آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

شیشه رفلکس چگونه ساخته می شود

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس چگونه ساخته میشود

شاید این ذهنتان را مشغول کرده است که شیشه رفلکس چگونه ساخته می شود.مادر این مقاله توضیحات کاملی از شیشه رفلکس برایتان جمع آوری کرده ایم.کسانی که در این صنعت کار میکنند و تخصص دارند،طبق آزمایشاتی و زیاد و کم کردن و اضافه کردن مواد مخصوص مثل سیلیس مذاب رنگ های زیبا و خاص به شیشه میدهند.
مواد دیگری مثل کربنات،اهک یا همان کلسیم خاکستر ،سدیم،فلدسپار و مواد دیگری برای درست کردن شیشه های شفاف استفاده میکنند.
دلیل رنگی شدن شیشه ها وجود اکسید های اهن،اكسيد مس،اكسید کبالت،و اکسید های فلزی دیگر میباشد.
شیشه های رفلکس و آینه ای یک نوع شیشه ساده و معمولی مباشد که در کارخانه‌های تولید شیشع رفلکس یک لایه نازک از فلزیات و آلیاژ های مختلف روی شیشه های معمولی میزنند و شیشه های رفلکس و آینه و در رنگ های مختلف تولید میکنند.

عکس شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس چیست و شیشه رفلکس چگونه ساخته می شود

شیشه رفلکس به شیشه ای می‌گویند که خاصیت و بازتاب دارند.ونوری که به آن نیز میتابد را بازتاب میکند.این نوع شیشه یک طرف آن به صورت آینه ای و یک طرف آن به صورت شیشه های معمولی میباشد.در در هرطرف از این شیشه نوربیشتر از طرف دیگر باشد آن طرف به صورت آینه ای میشود.در طول روز که نور بیرون از خانه بیشتر است شیشه به صورت آینه ای. میباشد و داخل خانه مشخص نمیشود.

شیشه رفلکس چگونه ساخته می شود

چرا از شیشه رفلکس استفاده کنیم

شیشه رفلکس کاربرد ها و مزایای زیادی دارد که افراد زیادی برای ساخت خانه و محل زندگی خود از این مدل شیشه ها استفاده میکنند.ازاین شیشه برای درها،پنجره ها،نمای ساختمان ها،مخصوصا برای نمای ساختمان های تجاری استفاده میکنند.

 • برای ایجاد ظاهری زیبا و مدرن
 • ایجاد محدودیت دید به داخل خانه
 • جداسازی فضای داخلی و ساختن حریم خصوصی
 • جلوگیری از ورود اشعه خورشید که بسیار مضر است
 • صرفه جویی در مصرف برق
 • جلوگیری از اتلاف انرژی

ایجاد ظاهر مدرن و زیبا‌

برای ساختن یک ساختمان مدرن استفاده از شیشه رفلکس می‌تواند به رسیدن شما به هدفتان یاریتان کند.حتما شما ساختمان هایی را دیده اید که نمای آن ها شیشه ای است.حتما بسیار شگفت زده شده اید و آن ساختمان یک ساختمان لوکس و خاصی در بین ساختمان های اطراف خود بوده است.شما میتوانید برای زیبا تر کردن از شیشه های رفلکس در رنگ های مختلف استفاده کنید.رنگ های شیشه رفلکس بسیار تنوع زیادی دارد و شما طبق سلیقه و نظر خود و رنگ سنگ و فریم در و پنجره میتوانید یک هارمونی زیبا درست کنید.شما می‌تواند برای اطلاعات بیشتر و پاسخ به سوالات با شماره ٠٢١٨٨٠۶٨٣۵٢تماس بگیرید.

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس چگونه ساخته می شود.

ایجاد محدودیت دید به داخل خانه

شیشه رفلکس به دلیل خاصیت آینه ای و رفلکسی که دارد باعث ایحاد محدودیت دید میشود.به طوری که در روز وقتی شما در خانه هستید میتوانید به راحتی پرده های خانه رارکنار بکشید و از نور دلنشین استفاده کنید در حالی که اصلا داخل خانه شما مشخص نشود.و شنا در خانه خود موذب نشوید و راحت باشید.
ولی این را هم بگوییم که در شب شما نمیتوانید بیرون خانه را ببینید و شیشه به صورت آینه ای میشود زیرا داخل خانه نور بیشتری نسبت به بیرون دارد .

با کمک این شیشه های رفلکس میتوانید به راحتی در طول روز پرده های خانه را کنار بزنید و از منظره و نور بیرون از خانه استفاده کنید.زیرا در طول روز وقتی نور بیرون از داخل خانه بیشتر است شیشه سمت بیرون به صورت آینه ای در می آید و داخل خانه دیده نمیشود.اما این خاصیت در طول شبانه روز نمیباشد.شب که بیرون خانه از داخل آن تاریک تراست شیشه از داخل به صورت آینه میشود و از بیرون به داخل دید وجود دارد .

بیشتر بخوانید:برای اطلاعات بیشتر از آینه تاچ کلیک کنید.

عکس شیشه رفلکس نقره ای

جلوگیری از اتلاف انرژی گرما و سرما

این شیشه حالت دوجداره دارد.و این خاصیت باعث میشود اتلاف انرژی صورت نگیرد.و یک دلیل دیگر جلوگیری از اتلاف انرژی این میباشد که این شیشه حالت انعکاسی دارد.یعنی در روزهای گرم تابستانی که نور خورشید شدید است و گرمای زیادی دارد ،این شیشه رفلکس درصدی زیادی از نورو گرما را بازتاب میکند و باعث خنک تر شدن فضای داخلی میشود.

وقتی خورشید به صورت مستقیم میتابد هم گرمای زیادی دارد و هم نور زیاد که این مارا اذیت میکند.وقتی نورو گرما بدون هیچ فیلتری وارد خانه شود خانه بیش از حد معمول گرم میشود.همینطور نور زیاد خورشید چشم مارا اذیت میکند و آرامش را ازما میگیرد.وقتی برای پنجره های خانه ازاین شیشه استفاده کنید نورو گرما را این شیشه ها منعکس میکنند و دیگر از حد معمول خانه گرم نمیشود.و شما دیگر از کولر به صورت دائم استفاده نمیکنید.

شیشه رفلکس

جلوگیری از ورود اشعه مضر خورشید

خورشید دارای اشعه های مضر میباشد.این شیشه به دلیل خاصیت رفلکسی که دارد شدت نور را کم میکند و اشعه های مضر به داخل نفوذ نمی کنند.و شدت آن را کم میکند.

با دانشی که برای ساخت این شیشه رفلکس استفاده کرده اند میتوانیم از ورود اشعه های مضر خورشید مثل فرابنفش،… جلوگیری کنیم .که این امر برای سلامتی ما بسیار امر مهمی میباشد.

شیشه رفلکس

ایجاد ظاهری زیبا برای ساختمان

این شیشه ها ظاهری زیبایی دارند.و در رنگ های مختلفی تولید میشود که شما میتوانید طبق رنگ نمای ساختمان یا فریم پنجره ودرها بهترین گزینه را انتخاب کند.استفاده از رنگ های زیبا باعث شکیل تر و خاص تر شدن ساختمان های شما میشود.

صرفه جویی در مصرف برق

با نصب این شیشه رفلکس ها به پنجره های خود میتوانید در مصرف برق هم صرف جویی کنید.حتما با خود میپرسید چطور میشود که در مصرف برق شما با نصب شیشه رفلکس کاسته شود.ما این را جواب میدهیم.شما وقتی در طول روز به راحتی بتوانید پرده های ضخیم پنجره های خانه را کنار بزنید از مور خورشید نیز میتوانید استفاده کنید و دیگر در طول روز که هوا روشن است از چراغ های مختلف استفاده نکنید.همین کار باعث صرفه جویی در مصرف برق میشود.

شیشه رفلکس

کاربرد شیشه های مختلف

با کمک دستگاه های و پیشرفت در این زمینه شیشه های مختلفی تولید شده که هرکدام کاربرد های مختلفی دارد.و زیبایی خاصی دارند.انواع شیشه های از جمله شیشه های معمولی،مات یا مشبک،رفلکس و شیشه های دیگر..
از شیشه های معمولی مانند فلوت ،کلیر،سوپرکلیر برای ساختن پنجره ها،درها،شیشه رومیزی،و کاربرد های زیادی استفاده میکنند.

از شیشه های مات برای جاهایی که میخواهند دید را محدود کنند و حریم خصوصی تری ایجاد کنند استفاده میکنند.برای ساخت پارتیشن ها،دیوارهای حائل برای اتاق های کارمندان و جداسازی کردن فضاها،برای حمام ها استفاده میکنند.
از شیشه رفلکس هم برای پنجره ها،شیشه های بالکن و تراس ها،اسانسور هاو … استفاده های زیادی میشود.این شیشه به دلیل خاصیت بازتابی که دارد در جاهای که اب و هوای گرمی دارد بسیار مناسب است.چون ۶٠درصد نور خورشید را بازتاب میکند و از گرما کاسته میشود و فضای داخلی خنک تر میشود.

شیشه رفلکس

مدل های شیشه های مختلف برای ساخت شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

رنگ های مختلف شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس را در چه جاهایی میتوان استفاده نمود و نصب کرد

 • برای نصب بر روی فریم در و پنجره
 • برای نمای ساختمان های مدرن
 • برای ساختمان های تجاری کوچک و بزرگ
 • برای نمای ساختمان های اداری
 • برای پارتیشن ها در مکان های مختلف
 • برای وسایل دکوری و دکوراتیو
 • در صنعت خودرو سازی
 • برای بین کابینت ها
 • برای بالکن ها و تراس ها

شیشه سکوریت رفلکس

این شیشه ها سکوریت که رفلکس هم باشند برای بسیاری از ساختمان ها کاربرد دارند.از این شیشه سکوریت شده استفاده های زیادی میشود.این شیشه های خاصیت نشکن دارند و استفاده از آن برای نمای ساختمان هایی که تماما شیشه رفلکس هستند خیلی ضروری میباشد.شما حتما هنگام سفارش باید بر اینکه از شیشه نشکن و ضد گلوله برای ساخت شیشه رفلکس استفاده کنیم تاکید کنید.

شیشه رفلکس

شیشه سکوریت چه مزایایی دارد

این شیشه در یک شیشه مقاوم و محکم است و مقاومت بالایی نسبت به شیشه های معمولی دارد.شیشه سکوریت هنگام شکستن برای ما خطر کمتری دارد چون به صورت تکه های ریزی در می آیند و این که به صورت تکه های بزرگ نیستند و نمیشکنند برای ما خطر جانی ندارند.
شیشه های سکوریت عمر بیشتری نسبت به شیشه های معمولی تر دارد.به دلیل اینکه این شیشه ها عمر طولانی تری دارند پس استفاده از آن برای شما مقرون به صرفه نیز میباشد.

شیشه رفلکس

موارد تاثیر گذار در قیمت شیشه رفلکس

 • سکوریت بودن شیشه
 • ضدگلوله بودن شیشه
 • جنس شیشه و نوع آن
 • ضخامت شیشه
 • رنگ شیشه رفلکس
شیشه رفلکس

شرکت فرکو

برای سفارش هر نوع از شیشه رفلکس و شیشه و آینه میتوانید با شماره 02188068352تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.شما میتوانید به صورت حضوری و غیر حضوری محصول مورد نظرتان را به ما سفارش دهید تا ما برای شما آن را بسازیم و تحویل شما بدهیم.ناگفته نماند تمامی محصولات فرکو گارانتی مادام العمر دارد.ما برای تولید بهترین و باکیفیت ترین محصولات از جدیدترین دستگاه های روز دنیا استفاده میکنیم.و برای طراحی آن ها از افراد مجرب در این زمینه کمک میگیریم تا یک محصول عالی و باکیفیت به هم وطنان خود بسازیم.تمام تلاش ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز میباشد.

شیشه رفلکس چگونه ساخته می شود

برای اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه کارها ی اینستاگرام اینجا کلیک کنید.

شیشه رفلکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو