Home
آینه بنفش

آینه بنفش

آینه بنفش چه نقشی درزندگی ما دارد.

آینه بنفش
آینه بنفش

رنگ بنفش جزء یکی از آرامش بخش ترین رنگ های دنیا به حساب می آید .که وجود آن باعث آرامش در فضای ما می شود.و بهتر است در فضای خود از این رنگ استفاده کنید. وزیبای را به خانه خودتان القا دهید.زیرا تاثیرمثبت بالایی درروح روان شما دارد.دردنیای روان شناسی کسی که علاقه ی به رنگ بنفش دارد شخصیتی بین پول و ثروت و امواج ماورایی و معنویات تعادل دارد.تلفیقی از شور و نشاط و زیبایی را برای انسان به ارمغان می آورد.با تلفیق رنگ سفید و بنفش می توانید آینه بنفش را تشکیل دهید.که کاملا کاری مدرن و شیک برای هر فضایی می تواند باشد.پس حتما برای خرید یک آینه بنفش بروز حتماپس از خواندن ادامه مطلب با ماکارشناسان تولیدی شیشه و آینه فرکو تماس بگیرید.

آینه بنفش مدرن

آینه بنفش
آینه بنفش
آینه بنفش

در امروزه آینه بنفش دارای طرفدار بسیاری می باشد.و جذابیت بسیار زیبارا به فضای شما می دهد.این کار خصوصا برای خانم هایی که علاقه به سبک آینه مدرن دارند. بسیار مناسب می باشد.با استفاده از این آینه ها دکوراسیون فضای خود را خیره انگیز و متحیر کنید. و زیبایی را به منزل و یا محل کار خود ببرید.رنگ بنفش جزء رنگ هایی می باشد که با گذشت چندین مدت طولانی از مد بودن و بروز شدن آن نیوفتاده است. و هنوزهم اکثرا دنبال وسیله های به رنگ بنفش خود می گردد.انسان می تواند آرامشی که در نگاه کردن به خود در آینه می برد دو برابر کند و دو چندان کند.

استفاده کردن ازآینه بنفش در چه گزینه هایی مناسب است؟

کارشناسان تولیدی فرکو به شما پیشنهاد می دهد. که در کنار رنگ های دیگر و یا در کنار آینه های دیگر. از آینه بنفش استفاده کنید.به شما عزیزان پیشنهاد داده می شود که در کنار رنگ های آبی همچنین رنگ های مثل آبی که آرامش بسیاری دارد. استفاده شود.زیرا زیبایی را با استفاده کردن این رنگ ها به منزل خود ارسال می کنید.

آینه بنفش
آینه بنفش
آینه بنفش
آینه بنفش

از آینه بنفش در چه مکان هایی استفاده می شود؟

آینه بنفش می تواند هم به شکل تخت بوده و حاشیه های زیبای برای فضای شما ایجاد کند.هم به شکل کل آینه بنفش می توانیم کل آینه شمارا مثل برگ های گل های زیبا و دوست داشتنی در آورد وبرای شما عزیزان بنا به سلیقه به اندازه ای که نیاز می باشد. و بنا بر اندازه فضای خودتان برش و اندازه گیری کرد.داد و این آینه به صورت تزئینی هم برای فضای شما می تواند استفاده شود. و نمایی دکوری مانند داشته باشد.و با استفاده از این ها زیبایی خانه خودرا چندین برابرکنید. چرا که می تواند به عنوان تزیینی هم استفاده شود.با استفاده کردن از آینه بنفش بزرگ هم برای فضاهای بزرگ توصیه می شود. زیرا با استفاده از این آینه ها می توانید دیوار خود را کاملا پوشش دهید. وباعث می شود که درچشم مهمانان ما زیباتر نشان داده شود.

آینه بنفش
آینه بنفش

آینه ای تخت و با رنگ با استفاده از آینه بنفش با استفاده کردن در پذیرایی شما و در کنارمبلمان بنفش می تواند زیبایی ای هیجان انگیز و شگفت انگیزی به خانه شما بدهد.با استفاده ازاین آینه ها روح و روان خود را سرشار از آرامش کنید. و آینه بنفش را همیشه با رنگ های آرامش دار و آرام ست کنید.آینه بنفش نماد آرامش می باشد. که می تواند درسرویس خواب کودک و یا بزرگسالان استفاده گردد.شما می توانید از آینه بنفش در سرویس توالت هم از زیبایی آن بهره ببرید و فضای سرویس دستشویی خود را به یک فضای مدرن و بروز تبدیل کنید.مهم ترین مسئله برای استفاده از این آینه ها این است که بیشتر در مکان شما جنبه تزئینی بیشتری داشته. آینه بنفش یکی از زیباترین و پرفروش ترین ازآینه های زیبای تولیدی شیشه و آینه فرکو می باشد.

آینه بنفش

زیبایی رنگ بنفش با ترکیب رنگ آبی

از آن جایی که رنگ آبی باعث آرامش و حس خوب می شود. و استرس را از ما دور می کند. با بکار گیری رنگ آبی کنار رنگ بنفش آرامش و شادی و نشاط را در زندگی ما دوبرابر می کند.و برای تغییر د کوراسیون خود از این دو رنگ استفاده کنید. وبا استفاده از رنگ بنفش می توانیم در کنار خیلی از رنگ های گوناگون ازجمله رنگ قهوه ای ،سبز ، نارنجی ، صورتی می تواند به دکوراسیون فضای خانه روح و زیبایی خاصی را القا کند، که ترکیب این رنگ ها خود جداگانه شاهکار های شگفت انگیزی را به وجود می آورد.

دکوراسیون خیره کننده با آینه بنفش

آینه بنفش
آینه بنفش
آینه بنفش

زیبایی رنگ بنفش درمیان رنگ ها به شکلی بوده که در کنار دیگر رنگ ها از محبویت و طرفداران بالای برخوردارمی باشد ، و در سال 2017جزء بهترین رنگ سال شناخته شده است.وطرفدار بسیاری داشت ودرحال حاظردارد. و این رنگ بنفش مورد علاقه رنگ شاه بوده است زیرا به دلیل استفاده متنوع ازرنگ بنفش در خانه ها و لباس ها و دکورها بوده . اکنون با استفاده کردن رنگ بنفش که در خانه و دکوراسیون های اثری خیره کننده داشته است اشاره می کنیم . به خصوص این رنگ در اتاق دختر خانم ها بسیاربرای به کار گیری پرکاربرد است. رنگ بنفش قابلیت ست شدن با انواع رنگ ها را داردو این موضوع کار شما را آسان می کند.

آینه بنفش

از این نوع آینه ها می توانیم در منزل خود استفاده کنیم. آینه بنفش در حال پذیرایی، در اتاق خواب در سرویس بهداشتی وحتی محل کار شما چشم نواز می باشد. که می تواند جبنه زیبایی در دکوراسیون فضای شما به وجود آورد. و تابیدن نور سفید در طول روز به آینه موجب دید زیبایی در خانه می شود. در بین طرح و مدل های متنوع آینه ها که زیبایی خاصی را به دکوراسیون می بخشد آینه بنفش به عنوان جلوه و شاهکاری زیبا بود .

آینه بنفش

اطلاعات در مورد ثبت سفارش

 شمامی توانید برای خرید این نوع آینه زیبا که دارای کیفیت بالا می باشد با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید. و از کارشناسان ما اگر سوالی دارید بپرسید تا بتوانند به شما در خرید کمک کنند.و زیبای دار به فضای شما ارسال کنند.آینه بنفش تولیدی شیشه و آینه فرکو دارای ضمانت 6 ماهه می باشد. واین آینه های زیبا کاملا دارای قیمت مناسب برای شما عزیزان تولید می گردد. و کاملا برای شما به صرفه هستند.آینه بنفش دارای کیفیت بالا برای شما خدمات رسانی می کند.و برای شما عزیزان درتمامی نقاط کشورارسال می گردد. و زیبایی را به مکان شما می دهد.اگر می خواهید از این آینه های زیبا خریداری کنید. با شماره تلفن 021880683522 تماس بگیرید. ومدل آینه مد نظرتان را در واتس آپ برای ما بفرستید.

آینه بنفش

آینه دکوراتیو دور بنفش

رنگ بنفش به خوبی در پروژه های مدرن وکلاسیک بسیار کاربرد و کارایی دارد. طراحی هایی با این رنگ های زیبا مانند بنفش برای همه انسان های با سلیقه های گوناگون چشم نواز می باشد و مورد علاقه آن ها قرار می گیرد. بنابراین آینه بنفش برای بسیاری از پروژه های دیواری برای مثال دور آینه دکوراتیو بسیارچشم گیروجالب است،

طراحی دور بنفش می تواند در بسیاری از مکان ها و فضای خانه شما متناسب با دکوراسیون دیگر جاهای منزل شما مثل مبلمان و دکوری ها برای شما ، طراحی و نصب شود.نصب کنندگان تولیدی فرکو برای شما آینه شمارا به راحتی برای شما نصب می کنند. پس اصلا نگران نصب آینه خریداری شده خود نباشید.گروه تولیدی فرکو در هر زمینه ای برای کمک به شما آماده خدمات رسانی می باشد. و به شما در انجام هر کاری چه نصب چه ثبت سفارش و مدل و طرح آینه دلخواه به شما عزیزان کمک می کند.

آینه بنفش

 قابلیت هایی که آینه بنفش دارد و بسیار مناسب و قابل استفاده برای همه ی ما می باشد.

  1. قابلیت این که در هر سایز و ابعاد همچنین در هر اشکال هندسی برش کاری شود وجود دارد.و هیچ محدودیتی در اندازه برای شما ایجاد نمی شود.فرقی نمی کند که مربع باشد و با مستطیل در تمامی اشکال هندسی تولید می شود.اندازه آینه بنفش از کوچک ترین سایز شروع می شود تا بزرگ ترین سایزی که کل دیوار شما را آینه می پوشاند.
  2. در هر اندازه ای که شما آینه را سفارش می دهید. مطمئن باشید به صورت استاندارد برای شما تولید می شود. همچنین به شما در انتخاب ابعاد کارشناسان ما در صورت نیاز می توانند کمک بسیاری کنند.
  3. محصول شما از تولید به مصرف تولید می شود .و هیج واسطه ای برای شما هنگام خرید وجود ندارد .پس مطمئنأ با قیمت کمتر نسبت به بازار آینه بنفش خود را خریداری می کنید .
  4. تعداد زیادی از انواع لامپ ها روی قسمت لامپ آینه شما نصب می شود. و شما براساس سلیقه می توانید حتی رنگ لامپ آینه خود را هم تغییر دهید.این لامپ ها می تواند به صورت رنگ آفتابی و مهتابی باشد .
  1. می توانید تعداد لامپ های خود راکم یا زیاد کنید. همچنین می توانید رنگ نور و میزان نور لامپ خود را تصمیم بگیرید که در چه میزانی باشد.
  2. داشتن قسمت های معین شده لمسی که شما بتوانید حتی راحت کار خود را با آینه انجام دهید.
  3. حتی آینه شما قابلیت این را دارد که به صورت ریموتی و یا حسگری تولید شود .
  4. داشتن اسپیکر و پخش موزیک با صدای نسبتا بلند در حین کار با آینه.یعنی شما با خرید یک آینه دارای یک اسپیکر می شوید .
  5. آینه جدید بنفش می تواند کاملا بر حسب طراحی شما تولید شود.یعنی اگر طرحی مدنظر شماست برای کارشناسان ما در واتس آپ بفرستید .تا همان طرح و یا لگو را برای شما روی آینه حکاکی کنیم .
آینه بنفش
آینه بنفش
آینه بنفش

چگونه با صنایع تولید شیشه و آینه فرکو ارتباط برقرار کنیم.


راه هایی که برای ارتباط برقرار کردن با تولیدی‌ فرکو وجود دارد .اولین مورد به صورت حضوری در تولیدی به آدرس زیر می باشد .
آدرس دفتر :تهران .ونک .ده ونک.خیابان شهید بهایی .کوچه کولیوند .خیابان شهید مجید پور.نبش بن بست آرمین .پلاک ۱۰۶
دومین راه ارتباطی تلفن می باشد
۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲
۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳
وبسایت :farkoo.ir
تماس مستقیم:۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲
اینستاگرام:http://Instagram.com/farkoo.ir

راه های زیر می تواند به شما در تشخیص سایت های کلاهبردار کمک کند.


نداشتن اساس نامه
روزنامه رسمی
کد های اقتصادی
برگه ارزش افزوده
اظهارنامه مالیاتی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو