری می کند.

این امر در کاهش گرما و متعادل کردن دمای خانه تاثیر فراوانی دارد. رنگ شیشه دودی مایل به مشکی است و چون تیره است برای نمای ساختمانها و پنجره‌های رو به نما استفاده می شود.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه بین کابینتی طرح دار اینجا کلیک کنید.

شیشه رنگی

شیشه رنگی پنجره نقره ای

این شیشه با آینه ای ساده شباهت زیادی دارد. زیرا این نوع شیشه تصاویر را منعکس می کند. چون درصد رفلکس شیشه پنجره نقره‌ای نسبت به سایر شیشه های رنگی بالاتر است متقاضیان بیشتری نیز دارد.
یک طرف شیشه پنجره نقره‌ای آینه ای است و طرف دیگر رنگی است، ولی تشخیص آن برای افراد عادی کار راحتی نیست. شیشه های رفلکس نقره ای به دو دسته تقسیم می شوند:

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی


۱- شیشه پنجره نقره ای ساده: در پنجره هایی که از این نوع شیشه استفاده می‌کنندکسانی که از داخل به بیرون نگاه می‌کنند، تصویر خود را به صورت واضح در شیشه نمی بینند چون درصد آینه ای آن حدوداً ۳۰ درصد است.
۲- شیشه پنجره نقره ای سوپر: برای جلب رضایت مصرف کنندگان ، تولید کنندگان شیشه به این فکر افتادند تا شیشه پنجره نقره‌ای با درصد آینه ای بالا تولید کنند. به همین دلیل صنعتگران شیشه ,شیشه هایی تولید کردند که درصد آینه ای آنها حدود بالای ۵۰ درصد است.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

شیشه رنگی پنجره طرح دار

با ظهور شیشه های رنگی مختلف روش های جدید طراحی روی شیشه نیز ابداع شد که استفاده از آنها در زمینه ی دکوراسیون داخلی و خارجی نیز گسترده تر شد.
استفاده از شیشه ی طرح دار، یکی از رایج ترین روش برای تغییر و تحول مکانهای مختلف به کار گرفته شد.

شیشه رنگی

از زمان های نه چندان دور طراحی بر روی شیشه ها، به عنوان یک هنر محسوب می شد، اما با پیدایش ابزار های صنعتی طراحی و در نتیجه گسترش استفاده از شیشه های طرح دار جنبه هنری آن بسیار کاهش پیدا کرد و بیشتر جنبه های تزئینی پیدا کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد شیشه پنجره های طرح داربه این سایت مراجعه کنید.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

ساخت شیشه های رنگی

استفاده و ساخت شیشه به زمان های بسیار قدیم بر می گردد . زمانی که اولین تولید این متریال جذاب را شروع کرد . قطعا نمی دانست که چه تنوع ای در ساخت این متریال وجود دارد و با مزیت های آن آشنا نبود . ولی شیشه های رنگی را اولین بار در قرن 8 تولید کردند و این امر اتفاقی بود . یک شیمیدان با استفده از اکسید به کار گرفته شده توانست شیشه ای رنگی را تولید کند . که امروزه از اکیسید های مس – کبالت – سرب و غیره … استفاده می شود . البته امروزه بیشتر از پودر ها در ساخت این شیشه های رنگی جذاب استفاد می شود . یا اینکه شیشه ای خام را در محلولی رنگی فرو می برند تا شیشه ای رنگی تحویل بگیرند .

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

البته در قدیم یک مشکل وجود داشت . اینکه این رنگ ها دوام بالایی نداشتند . و با قرار گرفتن در معرض نور خورشید رنگ خود را از دست می دادند . برای این مشکل دز قدیم بسیار راه هارا امتحان کردند و آزمون خطا هایی کرده اند . تا اینکه متوجه شدند با اضافه کردن مقداری طلا می توانند دوام این رنگ ها را بیشتر کنند . البته این موضوع باعث شد که قیمت این محصول بالا تر برود . ولی امروزه دیگر از رنگ های مخصوص استفاده می شود که دوام بالایی دارند .

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

روش های طراحی شیشه های رنگی پنجره

با استفاده از نقره کوبی یا طلاکوبی شیشه، اسید کاری، اسید شوری، رنگ آمیزی یا ویترای شیشه، فیوز گلاس، سندبلاست، طراحی انگرونیگ، حکاکی شیشه و یا روش های دیگر می توان طراحی روی شیشه انجام داد.

قیمت شیشه رنگی

قیمت این شیشه پرطرفدار به چند عامل اصلی بستگی دارد که در ادامه مطلب به آن می پردازیم :و درباره آن توضیح میدهیم.

  • ابعاد شیشه
  • کیفیت شیشه
  • طرح دار بودن شیشه
  • جنس رنگ استفاده شده
  • مقاوم در برابر حرارت بالا
  • حمل نقل شیشه
شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

ابعاد شیشه : یکی از مهم ترین عوامل موثر در قیمت شیشه رنگی پنجره ابعاد شیشه است . اندازه تولید شده و استفاده شده از این نوع شیشه های رنگی با توجه به محیط و دکوراسیون نقش مستقیمی در قیمت پایانی شیشه رنگی دارد .

به مراتب هرچه ابعاد این شیشه بزرگتر باشد قیمت بیشتری دارد و هرچه کوچکتر قیمت پایین تری دارد.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

جنس شیشه :مهم ترین عامل موثر بر قیمت شیشه های رنگی کیفیت و جنس شیشه رنگی پنجره است . هر چه جنس و کیفیت شیشه بیشتر و مرغوب تر باشد بیشتر بر قیمت این شیشه تاثیر می گذارد و قیمت آن را بالا تر می کشد . نقش جنس شیشه از ابعاد آن در تایین قیمت بیشتر است . در حالی که یک شیشه رنگی با کیفیت ولی با ابعاد کوچک از یک شیشه رنگی بی کیفیت ولی با ابعاد بزرگ معمولا قیمت بالاتری دارد .

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

طرح شیشه : از موضوعات دیگر موثر بر قیمت شیشه های رنگی طرح دار بودن و نبودن شیشه است . طرح دار بودن شیشه تنهایی به قیمت آن می افزاید . در صورت طرح دار بودن شیشه نوع طرح مهم است . هر چه طرح با ظرافت تر و زیبا تر باشد و برای طراحی آن زمان بیشتری صرف شده باشد . قیمت آن نیز بالاتر است . در حالی که طرح های ساده روی شیشه قیمت بالایی ندارند .

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

برای اطلاع بیشتر درباره موضوع شیشه رنگی قدیمی اینجا کلیک کنید.

جنس رنگ :

جنس رنگ : از عوامل مهم دیگر خصوصا در این نوع مدل شیشه ها جنس رنگ و یا پودر مورد استفاده در تولید آن است . هر چه رنگ مرغوبیت بالاتری داشته باشد و در برابر نور خورشید و عوامل دیگر با دوام تر باشد قیمت آن نیز بیشتر می شود . هر چه رنگ با کیفیت تر دوام رنگ در زمان بیشتر خواهد بود . ما در تولیدی فرکو از بهترین شیشه ها و مرغوب ترین آن ها برای ساخت پنجره و …استفاده میکنیم.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

مقاومت در برابر حرارت : مقاومت در برابر حرارت از عوامل دیگر موثر بر قیمت این شیشه است . و داشتن مقاومت در برابر حرارت بالا یک ویژگی خوب برای این شیشه ها به حساب می آید . مان طور که این ویژگی به داشتن یک شیشه با عمر طولانی بیشتر کمک می کند ولی در قیمت خود شیشه هم موثر است .

حمل و نقل شیشه

عامل دیگر که در اخر سر بر قیمت نهایی تاثیر می گذارد حمل و نقل شیشه ها است . عموما هر چه فرآیند حمل و نقل سخت تر باشد و نیاز به زمان و هزینه های بیشتر داشته باشد . بیشتر در قیمت نهایی تاثیر می گذارد .

برای آشنایی بیشتر با شیشه لاکوبل اینجا کلیک کنید .

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

انواع شیشه رنگی پنجره

شیشه های رنگی با توجه به استقبال خوبی که ازشون شده مدل های متنوع ای دارند . و هر روزه طراحان علاقه بیشتری به طرح و ایجاد مدل های جدید از این نوع شیشه ها می دهند. در ادامه مطلب می خواهیم به محبوب ترین و پر استفاده ترین آنها بپردازیم .

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

شیشه پنجره رنگی سندپلاست


برای مات کردن و ایجاد طرح بر روی شیشه، یکی از گزینه‌ها شیشه سندبلاست می‌باشد.
این شیشه‌ها انتخابی خوبی برای مات کردن و ایجاد نقوش و طرح هستند.امروزه بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها به دنبال ایجاد طرح برند، لوگو و یا شعار‌های تجاری خود در دکوراسیون داخلی هستند .که با استفاده از شیشه سندبلاست این امکان فراهم آمده است.شما برای سفارش شیشه رنگی مات میتوانید با شماره 02188068352 تماس بگیرید.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

شیشه پنجره رنگی چاپی


از آنجا که شیشه دارای طول عمر بالا است و اینکه با برخورد با آب برای آن مشکلی ایجاد نمی شود. امروزه جایگاهی خوبی در دکوراسیون آشپزخانه پیدا کرده است. از این رو برای تنوع بیشتر می‌توان از شیشه چاپی استفاده کرد.
وهر شیشه چاپی را با چاپ طرح و رنگ دلخواه خود در فضای بین کابینت‌ها، بالای اجاق گاز و زیر هود، بالای سینگ ظرفشویی و هر قسمت دیگر در آشپزخانه به راحتی استفاده کنید .و از زیبایی و درخشندگی آن بهره ببرید.اگر اشپزخانه شما دلگیر است شما میتوانید با کمک یک طرح شاد و زیبا مثل جنگل و طبیعت سرسبز فضای آشپزخانه را شاد و دلباز کنید.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی پنجره با شماره 02188068352تماس بگیرید.

سفارش شیشه رنگی پنجره

شما می توانید انواعی از شیشه رنگی های پنجره را با توجه به نیازتان و با توجه به دکوراسیون سفارش دهید . صنایع تولیدی فرکو  همواره در تلاش هست . که محصولات خود را با بلاترین کیفیت ها و با بهترین خدمات و قیمت مناسب به شما تحویل دهد .

شما می توانید محصول مورد نظر خود را با شماره گیری شماره ی  02188068352 ثبت سفارش کنید .

پیج اینستاگرام فرکو را از طریق لینک زیر دنبال کنید و جدیدترین طرح هارا تماشا کنید :  www.instagram.com/farkoo.ir

همچنین می توانید جهت ارتباط با ما در واتساپ با شماره ی 09101767773 با ما با تماس باشید .

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی

برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی پنجره با شماره 02188068352تماس بگیرید.

شیشه رنگی پنجره و شیشه رنگی سنتی
کاربردهای شیشه رنگی

همانطور که گفته شد . استفاده و طراحی این شیشه رنگی پنجره ها در معماری ایران باستان بسیار رواج پیدا کرده بود . و مردم به ساخت آن به چشم یک هنر نگاه می کردند . استفاده از این شیشه های رنگی در قدیم بیشتر در مکان های مذهبی ….کارخانه شیشه رنگی

شیشه رنگی سنتی چیست؟

شیشه رنگی سنتی در ایرانیان بسیار محبوب است . این شیشه رنگی های معمولا با پنجره های با تکه هایی کوچک و ارسی همراه است . در این پنجره ها از تکه های ریز شیشه رنگی ولی در تعداد زیاد و …..شیشه رنگی مات

شیشه رنگی پنجره
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی پنجره

5 پاسخ

    1. سلام روزتون بخیر بله عزیزم هر مقدار ترکیب رنگی که بخواینو میتونین سفارش بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو