آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 13 ، 15 الی 21

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار از جمله جدیدترین انواع آینه است که کارایی بسیار زیادی نیز دارد. در لبه‌ها و گوشه‌های آینه های چراغ دار از لامپ استفاده میشود که ضمن زیباتر کردن ظاهر آینه آن را کاربردی تر میکند. چراغ‌هایی که بر روی لبه و گوشه آینه نصب میشود جلوه ای زیبا به آینه هدیه میکنند و باعث میشوند آینه ظاهر خاص تری داشته باشد. بنابراین اگر علاقه مند هستید که از آینه ای با ظاهری متفاوت و خاص استفاده کنید ، آینه چراغ دار بهترین انتخاب است. قرار گیری چراغ بر روی آینه به شیوه‌های مختلفی انجام میشود. دو نوع رایج آینه قدی چراغ دار عبارتند از : 1) آینه قدی چراغ دار هالیوودی و 2) آینه بک لایت. البته آینه های چراغ دار در مدل رومیزی نیز تولید میشوند. آینه های قدی چراغ دار به صورت دیواری و پایه دار مورد استفاده قرار میگیرند.

آینه قدی چراغ دار

آینه چراغ دار انتخاب ایده آلی برای منازل مسکونی است. این نوع آینه مناسب بخش های مختلف منزل چون سالن پذیرایی ، اتاق خواب ، راهرو و … است. علاوه بر این آینه های چراغ دار در مغازه‌ها ، هتل‌ها و آرایشگاه‌ها نیز به کار گرفته میشوند و به خصوص به دلیل دید بهتر برای انجام آرایش مناسب است. به آینه های چراغ دار رومیزی ، آینه آرایشی نیز گفته میشود. انواع قاب دار و بدون قاب آینه های چراغ دار در بازار عرضه میشوند. هر کدام از انواع آینه مطابق با نوع چیدمان به کار گرفته میشوند. در بخش های بعدی به معرفی این آینه ها میپردازیم و کاربرد های مختلف آن را مورد بررسی قرار میدهیم. همچنین به این سوال نیز پاسخ میدهیم که در چه قسمت هایی نباید از آینه چراغ دار استفاده کرد و این آینه ها مناسب چه محیط هایی هستند.

معرفی آینه قدی چراغ دار

آینه های قدی یا تمام قد به صورت‌های مختلف و کاربردهای گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد . میتوانید یک نمای کلی از ظاهر خود را در آن ببینید. نصب چراغ بر روی فریم و یا لبه آینه به مدرن‌تر شدن آن کمک خواهد کرد . شکل چراغ‌ها و طراحی آن قابل تغییر است و بسته به سلیقه مشتری انجام می‌شود . اما بهتر است که از اصول و استانداردی استفاده شود که از ایجاد سایه جلوگیری کند و بهترین روشنایی را ایجاد نماید. فاصله نصب بین چراغ ها نیز حد استانداردی را دارا می‌باشد. همچنین این فاصله به گونه‌ای در نظر گرفته میشود که میزان شدت نور کم ، یا پیش از حد زیاد نباشد. البته در نوع بک لایت شدت نور کمتر است. اما در آینه های چراغ دار که برای آرایش نیز به کار گرفته میشوند این مورد اهمیت بیشتری دارد.

آینه قدی چراغ دار

انواع آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار بدون فریم

آینه های های بدون فریم امروزه توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده‌اند . این آینه‌ها در عین سادگی بسیار شیک و زیبا هستند. چراغ‌ها هم می تواند بر روی لبه‌های آینه نصب شود و هم در پشت آینه به صورت بک لایت باشد . طبق درخواست و سلیقه مشتری سفارش‌ها ثبت و اجرا خواهند شد . این نوع آینه بیشتر در معماری مدرن به کار گرفته میشود و ظاهر شکیلی به ساختمان میبخشد. در سال‌های اخیر استفاده از آینه قدی چراغ دار بک لایت در سرویس‌های بهداشتی رایج‌تر شده است. همچنین از این آینه‌ها برای دکوراتیو اتاق خواب و راهرو استفاده میشود. آینه‌های بک لایت بدون قاب در اشکال مختلف هندسی تولید میشوند.

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار با فریم

در نقطه مقابل کسانی هستند که آینه را با قاب بیشتر می‌پسندند . نوع قاب‌ها از لحاظ جنس و رنگ متفاوت هستند . با توجه به دکور فضای مورد نظر ، رنگ و جنس آن توسط مشتری انتخاب و ثبت خواهد شد . قاب های آینه در انواع متنوعی برای گونه‌های مختلف دکوراتیو نظیر معماری کلاسیک و معماری مدرن موجود هستند. بعد از نصب قاب ، چراغ‌ها یا اغلب روی قاب آینه قرار می‌گیرد که این امر نیز می‌تواند به شکل‌های مختلفی صورت بگیرد. تا آینه‌ای ایده آل انتخاب گردد.

نکته : برای معماری داخلی کلاسیک ، قاب‌های چوبی با طرح‌های منبت کاری و سلطنتی مناسب‌تر هستند. در بناهایی که با سبک روستیک(سبکی از معماری با الهام گیری از طبیعت) چیدمان شده‌اند نیز استفاده از قاب های چوبی مناسب خواهد بود. اما در اینجا بهتر است از طرح‌های ساده تر و طبیعی‌تر استفاده شود. برای بناهایی که معماری داخلی مدرن دارند به کارگیری قاب‌های فلزی مناسب‌تر است. در سال‌های اخیر به کارگیری قاب‌های پی وی سی و ام دی اف نیز رایج شده است.

آینه قدی چراغ دار

آینه های قدی بسته به سلیقه و مکان قرار گیری آن به صورت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد

آینه های قدی به شیوه‌های مختلفی به کار گرفته میشوند. به عنوان نمونه میتوان از آینه های قدی چراغ دار به صورت دیواری ، پایه دار ، متحرک ، ثابت و … استفاده کرد. در این بخش به بررسی روش های مختلف به کارگیری آینه قدی چراغ دار خواهیم پرداخت. عواملی مانند شکل و ابعاد محیط و همچنین نحوه و نوع استفاده تعیین کننده این موضوع هستند که کدام شیوه به کارگیری آینه کاربردی تر است.

دیواری

نصب آینه قدی چراغ دار بر روی دیوار به دلیل مزیت‌های فراوان میتواند ایده‌آل ترین گزینه باشد . این مورد به خصوص برای کسانی که یک آینه ثابت می‌خواهند گزینه مناسبی است . همچنین در مکان‌های کوچک هم برای جلوگیری از اشغال فضای اضافی مورد استفاده قرار خواهد گرفت . به خصوص بهتر است آینه‌هایی که ابعاد بزرگ‌تری دارند به صورت دیواری استفاده شوند . با نصب چراغ هم به زیبایی آینه و محیط افزوده می‌شود و هم منبع نوری مناسبی ایجاد خواهد شد . انعکاس نور در محیط به بزرگ نمایی فضا کمک شایانی خواهد کرد که به خصوص برای فضاهای کوچک مناسب‌ترین گزینه می‌باشد. چرا که موجب می‌گردد تا بالاترین بهره‌وری از فضا صورت بگیرد و محیط فضای پرتی نداشته باشد.

آینه قدی چراغ دار

موارد استفاده : اتاق پرو بوتیک ، اتاق منزل ، سالن آرایشی و …

نصب بر روی درب کمد

امروزه نصب آینه بر روی درب کمد بسیار طرفدار پیدا کرده و مورد توجه مشتریان قرار گرفته است . زیرا با این کار استفاده بی رویه از فضای خالی مکان مورد نظر را کاهش می دهد . و علاوه بر این زیبایی که به کمد می بخشد بی نظیر می باشد. این کار باعث می شود تا محیط بزرگ تر از آنچه هست نمایش داده شود . در واقع با نصب آینه بر روی کمد استفاده بهینه نیز از فضا صورت گرفته است. و موجب می شود تا بتوان از فضاهای پرت نیز استفاده نمود. با نصب چراغ علاوه بر زیبایی به روشن تر شدن محیط افزوده خواهد شد .

موارد استفاده : قسمت های مختلف منزل ، محیط اداری و …

آینه قدی چراغ دار

پایه دار

برای محیط هایی که قصد جا به جایی آینه را دارند می توانند از نوع پایه دار آن استفاده کنند . این آینه ها علاوه بر این که در جای خود ثابت می تواند بمانند در عین حال امکان جابه جایی راحت تری را نیز فراهم می نمایند. تا در صورت نیاز و تغییر دکوراسیون تغییر مکان آینه به سادگی انجام گیرد. در واقع آینه ای با چندین عملکرد می توانند باشند.

موارد استفاده آینه قدی چراغ دار پایه دار : مزون های عروس ، خیاطی ها ، آرایشگاه و …

آینه قدی چراغ دار

چرخ دار

محیط هایی که نیاز به جابه جایی بیشتر آینه دارند بهتر است از نوع چرخ دار آن استفاده کنند . هم خطر کمتری برای جابه جایی آن ها را تهدید می کند و هم راحت تر خواهد بود. در این صورت به سادگی می توان مکان آن را تغییر داد. و یا برای تغییر دکوراسیون نیز امکان جا به جایی آن به راحتی فراهم می باشد. که در صورت نیاز به تغییر مکان دایم آینه ها وجود دارد، تعبیه چرخ هایی برای آینه این امکان را تسهیل می بخشد.

موارد استفاده : مزون لباس ، اتاق منزل ، سالن عروس و آرایش و …

آینه قدی چراغ دار

رومیزی

آینه قدی چراغ دار بعضا بر روی میز هم قرار می گیرد . به عنوان آینه میز کنسول مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع آینه ها را نیز به صورت آینه قدی دیواری می توان استفاده نمود. این نوع از آینه بیشتر در اتاق خواب و سالن آرایشی به عنوان آینه میکاپ مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که به واسطه لامپ هایی که روی آینه و قاب به کار گذاشته شده اند، نوری بسیار مناسب و کافی برای انجام میکاپ و امور آرایشی ایجاد می شود.

آینه چراغ دار رومیزی

مزیت آینه قدی چراغ دار

 • نمایش نمای کلی از ظاهر خود
 • مدرن تر شدن دکوراسیون
 • استفاده به عنوان منبع نوری در محیط
 • بزرگ تر نشادن دادن فضای مورد نظر
 • زیبایی و جلوه خاص در محیط
آینه قدی چراغ دار

موارد استفاده از آینه قدی چراغ دار

همانگونه که پیشتر تاکید کردیم آینه های قدی چراغ دار در محیط های مسکونی ، تجاری ، سالن های ورزشی و آرایشی و … مورد استفاده قرار میگیرند. در این بخش به بررسی کاربرد این آینه ها خواهیم پرداخت.

آینه چراغ دار آرایشگاه

از ابزار های مهم در هر سالن زیبایی و آرایشگاه به آینه ها می توان اشاره کرد . به خصوص آینه قدی چراغ دار در این گونه مکان ها کاربرد بیشتری دارد . با توجه به تمام قد بودن آن نمای کلی از ظاهر شخص را نشان می دهد و با نصب چراغ بر آن می تواند به عنوان آینه گریم هم از آن استفاده کرد . در زیبایی دکوراسیون سالن هم برای چشم بیننده موثر خواهد بود. همچنین دید بهتری نیز برای انجام امور می دهد.

آینه قدی چراغ دار
آینه قدی چراغ دار

سرویس بهداشتی

استفاده از آینه قدی در سرویس بهداشتی بسیار رواج پیدا کرده است . امروزه که به دکوراسیون تمامی قسمت ها حتی سرویس بهداشتی توجه ویژه ای می شود از آینه های چراغ دار در این مکان استفاده می شود . البته آینه قدی چراغ دار در سرویس بهداشتی های عمومی بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است .

آینه قدی چراغ دار

مزون عروس

در مزون ها به خصوص مزون عروس ، آینه ها اصلی ترین ابزار برای طراحی دکوراسیون به شمار می روند . آینه قدی چراغ دار بهترین و مناسب ترین پیشنهاد برای این گونه مکان هاست . قدی بودن آن برای نمایش نمای کلی از لباس بعد از پرو و چراغ دار بودن برای بهتر و واضح تر نشان دادن آن کاربرد دارد . همچنین با انعکاس نور به لباس ، باعث زیبا تر دیده شدن لباس خواهد شد و نور بیشتری به محیط می بخشد .

آینه قدی چراغ دار

بوتیک ها

اولین مسئله ای که ما را برای رفتن به یک بوتیک ترغیب می کند دکوراسیون آن است . پس هر چه در طراحی دکوراسیون خلاق تر باشیم به چشم مشتری زیبا تر خواهیم بود . از ابزار های اولیه برای هر بوتیکی آینه های قدی هستند . به خصوص در اتاق های پرو که کاربرد بیشتری دارد . نوع چراغ دار آن علاوه بر زیبایی که به دکوراسیون می دهد به بهتر نمایش دادن لباس بر تن مشتری هم کمک خواهد کرد.

آینه قدی چراغ دار

خیاطی ها

از ابزار های بسیار کاربردی در این گونه مکان ها آینه های قدی به شمار می روند . یه چند دلیل برای کاربرد بیشتر آن می توان از نوع چراغ دار استفاده کرد :

آینه قدی چراغ دار
 • منبع نوری

بعد از آینه ها مهم ترین ابزار نور ها هستند . بعد از پرو لباس مشتری برای دیدن خود نیاز به یک آینه قدی چراغ دار دارد . تا هم لباس زیبایی واقعی خود را نشان می دهد و هم محیط را روشن تر خواهد کرد .

آینه چراغ دار بدون قاب
 • زیبایی و مدرنیته

آینه چراغ دار به مدرن تر شدن فضا و زیبایی آن کمک خواهد کرد .

 • بزرگ نمایی فضای مورد نظر

با انعکاس نور های چراغ آینه باعث بزرگ تر دیده شدن فضا خواهد شد . البته آینه ها به تنهایی باعث بزرگ نمایی فضا می شوند اما با وجود چراغ ها به این مورد قوت بیشتری می بخشد . به خصوص در فضاهای کوچک تر کاریرد بیشتری دارد .

آینه قدی چراغ دار

منزل

در قسمت های مختلف منزل مثل سالن پذیرایی ، اتاق خواب ، راهرو ، سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد . با توجه به اشکال و نوع برش آنها می توان در قسمت های مختلف از آن استفاده کرد. در واقع آینه قدی یک ضرورت برای هر خانه ای می تواند باشد. و با توجه به فضا و نوع استفاده می تواند در هر کدام از این قسمت ها قرار بگیرد. با وجود چراغ هایی که برای آینه به کار رفته و روشنایی که توسط آن ها ایجاد شده است، می تواند زیبایی و جلوه منحصر به فردی نیز داشته باشد.

آینه قدی چراغ دار
آینه ببک لایت طرح کاکتوس

هتل

هتل ها و در کل مکان هایی که میزبان افراد مختلفی می باشند، بحث زیبایی دکوراسیون در آن ها اهمیت بالایی دارد. چرا که یکی از فاکتورها برای جذب افراد زیبایی ظاهر می باشد. با این وجود استفاده از آینه قدی چراغ دار علاوه بر کاربردی که به عنوان آینه داراست از زیبایی قابل توجهی نیز برخوردار می باشد. و می تواند فضا را زیباتر جلوه دهد. و در نهایت موجب می گردد تا افراد احساس آرامش و خوشایندی داشته باشند.

آینه چراغ دار قدی

به تعدادی از موارد استفاده آینه قدی چراغ دار برای آشنایی در اینجا اشاره شد. این نوع از آینه ها استفاده های خیلی زیادی می توانند داشته باشند. همچنین با توجه به تنوع بالای آن ها می توان متناسب با فضای خود، آینه موردنظر را به راحتی انتخاب نمود. چرا که آینه قدی چراغ دار با توجه به زیبایی و عملکردی که داراست، ضرورتی برای برخی مکان ها می تواند باشد.

آینه چراغ دار قاب دار

نوع لامپ آینه قدی چراغ دار

 • پر مصرف
 • کم مصرف یا LED

لامپ های LED در این نوع آینه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد . مگر درخواست مشتری غیر از این باشد .

آینه قدی چراغ دار
آینه چراغ دار بدون قاب

مزیت لامپ LED

 • مصرف حداقل انرژی برق
 • عدم تبدیل کردن انرژی الکتریکی به انرژی حرارتی
 • طول عمر بالا
آینه قدی چراغ دار

قابلیت های آینه قدی چراغ دار

روشن و خاموش شدن آینه ، تغییر رنگ آن و حتی تغییر شدت نور در آینه های چراغ دار به شیوه های مختلفی انجام میشود. بنابه سلیقه مشتری بر روی آینه حسگر لمسی و حرکتی نصب میشود. ضمن اینکه نوع ریموتی آینه های چراغ دار نیز موجود میباشد. اما برخی از انواع آینه های هوشمند علاوه بر امکانات ذکر شده به صفحه نمایش ، اسپیکر ، تایمر ، دماسنج و … نیز مجهز هستند.

پخش موسیقی

یکی از امکاناتی که به آینه می توان اضافه کرد قابلیت پخش موزیک است . در بعضی از محیط ها قابلیت شگفت انگیزی می باشد . برای مثال در باشگاه ها ، کافه ها ، آرایشگاه ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد . در این گونه مکان ها برای ایجاد هیجان کافی نیاز به موزیک و یک آینه احساس می شود . چه بسا این امکان از طریق یک سیستم باشد .

آینه چراغ دار هوشمند

نمایش ویدئو

نمایش فیلم یک قابلیت مدرن برای آینه های جدید است . به خصوص در اتاق خواب و سالن اداری و یا سرویس بهداشتی می تواند کاربرد داشته باشد . حتی در باشگاه ها امکان جذابی است که موجب می شود تا از دیگر آینه ها متمایز گردد.

نمایش دمای محیط

در محیط های سرویس بهداشتی این قابلیت کاربرد بیشتری دارد . به خصوص در حمام از این نوع آینه هوشمند استفاده بیشتری می شود .

آینه چراغ دار قدی

امکان نمایش ساعت

نمایش ساعت بر روی آینه های هوشمند وجود دارد . در صورت نیاز مشتری این امکان اضافه می گردد .

استفاده از نور های رنگی

رنگ نور چراغ آینه قابلیت تغییر دارد . انواع رنگ ها برای این نور وجود دارد . بسته به سلیقه و فضای مورد نظر و رنگ دکور محیط در انتخاب رنگ چراغ آینه موثر خواهد بود .

آینه قدی چراغ دار

نحوه سفارش آینه قدی چراغ دار در صنایع فرکو

تمامی مرحله تولیدات شیشه و آینه در محل کارگاه فرکو توسط کارشناسان خبره صورت می گیرد . تولیدات با تضمین کیفیت و رضایت مشتریان عزیز در کمترین زمان انجام خواهد شد . برای کسب اطلاعات دقیق و بیشتر راجع به آینه های قدی چراغ دار به روش های مختلفی می توانید با ما در ارتباط باشید :

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲

واتس اپ : ۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳

وبسایت :farkoo.ir

آینه قدی چراغ دار

مراجعه حضوری : تهران .ونک .ده ونک.خیابان شهید بهایی .کوچه کولیوند .خیابان شهید مجید پور.نبش بن بست آرمین .پلاک ۱۰۶

برای دیدن نمونه کار های اجرا شده می توانید به آدرس اینستاگرام به نشانی http://Instagram.com/farkoo.ir مراجعه کنید .

آینه قدی چراغ دار
آینه چراغ دار قدی
آینه قدی چراغ دار
آینه قدی قاب دار
آینه چراغ دار قدی
آینه قدی چراغ دار پایه دار
آینه لامپ دار
آینه لامپ دار

16 پاسخ

    1. سلام وقتتون بخیر. شما میتونید نظرتون و به ما انتقال بدین و سریعا پیگیری خواهد شد. تمامی محصولات هم با تضمین و ضمانت مرجوع کالا ار سال می شوند

  1. سلام از جنس های مختلفی در تولیدی فرکو تولید میشه که شامل چوبی . شیشه ای .ام دی اف و … می باشد

  1. سلام وقت بخیر بله هر طور که تمایل داشته باشید براتون تولید میکنیم در کمترین زمان.

  1. سلام و درود. در روز های کاری از ساعت 8 صبح الی 14 و از 16 الی 20 در خدمت شما هستیم. برای هماهنگی شماره 02188068352 یا 09101767773 تماس بگیرید. موفق و موید باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو