آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 13 ، 15 الی 21

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

درب آلومینیومی کشویی

درب آلومینیومی کشویی

صفحه اصلی » مقالات » درب و پنجره آلومینیوم » درب آلومینیومی کشویی

درب آلومینیومی کشویی از مدل های پر طرفدار درب آلومینیومی است که به آن درب آلومینیومی ریلی نیز گفته می شود . درب آلومینیومی ریلی یکی از پر کاربرد ترین درب ها می باشد . در واقع نوع بازشوی این درب ها است که آن ها را خاص می کند . کشویی بودن نوع بازشوی این درب ها باعث محبوبیت هر چه بیشتر این نوع درب ها در بین استفاده کنندگان می باشد . این ویژگی های برجسته درب آلومینیومی ریلی را به یکی از بهترین نمونه های درب تبدیل می کند . به شکلی که این درب می تواند در فضاهایی کاربرد داشته باشد که انواع دیگر درب ها مانند درب های لولایی این امکان را ندارند . در ادامه به بررسی تمامی ویژگی ها و مزایا راجع به درب آلومینیومی کشویی می پردازیم .

مشاوره
درب آلومینیومی کشویی

درب های کشویی این امکان را فراهم می کنند که حتی برای راهرو های بسیار باریک و با عرض کم نیز بتوان از آن ها استفاده کرد . و این فضاهای با محدودیت مساحت را به فضایی دلنشین و قابل استفاده تبدیل کرد . و از هدر رفت فضا با توجه به اهمیت طراحی بهینه در معماری جلوگیری کرد .


مزایای درب کشویی

درب آلومینیومی کشویی

درب آلومینیومی ریلی دربی است که بازشوی آن به صورت کشویی می باشد . در بالا و پایین چهارچوب این درب ها دو سری ریل وجود دارند که جداره اصلی درب به راحتی بر روی آن ها حرکت می کند . البته این ساز و کار معمول برای همه درب های کشویی صادق نیست و در برخی موارد استثنا هایی هم وجود دارد . نوع یراق آلات به کار رفته در این درب ها نیز با انواع به کار رفته در درب های لولایی نیز متفاوت می باشد . در واقع دستگیره این درب ها برخلاف دستگیره های معمولی به کار رفته در درب های لولایی ، معمولا به صورت اهرمی نبوده . و علاوه بر این مورد ، قفل آن ها نیز متفاوت می باشد .


درب آلومینیومی ریلی بهترین انتخاب برای فضاهای کوچک

درب آلومینیومی کشویی

نکته ای که هر روز بار ها و بار ها به آن برمی خورید . و شاید به نکته آن توجه کرده باشید. و یا حتی برایتان مشکل ساز شده باشد . نحوه بازشوی درب های لولایی می باشد . در واقع این درب ها نیاز به یک فضای حداقلی به اندازه ربع مساحت دایره ای که شعاع آن به اندازه طول درب می باشد برای باز شدن نیاز دارند . همین مسئله موجب می شود که در فضا های کوچک از درب آلومینیومی ریلی استفاده کنیم . زیرا در این فضاها اهمیت استفاده بهینه از فضا به بیشترین مقدار خود می رسد . همچنین در بالکن ها و تراس ها که معمولا عرض کمی دارند از درب آلومینیومی ریلی استفاده می شود . لذا دقت به این مسئله بسیار حائز اهمیت است .

درب آلومینیومی ریلی چگونه به بهینه سازی فضا کمک می کند

درب آلومینیومی کشویی

باید به این نکته توجه داشت که گرچه درب های کشویی مساحت کمتری را به صورت عمودی اشغال می کنند . و از هدر رفت فضا در این محور جلوگیری می کنند . اما برای باز شدن درب های کشویی نیاز به یک فضایی به اندازه درب اصلی در دیواری که در آن نصب میشود ، می باشد .

این فضا به این منظور در نظر گرفته می شود تا هنگامی که می خواهیم درب را باز کنیم ، درب به آن قسمت کناری برود . بنابراین درب های کشویی بیشتر برای فضاهایی کاربرد دارند . که دارای عرض کم برای باز شدن ولی طول مناسب در آن جهت باشند . که البته این مسئله در مورد درب آلومینیومی ریلی شیشه ای کمتر صادق است . زیرا می توان درب را از طریق ریل ها بر روی لنگه دیگر پنجره قرار داد بدون اینکه فضایی اضافه تر نیاز داشته باشیم .

درب آلومینیومی کشویی

اما در باقی موارد و در مورد درب های تک لنگه این مسئله مورد اهمیت است . مثلا مساحت مورد نیاز برای باز شدن یک درب لولایی 90 سانتی متر . یک مربع به ابعاد 90 در 90 سانتی متر در قسمت جلویی درب لولایی می باشد . در حالیکه این مساحت برای باز شدن درب کشویی . نیازمند یک فضا 90 سانتی متری و با ضخامت درب کشویی در قسمت کناری درب می باشد .


بهترین برای مساحت های زیاد است

درب آلومینیومی کشویی

هنگامی که ما می خواهیم از درب هایی با مواد و مصالح سنگین و چگال و یا شیشه های چند جداره در ابعاد بزرگ برای فضا های مورد نظر خود استفاده کنیم . نیازمند مقاومت بسیار زیادی برای حفظ وزن این گونه درب ها هستیم . با توجه به اهمیت مورد ذکر شده ، وقتی که این درب های سنگین به صورت درب های لولایی به کار بروند . در واقع برای مهار وزن آن نیاز به تجهیزات بیشتری داخل دیوار می باشیم . زیرا نیروی وزن آن در دو جهت عمود بر هم وارد می شود . اما از مهم ترین مزیت های استفاده از درب های کشویی این است که هنگامی که این نیرو تنها در یک جهت به صورت کشویی جریان داشته باشد ، مهار آن بسیار راحت تر است .

درب آلومینیومی کشویی

با توجه به اهمیت دو دلیل گفته شده در بالا . توصیه می شود که برای درب هایی با مساحت های زیاد از درب ریلی استفاده کنید . البته شایان ذکر است که درب های کشویی علاوه بر تمام مزیت های ذکر شده ، ضرر هایی نیز دارند . به عنوان مثال ، نوع بازشوی این گونه درب ها به نسبت درب های لولایی می تواند کند تر باشد . لذا برای درب های فرار و اهمیت مساله زمان و نیز درب های مخصوص معلولین به منظور سهولت بیشتر برای دسترسی از این درب های کشویی استفاده نکنید .

حالا که مزایای درب های کشویی را بررسی کردیم . میخواهیم به بررسی مزایای درب آلومینیومی کشویی بپردازیم . با ما همراه باشید .


مزایای درب آلومینیومی کشویی

بسیار بادوام و آسان برای نگهداری

درب آلومینیومی کشویی

در چند سال گذشته ، مردم به دلیل دوام بسیار بالای درب های آلومینیومی . شروع به استفاده هر چه بیشتر از این درب ها کرده اند. این مزیت به خودی خود برای توجیه استفاده از آن ها در دفتر کار و یا خانه و یا هر فضایی که به صورت مداوم از آن ها اسفاده می شود ، کافی است. آلومینیوم به دلیل خواص قدرتمند خود از جمله ویژگی مقاومت در برابر زنگ زدگی و آسیب هایی مانند خم شدن و پوسیدگی شناخته شده است .

درب آلومینیومی کشویی

همچنین از دیگر مزایای آلومینیوم ، می توان به خاصیت ضد آتش بودن آن اشاره کرد. در ادامه لیست مزیت های مهم این ماده میتوان به این نکته اشاره کرد که درب آلومینیومی ریلی از هزینه های بسیار کم برای نگهداری برخوردار می باشد . تنها نکته قابل توجه در مورد درب های آلومینیومی این است که این درب ها به نظافت منظم نیاز دارند . تا عمر طولانی تر و با دوام تری را رقم بزنند . شما به راحتی می توانید درب شیشه ای آلومینیومی را با یک پارچه مرطوب در کمترین زمان ممکن و با سهولت تمیز کنید.


مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی

درب آلومینیومی کشویی

مزیت مهم بعدی درب آلومینیومی ریلی این است که توانایی مقاومت در برابر هر شرایط آب و هوایی را دارند. صرف نظر از شرایط اقلیمی محل سکونت و یا کار شما ، خواه در یک منطقه ساحلی با آب و هوای مرطوب یا در مناطقی کویری با آب و هوای گرم و خشک . و اختلاف دمای شب و روز بالا . و یا در مناطق سرد و کوهستانی با دما های بسیار پایین زندگی کنید . درب های آلومینیوم مقاومت بالایی در برابر هر گونه تغییرات آب و هوایی دارند .

درب آلومینیومی کشویی

این درب ها می توانند درجه حرارت شدید ، حتی اختلافات مداوم دمایی شبانه روزی و یا فصلی را تحمل کنند . و هیچ گونه خرابی و پوسیدگی را نشان نمی دهند. این در حالی است که درب های دیگر نظیر درب های چوبی ، آهنی و … هنگامی که در معرض تغییرات آب و هوایی ثرار می گیرند ، دچار تغییر حالت می شوند . و به خصوص در برابر رطوبت ، دچار نم برداشتن و تبله کردن و یا زنگ زدگی می شوند . که از عمر مفید آن ها می کاهد و هزینه های تعمیر و یا تعویض مجدد را برای کاربران آن ها به همراه می آورد.


انواع رنگ درب آلومینیومی

درب آلومینیومی کشویی

درب آلومینیومی ریلی در طیف گسترده ای از رنگ های بی پایان و متنوع در دسترس هستند . بنابراین می توانید مطابق با دکوراسیون داخلی خود این درب ها را سفارش دهید . درب های آلومینیومی ریلی با توجه به اینکه در طیف وسیعی از رنگ ها عرضه می شود ، انتخاب بسیار خوبی هستند . این ویژگی به شما کمک می کند تا ظاهر مطلوبی را برای خانه ، محل کار مطابق با سلیقه خود انتخاب کنید. علاوه بر تولید این درب ها در رنگ های متنوع شما میتوانید این درب ها را در طرح های گوناگون نیز سفارش دهید. به عنوان مثال حتی در صورتی که علاقه مند به داشتن درب با طرح چوبی هستید، تهیه آن نیز امکان پذیر است!

درب آلومینیومی کشویی طرح چوب

درب آلومینیومی کشویی

درب های آلومینیومی طرح چوب یکی از محبوب ترین انواع درب آلومینیومی هستند . که علاوه بر مقاومت و مزایای فوق العاده آلومینیوم از زیبایی چوب نیز برخوردار هستند . این درب ها در دو مدل طرح چوب و آلوود تولید می شوند . درب آلومینیومی طرح چوب با استفاده از لمینت های طرح چوب تولید می شوند . در این ساختار فریم اصلی درب از جنس آلومینیوم می باشد . و تنها پوشش بیرونی درب با لمینت پوشانده می شود . در نوع آلوود از ترکیب آلومینیوم و چوب برای ساخت درب استفاده می شود . این ترکیب به این صورت است که برای بدنه بیرونی که در برابر ارتباط مستقیم تغییرات آب و هوایی قرار می گیرند از آلومینیوم . و برای قسمت داخلی که کمتر در معرض عوامل آسیب زا قرار دارند از چوب استفاده می شود .

این مدل از درب های آلومینیومی برای مواردی که می خواهیم از زیبایی چوب و قدرت و دوام آلومینیوم استفاده کنیم بسیار مفید هستند .


سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه

درب آلومینیومی کشویی

آلومینیوم کاملاً دوستدار محیط زیست و همچنین پایدار است. این ماده در مقایسه با بیشتر فلزات دیگر یکی از قابل بازیافت ترین مواد است. برای مثال ، فقط 5٪ از انرژی اولیه تولید این محصولات ، برای فرآیند بازیافت مورد نیاز است. ویژگی های ذاتی فلز به این ماده کمک می کند تا از سایر نمونه های فریم درب برجسته شود .

این در حالی است که استفاده از مدل های ترمال بریک درب و پنجره آلومینیومی هدر رفت انرژی را به حداقل می رساند . در فریم درب های ترمال بریک نوع خاصی از عایق بندی که با عنوان شکست حرارتی شناخته می شود استفاده می شود . این عایق بندی باعث می شود که حرارت تولید شده در فضای داخلی به بیرون نفوذ نکند . این مسئله باعث می شود از سوخت کمتری برای گرم و یا خنک کردن خانه ها و فضاهای داخلی استفاده کنیم . که در نتیجه ی آن آسیب کمتری به طبیعت می رسانیم .

درب آلومینیومی کشویی

همانطور که پیش تر نیز به آن اشاره شد از درب آلومینیومی کشویی بیشتر به شکل شیشه خور و برای درب های محوطه استفاده می شود . لذا توصیه فرکو به شما استفاده از درب دوجداره ترمال بریک است . دوجداره بودن شیشه های این نوع درب خود یک عایق است و همانند شکست حرارتی مانع از هدر رفت انرژی خواهد شد .


درب آلومینیومی کشویی عایق بندی شده

هنگامی که از واژه عایق بندی شده برای درب و پنجره صحبت می کنیم . معمولا منظور ما دو ویژگی زیر است :

 1. استفاده از عایق برای قسمت شیشه ای در و پنجره
 2. استفاده از عایق درون فریم در و پنجره

درب آلومینیومی کشویی با شیشه دوجداره

عایق شیشه ای به کار گرفته شده در اکثر درب و پنجره های شیشه ای ، استفاده از شیشه دوجداره می باشد . نام این مدل از درب و پنجره ها اصطلاحا دوجداره طلقی می شود . اما متناسب با نیاز کاربر این جداره ها می تواند دو و یا بیشتر باشند . با قرار دادن دو جداره شیشه درون فریم درب آلومینیومی کشویی ، ما یک عایق حرارتی و صوتی در میان این دوجداره ایجاد می کنیم . بله . این عایق حرارتی همان هوای محبوس شده در میان این دو جداره است .

درب آلومینیومی کشویی ترمال بریک

ترمال بریک یکی از راهکار های بسیار هوشمندانه برای جلوگیری از هدر رفت حرارت در فریم های آلومینیومی می باشد . متریال آلومینیوم یک نقطه ضعف دارد و آن سهولت در انتقال حرارت می باشد . البته این ایراد در کنار تمامی مزایای فوق العاده ذکر شده برای آلومینیوم قابل چشم پوشی است . که به لطف تکنولوژی برطرف گردیده است . راهکار به کار رفته برای رفع این مشکل ، استفاده از شکست حرارتی در درب آلومینیومی کشویی است . که چرخه انتقال حرارت را قطع می کند و از هدر رفت بیهوده انرژی تولید شده در فضای داخلی جلوگیری می کند .


مدل درب آلومینیومی کشویی

درب آلومینیومی کشویی

احتمالا تا اینجای مقاله به مزایای فوق العاده درب آلومینیومی کشویی رسیده اید . اما پیش از خرید این درب باید اطمینان حاصل کنید تا تمامی گزینه های پیش رویتان را بررسی کنید و بهترین انتخاب را برای فضای مورد نظر خود داشته باشید . لذا بهتر است که درب های کشویی تولیدی در کمپانی فرکو را ببینید و طرح مورد نظر خود را متناسب با نیاز خود و فضای مورد نظر سفارش دهید .

البته باید در نظر داشت که مشاوران فرکو تجربه بسیار بالایی در طراحی و تولید انواع درب دارند . کافی است شما با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما با بررسی محل مورد نظر بهترین نوع درب را به شما معرفی کنند . برای ثبت سفارش و یا مشاوره با کلیک بر روی لینک زیر تماس حاصل فرمایید .

درب آلومینیومی کشویی شیشه خور

درب آلومینیومی کشویی

درب های کشویی از پرطرفدار ترین درب های آلومینیومی هستند . مدل های گسترده ای از انواع درب های کشویی تولید می شوند تا بتوانند پاسخگوی تمامی نیاز ها باشند . یکی از پر طرفدار ترین این درب ها ، درب آلومینیومی کشویی شیشه خور می باشد . از درب های آلومینیومی کشویی شیشه خور در مواردی استفاده می شود . که می خواهیم به دو دلیل از شیشه استفاده کنیم :

 1. استفاده از نور طبیعی و منظره
 2. تزیینات فضا با شیشه

این درب ها که با عنوان درب آلومینیومی شیشه خور نیز شناخته می شوند . به دلایل ذکر شده یکی از پرطرفدار ترین انواع درب های آلومینیومی می باشند . اما مزایای فوق العاده این درب ها است که ما را وادار به خرید آن می کند . در ادامه به بررسی این مزایا می پردازیم .


استفاده از نور طبیعی و منظره

درب آلومینیومی کشویی

در واقع به این مدل از درب ها ، درب پنجره گفته می شود . به این معنی که علاوه بر اینکه این درب ها به عنوان یک پنجره برای ما کاربرد دارند ، ما می توانیم آن را باز کنیم و به سادگی از آن به بالکن ، حیاط و یا فضای محوطه خود وارد شویم . استفاده از درب آلومینیومی کشویی شیشه ای یکی از بهترین و مناسب ترین انتخاب ها برای تهیه این نوع از درب پنجره ها می باشد . زیرا آلومینیوم علاوه بر مقاومت بسیار بالا بسیار سبک است . لذا می توان فریم های بسیار ظریف تری نسبت به نمونه های مشابه داشت .

بهترین متریال برای درب های بزرگ

درب آلومینیومی کشویی

همچنین برای این نوع درب پنجره ها که معمولا در مساحت های بالا استفاده می گردند ، استفاده از درب های کشویی بهترین انتخاب است . قابلیت تولید درب کشویی آلومینیومی شیشه ای در انواع رنگ ها نیز یکی دیگر از برتری های این مورد نسبت به نمونه های دیگر می باشد . درب های کشویی در رنگ های متنوع و طرح چوب یکی از زیباترین انواع درب و پنجره ها در مقایسه با نمونه های مشابه هستند . که می توان از آن ها در نمای ساختمان ها بهره برد . تنوع رنگی بالا و طرح چوب این درب های موجب می شود که دست شما هنگام طراحی بسته نباشد . و با خیال راحت هر نوع درب با هر رنگ و طرحی که مد نظر دارید را انتخاب کنید .


تزیینات فضا با شیشه

درب آلومینیومی کشویی

این درب ها درب هایی هستند که قسمت هایی از آن ها با شیشه کار می شود . در واقع مزیت استفاده از این گونه درب ها در این است که قسمت شیشه ای این درب ها به کمک طراحی و زیبایی ما می آیند . که میتوان تنوع خوبی به فضا بخشید . علاوه بر آن می توان به این نکته نیز اشاره کرد که در مواقعی که می خواهیم نور طبیعی را از قسمتی به اتاق های دیگر که با کمبود نور مواجه هستند وارد کنیم . نیز می توانیم از درب های شیشه خور استفاده کنیم . در این قسمت می توان از انواع شیشه های رنگی ، شیشه های مشجر و یا مات ، شیشه های طرح دار و .. استفاده کرد . استفاده از شیشه در قسمت هایی از درب موجب افزایش ظرافت و زیبایی درب می گردد .

در و پنجره
سفارش طلق درب آلومینیومی

در کمپانی فرکو انواع شیشه های مات و مشجر ، طرح دار و یا لاکوبل رنگی با طرح ها و رنگ مخصوص شما تولید می شوند . کافی است که با مشاوران ما تماس بگیرید . و طرح و رنگ مورد علاقه خود را برای ما ارسال بفرمایید . تا بر روی درب آلومینیومی کشویی شما نصب گردد .

فرق پنجره دوجداره با معمولی

درب آلومینیومی ساده

درب آلومینیومی کشویی ساده را می توان برای انواع فضاها استفاده کرد . این درب می تواند برای اتاق خواب ها ، سرویس های بهداشتی و … مورد استفاده قرار بگیرد . تنوع رنگی بالای این محصول باعث می شود که شما بتوانید آن را متناسب با سلیقه خود سفارش دهید . معمولا از این درب ها برای اتاق های خواب و یا سرویس های بهداشتی استفاده می شود . که شما می توانید متناسب با دکوراسیون داخلی منزل خود در رنگ ها و طرح های مورد نظر سفارش دهید . از درب آلومینیومی کشویی طرح چوب نیز قافل نشوید . شما می توانید مقامت و زیبایی را در کنار هم با خرید این درب ها داشته باشید .

درب آلومینیومی آکاردئونی

یکی از مبتکرانه ترین انواع درب کشویی ، درب های آکاردئونی می باشند . این درب ها در زیر مجموعه درب های کشویی قرار می گیرند . به این دلیل که برای باز و بسته کردن قسمت آکاردئونی از ریل استفاده می شود . در واقع نوع باز شوی این درب ها همانند یک آکاردئون می باشد . نوع شبکه این درب ها معمولا به صورت قسمت های جدا از هم است که در نهایت بر روی یکدیگر قرار می گیرند . در ادامه مدل های درب آلومینیومی آکاردئونی را مشاهده خواهید کرد .

قیمت درب دوجداره کشویی

قیمت پنجره های دوجداره کشویی تابع عوامل زیادی هستند . متریال مورد استفاده برای تولید پنجره ها ، نوع یراق آلات بکار رفته ، و حتی نوع شیشه های بکار رفته در این پنجره ها می تواند تعیین کننده قیمت آن باشد . برای اطلاع از قیمت پنجره دوجداره کشویی مورد نظر خود می توانید با واحد فروش فرکو تماس حاصل فرمایید . و با در اختیار قرار دادن جزییات مورد نظر خود از قیمت دقیق آن مطلع شوید :

مشاوره

خرید درب آلومینیومی کشویی

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید . کمپانی فرکو ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین درب آلومینیومی کشویی و خدمات پس از فروش می باشد . تلفن تماس : 02188068352 ، همچنین برای ثبت سفارش از طریق what’s app با شماره 09101767773 در تماس باشید . از لحظه ای که سفارش شما ثبت می شود 48 ساعت زمان میبرد که آماده شود . برای خرید حضوری می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید

شما عزیزان می توانید برای مشاهده نمونه کار ها پیج اینستاگرام کمپانی فرکو با آیدی farkoo.ir@ مراجعه فرمایید . و در مسابقات جذاب ما شرکت کنید .

اینستاگرام

پرسش های متداول

آیا درب های کشویی فضای زیادی را اشغال می کنند ؟

خیر ، درب های کشویی بهترین انتخاب برای فضاهای کوچک هستند . درب های کشویی مخصوصا برای فضاهایی کاربرد دارند که دارای عرض کم ولی طول مناسب باشند . مثلا مساحت مورد نیاز برای باز شدن یک درب لولایی 90 سانتی ، یک مربع به ابعاد 90 در 90 سانت در قسمت جلویی درب می باشد . در حالیکه ………برای خواندن باقی مطالب کلیک کنید

مزایای درب آلومینیومی کدام اند ؟

بسیار بادوام و آسان برای نگهداری – مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی – قابل تولید در انواع رنگ ها – سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه

چرا از درب های آلومینیومی کشویی شیشه خور استفاده می شود

 • استفاده از نور طبیعی و منظره وتزیینات فضا با شیشه
 • و…..

  15 پاسخ

   1. با سلام آقای صمدی عزیز ، برای اطلاع از قیمت محصولات می توانید با کارشناسان فرکو تماس حاصل فرمایید و با در اختیار قرار دادن مشخصات دقیق کارشناسان ما قیمت محصول مورد نظر شما را برآورد می کنند . تلفن تماس : 02188068352

   1. با سلام خدمت شما رضای عزیز ، بله تمامی محصولات فرکو توسط کارشناسان خبره در محل نصب می گردند و دارای یک سال گارانتی می باشند . برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید . تلفن تماس : 02188068352

   1. با سلام خدمت شما . بله علی عزیز . هزینه درب ها با پوشش لمینت چوبی و یا آلوود گران تر از انواع معمولی هستند . برای اطلاع از قیمت می توانید با کارشناسان فرکو تماس حاصل فرمایید . تلفن تماس : 02188068352

   1. سلام خدمت شما . بله ، تمامی درب ها قابل سفارش هستند . شما می توانید ابعاد مورد نظر خود را همراه با اطلاعاتی در مورد متریال و ویژگی های مد نظرتون به مشاوران ما اعلام فرمایید . و محصول مورد نظر خود را ثبت سفارش کنید . تلفن تماس : 02188068352

   1. با سلام خدمت شما ، بله . پارتیشن ها را با متریال های متفاوتی می توان ساخت . که برای درب هم می توان از فریم آلومینیومی و متریال مورد نظر استفاده کرد . پارتیشن های شیشه ای تولید شده توسط کمپانی فرکو همراه با فریم و درب آلومینیومی را در لینک مقابل می توانید مشاهده کنید . https://farkoo.ir/%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%aa%db%8c%d8%b4%d9%86/

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  *

  code

  ×

  به واتساپ ما پیام دهید.

  برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

  انتقال به واتساپ
  ×

  میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

  صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

  پیج اینستاگرام فرکو