آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

آینه سرویس بهداشتی چراغ دار

امروزه وجود آینه ها در هر فضایی به خصوص منازل لازم هستند. یکی از کاربردهای مهم آن در دنیای امروز سرویس بهداشتی است.. آینه سرویس بهداشتی چراغ دار یکی از انواع مدرن آینه است. که در انواع طرح ها ، اشکال هندسی و طیف رنگ ها موجود هستند. حتی در سرویس بهداشتی های عمومی هم وجود آن به چشم می خورد.

آینه سرویس بهداشتی چراغ دار
آینه سرویس بهداشتی چراغ دار

آینه سرویس بهداشتی چراغ دار برای این فضا بسیار کاربردی می باشد. چرا که به جهت استفاده از چراغ روی آن، روشنایی مطلوبی حاصل می شود. و برای اموری مثل اصلاح و میکاپ می تواند نور کافی داشته باشد. علاوه بر همه این ها با استفاده از آینه سرویس بهداشتی چراغ دار فضای سرویس بسیار متفاوت و زیبا می گردد. چرا که امروزه سرویس بهداشتی هماننند دیگر قسمت ها اهمیت دارد پس توجه به فضا و مواردی که در آن قرار می گیرند، مهم می باشد. از این و این نوع از آینه می تواند برای این فضا زیبایی خاصی را به ارمغان بیاورد.

آینه های مختلف سرویس بهداشتی و حمام را برای ایده می توانید در این سایت مشاهده نمایید.

انواع آینه سرویس بهداشتی چراغ دار

آینه بک لایت

آینه های بک لایت از آینه های مدرنی هستند که زیبایی و جلوه بیشتری به آینه می بخشد. به این جهت که در آن از چراغ هایی به شکل مخفی در قسمت پشت آینه استفاده می شود تا آینه بتواند نورپردازی زیبایی داشته باشد. آینه بک لایت در واقع می تواند برای فضای مورد نظر یک منبع نوری باشد. با انعکاس نور آینه، سرویس بهداشتی شما را زیباتر و فضا را بزرگتر نمایش می دهد.

این نوع آینه ها قابلیت های فراوانی مثل نورپردازی رنگی ، هوشمند، لمسی و غیره را دارد .به این صورت که قابلیت ها و عملکردهای خود را از این طریق به نمایش می گذارند.

آینه سرویس بهداشتی چراغ دار

آینه درب کمد

نصب آینه بر روی درب کمد علاوه بر زیبایی آن می تواند برای صرفه جویی در استفاده از فضا مفید واقع شود. همچنین برای فضاهای کوچک نیز بهترین انتخاب خواهد بود. چرا که در این صورت نیازی به فضای خالی برای نصب کمد و شلف و آینه به صورت جداگانه نیست. و با در نظر گرفتن فقط یک فضای خالی می توان از تمام این ها به زیباترین شکل ممکن استفاده نمود.

آینه سرویس بهداشتی چراغ دار

آینه بدون قاب

آینه های بدون قاب به دلیل سادگی که دارند، مورد پسند بسیاری از افراد هستند. به خصوص برای افرادی که علاقه مند به سادگی هستند آینه بدون قاب انتخاب مناسبی خواهد بود. چرا که با وجود سادگی که دارا می باشند، شکیل و زیبا خواهند بود و می توانند فضای متفاوتی را ایجاد نمایند.

آینه سرویس بهداشتی چراغ دار

آینه قاب دار

قاب ها نیز در نوع خود می توانند به آینه سرویس بهداشتی چراغ دار جلوه زیبایی بدهند. تنوع در قاب ها بسیار بالا می باشد. از نظر جنس می تواند از فلز، چوب و… باشد. که قاب ها هم در انواع مختلف با ضخامت های گوناگون در طرح و رنگ متنوع موجود هستند. و می توانند بسته به سلیقه و متناسب با دیگر قسمت ها انتخاب گردند.

آینه سرویس بهداشتی چراغ دار

آینه گرد یا بیضی

در میان اشکال مختلفی که برای آینه به خصوص برای فضای سرویس بهداشتی وجود دارد، شکل گرد از زیباترین و پرکاربردترین اشکال می باشد. برای جلوه و زیبایی بیشتر آن اگر از چراغ های رنگی یا ساده هم استفاده گردد به عنوان آینه سرویس بهداشتی چراغ دار، زیبایی آن افزوده خواهد شد.

آینه سرویس بهداشتی چراغ دار
آینه سرویس بهداشتی چراغ دار

آینه طرح دار

آینه طرح دار نیز از دیگر آینه هایی می باشد که بسیار خاص و متفاوت می باشد. بسته به سلیقه و انتخاب طرح پیشنهادی می تواند بر روی آینه اجرا گردد. طرح انتخاب شده بصورت چاپی یا حکاکی بر روی آینه می تواند انجام بگیرد. و بعد از آن با نصب چراغ بر روی آینه و یا قاب آن به زیبایی طرح های آن جلوه بیشتری خواهد بخشید.

آینه سرویس بهداشتی چراغ دار جورچین یا پازلی

آینه هایی مدرن با تکه های جدا از هم که به صورت منظم همانند تکه های پازل یا نامنظم کنار هم نصب می شوند . معمولا به دلیل اشغال فضای بیشتر در سرویس بهداشتی های بزرگتر مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین با نصب چراغ بر آینه به زیبایی آن افزوده می شود.تنوع در این نوع از آینه ها بسیار بسیار بالا می باشد و هر ایده ای می تواند قابل اجرا باشد.

آینه سرویس بهداشتی چراغ دار

آینه با اشکال خاص هندسی

آینه سرویس بهداشتی چراغ دار می تواند با اشکال خاص هندسی برش داده شود . طبق سفارش و درخواست مشتری، شکل برش آن تعیین و سپس اجرا خواهد شد. و با نورپردازی نیز می توان این آینه ها را زیبایی خاصی بخشید. این آینه ها بسیار خاص و متفاوت خواهند بود و به تبع آن فضای متفاوتی را نیز ایجاد می نمایند.

آینه سرویس بهداشتی چراغ دار

هدف اصلی استفاده از آینه سرویس بهداشتی چراغ دار چیست؟

1 مدرن بودن آینه های چراغ دار

2 افزایش نور سرویس بهداشتی (نور آینه به محیط منعکس و فضا را روشن تر خواهد کرد)

3 زیبایی فضای سرویس بهداشتی

4 بزرگ نمایی فضا توسط انعکاس نور و نورپردازی ایجاد شده

5 زیباتر جلوه دادن آینه سفارشی

قابلیت های آینه سرویس بهداشتی چراغ دار

ضد بخار

در سرویس های بهداشتی به خصوص حمام بهتر است از آینه های ضد بخار استفاده شود . به دلیل دمای بالای آب و ایجاد بخار در فضا، آینه ها بخار کرده و تصویر واضحی ایجاد نخواهد شد. اما امروزه با پیشرفت در صنعت شیشه و آینه این مشکل حل شده است . ویژگی ضد بخار بودن آینه موجب شده تا دیگر زمانی صرف تمیز کردن سطح آینه نشود. و بتوان همیشه آینه ای با سطح شفاف و واضح داشت که به خصوص هنگام اصلاح می تواند نقش مهمی داشته باشد.

موزیکال

نسل جدیدی از انواع آینه هاست که با استفاده از آن قابلیت گوش دادن به موسیقی فراهم می شود. حتی امکان پخش ویدیو نیز از طریق آینه می تواند فراهم شود. که این قابلیت ها موجب شده تا تمایز قابل توجهی در مقایسه با دیگر آینه ها به وجود آید.

نمایش دمای محیط و ساعت

امکان نمایش دمای محیط بر روی صفحه آینه وجود دارد . زمان نیز می تواند روی آینه نمایش داده شود. که همچنین نمایش ساعت بر روی آینه هم از دیگر قابلیت های آینه های مدرن و جدید می باشد.

تعویض رنگ نور آینه

رنگ نور های آینه می تواند قابلیت تغییر داشته باشد.مختلف باشد . حتی این امکان وجود دارد که با استفاده از ریموت یا حسگر لمسی رنگ های نور را تغییر داد .

تغییر شدت نور آینه

شدت نوری که از آینه های نوری منعکس می شود، می توانند قابل تغییر باشند. این امکان از طریق ریموت یا حسگر لمسی انجام می گیرد . با توجه به میزان نور مورد نیاز در محیط مورد نظر شدت آن را باید تنظیم کرد . در این صورت آینه در هر زمانی عملکرد خاص خود را متناسب با آن زمان خواهد داشت.

انواع نورپردازی آینه سرویس بهداشتی چراغ دار

نور پردازی ریموتی

آینه سرویس بهداشتی چراغ دار قابلیت خاموش و روشن شدن با ریموت را دارد . به این صورت که خاموش و روشن کردن آن را از راه دور می تواند با ریموت انجام شود .

نور پردازی لمسی

در این نوع آینه عملکرد به این صورت ، دارای یک حسگر لمسی می باشد. که عمل خاموش و روشن شدن نورپردازی آینه را با لمس قسمت مربوطه صورت می گیرد. این آینه های لمسی با عنوان آینه تاچ نیز مطرح می شوند.

نور پردازی هوشمند

در این نوع نورپردازی زمانی که شما وارد سرویس بهداشتی می شوید چراغ ها روشن و زمانی که از سرویس بهداشتی خارج می شوید چراغ های آینه خاموش می شود. یک قابلیت فوق العاده که از اتلاف مصرف برق هم صرفه جویی می شود .

نورپردازی با حرکات دست

یکی از امکانات شگفت انگیز و جذاب برای آینه ها خاموش و روشن کردن آینه توسط حرکات دست است . یعنی با تکان دادن دست همانند برخی تلویزیون های جدید می توان از امکانات آینه سرویس بهداشتی چراغ دار بهره مند شد.

کاربرد های دیگر آینه چراغ دار

آینه چراغ دار در قسمت های مختلف منازل

آینه چراغ دار در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها

آینه چراغ دار در مزون ها و فروشگاه ها

طراحی دکور آتلیه های عکاسی

سالن های ورزشی و باشگاه ها

کلینیک های زیبایی

رستوران ها و کافه ها

تالارهای پذیرایی و هتل ها

آینه سرویس بهداشتی چراغ دار

ثبت سفارش آینه سرویس بهداشتی چراغ دار

انواع آینه از جمله آینه سرویس بهداشتی چراغ دار در مجموعه فرکو با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید می گردد. تمامی سفارشات با توجه به درجه سختی که دارند، سعی می گردد تا در کمترین زمان ممکن آماده گردند.

همچنین برای دیدن نمونه کارهای اجرا شده آینه سرویس بهداشتی چراغ دار و دیگر محصولات صنایع تولید شیشه و آینه فرکو به صفحه اینستاگرام ما با آدرس farkoo.ir مراجعه کنید . یا برای مراجعه حضوری جهت یازدید از نمونه کارها به آدرس تهران – ونک – ده ونک – خیابان شیخ بهایی – کوچه کولیوند – خیابان شهید مجیدپور – نبش بن بست آرمین – پلاک 106 مراجعه کنید .

برای ثبت سفارش تماس با شماره :

tel : 02188068352

پیام رسان واتساپ :

tel : +989101767773

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو