آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه ها از قدمت بسیار طولانی برخوردار هستند . از گذشته تا اکنون یک وسیله مهم و مورد نیاز به شمار می رفته . فقط با گذشت زمان و تغییر نیاز های انسان منجر به افزایش کارایی ، قابلیت و زیبایی در ظاهر آن شده است . علاوه بر ظاهر، در کیفیت و مقاومت آن پیشرفت قابل ملاحظه ای نیز صورت گرفته است. در ادامه با آینه هوشمند ضد بخار و قابلیت های کاربردی آن آشنا خواهیم شد .

آینه هوشمند

از انواع دیگر آینه های هوشمند می توان به آینه هوشمند ضد بخار ، آینه هوشمند بک لایت ، آینه هوشمند لمسی و … اشاره کرد . تولیدات در هر صنعتی نیازمند تقاضای مشتری می باشد که صنایع شیشه هم در این امر جداگانه نیست . رضایت و نیاز های مشتری همیشه برای تولید یک محصول جدید برای تولید کنندگان ارجعیت دارد . نیاز مشتری برای ارتقای محصولات تعیین کننده هستند . و تولید کننده را مجاب می کند تا در صدد رفع آن تلاش کند . برای ادامه دادن در این صنعت بهتر است همیشه اطلاعات و محصولات تولیدی خود را به روز کرده تا از رقبای دیگر بتوان پیشی گرفت .

آینه ضد بخار سرویس

آینه هوشمند

آینه هوشمند یا آینه بک لایت نسل جدیدی از انواع آینه هاست . که مخاطبان بسیاری را متوجه خود کرده است . با امکاناتی که می توان بر آن اضافه کرد باعث شده تا جذابیت بیشتری نیز داشته باشد . به خصوص در حال حاضر که توجه بیشتری به دکوراسیون منزل ، محل کار و … می شود . مدل های مختلفی از این نوع آینه بر اساس نیاز ها و درخواست مشتری تولید شده است . از جمله امکاناتی که می توان به آینه بک لایت اضافه کرد سیستم ضد بخار، تغییر رنگ و شدت نور آینه، اعلام ساعت و درجه حرارت محیط قرار گیری آینه می باشد . همه این امکانات از طریق استفاده از ریموت ، حسگر لمسی و حرکت دست و سنسور تایمر دار امکان پذیر می باشد که از جذابیت های این آینه می باشد و موجب شده تا از دیگر آینه ها متمایز گردد.

آینه ضد بخار

عملکرد هر کدام متفاوت است و با توجه به درخواست مشتری امکانات و آپشن های مورد نیاز به آینه هوشمند اضافه خواهد شد . البته با توجه به مکان و کاربردی که آینه قرار می گیرد متفاوت است . برای مثال در سالن زیبایی استفاده از سنسور تایمر دار برای آینه ها مناسب نیست . بهتر است از ریموت یا دکمه تاچ برای خاموش و روشن کردن نور آینه استفاده نمود . تا عملکرد بهتری بتواند برای این نوع از فضاها داشته باشد.

آینه هوشمند بک لایت

آینه هوشمند ضد بخار

بر اساس تغییرات در نیاز های انسان آینه هایی با قابلیت های کاربردی وارد بازار شده اند . که یکی از این قابلیت ها ضد بخار بودن آن است . کاربرد آن بیشتر در حمام ، استخر ، جکوزی که محیط مرطوبی می باشند . با ایجاد بخار در محیط های مرطوب از شفافیت آینه کاسته شده و وضوح دید هم کاهش می یابد . پس برای رفع این مشکل در این گونه محیط ها می توان از آینه هوشمند ضد بخار استفاده کرد تا دیگر این مشکلات ایجاد نگردد. چرا که آینه هوشمند ضد بخار با عملکردی که دارد از ایجاد بخار روی آینه جلوگیری می نماید. تا همیشه یک آینه ای با صفحه شفاف و واضح بتوان داشت.

آینه هوشمند ضد بخار

این ضد بخار بودن یک عملکرد بسیار منحصر به فرد و متفاوتی را ایجاد کرده است. که موجب شده تا در زمان محدودی بسیار مورد توجه قرار بگیرد. چرا که یکی از اصلی ترین مشکلات برای نصب آینه در این گونه محیط ها، ایجاد بخار روی آینه می باشد.

آینه ضد بخار گرد

آینه ضد بخار چگونه عمل می کند ؟

به وسیله انرژی الکتریکی آینه گرم می شود . سپس به دلیل تبدیل انرژی الکتریکی به حرارتی در آینه دیگر بخار به علت گرم بودن سطح آن به بخار تبدیل نخواهد شد . چرا که بخار موجود در هوا با برخورد به سطح سرد آینه به قطرات و بخار آب روی آینه تبدیل می گردد. که با وجود گرم شدن سطح آینه دیگر این اتفاق نخواهد افتاد. در نتیجه آینه شفافیت خود را حفظ می کند و وضوح تصویر در آن دچار مشکل نخواهد شد . و بخاری نیز روی آینه ایجاد نمی شود.

آینه ضد بخار

چرا که اغلب یکی از دغدغه ها برای آینه هایی که در فضاهایی مثل حمام و سرویس هستند، تشکیل بخار روی آینه و تمیز کردن آن بدون ایجاد لکه می باشد. که آینه ضد بخار با عملکردی که دارد به راحتی این مشکل را حل کرده است و بسیار نیز مورد توجه قرار گرفته است.

آینه هوشمند مستطیل

موارد کاربردی آینه هوشمند ضد بخار

منازل

در بخش های مختلف منزل امکان استفاده از این نوع آینه وجود دارد . در آشپزخانه به عنوان آینه بین کابینتی و در سرویس بهداشتی به خصوص در حمام که محیط آن مرطوب است مورد استفاده قرار خواهد گرفت . در این بخش ها از خانه از آب گرم استفاده می گردد که امکان تشکیل بخار را خواهد داشت.

آینه ضد بخار حمام

برای مثال آینه ها راحت تر تمیز می شوند و زیبایی بیشتری به محیط آشپزخانه و سرویس می بخشند . همچنین به دلیل انعکاس نور در آینه باعث افزایش نور و بزرگتر و دلباز تر نشان دادن محیط خواهد شد . چون محیط آشپزخانه در زمان روشن بودن گاز مرطوب و گرم می شود استفاده از آینه های ضد بخار می تواند گزینه مناسبی باشد . به خصوص دیواری که نزدیک به گاز باشد.

آینه بین کابینتی
آینه هوشمند

سرویس بهداشتی: امروزه که به طراحی تمامی قسمت های خانه توجه ویژه ای می شود استفاده از آینه در سرویس بهداشتی رواج بیشتری پیدا کرده . و انتخاب آینه ای کاربردی و زیبا از اهمیت خاصی برخوردار است. پر فروش ترین آن برای این قسمت ها آینه های بک لایت هوشمند هستند که بسیار ترند شده اند . به دلیل رطوبتی که در این محیط ها به خصوص حمام وجود دارد نوع آینه هوشمند ضد بخار آن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند . که در ابعاد و اشکال و انواع مختلفی می تواند سفارش شما ثبت و به مرحله تولید برسد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد :

آینه ضد بخار هوشمند
آینه هوشمند ضد بخار بر روی دربسرویس بهداشتی

نصب آینه بر روی درب ها این روزها بسیار ترند شده است . به خصوص برای سرویس بهداشتی هایی که فضای آن ها کوچک تر است گزینه مناسبی است زیرا با این کار فضای کمتری اشغال می شود . همچنین آینه به دلیل انعکاس نور باعث بزرگ نمایی فضا می شوند . و چون محیط مرطوبی نیز دارد، بهترین انتخاب ممکن می باشد.

آینه هوشمند سرویس
آینه هوشمند ضد بخار بر روی شلف سرویس بهداشتی

اگر فضای سرویس بهداشتی کوچک باشد ، برای صرفه جویی در استفاده از فضای خالی می توان آینه را بر روی شلف نصب کرد . در اکثر موارد در سرویس بهداشتی ها علی الخصوص حمام ها یک شلف برای قرار گیری وسیله ها وجود دارد . پس می توان برای استفاده بهینه از فضا، درب آن از آینه ها به صورت کشویی استفاده کرد. یا گزینه بهتر برای مقاومت بیشتر ، آن را بر روی درب شلف استفاده کرد .

آینه ضد بخار

در واقع بسته به فضای موجود و سلیقه خود می توان آینه هوشمند را به کار برد. تا بیشترین استفاده از فضا صورت گیرد. و نیز چیدمان و طراحی طبق سلیقه انجام پذیرد.

آینه ضد بخار
آینه بک لایت هوشمند
آینه هوشمند ضد بخار با اشکال هندسی مختلف اعم از گرد ، لوزی ، مربع ، مستطیل ، بیضی و …

با توجه به سلیقه مشتری ابعاد و شکل برش آن تعیین می گردد. اما آینه های گرد برای سرویس بهداشتی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و در عین سادگی زیبایی قابل توجهی را دارا می باشند . اشکال برش برای آینه ها متفاوت است . این اشکال می تواند شکل هندسی ، کودکانه ، دخترانه و یا اشکال خاص باشد .

آینه ضد بخار حمام
آینه هوشمند ضد بخار رنگی و ساده

امروزه آینه های رنگی طرفداران زیادی را متوجه خود کرده است . رنگ ها و تاثیر آن بر محیط از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند . با توجه به محیطی که آینه در آن قرار می گیرد می توان رنگ آن را انتخاب و سفارش را ثبت کرد . به دلیل وجود تنوع طیف رنگی انتخاب برای مشتری آسان خواهد شد . برای مثال رنگ آبی روشن برای استخر ها یا حمام یا هر جایی متناسب با رنگ فضا می تواند گزینه مناسب تری باشد .

آینه هوشمند رنگی

همچنین رنگ هایی مثل برنز، دودی و… از رنگ های پرطرفدار می باشند. چرا که به راحتی خود را با هر فضا و رنگی تطابق می دهند. رنگ ها موثرترین رکن اساسی در القای انرژی به محیط هستند . پس انتخاب رنگ برای محصول سفارشی اهمیت زیادی دارد و نیازمند کمی دقت و جست و جو می باشد . یکی از راه هایی که انتخاب را برای مشتری آسان می کند ایده گرفتن از نمونه های اجرا شده است . با کمی تحقیق می توانید آینه رنگی دلخواه خود را انتخاب و سفارش دهید .

آینه هشمند رنگی
آینه هوشمند ضد بخار طرح دار

آینه های طرح دار این روزها ترند شده است . شما می توانید با توجه به سلیقه و محیط قرارگیری آینه خود طرح آن را انتخاب کنید . انتخاب طرح بسیار مهم است و در زیبایی محیط و دلباز تر نشان دادن آن موثر است . برای مثال از طرح های شلوغ نباید در محیط های کوچک استفاده کرد زیرا باعث کوچک تر نشان دادن فضا خواهد شد . همچنین نوع طرحی که انتخاب می کنید با سبک و فضایی که آینه در آن قرار می گیرد باید هم خوانی داشته باشد . یک نظم بین این دو برقرار شود تا زیبایی خیره کننده ای داشته باشد.

آینه ضد بخار طرح دار
آینه هوشمند ضد بخار کهنه کاری شده

آینه های کهنه کاری شده یا پتینه طرفداران خاص خود را دارد . بیشتر استفاده تزیینی و دکوری دارد و در حمام ها برای زیبایی بیشتر می توان به عنوان دیوارپوش هم استفاده کرد . با افزودن قابلیت ضد بخار می توان از ایجاد بخار بر آن جلوگیری کرد تا وضوح تصویر بیشتری داشته باشیم .

  • و …
آینه هوشمند گرد

البته برای تمامی سرویس های بهداشتی از جمله سرویس بهداشتی منازل، آینه هوشمند ضد بخار بهترین انتخاب ممکن می باشد. با توجه به قابلیت هایی که دارا می باشد بیشترین استفاده آن نیز در این فضا است. علاوه بر قابلیت های منحصر به فرد آن زیبایی خاصی نیز به فضای خود می بخشد. در واقع آینه هوشمند ضد بخار برای هر جایی که به دکوراسیون و زیبایی تمام فضاهای خود اهمیت می دهد، گزینه ایده آلی است. چرا که امروزه سرویس بهداشتی و حمام نیز در طراحی و دکوراسیون اهمیت ویژه ای را دارند.

آینه بک لایت ضد بخار

آرایشگاه

آینه هوشمند ضد بخار برای آرایشگاه ها و سالن آرایشی نیز می تواند گزینه مناسبی باشد. که علاوه بر ضد بخار بودن اگر قابلیت های دیگری نیز به آن افزوده شود، جذاب تر خواهد بود. البته در کل این آینه به واسطه نوری که از خود ساطع می کند، برای آرایشگاه انتخاب خیلی خوبی خواهد بود. چرا که روشنایی ایجاد شده بسیار طبیعی و مطلوب می باشد. علاوه بر این ها زیبایی آن نیز فوق العاده خواهد بود. همچنین از نظر کاربردی نیز قابل توجه می باشد.

آینه هوشمند آرایشگاه

استخر و جکوزی

امروزه آینه در هر جایی و مکانی مورد استفاده قرار می گیرند . بر اساس قابلیت و ویژگی هایی که به آنها اضافه می شود در محیط های مختلفی کاربرد مخصوص به خود را پیدا می کنند . در استخر و جکوزی چون محیط مرطوبی دارند بهتر است از آینه های ضد بخار استفاده شود . هم وضوح بیشتری برای نمایش تصویر دارند هم از پوسیدگی آینه به دلیل نشستن بخار بر آن در طولانی مدت جلوگیری خواهد کرد . در استخر و جکوزی بهتر است از آینه هایی با رنگ های ملایم استفاده کرد تا زیبایی بیشتری به آینه و فضا ببخشیم .

آینه ضد بخار هوشمند

هتل ها و سوئیت

امروزه هتل ها به طراحی و چیدمان دکوراسیون خود بسیار اهمیت می دهند . و برای رقابت با همکاران خود در تلاش هستند . یکی از ابزار های مهم و کاربردی در طراحی دکوراسیون آینه ها هستند . وجود یک آینه در سرویس بهداشتی از اقلام مهم و کاربردی به شمار می رود . استفاده از آینه بک لایت در سرویس بهداشتی بسیار ترند شده و مورد استقبال مشتریان گرامی قرار گرفته است . چه بسا این آینه قابلیت ضد بخار بودن را دارا باشد برای سرویس بهداشتی و حمام بهتر و مناسب تر نیز هست .به همین منظور می تواند برای بخش هایی از هتل ها مورد استفاده قرار بگیرد.

آینه ضد بخار سرویس

سولار ها

آینه ها امروزه از ابزار مهم در هر مکانی به شمار می روند . با پیشرفت های بسیاری در این صنعت کاربرد های آن افزایش یافته . همچنین امروزه به دکوراسیون فضاها نیز بسیار اهمیت داده می شود . و برای طراحی دکوراسیون بیشترین نقش را آینه ها می توانند داشته باشند . برای مثال در مراکز سولار برای طراحی دکور نیز استفاده می شوند . محیط آن کمی رطوبت دارد و امکان بخار آینه وجود دارد . برای رفع این مشکل می توان از آپشن ضد بخار در آینه استفاده کرد .

آینه هوشمند

باشگاه ها

از ابزار های اساسی و مهم در باشگاه ها می توان به آینه ها اشاره کرد که وجود آن ها الزامی است . قطعا در باشگاه ها هم طراحی دکوراسیون و زیبایی ظاهر آن در روحیه افراد و تعداد مراجعین موثر خواهد بود . آینه های هوشمند ضد بخار مناسب ترین گزینه برای این گونه مکان ها هستند . زیرا هوای آن دارای رطوبت و کمی دم می باشد . همچنین اگر از قابلیت های پخش موسیقی و ویدئو استفاده شود هم هیجان بیشتری ایجاد خواهد شد و نیز جذاب تر است .

آینه هوشمند

برخی از قابلیت های آینه هوشمند

نمایش ساعت

آینه های هوشمند بنا به درخواست مشتری با قابلیت نمایش ساعت امکان تولید دارند . نمایش ساعت می تواند به صورت عقربه ای یا دیجیتال (عددی) باشد . همچنین اعداد به صورت انگلیسی و یا فارسی امکان نمایش دارند .

آینه ضد بخار

امکان پخش موسیقی

در آینه های هوشمند امکان پخش موزیک از طریق بلوتوث یا وای فای وجود دارد . یا امکان اتصال از طریق درگاه USB که در آینه تعبیه می شود می تواند وجود داشته باشد . به نظر امکانات و ویژگی خاص و جذابی برای مشتری هستند . در آرایشگاه ها و باشگاه ها حتی مزون ها این قابلیت مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است .

آینه هوشمند

امکان پخش فیلم

قابلیت پخش ویدئو از طریق آینه بسیار جذاب خواهد بود . که در صورت درخواست مشتری این ویژگی به آینه افزوده می شود . همچنین برای کسانی که خواهان وجود یک ویدئو پرژکتور و آینه در اتاق خواب خود هستند اما محیط آنها کوچک است کاربرد دارد . زیرا با اشغال فضای کمتری می توان هر دوی آن را همزمان با هم داشت . این امکان از طریق اتصال به گوشی همراه ، اتصال به WIFI و یا از طریق درگاه USB فراهم می شود .

آینه هوشمند

نمایش درجه حرارت محیط مورد نظر

در صورت نیاز قابلیت نمایش درجه حرارت بر روی آینه اضافه خواهد شد . البته در اکثر موارد در آینه هایی که برای سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد این قابلیت اضافه می شود . اما در صورت تمایل برای آینه هایی که در کاربردهای دیگری استفاده می شوند نیز این امکان فراهم می باشد.

آینه هوشمند

حکاکی نام یا برند

شما می توانید با این کار یک آینه اختصاصی و منحصر به فرد داشته باشید . با حک لوگو یا برند یا نام خود بر روی آینه به صورت نوری می توانید زیبایی بیشتری به آن اضافه کنید . حتی می توان طرح های مختلفی را نیز روی آینه ایجاد کرد. این طرح می تواند از روی عکس خاصی و یا سلیقه شخصی خود باشد. که در هر صورت امکان اجرا روی آینه وجود خواهد داشت.

آینه هوشمند

نورپردازی رنگی

در صورت تمایل رنگ نور می تواند رنگ متفاوتی باشد. حتی این امکان می تواند فراهم باشد که بتوان رنگ نورپردازی را تغییر داد. تا در زمان های مختلف از آینه بتوان کاربردها ی خاص گرفت و فضای متفاوتی را ایجاد نمود.

آینه هوشمند ضد بخار
آینه ضد بخار

عملکرد آینه هوشمند

  • تاچ

آینه هوشمند تاچ با لمس دکمه آن خاموش و روشن خواهد شد . یا میزان نور و رنگ نور تغییر خواهد کرد . نوع کارکرد آن با تاچ دکمه مربوطه حاصل می شود . که در نوع خود جذاب و متفاوت خواهد بود.

آینه هوشمند ضد بخار گرد
  • ریموتی

عملکرد این نوع آینه هوشمند ضد بخار از طریق ریموت خواهد بود . با استفاده از ریموت می توان شدت و رنگ نور و همچنین خاموش و روشن کردن نور آینه را انجام داد .

آینه ضد بخار
  • با حرکت دست

یکی از امکانات شگفت انگیز این نوع آینه ها عملکرد آن به وسیله حرکت دست خواهد بود که به عنوان آینه حسگری نیز مطرح می گردند. از طریق حرکت دست می توان رنگ نور پشت آینه و شدت آن را افزایش یا کاهش داد . یا نور آن را در صورت نیاز روشن و خاموش کرد . که یک عملکرد ویژه خواهد بود که موجب می شود تا از دیگر آینه ها متمایز گردد.

آینه هوشمند
  • تایمر دار

در برخی موارد با توجه به درخواست مشتری می توان زمان روشن ماندن نور آینه را برای آن تعریف نمود . تا بعد از گذشتن زمان تعریف شده نور آن خاموش شود . در اکثر موارد این قابلیت برای کسانی که خاموش کردن نور آینه را فراموش می کنند کاربرد دارد . با این کار از مصرف بی رویه برق هم جلوگیری می شود .

آینه ضد بخار
  • سنسوری

نور برخی از آینه های بک لایت یا آینه هوشمند از طریق سنسور خاموش و روشن می شوند . با ورود به محیط مورد نظر نور آن روشن و با خروج شما خاموش خواهد شد . همانند آپشن تایمر دار برای افرادی که فراموش می کنند نور را خاموش کنند بسیار کاربرد دارد . در مصرف اضافی برق نیز صرفه جویی خواهد شد .

آینه هوشمند

نحوه سفارش آینه هوشمند ضد بخار

برای اطلاع از نحوه ثبت سفارش و اطلاعات بیشتر راجع به آینه هوشمند ضد بخار می توانید با شماره 02188068352 صنایع شیشه و آینه فرکو تماس حاصل فر مایید . تمامی مراحل تولید آینه ها در کارگاه فرکو واقع در تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶ انجام می گیرد . تا با تضمین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای جلب رضایت مشتری سفارشات شما به تولید برسد .

آینه ضد بخار

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید به آدرس اینستاگرامی ما مراجعه کنید .

آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه ضد بخار گرد
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه گرد ضد بخار
آینه ضد بخار گرد
آینه گرد ضد بخار
آینه نوری مزون
آینه ضد بخار
آینه ضد بخار آویزی
آینه ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه ضد بخار مستطیل
آینه هوشمند
آینه ضد بخار سرویس
آینه ضد بخار
آینه ضد بخار بک لایت
آینه ضد بخار دیواری
آینه ضد بخار هوشمند
آینه مستطیل هوشمند
آینه هوشمند دیواری
آینه هوشمند سرویس
آینه ضد بخار سرویس
آینه ضد بخار
آینه ضد بخار
آینه ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند بیضی
آینه هوشمند سرویس
آینه ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند ضد بخار
آینه هوشمند بیضی
آینه ضد بخار بیضی

6 پاسخ

    1. سلام وقت بخیر . خیر برای اغلب مکان ها قابلیت استفاده داره و محدودیت خاصی وجود نداره. اما برای محیط های مرطوب بیشترین استفاده را خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو